Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Igoresha »

АндрейМ писав: 29 червня 2021, 15:26 Кто и какие ценности навязывает? Этот вопрос несколько раз подымался, но ответ на него так и не прозвучал. Людей заставляют становится геем или менять пол или что-то еще делать? Или им просто говорят, что ненавидит кого-то за цвет кожи, пол, возраст, цвет и длину волос, одежду, сексуальную ориентацию – плохо, и что если ты хочешь жить в обществе, то принимай рамки того, что другие не обязаны соответствовать твоему виденью мира?
Нет, это не туда. Например, прайд в Украине и прайд в Барселоне - это два разных мира. В Украине - это борьба целого прошарка общества за то, чтобы они могли так же усыновлять детей, жениться, проходить в реанимацию к партнёру и тому подобное. Прайд в Барселоне уже давно не об этом. Но не отменять же прайды, верно? Поэтому где-то активисты ищут единичные крайние случаи и начинают против неё бороться. В контексте и численном измерении Украины - это единицы. Да, бывает, что идиот избил человека из-за его "недостаточной маскулинности", но часто это бывает не из-за того, что у вас в обществе - страшная дискриминация, а из-за того, что человек - мудак. Мне максимально странно слышать об ужасной дискриминации ЛГБТ в Испании. Это смешно. Но медийно, это воспринимается, как нечно ужасно глобальное.
В Турции был разогнан прайд, некоторых людей задержали. Но мы здесь обсуждаем, правильно ли поступили с человеком, который в силу своей веры не хотел называть другого человека не по внешнему обличию
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 29 червня 2021, 15:54 Саме за це я і кажу. Проблеми лівачків, яким не подобається прапор Конфедерації на формі шкільної команди з північного штату, чи статуя конфедеративного генерала в якомусь південному місті, емблема з карикатурним індіанцем на бейсболці спортивної команди чи назва Washington Redskins у команди NFL повинні перебороти себе і піти займатися своїми справами, а не вимагати незрозуміло чого від інших. А оцей от підхід "все, що робить мені неприємно повинно бути криміналізовано в 2017-му" - це підхід ідентичний до правих екстремістів.
Простите, а как этот флаг можно терпеть, если идеологией Конфедерации было: "upon the great truth that the negro is not equal to the white man; that slavery, subordination to the superior race, is his natural and normal condition". По этой же причине запрещена нацистская и советская символика, поскольку они представляют режимы, ненавидящие людей.

Я понимаю, что многим белым людям непонятны вопросы расы и расовой дискриминации, как и многим мужчинам непонятна дискриминация женщин. Я так же понимаю, что всяким шаманам обидно, что их лишают привилегированного положения. Сложно терять статус, которыми ты пользовался тысячелетиями. Вот, Вы написали, что «левачки» вносят разброд в общество, но это, ведь, не так. Это правые хотят, что общество было гомогенным, каждый соответствовал своей роли и придерживался одних и тех же взглядов и ценностей. «Левачки» хотят, чтобы мир был пестрым и разным, и чтобы никто не чувствовал необходимости подстраиваться под «ценности» определенной группы людей.

Демонстрация каких-то символов Конфедерации является проявлением расизма. И появление разных движений, строительство монументов и т.д. интенсифицировалось с Движением за гражданские права чернокожих в США. Как протест. Вот, только, понять это сложно – одни хотели для себя прав, а не забрать права у белых, а другие требовали для себя особого статуса «высшего» человека (если они вообще чернокожих за людей считали). И все попытки переписать историю, выставить Конфедерацию в благоприятном свете и утверждать, что Конфедерация не было о рабстве выглядят немного desperate. Демонстрация флага начала популяризироваться Диксикратами, которые, неудивительно, выступали против равных прав для чернокожих. Какие могут быть герои Конфедерации – непонятно. Их потомки празднуют старания дедов иметь рабов и считать себя выше других рас? То есть, они такие же расисты и сожалеют, что Конфедерация проиграла?
Я понимаю, что многие белые люди хотят откреститься от расизма – типа, это в прошлом, и нечего тут обсуждать, но это неправильный подход. И тем более неправильно употреблять оскорбительные названия и требовать, чтобы тебя оставили в покое. Повторюсь, что такое поведение – просто демонстрация того, что многие белые люди до сих пор чувствуют превосходство над чернокожими и сожалеют, что они свободно ходят между ними, да, еще и какие-то права требуют.

АндрейМ писав: 29 червня 2021, 15:26
Ви не зрозуміли контекст. Протести, навіть якщо вони нелогічні захищаються законом про свободу слова. Але обмежуються в часі і просторі. В Амстердамі не можна протестувати проти геїв під час гейпараду. Аналогічно повинно бути і з "борцунами з расизмом", які знаходять його в дитячому святі, а потім дивуються, чому з дитячого свята їх погнали (а декому і наваляли). Всьому свій час і місце.
Если Вы не находите расизм в детском празднике - это не значит, что он не существует. Многие белые не замечают расизм, как и полно мужиков, которые считают, что в Украине нет дискриминации женщин. Но это не значит, что с этими являениями надо бороться. Надо образовывать людей и объяснять им почему некоторые вещи делать или говорить нельзя. Повторюсь, что никогда не поздно учиться, признавать ошибки и исправлять их.
Igoresha писав: 29 червня 2021, 17:20 Но мы здесь обсуждаем, правильно ли поступили с человеком, который в силу своей веры не хотел называть другого человека не по внешнему обличию
Нет, если Вы почитаете об этой ситуации, то узнаете, как я писал ранее, что тот учитель поставил свою веру выше правил школы и права ученика на то, чтобы его называли так, как он хочет. Человек прямо заявил, что он служит богу в первую очередь, а уже потом - учитель. Я считаю, что таким людям не место в публичной школе. Религию надо оставлять дома, а богу служить в других заведениях. Религия же отделена от государства? И это работает в обоих направлениях. Мою невестку уволили из каталической школы из-за того, что она забеременела вне брака (они потом поженились, но не суть). То есть, даже поведение вне школы школа контролирует и требует, чтобы сотрудник следовал религиозным правилам. Для меня это, конечно, было шоком...
Igoresha писав: 29 червня 2021, 17:20 Мне максимально странно слышать об ужасной дискриминации ЛГБТ в Испании. Это смешно
Простите, но мне кажется, что слышать и переживать что-то на своей шкуре - разные вещи.
Соглашусь, что во многих странах прайд перестал быть демонстрацией за права, а стал порсто праздником любви. Но дискриминация все еще есть даже в странах, кте ЛГБТ получили равные права с гетеро людьми, и прежде всего она в головах людей. И само отношение многих гетеро "че вы повылазите? Получили свои права и живите незаметно" явное тому подтверждение. Людей просто хотят запихнуть в чулан и не видеть их.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 15:54яким не подобається прапор Конфедерації на формі шкільної команди з північного штату, чи статуя конфедеративного генерала в якомусь південному місті
йеп, не подобається — бо це символи ворожої для Штатів держави яка натурально пішла на Штати війною в ім'я білого супремасизму. з тих самих міркувань мені не подобаються прапори нацистської Німеччини будь-де — за дивним збігом, сучасні расисти полюбляють вивішувати обидва, така собі подвійна антиамериканська ідентифікація

з тих самих міркувань мені не подобається проспект Жукова в Харкові та дуже сильно не сподобалася б статуя Гіві в Слов‘янську. бо це теж вороги які літераллі воювали з моєю державою, і єдина історична пам'ять якої вони достойні — бути експонатом в музеї тоталітаризму

нормалізація ворогів які прагнуть тебе знищити не потрібна, дуже дякую
АндрейМ писав: 29 червня 2021, 18:04Какие могут быть герои Конфедерации – непонятно. Их потомки празднуют старания дедов иметь рабов и считать себя выше других рас? То есть, они такие же расисты и сожалеют, что Конфедерация проиграла?
Так. Саме тому чудова організація United Daughters of the Confederacy славила та героїзувала Ку-Клукс-Клан. Бо це частина однієї боротьби яку вони не збираються припиняти.

Зображення
Востаннє редагувалось 29 червня 2021, 18:41 користувачем artml, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 29 червня 2021, 18:04 Вот, Вы написали, что «левачки» вносят разброд в общество, но это, ведь, не так. Это правые хотят, что общество было гомогенным, каждый соответствовал своей роли и придерживался одних и тех же взглядов и ценностей. «Левачки» хотят, чтобы мир был пестрым и разным, и чтобы никто не чувствовал необходимости подстраиваться под «ценности» определенной группы людей.
Якраз навпаки. Лівачки хочуть, щоб всі бачили в прапорах і символах те, що бачать лівачки. Я знаю багато чорних, які виступали під цим прапором і, так само як і я, нічого поганого в цьому не бачили. Я в подорожах бачив людей зі свастикою, статуї зі свастикою і навіть вечеряв в ресторані "Свастика" і нічого поганого в цьому не бачив, як і відвідувачі. Але хтось бачить тут щось погане і що, я повинен перестати туди ходити, а інакше шеймінг?

Повторюсь - школа на Півночі США в місті з пам'ятником "синім шинелям", який відправив 320.000 людей на Громадянську Війну на боці Півночі. П'ять офіцерів Півночі з цього штату потім стали Президентами США. Якого дідька ви сюди приплітаєте те, чого нема?

Ви самі собі суперечите, пишете про "підстроюватися під чиїсь цінності" і тут же:
Надо образовывать людей и объяснять им почему некоторые вещи делать или говорить нельзя. Повторюсь, что никогда не поздно учиться, признавать ошибки и исправлять их.
Прям як білий пастор з Півдня США. Та сам риторика - ніколи не пізно відмовитися від гріха, сину мій.

У вас, прогресивних, та сама риторика, що й у ортодоксальних консерваторів - "ми за все хороше, проти всього поганого, а тому пофіг якими методами". Робіть щось з собоу, як кажуть на Буковині.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

artml писав: 29 червня 2021, 18:24 йеп, не подобається — бо це символи ворожої для Штатів держави яка натурально пішла на Штати війною
Я вчив історію США в американській школі і нас вчили інакше - це була громадянська війна за різне бачення шляхів розвитку держави.

Більше того:
Confederate veterans, who served in the military before the Civil War, or with the United States Army after their Confederate service, were eligible to receive pensions from the federal government.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 18:36це була громадянська війна за різне бачення шляхів розвитку держави.
Так, і один з цих шляхів — це збереження рабства та білого супремасизму як фундаційної ідеї. Який цікавий шлях, давайте його героїзувати.

Так само німці просто бачили инший шлях розвитку своєї держави, з концтаборами та газовими камерами. Нічого страшного, звичайні непорозуміння.

Так само більшовики просто бачили инший шлях розвитку держави. Просто цей инший шлях ніс з собою терор та геноциди.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Бачиш, людям, які за це воювали навіть пенсію виплачували. І на службу брали. А скільки німецьких офіцерів постім служили в НАТО? А у Фінляндії свастику з розпізнавальних знаків на літаках ВПС лише недавно прибрали. А скільки невинних людей загинуло в Ленінграді під час блокади, в якій фіни теж брали участь? Світ не чорно-білий, потрібно бачити відтінки. А екстремісти: що ліві, що праві - не хочуть. У них своя найправдивіша правда, нехай інші підстроюються. А потім дивуються, чому у Трампа 160млн голосів.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 18:29Я знаю багато чорних, які виступали під цим прапором і, так само як і я, нічого поганого в цьому не бачили. Я в подорожах бачив людей зі свастикою, статуї зі свастикою і навіть вечеряв в ресторані "Свастика" і нічого поганого в цьому не бачив, як і відвідувачі. Але хтось бачить тут щось погане і що, я повинен перестати туди ходити, а інакше шеймінг?
Ви так чудово пересмикуєте — чи справді не розумієте контексту? Свастика в Азії це звичайний повсякденний символ, її ніхто не шеймить і не збирається шеймити. А от свастика на агресивних світлошкірих людях — це дещо инший контекст з иншим культурним багажем.

Я он трохи вище наводив фоточку з прапорами. Чорношкірі теж нічого поганого в цьому не бачать? А євреїв запитайте, що вони скажуть?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Я знаю багато євреїв, які носять костюми Hugo Boss і не шукають в цьому якогось глибокого змісту. Може, там просто немає демократичної партії. Хоча ні, там теж є люди, які хейтять свою країну.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 18:48 Бачиш, людям, які за це воювали навіть пенсію виплачували. І на службу брали.
Україна теж платить пенсії офіцерам НКВД що вбивали власне українців в 1939-му та після 1944-го. Not even kidding — бачиш там чудові рядочки:
Західна Білорусія і Західна Україна 17 вересня 1939 р.- 28 вересня 1939 р. (воз'єднання з СРСР)
Територія України, Білорусії, Латвії, Литви, Естонії 1944 - 1951 роки (ліквідація диверсійно-терористичних груп, бандитизму)
Ти вважаєш це нормальним і прийнятним? Просте питання, так чи ні.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 18:50Може, там просто немає демократичної партії. Хоча ні, там теж є люди, які хейтять свою країну.
так, це ж власне прихильники демократичної партії настільки люблять свою країну що марширують з прапорами конфедератів та нацистів — двох утворень що з цією країною воювали та прагнули її знищити
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Щодо давніх історичних подій Трагедія Титанику майже відразу стала предметом для анекдотів та комерційного використання, аж до відкритого знущання над пам`ятью кількох тисяч жертв. Ніхто не обурюється.

Починаючи від глуму Ільфа та Петрова,
Для окраски есть замечательное средство "Титаник". Получено с таможни. Контрабандный товар. Не смывается ни холодной, ни горячей водой, ни мыльной пеной, ни керосином. Радикальный черный цвет. Флакон на полгода стоит три рубля двенадцать копеек. Рекомендую как хорошему знакомому
та закінчуючи оцим
Надувная горка Титаник очень похожа на тонущий в холодных океанских волнах лайнер, со множеством окошек, труб и даже с лопастями на задней стенке. Аттракцион оснащен двумя спусками, между ними расположена веревочная лестница, чтобы дети могли снова подняться на корму корабля и повторить путешествие вниз. Ребята ощутят себя участниками экстремального приключения во время морского круиза на легендарном Титанике, но, конечно, этот оригинальный аттракцион совершенно безопасен. Подойдет для любого детского мероприятия и парка развлечений под открытым небом.

Зображення https://www.fungroup.com.ua/ru/inflatab ... i/titanic/
Головоломка Титаник – одна из самых сложных игр от Bondibon, нижний возрастной предел, указанный производителем, - 8 лет (тогда как для большинства головоломок этой серии данный предел составляет 5-6 лет). Чтобы спасти всех пассажиров на уровне "эксперт", придётся изрядно поломать голову. Но польза от этого занятия очевидна: игра развивает логическое и пространственное мышление. Как и всякая головоломка, Титаник рассчитан на одного игрока, но это не мешает решать задания всей семьёй: на скорость, например.https://www.igroved.ru/games/bondibon/titanic/
Тож інші претензії на цьому тлі виглядають спекуляцією, скоріше за все так і є. Дезорієнтувати людей,стравити між собою, створити постійну напругу в суспільстві. Зрозуміло що автори цього бардаку думають лише про свій зиск.

Чекаю на заборону голівудської класики з Ширлі Темпл - там показана у позитивному ключі родина конфедератів-плантаторів, яка ще й живе у злагоді із чорношкірими рабами.
MV5BYzQ0OGRhYjQtMmVlYy00ZDE1LThlNGYtMDRhMjE1Nzc3NTQ0XkEyXkFqcGdeQXVyMDI2NDg0NQ@@._V1_.jpg
або ось так

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Так, я вважаю це прийнятним. Тому що історія не чорно-біла. Тому що примирення, яке вигідне завжди тій силі, яка при владі. Тому що врешті решт вся система СБУ не реформована, часто-густо спадкова і "посмикує" в кишені на Дзержинського. Дешевше не ворушити старе, щоб концентруватися на новому. Україна і українці (в своїй масі за межами Західної України) - це не Естонія чи Угорщина. Зовсім інший рівень колонізації був і є.

Реалістично кажучи, Україна платитиме пенсії по інвалідності колишнім ополченцям, які отримали поранення в боях з українськими військовими. Вже платить, там це оформляють як травми на шахті чи щось таке і їдуть робити папери в Україні.

Порада: іноді треба виходити за межі світогляду центральної частини Лос-Анджелесу і бачити, що 99% живуть в іншому світі з іншими цінностями і проблемами і їх конфедеративний прапор не колупає взагалі.
В Нідерландах ліво-ліберальний ареал виборців називають grachtengordel - пояс каналів, маючи на увазі центральні райони великих (часто університетських) міст за межами якого такі політсили ловлять облизня (переважно).
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

mischko писав: 29 червня 2021, 18:48 Бачиш, людям, які за це воювали навіть пенсію виплачували. І на службу брали. А скільки німецьких офіцерів постім служили в НАТО? А у Фінляндії свастику з розпізнавальних знаків на літаках ВПС лише недавно прибрали. А скільки невинних людей загинуло в Ленінграді під час блокади, в якій фіни теж брали участь? Світ не чорно-білий, потрібно бачити відтінки. А екстремісти: що ліві, що праві - не хочуть. У них своя найправдивіша правда, нехай інші підстроюються. А потім дивуються, чому у Трампа 160млн голосів.
А ще - космічна програма США повністю базувалася на генії гітлерівського конструктора Вернера фон Брауна, которий під час WW2 ледве не зніс Лондон з мапи світу своїми ФАУ.

А Франко, між іншим, надав пенсію представникам обох ворогуючих в 30-ті роки сторін. "Бо вони всі іспанці" . Примудрився з найменшими втратам вберігти Іспанію від участі в Другій Світовій. Будучи диктатором, виховав і підготував до передачі влади законного нащадка іспанського престолу Хуана Карлоса. Залишив йому сучасну розвинену країну.

Але зовсім недавно до влади прийшов як ви кажете "лівак" - і вже звелів прибрати прах Франко з меморіалу на спомин жертвам громадянської війни, де той був похований...
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 19:07Дешевше не ворушити старе, щоб концентруватися на новому.
То і Кіровоград ми дарма перейменовували, треба назад щоб не ворушити старе? І Леніна повернути на харківську площу Дзержинського? Комуністичну партію може теж дарма заборонили?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Dormice писав: 29 червня 2021, 19:12 Але зовсім недавно до влади прийшов як ви кажете "лівак" - і вже звелів прибрати прах Франко з меморіалу на спомин жертвам громадянської війни, де той був похований...
Ліваки люблять символьну політику. Боротися з прапорами, з емблемами і назвами спортивних команд. В Амстердамі є всім відомий знак "I amsterdam".
Виграла ліва партія вибори і сказали прибрати - бо "Амстердам - це про Ми, а не про Я". Щоправда, потім повернули. Але саме виправдання чому забрати - ахтунг.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

artml писав: 29 червня 2021, 19:13
mischko писав: 29 червня 2021, 19:07Дешевше не ворушити старе, щоб концентруватися на новому.
То і Кіровоград ми дарма перейменовували, треба назад щоб не ворушити старе? І Леніна повернути на харківську площу Дзержинського? Комуністичну партію може теж дарма заборонили?
Треба шукати баланс. Ватутін ще в Києві стоїть? Отож.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Igoresha писав: 29 червня 2021, 17:20
АндрейМ писав: 29 червня 2021, 15:26 Кто и какие ценности навязывает? Этот вопрос несколько раз подымался, но ответ на него так и не прозвучал. Людей заставляют становится геем или менять пол или что-то еще делать? Или им просто говорят, что ненавидит кого-то за цвет кожи, пол, возраст, цвет и длину волос, одежду, сексуальную ориентацию – плохо, и что если ты хочешь жить в обществе, то принимай рамки того, что другие не обязаны соответствовать твоему виденью мира?
Нет, это не туда. Например, прайд в Украине и прайд в Барселоне - это два разных мира. В Украине - это борьба целого прошарка общества за то, чтобы они могли так же усыновлять детей, жениться, проходить в реанимацию к партнёру и тому подобное. Прайд в Барселоне уже давно не об этом. Но не отменять же прайды, верно? Поэтому где-то активисты ищут единичные крайние случаи и начинают против неё бороться. В контексте и численном измерении Украины - это единицы. Да, бывает, что идиот избил человека из-за его "недостаточной маскулинности", но часто это бывает не из-за того, что у вас в обществе - страшная дискриминация, а из-за того, что человек - мудак. Мне максимально странно слышать об ужасной дискриминации ЛГБТ в Испании. Это смешно. Но медийно, это воспринимается, как нечно ужасно глобальное.
В Турции был разогнан прайд, некоторых людей задержали. Но мы здесь обсуждаем, правильно ли поступили с человеком, который в силу своей веры не хотел называть другого человека не по внешнему обличию
Более того, у человека в документах пол написан. Получается тогда гос органы тоже дискриминируют и унижают трансгендеров, которые не делали операцию и не пили гармоны и дальше по списку? Может тогда надо убрать пол из всех документов? Или включить его туда, но не два варианта, а 17 и человек сам будет определяться в момент поступления в начальную школу?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 29 червня 2021, 19:15Ліваки люблять символьну політику.
Символьну політику люблять всі. Саме тому конфедерати почали ліпити свої монументи одразу після згортання Реконструкції; саме тому совки ставили Леніна в кожному селі та пхали усюди весь імперський набір; саме тому р-сня змінює архітектуру українських церков коли ті потрапляють до рук МПЦ та фінансує пам‘ятник Єкатерині в Одесі.

Бо символи працюють. Публічна символіка визначає межі прийнятного та неприйнятного в суспільстві, вона доволі активно формує свідомість. Саме тому символи такі важливі. Заперечувати це — пряме лукавство. «Какая разніца на каком язикє», «какая разніца какіє памятнікі», «какая разніца чєй Крим». Ні, різниця є.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Треба шукати баланс. Ватутін ще в Києві стоїть? Отож
Там його могила, особлива ситуація. Варто також залишити скульптури які мають художню цінність, або створити щось на зразок музею тоталітаризму, як в Литві. Гола агітація - от що не потрібно зберігати, нмд.

Інша тема, що давні історичні події порівнювати із сучасністю досить спекулятивна річ. З часом відчуття від давніх конфліктів втрачає своє первинне забарвлення, коли відходять за віком останні учасники подій. Приклад навмисного підживлення теми, котра вже повинна стати давньою історією - російське "побєдобєсіє", це жахливо.

А от забороняти дітям гратися в "солдатиків" із прапорами армій, котрі воювали стопятьсот років тому, (підозрюю що й таке можливо), то північною лисичкою тхне.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей