Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

Inguri писав: 27 червня 2021, 10:31 Тому що це бразильці/араби/Брєжнєв-Громико?
Я спокойно принимаю Вашу позицию: Вас не напрягают мужские поцелуи взасос.
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

Я не вдивляюсь в деталі, не розглядаю їх техніку.
І не пояснюю дітям техніку поцілунків, навіть у гетероконтактах.

Більше того, мені недовподоби, коли пристрасні поцілунки(гетеро/гомо) відбуваються привселюдно.
Тут я ханжа)
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

Inguri писав: 27 червня 2021, 10:46 Я не вдивляюсь в деталі, не розглядаю їх техніку.
І не пояснюю дітям техніку поцілунків, навіть у гетероконтактах.

Більше того, мені недовподоби, коли пристрасні поцілунки(гетеро/гомо) відбуваються привселюдно.
Тут я ханжа)
Ну вот мы и нашли взаимопонимание. Я об этом и писал изначально.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Rel писав: 27 червня 2021, 03:26
Dormice писав: 26 червня 2021, 22:07Не читаю - вона забанена в нас.
Она не забанена. Попробуйте - https://lenta.ru/
В мене заблочена. Певно залежить від провайдера, в даному випадку Воля
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення v_volf »

alex.s писав: 27 червня 2021, 09:21 В том, что меня не интересует кто с кем и как у себя в квартире, лишь бы по взаимному согласию.
А открытая демонстрация нарушает мое визуальное пространство. Я не должен заставлять себя убеждать в том, что это нормально.
И да, я не хочу чтобы дети спрашивали меня, почему дяди целуются.
Заплющення очей допомагає очистити візуальний простір. Ну а як очистити розум від цієї фобії - напевно, зрозуміти, що усі інші поряд мають однакове право на життя і громадянські свободи.

А щоб діти не питали, треба раз пояснити. Зазвичай, цього достатньо.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

v_volf писав: 27 червня 2021, 19:18
alex.s писав: 27 червня 2021, 09:21 В том, что меня не интересует кто с кем и как у себя в квартире, лишь бы по взаимному согласию.
А открытая демонстрация нарушает мое визуальное пространство. Я не должен заставлять себя убеждать в том, что это нормально.
И да, я не хочу чтобы дети спрашивали меня, почему дяди целуются.
Заплющення очей допомагає очистити візуальний простір. Ну а як очистити розум від цієї фобії - напевно, зрозуміти, що усі інші поряд мають однакове право на життя і громадянські свободи.

А щоб діти не питали, треба раз пояснити. Зазвичай, цього достатньо.
Жить с закрытыми глазами не очень удобно.
У меня нет фобии. Мне не нравится водка, но у меня нет к ней фобии. Просто вопрос вкуса.
Я не оспариваю ничье право на жизнь или свободу. Но имею право на свое мнение.
Когда дети спросят - объясню. Нормой это называть не буду.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення v_volf »

alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Жить с закрытыми глазами не очень удобно.
У меня нет фобии. Мне не нравится водка, но у меня нет к ней фобии. Просто вопрос вкуса.
Але ж Ви не хочете, аби усюди у продажу був тільки бренді? Чи водка на прилавку також порушує Ваш візуальний простір? Чи нехай п'ють, але тільки вдома у себе?
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29Я не оспариваю ничье право на жизнь или свободу. Но имею право на свое мнение.
Кожна людина має право на власну думку. То ті, хто Вам не подобаються або здаються за межами норми, чи мають право на рівні громадянські свободи?
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Когда дети спросят - объясню. Нормой это называть не буду.
Пізніше дитина матиме резонне питання, чому таке пояснення є далеким від наукової позиції щодо цієї теми.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

v_volf писав: 28 червня 2021, 08:14
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Жить с закрытыми глазами не очень удобно.
У меня нет фобии. Мне не нравится водка, но у меня нет к ней фобии. Просто вопрос вкуса.
Але ж Ви не хочете, аби усюди у продажу був тільки бренді? Чи водка на прилавку також порушує Ваш візуальний простір? Чи нехай п'ють, але тільки вдома у себе?
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29Я не оспариваю ничье право на жизнь или свободу. Но имею право на свое мнение.
Кожна людина має право на власну думку. То ті, хто Вам не подобаються або здаються за межами норми, чи мають право на рівні громадянські свободи?
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Когда дети спросят - объясню. Нормой это называть не буду.
Пізніше дитина матиме резонне питання, чому таке пояснення є далеким від наукової позиції щодо цієї теми.
Давайте еще раз: я никому ничего не запрещаю и не ограничиваю ничью свободу. Просто говорю, что мне не нравится публичная демонстрация однополых отношений. Имею на это право без обвинения в гомофобии?
Я не углублялся в научные позиции в отношении норма это или нет, так как эта тема меня волнует не настолько сильно. Я никак не дискриминирую лгбт и даже не знаю никого лично, кто бы это делал.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

artml писав: 25 червня 2021, 19:33 Живуть собі різні люди та й живуть, мені реально байдуже яка в них орієнтація чи ідентифікація. Хтось вішає на вікно райдужний прапор, хтось вішає прапор Marines, хтось обидва поруч — все це частина ландшафту.
Тебе послухаєш, так просто ідилія. Тільки ти не застав ще штати, де можна було приходити на трибуни з прапором конфедерації, в мене навіть бандана була з ним і це ні в кого не викликало ніякої негативної реакції. Просто шкільним талісманом був південний повстанець (а в сусідній школі з якою було дербі був північний рейнджер). І це не на Півдні: жодного расизму, чорні теж під цим прапором виступали. А потім прийшли любителі ставати на колінце і рятувати "пригноблених меншин" і понеслось...

Спочатку виявилося, що назва футбольної команди Washington Redskins ображає індіанців і треба перейменувати.

Зараз таке саме очікує бейсбольні Cleveland Indians, логотип з індіанцем вже прибрали з бейсболок. Він когось з твоїх лівеньких друзів ображав.

Тому не за горами той час, коли прапор морської піхоти буде сприйматися (спочатку активістами, потім це стане "загальноприйнятим") як декларація токсичної маскулінності і свідченням агресивної колонізаторської політики привілегійованого білого населення по відношенню до вразливих релігійних меншин. Достатньо, щоб якісь біженці почали розказувати, як вели себе американські морські піхотинці в Іраку, Афганістані, Японії (зараз якраз розкручують тему расизму проти азіатів).

Пусти курку на город...
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення katso »

alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Когда дети спросят - объясню. Нормой это называть не буду.
они не будут спрашивать
они начнут сами гулять, общаться с другими
и потом Вы с удивлением увидите что они гуглят в инете совсем не то что гуглите Вы...
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

katso писав: 28 червня 2021, 11:10
alex.s писав: 27 червня 2021, 19:29 Когда дети спросят - объясню. Нормой это называть не буду.
они не будут спрашивать
они начнут сами гулять, общаться с другими
и потом Вы с удивлением увидите что они гуглят в инете совсем не то что гуглите Вы...
Спасибо. Учту. Пока на уровне детских книжек этот вопрос. Там все "не научно", а вполне традиционно.
Line
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 листопада 2017, 10:12
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Line »

Касательно воспитания детей - увеличение влияния политики и государства в школьном/дошкольном образовании (да и в университетском тоже) очень опасно. Жаль что и к нам это придёт.
Нельзя всерьёз воспринимать завяления ребенка 8-10-12 лет об его ориентации/принадлежности. Это "ломкий" переходной возраст, гормнональные перепады, очень нестабльное состояние. Поиск себя, поиск первых романтических отношений, подверженность трендам, отсутствие осознания огромного пласта знаний и опыта, который называется "вырастешь - поймёшь".

А может ребенку не ответил взаимностью объект обожания и он решил на эмоциях заявить что он гомо или девочка в теле мальчика (или наоборот)? А может ему показалось в определенный момент, что лучше причислить себя к minority и быть среди них альфой, чем бороться за авторитет среди обычных "традиционных" сверстников? Или просто в сегодняшней повестке это выгодно и модно - вот я и заявлю я себя как minority (в конце концов привилегий то больше).

Это большая сложная вещь, которую нужно основательно переварить внутри себя и прийти к выводам к моменту совершеннолетия. Вырастёт человек, годам к 18-21, пройдя все юношеские качели осознает себя - пусть выбирает сам кем ему становиться, какие препараты принимать и как куда "ориентироваться".

А вовлечение несовершеннолетних во всякого рода ЛГБТ+ проджекты во имя повесточки (линии партии) - это путь вникуда и вполне естесственно, что многих обывателей это обуревает, несмотря на то что "партия сказала надо".

Те, кто скажет "а вот наука исключила то-то из перечня болезней - значит норма".
1) в США официальная медицина "сдвигает" вверх планку ожирения и ищет пути "избежать расизма" в результатах исследований. Официально меньше людей с ожирение теперь. Научнее некуда. Зато политкорректно.
2) в Германии на ЛГБТ+ парады с детьми ходят те же люди, которые 80 лет назад сгоняли евреев в гетто, а в школе изучали "превосходство арийской рассы", ведь это тоже было "официально законно и научно - значит ничего плохого", просто "официальные перечни нормы/ненормы" были другими.

Что происходит с обществом, где политика ставится выше науки и здравого смысла, мы уже видели не раз.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення alex.s »

Все таки не нужно путать "Норму" с "Нормальностью".
Норма - это просто соответствие качеств, которые присущи большинству.
Например, никто не будет поднимать вопрос Нормальности у человека с сердцем справа или у очень высокого человека. Но это не является Нормой. Альбиносы - это тоже не Норма.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

знаете почему всех вот этих любителей меньшинств и желающих каждому "угнетенному" выписать особые права называют леваками? Потому что с левыми идеями это не имеет ничего общего.
Право на доступную медицину и образование заменяют правом выбирать в списке из 17 гендеров и табличкой БЛМ на входе. Поэтому меня тошнит когда попытка выписать меньшинствам специальные права преподносится как "левый" дискурс.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

mischko писав: 28 червня 2021, 11:04Тебе послухаєш, так просто ідилія. Тільки ти не застав ще штати, де можна було приходити на трибуни з прапором конфедерації, в мене навіть бандана була з ним і це ні в кого не викликало ніякої негативної реакції. Просто шкільним талісманом був південний повстанець (а в сусідній школі з якою було дербі був північний рейнджер).
Прапори Конфедерації в публічному просторі не потрібні, про що тут може йти мова. Так само прапорам ДНР-ЛНР-УРСР немає місця в українському публічному просторі.

«Просто шкільним талісманом був південний повстанець» — давай уявимо собі школу імені Гіві в Маріуполі. Нічого не жме, все нормально з такою демонстрацією?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

50+ років нікого не жало, при тому, що в центрі міста пам'ятник загиблим в громадянській війні на боці Півночі. Все це сприймалося в межах школи просто як айдентика саме школи, не більше. Але ні, приперлися лівачки і розказали, що повинно бути соромно. Щоб уникнути травлі дітей (а лівачьйо дуже любить втягувати дітей в свої розборки) поступово вивели символіку, хоча, коли дітям дали можливість задизайнити одяг для продажу і збору коштів на спортивні команди - вони саме з ним хотіли. Сміху було, коли партію відкликали, читав про це, це вже коли гавайця вибрали.

Тут в Нідерландах аналогічна тєма з лівачками. Є дитячий персонаж, який має розмальоване чорне обличчя, наведені червоні губи, сережку у вусі. Допомагає Миколаю роздавати подарунки і веселить дітей. Офіційно - помічник Миколая.
Лівачьйо придумало, що це вказівка на рабство - білий володар і чорношкірий раб-слуга. Ладно би собі рожево-фіолетововолосі сиділи і обговорювали ці питання в масочках в смузі-барах. Так вони приїжджають на дитяче свято і намагаються його зірвати. Дія породжує протидію - є люди, які намагаються цього не допустити, футбольні хулігани, методи у них відповідні.



Було - тихо спокійно, прийшли ліваки і розпочали боротьбу за пригноблених меншин, майже зіпсували людям свято. І отака ваша повістка у всьому - сіяти розкол у суспільстві.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Цікаво, навіщо тоді вкраїнці валять леніних по всій країні. Це ж така айдентика просто, 70+ років нікого не жало аж тут приперлися ці націоналісти і давай сіяти розкол у суспільстві

https://coub.com/view/si2n


Воно просто не жме-не жме, а потім хоп і з'являються організації нациків що ласо полюбляють старе добре ультранасилля і тероризм. І Капітолій сам собою штурмується щоб скасувати результати виборів наплювавши на демократію.

Або (в нашому випадку) організації сталіністів що влаштовують терор иншого плану за допомогою російської зброї. Кольори та вивіски різні, але суть одна — ламати демократію, тероризувати людей, встановлювати свій тоталітарний лад, «білу державу» чи «руський мір». Недарма місцеві нацики так захоплюються росією, чують своїх.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 28 червня 2021, 15:27Поэтому меня тошнит когда попытка выписать меньшинствам специальные права преподносится как "левый" дискурс.
Що «спеціального» в праві на шлюб чи всиновлення дітей? Що «спеціального» в праві називатися як хочеш?

Я багато чую на цьому форумі про якусь «спеціальність» чи там «загрозу» але так і не побачив конкретного приклада.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 28 червня 2021, 19:55
manjeroke писав: 28 червня 2021, 15:27Поэтому меня тошнит когда попытка выписать меньшинствам специальные права преподносится как "левый" дискурс.
Що «спеціального» в праві на шлюб чи всиновлення дітей? Що «спеціального» в праві називатися як хочеш?

Я багато чую на цьому форумі про якусь «спеціальність» чи там «загрозу» але так і не побачив конкретного приклада.
про квоты ничего не слышали? Самый известный это конечно Оскар, но ещё многие компании, берущие гос заказы ставятся в подобные условия, чтобы у них было достаточно diversity
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

mischko писав: 28 червня 2021, 19:04 ...Є дитячий персонаж, який має розмальоване чорне обличчя, наведені червоні губи, сережку у вусі. Допомагає Миколаю роздавати подарунки і веселить дітей. Офіційно - помічник Миколая.
Лівачьйо придумало, що це вказівка на рабство - білий володар і чорношкірий раб-слуга. Ладно би собі рожево-фіолетововолосі сиділи і обговорювали ці питання в масочках в смузі-барах. Так вони приїжджають на дитяче свято і намагаються його зірвати. Дія породжує протидію - є люди, які намагаються цього не допустити, футбольні хулігани, методи у них відповідні.



Було - тихо спокійно, прийшли ліваки і розпочали боротьбу за пригноблених меншин, майже зіпсували людям свято. І отака ваша повістка у всьому - сіяти розкол у суспільстві.
Капець :shock: ми бачили якось дитячий різдвяний фільм, де обігрувалася тема Санта Клауса та його помічника Піта (чорношкірого). Зрештою, це була казка котру дідусь негр розповідав онуку! Далі дивіться трихвилинний кліп, з якого можна зрозуміти настрій фільму. Якраз цей додатковий різдвяний персонаж Піт і був РЕАЛЬНИМ досягненням нормального співжиття різних рас.
А щось я на ютубі весь фільм знайти не можу, під його назвою лежать зовсім сторонні ролики. Вже якийсь "толєраст" "попрацював" і там? :?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей