Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Rel »

Sentry писав: 05 липня 2021, 14:32При чем тут Киви? Этот маршрут можно купить где угодно, и скорее всего это будет дешевле.
Купить-то можно. Причём дешевле на офсайте. А вот найти где? Офсайт такое не показывает с пометкой "хитрый маршрут". В общем, я так понял, как небольшая авантюра и если нет чемоданов и только в одну сторону, то ок )
Sentry писав: 05 липня 2021, 14:32- возможность последующей мести от АК
А вот это уже интересно. Были прецеденты?
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Знайти - або інтуітивно перебирати напрямки, або погуглити спеціалізовані пошуковики.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 05 липня 2021, 14:36
Sentry писав: 05 липня 2021, 14:32При чем тут Киви? Этот маршрут можно купить где угодно, и скорее всего это будет дешевле.
Купить-то можно. Причём дешевле на офсайте. А вот найти где? Офсайт такое не показывает с пометкой "хитрый маршрут". В общем, я так понял, как небольшая авантюра и если нет чемоданов и только в одну сторону, то ок )
Sentry писав: 05 липня 2021, 14:32- возможность последующей мести от АК
А вот это уже интересно. Были прецеденты?
Искать можно на skiplagged, предположу, что Киви оттуда и берет. Они находят очень мало. Можно самому искать, подобные маршруты ищутся часто не очень сложно: добавлять ближайшие внутренние рейсы, ближайшие международные рейсы. Гугл флайтс позволяет искать до 6 мест сразу, ITA Matrix - намного больше. Для билетов в одну сторону у классиков найти что-то подобное обычно очень легко, для билетов туда-обратно куда сложнее.

Прецедентов много, в том числе у нас тут обсуждались. Но тем, кто такое практикует не часто волноваться, имхо, не стоит. Как простейшая предосторожность - не добавлять в билет мильную программу АК, билет которой пропускается. Мили это то, чего они могут лишить очень легко и самостоятельно, без судов.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Питання щодо Flexible Travel change offers:

- якщо змінити рейс, умовно, Київ - НЙ на Київ - Стамбул, то різниця коштів повертається?
- Flexible Travel change offers діє до 31 березня 2022. При спробі змінити на травень 2022 теж дає таку можливість. Це глюк системи чи лазівка?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення makor »

На английском написано что до 31 марта менять, а не лететь

Разницу не вернут. И там можно менять только в одном регионе же
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

makor писав: 14 липня 2021, 10:42 На английском написано что до 31 марта менять, а не лететь
Це завжди було так? Чи змінилося останнім часом?
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

makor писав: 14 липня 2021, 10:42 Разницу не вернут.
Гм, на сайті пропонує повернути різницю.
222.JPG
222.JPG (34.27 Кіб) Переглянуто 2938 разів
makor писав: 14 липня 2021, 10:42 И там можно менять только в одном регионе же
Так наче ж тільки для частково використаних квитків?
Ticket change for not flown tickets can be made for a different destination, provided that the fare difference is paid. For partially flown tickets, the ticket change for a different destination can be made only within the region groups specified by the International Air Transport Association (IATA).
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Мені різницю повертали, коли міняв Київ на Львів. Правда налом в офісі вернули ( зміна була через кол центр)
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 14 липня 2021, 10:53
Гм, на сайті пропонує повернути різницю.
Мне недавно вернули разницу между изначальным более дорогим билетом и измененным более дешевым. Было точно такое же сообщение, как и Вы видите. Я думал, что это - глюк, так как тариф был невозратный, но через пару дней на кредитку был зачислен возврат.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

АндрейМ писав: 14 липня 2021, 11:01 Я думал, что это - глюк, так как тариф был невозратный,
Чому ж глюк?
Це зараз такі правила https://www.turkishairlines.com/uk-ua/a ... le-change/

Взагалі, чудова новина для мене, що можна міняти до 31 березня 2022 для подорожей на весь календар.

Але, мабуть, є обмеження унаслідок терміну дії квитка: 1 рік з дати першого рейсу. Тобто, якщо оригінальний рейс мав бути 2 вересня 2021 року, то наступний має бути не пізніше 1 вересня 2022 року.
Це я правильно розумію?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 14 липня 2021, 11:17 Але, мабуть, є обмеження унаслідок терміну дії квитка: 1 рік з дати першого рейсу. Тобто, якщо оригінальний рейс мав бути 2 вересня 2021 року, то наступний має бути не пізніше 1 вересня 2022 року.
Це я правильно розумію?
Новый рейс должен быть в пределах года от даты выписки билета, а не от даты первого рейса. Это если они не меняют срок действия билета.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Мабуть, міняють, тому що квиток куплений у листопаді 2020р, а сайт дає міняти на червень 2022.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 14 липня 2021, 11:17 Чому ж глюк?
Це зараз такі правила https://www.turkishairlines.com/uk-ua/a ... le-change/
В этих правилах говорится, что, если тариф будет выше, то будет доплата, но не говорится о том, что если новый тариф будет ниже, то будет возврат. Как правило, невозвратный тариф означает невозратный. Другие а/к ваучеры выписывают на остаток, а не деньгами возвращают. Поэтому я и подумал, что - глюк, так как ожидал ваучер.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Як завжди, підтримка ТК має трохи іншу думку:
1. Політика Flexible change продовжена до 20 травня 2022 року, а на сайті інформація поки що не оновлена.
2. Різниця в ціні повертається на ваучер(?)
3. Різниця в ціні повертається лише у випадку, коли кількість рейсів в новому бронюванні менша(?), тобто KBP-IST-JFK міняєш на KBP-IST. Якщо ж KBP-IST-JFK міняєш на KBP-IST-LAX, то не повертається. Якась дічь, як на мене. Або неправильно зрозумів оператора.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Inguri писав: 14 липня 2021, 12:03 2. Різниця в ціні повертається на ваучер(?)
Вернут в виде emd (ваучера). Сложность в том, что его можно использовать только в офисах ТК...
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 14 липня 2021, 12:03 2. Різниця в ціні повертається на ваучер(?)
3. Різниця в ціні повертається лише у випадку, коли кількість рейсів в новому бронюванні менша(?),
В моем случае оба пункта не соответствуют действительности. Я получил возврат деньгами, а количество рейсов было большим (менял KBP-IST на КBP-IST-DLM).

Я бы доверял сообщению, которое Вы видите на сайте. Если написано, что будет возврат, то скорей всего так и будет.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Інший мій квиток підлягає вимушеному поверненню. Один із сегментів виконується партнером:
eeee.JPG
1. Якщо обрати повернення милями, чому повернеться не 62320 миль? Тому що за рейси партерів милі не нараховуються?
2. За партнерський сегмент повернуть грошами? Тобто, загалом до повернення буде 52600 миль та х доларів?

Підтримка взагалі не бачить можливості мильного рефанда, тільки стандартне повернення коштів на картку.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення makor »

АндрейМ писав: 14 липня 2021, 12:09
В моем случае оба пункта не соответствуют действительности. Я получил возврат деньгами, а количество рейсов было большим (менял KBP-IST на КBP-IST-DLM).
ну это турки. до пандемии пару раз возвращал агентский билет на сайте туркишей, выписывало ЕМД с предьявлением в офис и там наличкой отдали деньги. правда не с первого раза. сами не понимали что делать... Причем вернули сумму больше реально уплоченной :)
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Чи є інше пояснення, ніж великий потік бізнесменів у Канаду?
Дивлюся квитки Київ - Ванкувер на 12 серпня - є тільки бізнес.
Якщо ж брати окремо, то економ є і на Київ - Стамбул, і на Стамбул - Ванкувер.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Студенты едут на учёбу. Монреаль, Торонто - тоже швах
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей