Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Liubko »

denya24 писав: 19 травня 2021, 13:49 речь шла исключительно об основании для въезда в Германию (транзит в Грецию через Германию). Планы и цели же могут меняться в последний момент, в зависимости от ситуации.
Пан denya24 цікавився щодо "полететь транзитом в Грецию через Германию". Я його запитав про сенс транзиту в Грецію через Німеччину. Про зміну планів, інші напрямки тощо моє запитання не стосувалося.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення denya24 »

Liubko писав: 19 травня 2021, 13:55 Я його запитав про сенс транзиту в Грецію через Німеччину.
пан Liubko, обирайте один за варіантів, який вам більше подобається:
1) немає прямого рейсу у потрібний день/час, а через Німеччину є
2) немає прямого рейсу у потрібне місто/острів, а через Німеччину є
3) рейс зі стиковкою в Німеччині значно вигідніший за ціною, ніж прямі.

Є ще питання?
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Janik »

Объясните мне, думал лететь из Одессы в Киев, от туда в Салоники, из Салоников в Болонью.
но теперь в связи с возможностью транзита через Германию, открывается перспектива не лететь в Киев (стыковка не очень удобная, прилетаем в Борисполь, а вылет через 2 часа из Жулян) а полететь напрямую из Одессы в Берлин, от туда в Грецию, из Греции в Италию.
вопрос, я показываю немцам билеты в Грецию, они ставят штамп в паспорт, выпускают и я могу лететь в Италию напрямую, минуя Грецию?
Востаннє редагувалось 19 травня 2021, 15:38 користувачем Janik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Janik писав: 19 травня 2021, 15:04 вопрос, я показываю немцам билеты в Грецию, они ставят штамп в паспорт, выпускают и я могу лететь в Италию напрямую, минуя Грецию?
Нет, сначала Вы доказываете, что у Вас есть право въезда в Германию на стойке Раяна или Визза в Одессе. Скорее всего безуспешно. Но было бы интересно услышать реальный опыт.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

В свободной продаже вакцин нигде в мире нет.

Думаю, Ляшко главной своей задачей поставит именно ускорение темпов вакцинации. И мне почему-то кажется, что у него может получиться.

Ну и, опять же, думаю для путешествий одобрят и наличие антител (надеюсь на это)))
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

Ferrari писав: 19 травня 2021, 15:43 И мне почему-то кажется, что у него может получиться.
Надеемся, что получится. 20 млн только одного Пфайзера как бы уже законтрактованы....
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

Ferrari писав: 19 травня 2021, 15:43 Ну и, опять же, думаю для путешествий одобрят и наличие антител (надеюсь на это)))
Щось не чутно про це. А багато не вакцинується саме через високий рівень антитіл...
Та й навіщо?
dimm1971

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 19 травня 2021, 13:44
Хочу полететь в Женеву, почувстовать запах свободы, сидя на балконе лаунжа,
Дядьку, а шо це за запах такий? І чим він не такий в Україні?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Igoresha »

Ferrari писав: 19 травня 2021, 15:43 Ну и, опять же, думаю для путешествий одобрят и наличие антител (надеюсь на это)))
Ага. Ровно на 181-й день после выздоровления иммунитет превращается в тыкву!
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 19 травня 2021, 17:00 Дядьку, а шо це за запах такий? І чим він не такий в Україні?
Это запах свободы, элитарности, умиротворенности и чистого альпийского воздуха. В Украине такого нет.
dimm1971

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 19 травня 2021, 17:03
dimm1971 писав: 19 травня 2021, 17:00 Дядьку, а шо це за запах такий? І чим він не такий в Україні?
Это запах свободы, элитарности, умиротворенности и чистого альпийского воздуха. В Украине такого нет.
Це таке тіки в Женеві? А то вийшов на балкон, подихав - елітарності не відчув...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 19 травня 2021, 17:06 Це таке тіки в Женеві? А то вийшов на балкон, подихав - елітарності не відчув...
Вы привыкли просто.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав: 19 травня 2021, 17:06 А то вийшов на балкон, подихав - елітарності не відчув...
може хоч вторяки зловив? Чи це лише в нас таке...
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AQS »

grzegorz писав: 19 травня 2021, 12:07 Минулого місяця Росія на півтора призупинила польоти до Туреччини. Рішення поширювалося на дати з 15 квітня по 1 червня 2021 року.

Турецьким чиновникам не вдалося переконати Росію скасувати півторамісячну заборона на польоти між двома країнами в кінці травня, повідомляє агентство Bloomberg.

Очікується, що Москва дозволить туристам відвідувати Туреччину не раніше ніж з середини червня. Ці дані, отримані за підсумками переговорів в Москві, озвучив агентству Bloomberg високопоставлений турецький чиновник, безпосередньо обізнаний про хід бесід двох делегацій в російській столиці.

«Очікується, що Росія відправить нову делегацію для оцінки заходів, прийнятих Туреччиною для захисту аеропортів, готелів та інших туристичних об’єктів від коронавіруса, перш ніж вирішити, коли зняти заборону на авіаперельоти», — сказав другий турецький чиновник, знайомий з ходом переговорів. Дати поїздки поки не називаються, але у турецької сторони є надія, що вони стануть відомі вже на цьому тижні.

Ще один високопоставлений чиновник сказав, що найбільш рання дата відкриття повітряного руху — 15 червня.


"Яка сумна новина"
В июне рф в Турции не будет. В лучшем случае с июля.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Мої голландські джерела повідомляють, що пускатимуть вакцинованих не лише вакцинами сертифікованими EMA, але й ВООЗ. Тобто і Ковішілд, і Сіновак підходять.

upd. Також пускатимуть з "безпечних країн". Що це за країни і які критерії визначають безпечність планують оголосити вже цієї п'ятниці.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 19 травня 2021, 17:32 upd. Також пускатимуть з "безпечних країн". Що це за країни і які критерії визначають безпечність планують оголосити вже цієї п'ятниці.
Добавят еще несколько стран, в которых население как у Хмельницкого, которые находятся за 15000 км, где надо оформлять визы в "шенген", и которые не выпускают своих туристов за границу? :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 19 травня 2021, 17:39
mischko писав: 19 травня 2021, 17:32 upd. Також пускатимуть з "безпечних країн". Що це за країни і які критерії визначають безпечність планують оголосити вже цієї п'ятниці.
Добавят еще несколько стран, в которых население как у Хмельницкого, которые находятся за 15000 км, где надо оформлять визы в "шенген", и которые не выпускают своих туристов за границу? :)
Ну, Сидоренко вважає, що таким фінтом хочуть дозволити їздити росіянам не визнаючи "Спутнік" за вакцину (принаймні на рівні всього ЄС)
dimm1971

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 19 травня 2021, 17:28
dimm1971 писав: 19 травня 2021, 17:06 А то вийшов на балкон, подихав - елітарності не відчув...
може хоч вторяки зловив? Чи це лише в нас таке...
В мене турок живе ліворуч, а квартира араба під моєю. Періодично такі вторяки ловлю, куди там вашому Амстердаму. При тому що будинок доволі елітарний, один з найдорожчих в місті - альтбау з повно-фаршевим оздобленням шість років тому... :grin:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 19 травня 2021, 18:39 В мене турок живе ліворуч, а квартира араба під моєю.
Это те турки с арабами, которые просят милостыню, лежа на подстилках из картонных коробок в центре немецких городов? :)
dimm1971 писав: 19 травня 2021, 18:39 При тому що будинок доволі елітарний, один з найдорожчих в місті
Турки, арабы и элитный дом? :shock: :stars:
dimm1971

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 19 травня 2021, 18:46
dimm1971 писав: 19 травня 2021, 18:39 В мене турок живе ліворуч, а квартира араба під моєю.
Это те турки с арабами, которые просят милостыню, лежа на подстилках из картонных коробок в центре немецких городов? :)
Нє, це ті шо мають Мерси та БМW останньої моделі.
Bagach писав: 19 травня 2021, 18:46
dimm1971 писав: 19 травня 2021, 18:39 При тому що будинок доволі елітарний, один з найдорожчих в місті
Турки, арабы и элитный дом? :shock: :stars:
А шо? Ще є югослави та італійці...
Німцям зараз елітне житло не по карману, точніше не всім німцям по карману... :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей