Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 28 червня 2021, 20:00про квоты ничего не слышали? Самый известный это конечно Оскар, но ещё многие компании, берущие гос заказы ставятся в подобные условия, чтобы у них было достаточно diversity
про квоти чув, не маю до них однозначного ставлення

тобто як тимчасове явище для виправлення минулих перекосів — скоріше добре (туди ж закон про укрмову в публічних комунікаціях, він про аналогічне); як постійна «зворотня дискримінація» — однозначно погано, тому з часом (коли рівновага повернеться) мають бути скасовані

найголовніше це власне виправлення минулих перекосів, тобто рівність можливостей. тут я скоріше за прямі державні інтервенції в школи, коледжі, та просто публічну інфраструктуру, щоб всі діти мали змогу отримати пристойну освіту та знайти хорошу роботу безвідносно району в якому вони живуть.

якось так виглядає моя громадянська позиція, мабуть теж запишуть у лівацтво

Зображення
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

artml писав: 28 червня 2021, 19:43 Цікаво, навіщо тоді вкраїнці валять леніних по всій країні. Це ж така айдентика просто, 70+ років нікого не жало аж тут приперлися ці націоналісти і давай сіяти розкол у суспільстві

https://coub.com/view/si2n


Воно просто не жме-не жме, а потім хоп і з'являються організації нациків що ласо полюбляють старе добре ультранасилля і тероризм. І Капітолій сам собою штурмується щоб скасувати результати виборів наплювавши на демократію.
Що то тупа провокація була, вже зрозуміло :smile: Настільки тупа, що соромно за людей, які повелися на ці заклики до штурму. Трампу вилізла боком його нерозважливість та невміння передбачувати "цивілізовані" дії опонентів
D.

Або (в нашому випадку) організації сталіністів що влаштовують терор иншого плану за допомогою російської зброї. Кольори та вивіски різні, але суть одна — ламати демократію, тероризувати людей, встановлювати свій тоталітарний лад, «білу державу» чи «руський мір». Недарма місцеві нацики так захоплюються росією, чують своїх.
Це Ви дуже вчасно сказали. "Нацики" - то жаргон 5 колони :flag: Ані єдиний украінець такого не скаже.

Українці не валять Леніних. Їх валять пророс. провокатори, котрі намагаються "вписати" українців в свій сценарій. :idea:

Власне саме так почався "Ленінопад". 8 грудня 2013 року Леніна знесли провокатори. А далі поштовх сприйняли "широки верстви населення", котрі зазвичай не замислюються над витоками тих або інших подій. Розумній владі доводиться брати ці події "під крило", бо реальний привід для декомунізації таки маємо. Що Порох і зробив.

Але, наголошую, цивілізований підхід до повалення Леніних зовсім не той, що був 8 грудня.

Для наглядності, як ЦИВІЛІЗОВАНО зносили пам`ятник Леніну на колишній площі Жовтневої Революції в 1991 році

Зображення

А от як дражнили пам`ятником іншим на початку Євромайдану. Було зрозуміло, що планується провокація. Мілілцію зігнали охороняти пустишку, щоб створити враження що вона має вирішальне значення для перемоги Майдану
IMG_4873.jpg
Додам, що відомий своєю репутацією провокатора Коханівський задовго до тих подій відламав Леніну руку, кияне можуть пригадати, як компартійні боси встановили там палатки з "добровільними охоронцями". Після Євромайдану Коханівський, здається, відламав ногу коневі Щорса, але чи то точно його робота, я не знаю

І зараз стоіть оце щастя з гіпсовим протезом, не туди не сюди.

Зображення

https://kievvlast.com.ua/news/konju_shh ... _foto56850

До того ще можна додати хитрість наших чиновників, які не поспішають знОсити постаменти, формально виконавши закон про декомунізацію) А що, як комуністична влада повернеться?

:fool:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 28 червня 2021, 20:47"Нацики" - то жаргон 5 колони :flag: Ані єдиний украінець такого не скаже.
Нацики — це цілком підходяще слово для організацій типу Identity Evropa, National Policy Institute та решта Aryan Brotherhood. Лаєк, ці люди натурально ходять з прапорами нацистської Німеччини, як мені ще їх називати? Very fine people?

Зображення
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 28 червня 2021, 20:12
найголовніше це власне виправлення минулих перекосів, тобто рівність можливостей. тут я скоріше за прямі державні інтервенції в школи, коледжі, та просто публічну інфраструктуру, щоб всі діти мали змогу отримати пристойну освіту та знайти хорошу роботу безвідносно району в якому вони живуть.
а Вы считаете что кто-то печется про равенство возможностей? Я всеми руками за, но я считаю что как раз обсуждением гендеров в начальной школе замыливают реальные проблемы.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Нацики — це цілком підходяще слово для організацій типу Identity Evropa, National Policy Institute та решта Aryan Brotherhood. Лаєк, ці люди натурально ходять з прапорами нацистської Німеччини, як мені ще їх називати?
Палєво, бо від українців таке слово не почути :smile: Ним оперували в укранеті лише провокатори, котрі на початку 2000-них називалися "бригадними", а зараз носять загальну назву "ольгінськи тролі"

Тим більше мене дивує, що кілька форумчан припускаються до подібних назв.

Як немає у нас зараз і справжніх націоналістів, є скльопані під замовлення Росії різноманітні підробки. Схема проста - лідер з грошима та ідеологією обрастає наівними послідовниками, котри не розуміють, що таким чином легализують черговий фейковий проект,яким лякають російських посполитих.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

У нас сейчас Патриоты, которые выполняют функции рейдеров и титушек
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

manjeroke писав: 28 червня 2021, 21:11
artml писав: 28 червня 2021, 20:12
найголовніше це власне виправлення минулих перекосів, тобто рівність можливостей. тут я скоріше за прямі державні інтервенції в школи, коледжі, та просто публічну інфраструктуру, щоб всі діти мали змогу отримати пристойну освіту та знайти хорошу роботу безвідносно району в якому вони живуть.
а Вы считаете что кто-то печется про равенство возможностей? Я всеми руками за, но я считаю что как раз обсуждением гендеров в начальной школе замыливают реальные проблемы.
Звісно не печеться. То все лозунги. Дивитися тре по реальних справах та наслідках тих справ.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

alex.s писав: 28 червня 2021, 21:15 У нас сейчас Патриоты, которые выполняют функции рейдеров и титушек
Не тільки. Одночасно дискредитують як намагання згуртуватися реальних патріотів, так і саму назву "патріот"
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

За сьогоднішній день вже другий капець.

Бо що таке рівність можливостей? Для кого?

Це таке лукавство, що мама не горюй.

Варто уважніше подивитися на цю ідею.

Хіба можуть бути рівними можливості для порядної людини та серійного вбивці? Для працьовитого та лінивого? Здібного та нездари? А по назві "суспільство рівних можливостей" виходить, що так... :!:

Вже десь підсумовували, що ця рівність призведе до "підрізання всього", що росте вище за середній зріст". Щоб нездара на почувався "дискримінованим", здібного зобов`яжуть не плекати свої здібності...

А якщо копнути ще глибше...

То перефразована ідея комуністичної утопії "від кожного по здібності, кожному по потребі"

Зображення
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 21:38 користувачем Dormice, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 28 червня 2021, 21:11а Вы считаете что кто-то печется про равенство возможностей? Я всеми руками за, но я считаю что как раз обсуждением гендеров в начальной школе замыливают реальные проблемы.
Весь Civil Rights Movement був саме про це, як з 19 сторіччя, так і в наш час з середини 50-х. Зараз є купа соціальних рухів які саме про рівність можливостей та оцю всю соціальну демократію – YIMBY мабуть найцікавіший для мене особисто.

Навіть рух проти поліцейського свавілля — він теж про рівність можливостей, бо ніщо так не обмежує людські можливості як смерть від поліцейської кулі чи кілька місяців у тюрячці навіть без висунутого обвинувачення.

------------------------

Знову ж, я не в курсі в чому саме полягає «обсуждение гендеров в начальной школе». Це такий предмет зараз викладають чи що?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 28 червня 2021, 21:34Бо що таке рівність можливостей? Для кого?
Для людей. Це коли суспільство забезпечує тобі можливість реалізовувати себе на повну ким би ти не був. Отримати освіту, здобути професію, знайти собі житло та жити гідне та здорове життя.
Dormice писав: 28 червня 2021, 21:34Для працьовитого та лінивого? Здібного та нездари?
Можливості — звичайно треба вирівнювати для всіх. А от реалізація цих можливостей — то вже справа індивідуального таланту/працьовитості/вдачі.

Ще раз: це не про «кожному по потребам», це про те щоб діти чиновників та олігархів не були панівним класом просто за фактом походження. Це про те щоб не було ґетто, де діти не можуть нормально навчатися бо в них немає чистого повітря або нормального харчування. Це про те щоб міста не були захмарно дорогими через нестачу житла, щоб батьки «робочих» професій витрачали по дві години не на дорогу з далеких передмість, а на розвиток власних дітей.

Я за суспільство де немає бідних, але де також немає і супер-багатих. І де всі стартують з якомога однакового рівня, щоб досягати успіху не через таткові-дідусеві гроші чи зв‘язки, а через власні здібності.
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 21:48 користувачем artml, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 24 червня 2021, 19:07 Прапор ЄС Вас не дратує?

Зображення
Абсолютно не дразнит. Я даже и не знал, что он мне должен что-то напоминать. Я не страдаю религиозной тупостью, к счастью.
Dormice писав: 24 червня 2021, 19:07Вже мовчу, що Конституція США, відокремлюючи церкву від держави, мала на увазі не преференції богоборцям, а рівність всіх віросповідань та невіруючих перед законом. Ажняік не витіснення релігії. І така побудова держави не є зразком для інших. Можливо буде новиною, що в Європі досі існує низка найрозвиненіших країн, де релігія НЕ відокремлена від держави, наприклад Велікобританія та Фінляндія. :idea:
Вы знаете, иногда молчать - правильный выбор. Конституцию Вы не ту читали. Конституция США говорит о том, что государство и религия - отделены. Каждый имеет право верить в любой бред, в который он верит, но в публичных школах господствовать должна наука и факты, а не чья-то вера. Люди могут верить в Санта Клаусов, например, но их личная психологическая проблема. Никогда не поздно учиться. Но мое мнение, что испепелять религию надо. Религия ненавидит женщин, ненавидит детей. Все эти морды в рясах, которые живут лучшей жизнью, чем бабушки, которые им отдают последнее. Насилуют детей. Я знаю что это такое. Когда тебе какой-то дебил в рясе говорит, что он тебя хочет. Если у Вас этого не было, то Вам повезло. Меня злость берет. Я каждого ребенка хочу защитить от того, что пережил я. :evil: Блевать хотел на эту религию, если религия берет мою руку и тащить ее к своему члену, потому что ему хочется чего-то. А потом это чудовище идет и проповеди читает и детей крестит и женит людей.
Dormice писав: 24 червня 2021, 19:07Радяньски богоборчі стереотипи погано Вам прислужилися. Там дуже багато брехні та підмін. Як і в гомосексуально-гендерній ідеології. Втім остання інакше приречена на загибель, бо є брехливою від самого початку.
Бого-чего, простите? Нельзя бороться с тем, чем нет. С тупостью бороться надо. Согласен.

Dormice писав: 24 червня 2021, 19:07А оце буде ще привід для ненависті. Вибачайте, але Ви самі агресивними дописами навели на думку передивитися, що ми маємо насправді, а не в уяві послідовників Грамші. ПРиміром NASA, на відміну від Хрущова, не використовувала свою космічну програму для викорінення релігії
Простите, но из опыта общения с Вами, то я перехожу на личности, то я - агрессивный. А в чем моя агрессия? 2 + 2 = 4. Если Вы верите, что, то результат - 5, то это Ваши личные психологические проблемы, не мои. И агрессии здесь нет. Есть факт. Я же Вас сразу же попросил говорить со мной языком науки и фактов, а не верой. У каждого она может быть своя. Не навязывайте ее другим. С наукой спорить нельзя. Наука нас объединяет. Факты - это, то, с чем мы можем не спорить. Вы можете верить во все, что Вы хотите. И та же Конституция дает Вам это право. Но я здесь причем? Причем здесь другие люди?

Rel писав: 24 червня 2021, 19:31
АндрейМ писав: 23 червня 2021, 21:23Скажите, а как Вы знаете, что их придумали? Вы можете влезеть в шкуру другого человека и понять что и как он чувствует? Или, если Вы родились гетеросексуалом и полностью соответствуете стереотипам, которые навязывали Вам родите и общество, то считаете, что и остальные такие все? Я, например, тоже не могу понять что такое небинарность и как человек ее ощущает, но мне это не мешает принимать, что я просто этого не понимаю. Почему нельзя просто любить друг друга, а не оценить кого-то, что он спит не с тем или ощущает себя не тем?
Определены ли критерии, где то, кем ты себя чувствуешь ещё не считается психическим расстройством? Кого стоит лечить у психиатра добровольно или принудительно? Какой институт решает это вопрос? Допустим, в этом списке кто ненормальный и извращенец? Перечислите номера вариантов, если такие есть или напишите "ИМХО, все нормальные, они просто себя так чувствуют, ничего делать не нужно".
Вы столько много примеров привели. Вы их лично встречали в жизни? Почему Вы об этом думаете и почему Вы считаете себя лучше?
Rel писав: 25 червня 2021, 07:58 Всё элементарно. Я уже ж простой пример привёл. Только вместо Наполеона подставляйте по очереди эти мои 19 вариантов.
Rel писав: 24 червня 2021, 19:31
У меня звоночек начинает срабатывать уже на второй строке (из-за windows 95).
У некоторых здесь, видимо, ближе к середине (windows 11). Но всё же интересно услышать, где конкретно.
Но самое страшное, как по мне, что многие и разницы-то не видят и начинают защищать людей считающих себя кем-то или чем-то другим активно или бездействием, согласием, что это нормально, что это не психическое отклонение. (наверное, MacOS)
Зображення
Оскорбление за оскорблением за оскорблением. Почему Вы считаете, что Вы имеете право решать что является, а что не является, отклонением? Вы родились гетеросексуалом и это - Ваше самое большое достижение в жизни? Почему вообще Вас это волнует? Кто с кем спит. Кто кем себя чувствует. Почему Вы все подстраиваете под себе или под "норму", которую Вам привили с детства. Плевать на эти нормы. Не Вы же живете жизнью других людей. Никогда не понимал и не пойму озабоченных извращенцев. которые живут сексуальной жизнью других людей, и пытаются ее как-то регулировать.
Rel писав: 25 червня 2021, 07:58 2. Если бы они сидели тише воды, ниже травы, так они же любят заявить о себе, "помахать саблей в метро", громко качать права, что ящерицы тоже люди, и нужно позволить им усыновлять детей из приютов и всё в таком духе. В итоге нормальных людей могут арестовать ни за что, по надуманной причине. С этого начался разговор. В той же Британии, слышал, женщины очень возмутились на поздравление женщин и потребовали себя называть менструирующими созданиями. Тоже норм?
А почему я должен сидеть ниже травы????????? Кто Вам дал право распоряжаться моей жизнью? Вы выхватили счастливый билет, родившись гетеросексуалом? А кому еще сидеть ниже травы? Кто еще портит картинку Вашего мира? Левшам? Рыжим* С синдромом Дауна? Может, Вы расстреляете нас всех? Я корю себя за то, что в ветке об эмиграции написал, что у меня есть супруга, а не супруг. Вот, это - давление общества. Почему я не могу быть его частью? Вся моя гетеросексуальная семья и воспитание ничего не сделали с природой. Я таким родиться. Я не буду жить с женшиной в угоду Вам. Если у Вас проблемы на сексуальной почве, то решайте их без меня. Я корю себя в том, что я стеснюсь сам себя, хотя я - такой же продуктивный член общества, с друзьями, с семьей, с налогами, и т.д., как и другие). Я не хочу сидеть ниже травы и быть тише воды. Я хочу жить. Я не могу изменить свою природу. Почему Вы хотите ее изменить?
Rel писав: 25 червня 2021, 12:19 Пропагандируют, что это норм, что этого круто, что не надо стесняться. Мало того, в школах.
Что "пропагандируют"? Мне "пропагандировали" гетеро норму. С девства. Я рос в обычной советской семье. Но природу не изменишь. Зачем мне быть с женщиной, портить ей жизнь, если мне нравятся мужчины? Я не знаю как Вам объяснить, что сексуальное влечение не воспитывается, а дается человеку с рождения. А говорить, что быть геем - нормально надо. Чтобы дети не бросилась из окон, не резали себе вены, не глотали таблетки, потому, что какой-то гетеросексуальный дебил хочет, что он или она спал или спал с тем. с кем этот дебил хочет, а не с тем, с кем захочет, когда вырастет, ребенок. Почему так сложно любить? Откуда столько ненависти?
WHY IS IT SO HARD TO LOVE ONE ANOTHER?
Я не буду стесняться себя. Я жалею, что соврал, что у меня есть жена. Я - человек. Я дышу. Я живу. Я не буду прятаться, чтобы кому-то от это было комфортней. Я ни чем не хуже Вас. Я не думаю о том, кто с кем на этом форуме живет. Мне приятно общаться с Вами и с другими парнями и девушками как с людьми. Прятаться я не буду. Deal with it.
Я был бы счастлив, если бы в детстве мне сказали "Андрей, не переживай. Это нормально, что твои чувства не совпадают с тем, что тебе говорят родители и общество." Чтобы я не слышал всю эту ненависть к таким, как я. Ваши слова УБИВАЮТ детей. Они не доживают до того, чтобы кого-то любить и с кем-то спать..потому что Вам хочется, чтобы их не было. Если бы мне не хотелось повеситься (хотя, возможно, Вам было лучше, если бы я повесился и меня не было), моя жизнь была была бы лучше в детстве, потому что мне ничего не хотелось больше, чем повеситься...из-за таких, как Вы...из-за таких слов. . Я Вас, наверное, удивлю, но я не родился сорокалетним. Я тоже был ребенком, и гетеро "пропаганда" на мне не сработала, просто потому, что нельзя изменить природу человека. Самое ужасное. что я слышал от своей мамы - это то, что я - ""извращенец". Если Вы этих слов не слышали, то Вы - счастливый человек. Но я благодарен жизни за то, что она подарила мне прекрасных друзей и семью и я никогда не буду прятаться в угоду Вам. Я Вас даже лично не знаю. Я буду кричать везде о том. что я есть. У меня есть такое же право быть какое-то время на это Планете, как и у Вас. И если у Вас есть дети, то поцелуйте их и скажите им, что Вы не будете извращенцем и не будете решать с кем им спать и кого им любить. Что Вам будет достаточно того, что они - счастливы. И что они есть у Вас.
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 21:54 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

АндрейМ писав: 28 червня 2021, 21:46
Dormice писав: 24 червня 2021, 19:07 Прапор ЄС Вас не дратує?

Зображення
Абсолютно не дразнит. Я даже и не знал, что он мне должен что-то напоминать. Я не страдаю религиозной тупостью, к счастью.
Навіть пост не прочитали :facepalm:

Але вже нахамили. Без цього няік. Знайдіть хоч в когось на форумі хамськи вислови стосовно будь-якого явища. У нас навіть троллять чемно.

Добре. Будемо писАти як в твітері, щоб Вам було не ліньки прочести.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

artml писав: 28 червня 2021, 21:46
Dormice писав: 28 червня 2021, 21:34Бо що таке рівність можливостей? Для кого?
Для людей. Це коли суспільство забезпечує тобі можливість реалізовувати себе на повну ким би ти не був. Отримати освіту, здобути професію, знайти собі житло та жити гідне та здорове життя.

Значить, таки серійні вбивці матимуть однакові права із законнослухняними громадянами? Дивіться уважно, що у Вас виходить...подібні речі можуть прийматися тільки із зауваженням, що діє ця норма для законнослухняних громадян! А то вже НЕ ДЛЯ ВСІХ.

Тут добре можна бачити, що електорат спокушають утопією, котру не вважають за потрібне проробити до можливості реального втілення. Гарні слова замість нудної реалізації. Гасло.
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 22:09 користувачем Dormice, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 28 червня 2021, 21:53
Навіть пост не прочитали :facepalm:

Але вже нахамили. Без цього няік. Знайдіть хоч в когось на форумі хамськи вислови стосовно будь-якого явища. У нас навіть троллять чемно.

Прочитал. И много дней вынашивал ответ. А Вы его не прочитали. Еще раз попрошу- с религией к психиатру, а не ко мне. Я не могу Вам помочь в том, что Вы во что-то верите, но и права верить в это у Вас отобрать не могу и не собираюсь. Я не буду дискутировать с Вами категориями веры. Сексуальность и гендер - научные понятия. Пожалуйста, оставьте религию для себя. В конце концов, вера - это приватное. Я с этим злом (религией) буду бороться всегда, но если Вам вера помогает и делает Вас лучше и делает тем. кто любит других, то это - прекрасно. Я всего лишь хочу любви в этом мире. Любовь - это самое лучшее чувство, и только мы из всех животных так его испытываем.
Dormice писав: 28 червня 2021, 22:05
Значить, таки серійні вбивці матимуть однакові права із законнослухняними громадянами? Дивіться уважно, що у Вас виходить...
То есть, Вы любовь сравниваете с серийными убийцами? Вам - точно к психиатру. Я так понимаю, Вы - гетеро? И жену любите только потому, что закон так говорит? Мне Вас жаль. Очень. И жену Вашу жаль. Вы с ней спите потому, что закон так говорит, а так бы Вы были серийным убийцей. Позвольте Вас уверить, что, как гей, я никого не убил, ни серийно, ни индивидуально. Но спасибо за сравнение. Вы еще раз показали мне как религия "любит". Еще раз убедили меня, что религию надо искоренять. Нет большего зла на нашей Планете. Мне Вас жаль - жаль за то, что Вы законопослушно спите со своей женой, а не любите того, кого хотите любить. Я рад, что я живу в государстве, где закон не говорит мне кого мне любить. Чем Вам в детстве промывали мозги - непонятно.
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 22:15 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Ви ж не володієте предметом розмови та весь час демонструєте неврівноваженість, бо не можете щодо однієї з базових засад суспільства розмовляти без хамства, точно повторюючи стилистку РАДЯНСЬКОГО агітпропу.

Ви хоч розумієте, що слугуєте відмінним прикладом, чому не можна допускати преференцій для затятих гомосексуаліств? Ті ж самі більшовики, які втоплять всіх, хто на їх думку "не має права на існування" в крові, якщо надати таку можливість.

Ваші дописи говорять проти Вас.
Мне Вас жаль - жаль за то, что Вы законопослушно спите со своей женой, а не любите того, кого хотите любить
Пропагандистська маніпуляція защітана :smile: Зрозуміло, чому такий натиск - бо маємо справу зі спільнотою, котора не може відтворювати себе природнім чином. Звідси розбещення дітей (згадуємо явище ІМПРІНТІНГУ) та отакі ось маніпуляції щодо мене.

Може час вже тему переназвати "Проблеми США" або "Проблеми, які йдуть з США" ?

Історія питання дуже цікава, але всьому свій час.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 28 червня 2021, 22:15 Ви ж не володієте предметом розмови та весь час демонструєте неврівноваженість, бо не можете щодо однієї з базових засад суспільства розмовляти без хамства, точно повторюючи стилистку РАДЯНСЬКОГО агітпропу.
Еще раз Вас попрошу засунуть свою веру туда, куда представитель Вашей веры хотел засунуть свой орган мне. Я не буду с Вами дискутировать о вере. Я могу Вас просто пожалеть. Как правильно сказал Артем - live and let live. Оставьте хейт себе. Я уважаю Вас и Вашу веру, но я не позволю Вам искажать мою действительность.. Приватно. Приватно. Приватно ее исповедуйте. Когда у Вас будет желание оперировать научными фактами, я здесь. Вот, когда эта базовая основа общества - любовь к ближнему - у Вас появится, то пишите мне. Свою ненависть оставьте себе.
Востаннє редагувалось 28 червня 2021, 22:35 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 28 червня 2021, 22:05 Значить, таки серійні вбивці матимуть однакові права із законнослухняними громадянами? Дивіться уважно, що у Вас виходить...подібні речі можуть прийматися тільки із зауваженням, що діє ця норма для законнослухняних громадян! А то вже НЕ ДЛЯ ВСІХ.
Я не бачив сенсу прописувати очевидні істини: якщо хтось порушив закон і був засуджений до покарання, то вочевидь права та можливості такої людини будуть обмежені. Але навіть серійні вбивці в місцях позбавлення волі мають базові людські права яких треба дотримуватися.

Так само і тюрма не має бути вироком на все життя що закриває будь-які можливості — це в інтересах того ж самого суспільства.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Я бачу сенс, бо хитромудрий юрист може багато чого викрутити у разі найменшої неоднозначності в формулюванні
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 28 червня 2021, 22:15 бо маємо справу зі спільнотою, котора не може відтворювати себе природнім чином
що значить не може, гомосексуальні діти народжуються в гетеросексуальних пар цілком природнім чином

так було всю історію людства і так буде надалі. навіть якщо ви вб‘єте всіх геїв на планеті — тут же народяться нові

Зображення
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей