Вакцинный туризм

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення manjeroke »

Я считаю, что чиновники вообще лучше знают что и как часто надо есть. Пусть правительство определит недельный рацион питания, заключит контракты с поставщиками и устроит еженедельную доставку. Двери заварить и сделать небольшое, герметичное отверстие для передачи коробки с недельным пайком!
Востаннє редагувалось 21 травня 2021, 17:27 користувачем manjeroke, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав: 21 травня 2021, 17:23 А то взяли моду - кожного дня в супер плентатись за пучком редиски та 200 грамами ковбаски. А надворі пандемія, найстрашніша в історії людства лютує. Логічно?
Тому тут просили в магазин ходити самим, не соціалізуватися в ньому (закрили куточки з безкоштовною кавою і столиками з газетами) і за можливості замовляти в службах доставки. Останні, щоправда, в перші дні не справлялися, там були листи очікування на більше тижня. Та й не всі вміють в інтернеті шопитися. Ну і реально ринки - дешевше.
dimm1971

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення dimm1971 »

Та хай ходять, але з перепускою і раз на тиждень.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення vito »

manjeroke писав: 21 травня 2021, 16:41 У меня только один вопрос. Если страна Х вакцинировала условно говоря всех. Чего им бояться?
итак (навскидку) - чего им бояться:
* Не вакцинированы дети до 18 лет,
* Не вакцинированы люди с аллергией на компоненты вакцины,
* Не вакцинированы туристы и т.п. "понаехавшие",
* у ~5% вакцинированных не появляется иммунитет (при эффективности вакцины ~95%)
* Не вакцинированы антиваксеры (тоже ведь все-таки, люди)
- это все нагрузка на систему здравоохранения

P.s.
Гибралтар стал первой территорией, вакцинировавшей всё взрослое население (78% всего населения).
Но остаются невакцинированными дети (22% всего населения).
И все же, время от времени в Гибралтар регистрируют случаи ковид среди visitors ("понаехавших")
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

vito писав: 21 травня 2021, 18:15 - это все нагрузка на систему здравоохранения
використовуючи слов'янський метод "на глазок", невже це навантаження прогнозується таким великим, що треба городити цілий город з пропусками, масками і т.д.
Мені здається, що після того, як вакцина стане доступна для всіх 50+ і груп ризику - нема абсолютно жодних причин вимагати дотримання якихось коронаправил чи обмежень.
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 21 травня 2021, 17:26 Ну і реально ринки - дешевше.
До речі, чому?
В інших країнах мені здалося, що на ринках дорожче - бо органік і натюрель, тіпа.
Востаннє редагувалось 21 травня 2021, 18:26 користувачем Inguri, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення manjeroke »

vito писав: 21 травня 2021, 18:15
manjeroke писав: 21 травня 2021, 16:41 У меня только один вопрос. Если страна Х вакцинировала условно говоря всех. Чего им бояться?
итак (навскидку) - чего им бояться:
* Не вакцинированы дети до 18 лет,
* Не вакцинированы люди с аллергией на компоненты вакцины,
* Не вакцинированы туристы и т.п. "понаехавшие",
* у ~5% вакцинированных не появляется иммунитет (при эффективности вакцины ~95%)
* Не вакцинированы антиваксеры (тоже ведь все-таки, люди)
- это все нагрузка на систему здравоохранения

P.s.
Гибралтар стал первой территорией, вакцинировавшей всё взрослое население (78% всего населения).
Но остаются невакцинированными дети (22% всего населения).
И все же, время от времени в Гибралтар регистрируют случаи ковид среди visitors ("понаехавших")
Итак навскидку мое мнение:
1. Что это за дискриминация детей? Тем более что возрастная группа до 18 лет собирает целых 0.05% общего количества смертей.
2. Если вакцинировано 78% как я понимаю должен быть групповой иммунитет и случаи заражения должны быть исключениями.
Снова повторю вопрос: чего боимся?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 21 травня 2021, 18:22
vito писав: 21 травня 2021, 18:15 - это все нагрузка на систему здравоохранения
використовуючи слов'янський метод "на глазок", невже це навантаження прогнозується таким великим, що треба городити цілий город з пропусками, масками і т.д.
Мені здається, що після того, як вакцина стане доступна для всіх 50+ і груп ризику - нема абсолютно жодних причин вимагати дотримання якихось коронаправил чи обмежень.
Я вот вижу что с этими вакцинами и правилами происходит конкретная дискриминация детей. Сейчас некоторые страны, разрешившие въезд вакцинированным таким образом дискриминируют детей.

Детей почти не тронула пандемия, но их догнали чиновники с инфодемией
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

мене теж цікавить питання ковід сертифікату в контексті дітей.
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 21 травня 2021, 18:22
vito писав: 21 травня 2021, 18:15 - это все нагрузка на систему здравоохранения
використовуючи слов'янський метод "на глазок", невже це навантаження прогнозується таким великим, що треба городити цілий город з пропусками, масками і т.д.
Мені здається, що після того, як вакцина стане доступна для всіх 50+ і груп ризику - нема абсолютно жодних причин вимагати дотримання якихось коронаправил чи обмежень.
Як версія - Фінляндія щепила 95%, Греція 90%.
В певний проміжок часу у Ф зафіксовано Х випадків, а в Г 2Х + 1.5Х туристів.
Г потрапляє в топ, на перші шпальти і в європейський ізолятор.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 21 травня 2021, 18:29 мене теж цікавить питання ковід сертифікату в контексті дітей.
Сейчас апрувнут вакцины для детей и весь вопрос...
Чего-то другого можно ожидать в этом сумасшедшем доме?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 21 травня 2021, 18:35 Г потрапляє в топ, на перші шпальти і в європейський ізолятор.
Тобто, виправдовуєш обмеження самими обмеженнями?
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

Це була версія логіки урядів, але щось не второпаю про "обмеження самими обмеженнями"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 21 травня 2021, 18:41 Це була версія логіки урядів, але щось не второпаю про "обмеження самими обмеженнями"
Ну тобто - обмеження всередині країни треба тримати, щоб не наражатися на обмеження вже цілої країни іншими країнами (попасти в ізоляцію).

Як не крути - логіки я ніякої не бачу.
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

Ну як всередині - я більше про вимогу допуску в країну лише вакцинованих.

От поясни мені - в чому логіка допуску в певну країну лише щеплених від жовтої лихоманки?
Востаннє редагувалось 21 травня 2021, 18:50 користувачем Inguri, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

в тому, що в тих країнах немає медицини
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 21 травня 2021, 18:49 в тому, що в тих країнах немає медицини
В тих країнах або масово провакціновані, або масово мають природній імунітет.
І невідомо, як би поводилися країни з помірним кліматом, якби ж.л. була б і там.
Хоча деякі або забороняють в'їзд після відвідувань країн з ж.л. або, знов таки, сертифікат.
Востаннє редагувалось 21 травня 2021, 19:06 користувачем Inguri, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 21 травня 2021, 19:00
mischko писав: 21 травня 2021, 18:49 в тому, що в тих країнах немає медицини
В тих країнах або масово провакціновані, або масово мають природній імунітет.
А что Вы тогда скажете про японский энцефалит? Почему от него не требуют вакцинацию перед посещением ЮВА? От него между прочим умирает в три раза больше людей и способ передачи такой же. Вообще штука более опасная
Inguri

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Inguri »

Не знаю. Так само як не знаю, чому вимагають від ж.л.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 21 травня 2021, 19:00 В тих країнах або масово провакціновані, або масово мають природній імунітет.
тому і вимагають від туристів, бо в тих країнах все погано з медициною і туриста, що захворіє не врятують.
Ну і щоб турист не привіз її в свій помірний клімат.

А з ковідом ми маємо ситуацію, коли країни з прокачаною системою медицини бояться прийняти туристів теж з країн з прокачаною медициною без довідки про вакцинацію.

Ми що - боїмося, що туриста в Греції прийдеться лікувати - так система до цього готова.
Ми що -боїмося, що він в свою Швецію вірус привезе? Ні - там і без туристів достатньо вірусів. І, навіть, якщо привезе - там для цього є медична система, яка повинна таким займатися.

На початках все пояснювали перевантаженням медичної системи. Гаразд, приймається, провакцинували всіх бажаючих з груп ризику, залишилися молоді, які безсимптомно і жменька алергіків, і трішки старих антиваксерів (таких не зустрічав, всі антиваксери - люди середнього віку - "яжемать"). Система ляже, якщо буде кілька десятків випадків?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей