Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Точніше, на схід від Казахстану.
На схід від Туреччини ще є відносно нормальне туристичне життя - країни Ц. Азії, Пакистан, Мальдіви, Азербайджан етс.
Навіть на Сокотру(Йємен) почали їздити турист и.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

От МАУ получил сегодня информацию вечером:
✅При плануванні подорожі до Іспанії всім пасажирам необхідно:�
Мати один з наступних документів:

📍Сертифікат про повне щеплення від COVID-19, вакцинами які затверджені ЄС або ВООЗ. Визнається чинним після спливу 14 днів з дати отримання останньої дози повного курсу вакцинації.
📍Роздрукований медичний сертифікат з підтвердженням негативного результату тесту на COVID-19, що зроблений не раніше ніж за 72 години до прибуття Вашого рейсу до Іспанії. Сертифікат має бути на англійській, іспанській, французький чи німецькій мові.
📍Експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (RAT), що зроблений не більш як за 48 годин до в’їзду. �
*Зазначені документи не вимагаються від дітей до 12 років.
**Відвідайте веб-сайт IATA, щоб перевірити актуальні правила в’їзду до країни призначення.

Також, перед перед початком подорожі требва заповнити електронну форму «FCS HEALTH CONTROL FORM» та отримати (QR)-код. В разі відсутності зазначених документів пасажирам може бути відмовлено в перевезенні авіакомпанією.

:?
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

Ferrari писав: 15 липня 2021, 16:43 Правительство Финляндии приняло решение разрешить въезд в страну всем вакцинированным туристам. Новые правила въезда начнут действовать с 26 июля
И опять о детях ни слова. Не любят их что-то :smile:
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення nyakove »

В общем, напрасно я переживал насчёт полета в Вену - никаких проблем ни с хендлингом в Борисполе, ни на паспортном в Вене не возникло. На стойке раянов проверили сертификаты, заставили купить респираторы FFP2 (без них не отдавали посадочные), в Вене спросили только цель визита, туризм вполне устроил. Сертификат вакцинации обычный от семейного врача (на белой бумажке А4), вакцина китайская.

Самолёт заполнен почти на 100%, было только несколько пустых кресел в хвосте. Паспортный контроль идёт в Вене очень долго, но больше из-за того, что приезжающие тупят, не знают правил въезда, многих отправляли заполнять анкеты, кого-то отправляли на карантин, а они спорили и т.д. Но если с документами порядок, то всё почти как раньше, не считая масок и дополнительных бумаг
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Igoresha »

Ferrari писав: 15 липня 2021, 20:44 От МАУ получил сегодня информацию вечером:
Лишний раз напомнить, что нужно заполнить форму до въезда в Испанию?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

nyakove писав: 16 липня 2021, 09:15, заставили купить респираторы FFP2 (без них не отдавали посадочные)
А где их там обязательно носить?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення denya24 »

AZP писав: 16 липня 2021, 09:26
nyakove писав: 16 липня 2021, 09:15, заставили купить респираторы FFP2 (без них не отдавали посадочные)
А где их там обязательно носить?
Как и у нас, в общественных местах (на улице не нужно)
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Unicum »

Ferrari писав: 15 липня 2021, 20:44 От МАУ получил сегодня информацию вечером:
✅При плануванні подорожі до Іспанії всім пасажирам необхідно:�
Мати один з наступних документів:

📍Сертифікат про повне щеплення від COVID-19, вакцинами які затверджені ЄС або ВООЗ. Визнається чинним після спливу 14 днів з дати отримання останньої дози повного курсу вакцинації.
📍Роздрукований медичний сертифікат з підтвердженням негативного результату тесту на COVID-19, що зроблений не раніше ніж за 72 години до прибуття Вашого рейсу до Іспанії. Сертифікат має бути на англійській, іспанській, французький чи німецькій мові.
📍Експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (RAT), що зроблений не більш як за 48 годин до в’їзду. �
*Зазначені документи не вимагаються від дітей до 12 років.
**Відвідайте веб-сайт IATA, щоб перевірити актуальні правила в’їзду до країни призначення.

Також, перед перед початком подорожі требва заповнити електронну форму «FCS HEALTH CONTROL FORM» та отримати (QR)-код. В разі відсутності зазначених документів пасажирам може бути відмовлено в перевезенні авіакомпанією.

:?
Я чет не вкурил, это или или? Или же нужно все из выше перечисленого? Ессли все, то бред какой-то!
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення nyakove »

AZP писав: 16 липня 2021, 09:26 А где их там обязательно носить?
Не знаю, ещё ни разу не надевал, только обычная медицинская. По наблюдениям, местные многие в таких ходят, даже просто по улицам, но не все
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ant0xa »

denya24 писав: 16 липня 2021, 09:36
Как и у нас, в общественных местах (на улице не нужно)
Уже пару недель они необязательны(кроме больниц).
VItalii
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 червня 2018, 21:38
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення VItalii »

nyakove писав: 16 липня 2021, 09:15 В общем, напрасно я переживал насчёт полета в Вену - никаких проблем ни с хендлингом в Борисполе, ни на паспортном в Вене не возникло. На стойке раянов проверили сертификаты, заставили купить респираторы FFP2 (без них не отдавали посадочные), в Вене спросили только цель визита, туризм вполне устроил. Сертификат вакцинации обычный от семейного врача (на белой бумажке А4), вакцина китайская.

Самолёт заполнен почти на 100%, было только несколько пустых кресел в хвосте. Паспортный контроль идёт в Вене очень долго, но больше из-за того, что приезжающие тупят, не знают правил въезда, многих отправляли заполнять анкеты, кого-то отправляли на карантин, а они спорили и т.д. Но если с документами порядок, то всё почти как раньше, не считая масок и дополнительных бумаг
Сертификат же без QR кодов и всего такого, т.е. такой сертификат можно напечатать самому )) Как можно проверить подлинность сертификата, или я ошибаюсь в этом
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

VItalii писав: 16 липня 2021, 10:46 Сертификат же без QR кодов и всего такого, т.е. такой сертификат можно напечатать самому )) Как можно проверить подлинность сертификата, или я ошибаюсь в этом
Сертификат с мокрыми печатями врача и местного управления здравоохранения, а также подписью врача.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

VItalii писав: 16 липня 2021, 10:46 Сертификат же без QR кодов и всего такого, т.е. такой сертификат можно напечатать самому )) Как можно проверить подлинность сертификата, или я ошибаюсь в этом
Да и с QR кодом можно легко напечатать самому. Выложить такую же пдфку куда-то на амазон, и зашить ссылку в код. Там работы на 15 минут. Можно даже заморочится и оформить бесплатный ключ, которым подписать эту пдфку, чтобы она была доступна по https и это выглядело солиднее. Это не сложнее, чем подделать обычную печать. Но суть в том, что и то, и то - подделка документов, за которую предусмотрена криминальная ответственность.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення el ucranio »

Чи є вже у когось досвід подорожі регуляркою МАУ з Києва до Стамбулу громадян України з EU Digital COVID Certificate, який підтверджує повну вакцинацію за 14+ днів до перельоту? На самому сертифікаті, звісно, жодних печаток/підписів/ідентифікації лікаря та інших подібних анахронізмів немає.
Цікавить, чи хендлінг МАУ в Борисполі приймає такі сертифікати як підтвердження вакцинації громадян України для подорожі до Туреччини, і чи немає проблеми з такою комбінацією (EU Certificate у громадянина України) при перетині кордону в Туреччині?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

el ucranio писав: 16 липня 2021, 12:24 Чи є вже у когось досвід подорожі регуляркою МАУ з Києва до Стамбулу громадян України з EU Digital COVID Certificate, який підтверджує повну вакцинацію за 14+ днів до перельоту? На самому сертифікаті, звісно, жодних печаток/підписів/ідентифікації лікаря та інших подібних анахронізмів немає.
Цікавить, чи хендлінг МАУ в Борисполі приймає такі сертифікати як підтвердження вакцинації громадян України для подорожі до Туреччини, і чи немає проблеми з такою комбінацією (EU Certificate у громадянина України) при перетині кордону в Туреччині?
В ЕС не выдают бумажный стандартный сертификат? Слабо верится, т.к. с QR кодом явно будут проблемы. Не обязательно в Турции, но дальше от ЕС - точно.

Вообще, сильно сомневаюсь, что этот QR код принимают где-либо, кроме как в внутри ЕС. Тем более, что в общем случае этот сертификат даже не является подтверждением вакцинации.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення oleg1981 »

Підскажіть будь ласка.Плануємо поїздку в Грецію на авто.у дружини жовтий листок з повною вакцинацією,в мене позитивний плр тест за березень а у сина 13 років ІФА з антитілами від синево на англійській мові.Ми з цим проскочимо чи треба робити комусь з нас тест?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я бы сделал тест Вам и сыну как минимум
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Igoresha »

VItalii писав: 16 липня 2021, 10:46 Сертификат же без QR кодов и всего такого, т.е. такой сертификат можно напечатать самому )) Как можно проверить подлинность сертификата, или я ошибаюсь в этом
То же самое применимо к листам результатов ПЦР тестов большинства украинских лабораторий. Почему-то к ним вопросов не возникает, что они без QR-кода
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

Sentry писав: 16 липня 2021, 12:28 В ЕС не выдают бумажный стандартный сертификат? Слабо верится, т.к. с QR кодом явно будут проблемы. Не обязательно в Турции, но дальше от ЕС - точно.

Вообще, сильно сомневаюсь, что этот QR код принимают где-либо, кроме как в внутри ЕС. Тем более, что в общем случае этот сертификат даже не является подтверждением вакцинации.
Не видають. Мені ще дали картонку, але вона теж без жодних печаток і я її наступного дня успішно забув в книжці в аеропорту.
А чим він тоді є, якщо там є всі дані про вакцинацію?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 16 липня 2021, 14:19 Не видають. Мені ще дали картонку, але вона теж без жодних печаток і я її наступного дня успішно забув в книжці в аеропорту.
А чим він тоді є, якщо там є всі дані про вакцинацію?
Может можно получить путем отдельного визита к врачу, как в Украине? Я очень сильно сомневаюсь, что на границе где-то в Зимбабве поймут, что делать с этим QR кодом, и почему они должны принимать его, а не стандартный документ ВОЗ.

Я к тому, что в этом QR коде могут быть данные о вакцинации, а могут - о тестах или перенесенной болезни. То есть очень важны детали. И из-за нестандартности документа (а также возможно отсутствия технических средств) на границе может не быть возможности эти детали определить. В общем, нужна практика, думаю граждане ЕС как-то летают в Турцию. Но по умолчанию я бы в такой документ не очень верил.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей