З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 05 червня 2021, 14:09 Даже такое доступно не всем. Мне, например, даже "китайцем" никто не предлагает вакцинироваться.
А тест - сделал бы без проблем, лишь бы Испания действительно открылась.
Так в чем проблема? Приезжаете в Киев или Тернополь или Львов, и там вакцинируетесь. Было бы желание. Говорят, в Киеве всего 2.5 часа в очереди.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 05 червня 2021, 14:20 Так в чем проблема? Приезжаете в Киев или Тернополь или Львов, и там вакцинируетесь. Было бы желание. Говорят, в Киеве всего 2.5 часа в очереди.
Всего-то. :grin:
Не царское это дело - стоять в очередях. Еще и за "китайцем".
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Janik »

Bagach писав: 05 червня 2021, 14:09
Globetrotter писав: 05 червня 2021, 13:21 В Іспанії підходять вакцини, які затверджені ВОЗ.
Даже такое доступно не всем. Мне, например, даже "китайцем" никто не предлагает вакцинироваться.
А тест - сделал бы без проблем, лишь бы Испания действительно открылась.
предлагать еще не скоро будут
спрашивай своего семейного врача. я пока не спросил, ничего не сдвинулось
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Бекас »

Sentry писав: 05 червня 2021, 14:20
Bagach писав: 05 червня 2021, 14:09 Даже такое доступно не всем. Мне, например, даже "китайцем" никто не предлагает вакцинироваться.
А тест - сделал бы без проблем, лишь бы Испания действительно открылась.
Так в чем проблема? Приезжаете в Киев или Тернополь или Львов, и там вакцинируетесь. Было бы желание. Говорят, в Киеве всего 2.5 часа в очереди.

А по записи на время нельзя--зачем стоять в очереди?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Janik писав: 05 червня 2021, 14:46 предлагать еще не скоро будут
спрашивай своего семейного врача. я пока не спросил, ничего не сдвинулось
Придется звонить.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

У Тернополі відкрився перший центр вакцинації від коронавіруса. Він працює з ранку 5 червня.

Там вакцинують китайським препаратом CoronaVac.

Вранці там зібралося кілька десятків людей. Вони стояли в черзі з дотриманням дистанції, проте не всі у масках.

Зображення

https://coronavirus.rbc.ua/ukr/news/ter ... 81846.html
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Якщо "китайця" реально будут визнавати в "шенгені", то можна буде і махнути в Тернопіль, якщо там немає такого ажіотажу.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

Як то все відкривалось я знаю трохи більше... Дістали мене ті клерки з МОЗ України. Довелось застосувати дуже жорстокі важелі впливу. Завтра, у неділю (!) іду вакцинуватись Comirnaty. Подивлюсь, як то все піде. То не держава, а чорт знає що. Наприклад, повідомили нещодавно, що МОЗ сертифікував AstraZeneca. А нікому в голову не прийшло запитання: а чим же раніше вакцинували людей? А як можна таке сертифікувати, якщо AstraZeneca уже давно перейменована? Потім повідомили, що завезли 705 тисяч доз знову ж таки AstraZeneca. Так коли ж вона випущена? І де? На фоні цього представники МОЗ України впевнено брешуть, що всі завезені вакцини і, зокрема Ковішилд є сертифікованими EMA в ЄС. На моє додаткове запитання про це КОМПЕТЕНТНІ працівники відповіли, що Ковішилд сертифікований МОЗ України. На повторне запитання відповіли, що сертифікований ВООЗ. Далі підставили до розмови уже дуже просунутого експерта, котрий заходив з різних сторін до розмови, але зрозумів, що налаштований я надто серйозно на розборки їхніх діянь і дав культурно задній хід. І десь через 30 хвилин почалась спека у Тернополі...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

У нас где-то (в Тернополе?) по воскресеньям свободно вакцинируют Comirnaty?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

Sentry писав: 05 червня 2021, 21:59 У нас где-то (в Тернополе?) по воскресеньям свободно вакцинируют Comirnaty?
Ні. Вільно я думаю буде щось таке собі....
У мене планова вакцинація, котра мала всі шанси провалитись. Зрештою до завтра і ще через три тижні після нічого стверджувати не можу...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Сегодня улетели клиенты с детьми и собакой в Аликанте через Франкфурт. По легенде - продавать собственную недвижимость в Испании (недвижимость реальна). По факту - никто ничего не спрашивал ни в Киеве, ни даже во Франкфурте. Только тесты посмотрели. Это при том, что обратный рейс в этом же бронировании запланирован на 21 августа...
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення converj »

так а с какой бумажкой улетели?
Т.е. какое документальное основание?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

В том-то и дело, что была бумага о срочной продаже недвижимости и документ о праве собственности этой недвижимости, но их никто нигде не спрашивал
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

roger писав: 05 червня 2021, 22:06
Sentry писав: 05 червня 2021, 21:59 У нас где-то (в Тернополе?) по воскресеньям свободно вакцинируют Comirnaty?
Ні. Вільно я думаю буде щось таке собі....
У мене планова вакцинація, котра мала всі шанси провалитись. Зрештою до завтра і ще через три тижні після нічого стверджувати не можу...
1:0 на мою користь. Через 21 день буде новий раунд протистояння... Артпідготовку я уже провів. Просто у нас не буває... То - Україна...
no4nik f1
Airbus A318
Повідомлень: 27
З нами з: 14 березня 2017, 18:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення no4nik f1 »

Ferrari писав: 06 червня 2021, 10:21 Сегодня улетели клиенты с детьми и собакой в Аликанте через Франкфурт. По легенде - продавать собственную недвижимость в Испании (недвижимость реальна). По факту - никто ничего не спрашивал ни в Киеве, ни даже во Франкфурте. Только тесты посмотрели. Это при том, что обратный рейс в этом же бронировании запланирован на 21 августа...
По биометрике или ВНЖ?
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення D. B. Copper »

Ну что, с сегодняшнего дня в Испанию можно всем чипированым лететь прямо из Киева без схематоза и без теста. С чем всех и поздравляю.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Бажано б знати вимоги щодо довідки про щеплення. І щоб їх знав хендлінг.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

https://www.gouvernement.fr/voyager-dep ... e-d-emploi
Франция открывается
Востаннє редагувалось 07 червня 2021, 10:16 користувачем ant0xa, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

D. B. Copper писав: 07 червня 2021, 07:38 Ну что, с сегодняшнего дня в Испанию можно всем чипированым лететь прямо из Киева без схематоза и без теста. С чем всех и поздравляю.
Всех чипированным ЕМА approved vaccines. У нас из него вроде как только Пфайзер кололи .
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей