Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

а в чем проблема? У меня есть пара знакомых геев, замечательные ребята. Если мой сын будет общаться, я абсолютно ОК.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dr. K »

katso писав: 25 червня 2021, 18:47 Да не вопрос, возможно у меня параноя.
Жду что кто-то напишет "мой сын/дочь общается с ЛГБТ и я считаю что это нормально". Есть такие на форуме?
я так вважаю, і усі люди в моєму колі спілкування
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Ostap »

Теж не бачу, яка проблема. Купу разів спілкувався з геями і лесбійками.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення katso »

Dr. K писав: 25 червня 2021, 19:19
katso писав: 25 червня 2021, 18:47 Да не вопрос, возможно у меня параноя.
Жду что кто-то напишет "мой сын/дочь общается с ЛГБТ и я считаю что это нормально". Есть такие на форуме?
я так вважаю, і усі люди в моєму колі спілкування

Вопрос был не "как считаете Вы", а общается ли Ваш сын/дочь с ЛГБТ.

И пока еще никто не ответил "ДА" :smile: Вот без многобуквеннных изречений, взял бы кто-то да написал кратко "У меня есть сын/дочь, общается с ЛГБТ, я отношусь нормально"

П.С. И заметьте, я еще пока не написал что это плохо... Просто жду примеры :ugeek:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Що в нинішній, що в теперішній моїй компанії спокійно працюють геї з якими я спілкуюся щодня. Один з найкращих друзів моєї дружини з language school – мексиканський хлопець, теж гей. В моєму будинку працює трансгендер.

Чесно кажучи, за три роки життя в ЛА я просто перестав звертати на це увагу, якось не впадає в око. Живуть собі різні люди та й живуть, мені реально байдуже яка в них орієнтація чи ідентифікація. Хтось вішає на вікно райдужний прапор, хтось вішає прапор Marines, хтось обидва поруч — все це частина ландшафту.

Що мене максимально дивує — закиди про «зворотню дискримінацію» типу таких
Rel писав: 25 червня 2021, 12:19Чем плохо качание прав? Наблюдаем обратную дискриминацию, как BLM, только в гердерно-половой сфере.
Я гетеросексуальний одружений хлопець, живу собі посеред усього цього качання прав та не відчуваю жодної дискримінації. Може я погано дивлюся? В чому вона полягає, як мене має дискримінувати наприклад легальність одностатевих шлюбів?

Правда, мені дуже цікаво.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

katso писав: 25 червня 2021, 19:30 И пока еще никто не ответил "ДА" :smile: Вот без многобуквеннных изречений, взял бы кто-то да написал кратко
у мене ще немає дітей, але коли будуть то звичайно ж вони будуть спілкуватися і з геями і з трансгендерами (як і з корейцями, сальвадорцями, чи етіопами). вважаю це абсолютно нормальним
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Перелік лукавий, одна з відомих підмін, коли вади прирівнюються до звичайних відмінностей між людьми.

Щоб зрозуміти, що відбувається насправді, достатньо поспілкуватися з кураторами "веселих хлопчиків". "Веселі невинні дитячі розваги" закінчуються, коли наткнутися на "папашку" :mrgreen: Та ж схема, що й у звичайних сатаністів: дітлахи шаленіють від екстріму, а куратор потирає лапки. "Новонавернених" збоченців зваблює стрімкою кар`єрою та блискучими перспективами.

Гарно все то виглядає лише у форумських казочках. То жорстка технологія на винищення будь-кого, кого не можна контролювати.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Ви так пишете «сатаністи» ніби це щось погане.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

artml писав: 25 червня 2021, 20:14 Ви так пишете «сатаністи» ніби це щось погане.
От і з`ясували, звідки ноги в пропаганди "нешкідливості" збочень ростуть :smile: Дякую за пітвердження.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Ostap »

Ахаха. А називати інакшість вадою це не лукавство?
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Події в США

Повідомлення Rel »

И тут мы снова возвращается к тому, что граница между сексменьшинствами/небинарными людьми (люди - это пока ещё политкорректное слово? никого не обидел?) и психбольными/извращенцами довольно размыта, а чётких критериев нет.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Події в США

Повідомлення Rel »

mischko писав: 25 червня 2021, 12:17дуже неполіткоректно
Итак, есть личности с отклонениями, ой, политкорректнее, небинарные женщины и мужчины. Точнее, женщины, мужчины и гендерфлюиды. В общем, существа.
И они продвигают в массы идею за идеей, чем уже зацепляют и мою жизнь. Чего только стоит недавняя мода называть женщин менструирующими существами. Мол, так политкорректнее, мало ли, вдруг она себя не считает женщиной конкретно сегодня. Это никого не зацепляет, всё норм? Лично для меня это насилие над головным мозгом.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Rel писав: 25 червня 2021, 21:10 И тут мы снова возвращается к тому, что граница между сексменьшинствами/небинарными людьми (люди - это пока ещё политкорректное слово? никого не обидел?) и психбольными/извращенцами довольно размыта, а чётких критериев нет.
міжнародний класифікатор хвороб дає сучасне бачення таких критеріїв у випадку психічних розладів

що і як вважати за «збочення» то значно ширша і значно безглуздіша дискусія бо незрозуміла сама мета подібної категоризації. ви хочете назвати якусь сексуальну практику збоченням шоб шо?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Rel писав: 25 червня 2021, 21:23 И они продвигают в массы идею за идеей, чем уже зацепляют и мою жизнь. Чего только стоит недавняя мода называть женщин менструирующими существами.
Я перепрошую, де така «мода» існує? Якийсь дивак щось написав на своєму сайті? І з того вже здіймається ґевалт?

Сніжинки, чисто тендітні сніжинки.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Події в США

Повідомлення Rel »

artml писав: 25 червня 2021, 21:51Я перепрошую, де така «мода» існує? Якийсь дивак щось написав на своєму сайті? І з того вже здіймається ґевалт?
Британская писательница Джоан Роулинг решила вернуть награду, полученную в прошлом году от правозащитной организации имени Роберта Кеннеди.
Президент организации Керри Кеннеди обвинила Роулинг в трансфобии.
В июне Роулинг пошутила над встретившимся ей определением "менструирующие люди": "Я уверена, что для таких людей было какое-то слово. Помогите мне кто-нибудь... Жоншины? Жинсчины? Женстины?" - иронизировала писательница в "Твиттере".
По ее словам, она пережила домашнее насилие и сексуальные домогательства, и это заставляет ее выступать в защиту женщин.
"Когда мы открываем двери женских туалетов и раздевалок для любого мужчины, который называет себя женщиной, - а как я уже говорила, сертификаты, подтверждающие гендер, сегодня выдаются без операций или приема гормонов, - мы открываем двери всем мужчинам, которые хотят войти. Это простая истина", - писала Роулинг.
https://www.bbc.com/russian/news-53946727
Не только для женщин. Tampax попал в скандал после поддержки менструирующих транс-людей
Популярный бренд средств женской гигиены Tampax (принадлежит компании Procter & Gamble) оказался в центре скандала после неоднозначной социальной рекламы. Пользовали раскритиковали бренд за утверждение, что менструация бывает не только у женщин.
«Факт: не у всех женщин есть менструация. Тоже факт: не все менструирующие люди — женщины. Давайте же возрадуемся многообразию менструирующих людей!». Свою публикацию команда Tampax сопроводила хештегами #mythbusting («разрушая мифы»), #periodtruths («правда о менструации») и #transisbeautiful («транс-люди прекрасны»).
https://secretmag.ru/news/ne-tolko-dlya ... lyudei.htm
«Libresse пробили дно»: компанию обвинили в ненависти к женщинам
Известный производитель средств женской гигиены Libresse оказался в центре скандала из-за того, что в рекламном посте вместо слова «женщины» использовал словосочетание «люди, которые менструируют». Таким образом компания проявила толерантность к трансгендерным людям, у которых также случается менструация. Позже компания призналась, что «облажалась».
Какой же это все тихий ужас. У меня правда отпало всякое желание пользоваться продукцией Libresse с такими SMM-щиками. С одной стороны, люди, которые менструируют. Вы же понимаете, что это действительно стирает понятие «женщина»? Лишает женщин права на то, чтобы говорить о своей ЖЕНСКОЙ физиологии. Мы только-только добились того, чтобы эта тема стала хоть немного менее табуированной — и нам тут же закрыло рот транс-движение,
https://www.ridus.ru/news/355518
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

так в чому проблема я не можу зрозуміти?

дві компанії вирішили проявити ініціативу яку швидко згорнули. через місяць про це всі забудуть

де мода? яким чином ці дві невдалі кампанії зачіпають мене чи вас?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 25 червня 2021, 20:29От і з`ясували, звідки ноги в пропаганди "нешкідливості" збочень ростуть :smile: Дякую за пітвердження.
тепер ви забагато знаетє, я напишу своєму куратору щоб це виправили :twisted:
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

artml писав: 25 червня 2021, 23:10тепер ви забагато знаетє, я напишу своєму куратору щоб це виправили :twisted:
Зображення
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

Єдине, що мене втішає в цій дискусії - ніхто не засуджує гомосексуалізм як такий.
Його "пропаганду" - так, але про "вішати гомиків" не чути.
Це вже прогрес
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Мені взагалі байдуже хто чим займається і як живе. Але коли у Elementary School виникають гендерні питання і майже звільняють вчителя за його позицію, мене це починає турбувати тому що мій син за декілька років буде там навчатися.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей