Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення makor »

nyakove писав: 24 квітня 2021, 13:14 Посмотрим, как быстро черногорцы передумают
когда количество случаев перевалит за 600+-, например.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Как Доминикана еще не вымерла, непонятно. Весь сезон без тестов отпахали
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Одесса с вокскресенья в "жёлтой" зоне. Аккурат к майским праздникам))
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 24 квітня 2021, 13:16 Минулого року не передумали. Немає передумав цього року. На щастя, не такі перестрашені, як кіпріотт.
С одной стороны, действительно не передумали, и скорее всего не передумают в этом году. С другой стороны, высокий уровень распространения в высокий сезон (июль-август) приведет к тому, что те, кто боятся - не приедут. А это много людей, и часто более платежеспособные люди. И с этой точки зрения Кипр, имхо, сделал ошибку открывшись раньше времени. В апреле-мае они сделают себе антирекламу и убьют раннее бронирование. Хотя опять-таки большой вопрос, насколько в этом году большой % раннего бронирования.

У Черногории сейчас все очень хорошо с вирусом. Если брать среднее время от ложбины волны до гребня в условиях минимальных ограничений в 2 месяца, то Черногория получит проблемы в июне-июле, и может таким образом сорвать себе высокий сезон.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

В топ 6 відвідувачів Чорногорії росіяни, українці, серби та боснійці, який в них там страх до ковіду :D
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

Ferrari писав: 24 квітня 2021, 14:26 Одесса с вокскресенья в "жёлтой" зоне. Аккурат к майским праздникам))
Сейчас же всё перемешано.
В жёлтой зоне местные власти спокойно останавливают транспорт и закрывают что угодно.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення SergeyL »

Ferrari писав: 24 квітня 2021, 12:20 Комендантська година діє лише з 0:00 до 05:00.
Вот кстати, хоть одно правительство смогло обосновать смысл комендантского часа? Например, что ночью вирус особо активен, перепрыгивает на бОльшие расстояния, чем днем, ночные заражения приводят к диарее и запору, еще какие-то причины может?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

SergeyL писав: 24 квітня 2021, 16:56 Вот кстати, хоть одно правительство смогло обосновать смысл комендантского часа? Например, что ночью вирус особо активен, перепрыгивает на бОльшие расстояния, чем днем, ночные заражения приводят к диарее и запору, еще какие-то причины может?
Как я понимаю, логика в том, чтобы пресечь работу ночных клубов, пати на хате и прочих ночных посиделок (как в ресторанах, так и по домам, на улице и т.д.), во время которых никто точно дистанцию и близко не держит. К тому же, комендантский час очень помогает бороться с преступностью, но к коронавирусу это имеет слабое отношение.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Krakowite »

SergeyL писав: 24 квітня 2021, 16:56 Вот кстати, хоть одно правительство смогло обосновать смысл комендантского часа?
Зменшення мобільності на населення на NN%
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Krakowite писав: 24 квітня 2021, 17:21 Зменшення мобільності на населення на NN%
+1 Приблизно для цього і маски на вулицях вводять
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Liubko »

Хто юзає flixbus? Маю ваучери за скасування ще минулого року, цікавить практика щодо подальшого бронювання і скасування.
Читаю умови бронювання. 5.5 Якщо для оплати бронювання використовувався ваучер за скасування, щодо нової подорожі діятимуть ті ж самі правила й умови скасування.
Тобто, якщо я забронюю з допомогою ваучера, я зможу скасувати і отримати знову ваучер на рік?
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vito »

makor писав: 24 квітня 2021, 13:39
nyakove писав: 24 квітня 2021, 13:14 Посмотрим, как быстро черногорцы передумают
когда количество случаев перевалит за 600+-, например.
Sentry писав: 24 квітня 2021, 15:52
grzegorz писав: 24 квітня 2021, 13:16 Минулого року не передумали. Немає передумав цього року. На щастя, не такі перестрашені, як кіпріотт.
С одной стороны, действительно не передумали, и скорее всего не передумают в этом году. С другой стороны, высокий уровень распространения в высокий сезон (июль-август) приведет к тому, что те, кто боятся - не приедут. А это много людей, и часто более платежеспособные люди. И с этой точки зрения Кипр, имхо, сделал ошибку открывшись раньше времени. В апреле-мае они сделают себе антирекламу и убьют раннее бронирование. Хотя опять-таки большой вопрос, насколько в этом году большой % раннего бронирования.

У Черногории сейчас все очень хорошо с вирусом. Если брать среднее время от ложбины волны до гребня в условиях минимальных ограничений в 2 месяца, то Черногория получит проблемы в июне-июле, и может таким образом сорвать себе высокий сезон.
В прошлом году Черногория уже наступала на подобные грабли:

24 мая 2020 Montenegro стала первой в Европе corona-free country.

В июне 2020 Черногория открыла границы - и 14 июня 2020 - новый (импортный из Боснии) случай (впервые с 4 мая 2020).

30 июня 2020 стало уже 224 новых cases, 176 из которых - импортные.
И в Montenegro пошла 2-я волна эпидемии ковид, побольше, чем 1-я.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення el ucranio »

Польща. "Хозяйке на заметку!"
Прилетів до Варшави, одразу ж зробив тест на антиген до COVID, який пропонувався ще в зоні отримання багажу. Послуги надавав Centrum Medyczne Damiana. Результат був готовим через 15-20 хв - негативний.
Однак, наступного дня вранці отримав дзвінок з автоматичним повідомленням, що мушу бути на карантині. Першою думкою було поїхати в аеропорт, де робив тест, але одразу ж зрозумів, що то була "чиста" зона, тому я туди не зможу зайти. Поїхав у відділення того ж медичного центру в місті - на жаль, адекватної допомоги не отримав - не мають доступу до даних пункту тестування в аеропорту. Подзвонив в воєводський SanEpid - отримав підтвердження, що мушу бути на карантині, т.я. ще не було будь-яких даних про негативний результат тестування. Ще подзвонив в довідкову службу аеропорту - сказали, що я не один такий, лабораторія передає дані до SanEpid на протязі 24 годин, потім SanEpid має ще 24 години щоб зафіксувати результат і звільнити людину з карантину. Тобто увесь процес займає прибл. 48 годин.
Наступної доби жодних змін не було - залишався на карантині, хоча 48 годин після прильоту вже пройшли.
Ще за день подзвонив на гарячу лінію Centrum Medyczne Damiana і попав на дуже толкового оператора, який знайшов всі дані про мій тест, сказав, коли лабораторія передала результат в SanEpid, та який був унікальний номер передачі даних. З цією інформацією знову подзвонив в SanEpid, і десь через годину-півтори отримав смс, що карантин для мене закінчений.
Тепер стосовно, що можна було би зробити краще, - думаю, не поспішати, а здати тест в пунктах, які знаходяться вже в загальнодоступній зоні. У такому випадку можна з перших рук отримати інформацію про передачу результату теста до SanEpid і, думаю, скоріше отримати звільнення від карантину.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

el ucranio писав: 25 квітня 2021, 02:15
Тепер стосовно, що можна було би зробити краще, - думаю, не поспішати, а здати тест в пунктах, які знаходяться вже в загальнодоступній зоні. У такому випадку можна з перших рук отримати інформацію про передачу результату теста до SanEpid і, думаю, скоріше отримати звільнення від карантину.
навряд чи. це ж лише пункти побрань. Сам тест і передачу даних до санепіду здійснюють деінде. тому для пришвидшвидшення і так треба буде дзвонити.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Olek »

el ucranio писав: 25 квітня 2021, 02:15 Польща. "Хозяйке на заметку!"
Прилетів до Варшави, одразу ж зробив тест на антиген до COVID, який пропонувався ще в зоні отримання багажу. Послуги надавав Centrum Medyczne Damiana. Результат був готовим через 15-20 хв - негативний.
Однак, наступного дня вранці отримав дзвінок з автоматичним повідомленням, що мушу бути на карантині. Першою думкою було поїхати в аеропорт, де робив тест, але одразу ж зрозумів, що то була "чиста" зона, тому я туди не зможу зайти. Поїхав у відділення того ж медичного центру в місті - на жаль, адекватної допомоги не отримав - не мають доступу до даних пункту тестування в аеропорту. Подзвонив в воєводський SanEpid - отримав підтвердження, що мушу бути на карантині, т.я. ще не було будь-яких даних про негативний результат тестування. Ще подзвонив в довідкову службу аеропорту - сказали, що я не один такий, лабораторія передає дані до SanEpid на протязі 24 годин, потім SanEpid має ще 24 години щоб зафіксувати результат і звільнити людину з карантину. Тобто увесь процес займає прибл. 48 годин.
Наступної доби жодних змін не було - залишався на карантині, хоча 48 годин після прильоту вже пройшли.
Ще за день подзвонив на гарячу лінію Centrum Medyczne Damiana і попав на дуже толкового оператора, який знайшов всі дані про мій тест, сказав, коли лабораторія передала результат в SanEpid, та який був унікальний номер передачі даних. З цією інформацією знову подзвонив в SanEpid, і десь через годину-півтори отримав смс, що карантин для мене закінчений.
Тепер стосовно, що можна було би зробити краще, - думаю, не поспішати, а здати тест в пунктах, які знаходяться вже в загальнодоступній зоні. У такому випадку можна з перших рук отримати інформацію про передачу результату теста до SanEpid і, думаю, скоріше отримати звільнення від карантину.
Якою була вартість тесту? Якщо його не робити, карантин у Польщі 14 діб по прильоту з України?
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Бекас »

Когда я летал второй раз в Польшу, это вообще жесть была.
Достаточно было ПЦР теста из Украины и визы что бы въехать в страну.
Я делаю ПЦР тест, 900 грн. Тест у меня на руках и тут за несколько часов поляки меняют правила - с завтрашнего дня 30 марта, тесты вне шенгена не действительны, нужны тесты только внутри шенгена. Кто прилетает без теста, автоматом попадает на карантин 10 дней. Но, у него есть 48 часов сделать или ПЦР или АнтиГен сделать в Польше и тогда чел снимается с ккрантина.
Т.е. 900 грн. Уже коту под хвост.
Ну ладно, прилетаю. Естественно вся очередь по прилету - страшно тупит ибо пограничники тупо всех при въезде ставят на карантин и припроверке документов вносят в базу адрес где ты будешь жить 10 дней. Это не могут быть отели естественно, только частные аппаратаменты. Многие тупят, их заворачивают в сторону.
Простоял часа два в очереди, отметился. Выхожу, решил тут же в аэропорту сделать тест.
Нахожу тут же на улицу лабу. ПЦР - 400 злотых, антиген - 200 злотый (100 и 50 баксов) соотвественно. Антиген делается за пол часа.
Естественно, что вся эта очередь с границы теперь стоит в лабораторию. Простоял как мудак еще 2 часа (итого 4, а лететь всего лишь час).
Выносят мне бамажку - негатив, но нет ни штрих кода, ни сканикода, ни номера теста. Я сразу же заподозрил куйню. Говорю и куда дальше?
Они мне дают номер тлф. Куда нужно позвонить и сообщить голосом что ты сделал тест что бы тебя сняли с карантина.
Первобытный век и полное динозавроство. В Украине все тесты сразу же идут в Минздрав, на границу и везде куда нужно автоматически.
Ладно. На следущее утро у меня звонит телефон и автомат мне напоминает что я на десятидневном ккрантине, должен сидеть дома, в противном случае меня накажут.
Беру телефон который мне дали, начинаю звонить, он оказывается не верный. Звоню своему поляку, тот находит другой номер. Начинаю звонить - нажмите 1, нажмите 4, нажмите 7. Английского не понимают, сбрасывают, тупят, не понимают что я хочу. Проходит 2 часа. Я психую. Забиваю на все. Вечером приходит Серенька - Бебифокс и говорит, надо дозвониться, ну их накуй...
сажусь вместе с ним, проходит час, дозваниваюсь.
Они мне сообщают - хорошо, принято, мы вам перезвоним.
Естественно мне никто не перезванивает, а мне на утро улетать уже. Самое смешное, что я должен сделать тест в течении 48 часов, а в Польше я прибываю всего 36 часов.
Забиваю на все, еду в аэропорт. При проходе границы, у пограничницы круглые глаза
- что ты тут делаешь, ты должен быть на карантине!!! :weep:
Я ей даю тест с отметкой негатив и временем теста, говорю - я не нарушал закон
Она говорит - не епет, у меня ты в базе, ты не имеешь права уходить с карантина и сейчас будешь жестоко выепан!
Я знаю, что у штраф в Польше за нарушение карантна - до 30000 злотых. 8000 долл.
они отводят меня в сторону, начинают выяснять, я им рассказываю историю с дозвоном в СЭС, предлагаю им дозвониться туда самим.
Они куда-то звонят, спрашивают что со мной делать? Самолет заканчиваеется посадка. Они просят самолет задержаться на 10 мин. самолет задерживают, выписывают мне штраф 200 злотых. Я достаю карточку, они говорят - только кэш :facepalm:
У меня кэша нет, они приставляют ко мне охрану и ведут меня через пол аэропорта к банкомату.
Я снимаю деньги, даю им 200 злотых (50 долл) они мне дают квитанцию. Забрал обязательно, отводят до самолета. Я захожу в самолет, за мной закрывают двери
:weep:
Приземляюсь в Киеве, мне на телефон из Польского СЭС прилетает СМС - сфотографируйте свой стест и пришлите нам по такому -то емейлу. Сцуко спустя сутки :weep:
Я фотографирую, отправляю.
Еще через день, в Сереньке Бебифоксу приезжает полиция и спрашивают - где я? :weep:

Это какой-то пистец. Польша сегодня напоимает полный венец долпоепизма, кретинизма, и динозавризма. Электронной формы и единых цифровых баз нет совсем, как хотят так и дрочат.
Краков вообще пистец - жалкое зрелища. Половина заведений закрыты, много нищих, много попрошаек, впервые увидел очереди на выдачу социальной еды. И стоят в них, впоолне приличные люди. У нас такой депресухи не было наверное даже в 2014 во время войны.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

Olek писав: 25 квітня 2021, 11:45
Якою була вартість тесту? Якщо його не робити, карантин у Польщі 14 діб по прильоту з України?
В WAW тест коштує 200 злотих. Якщо його немає, то карантин на 10 днів. Протягом 48 годин після перетину кордону можна зробити тест (виходити на тест офіційно дозволено). Тест поза аеропортом коштує 160-180 злотих.
Більшість лабораторій (але не впевнений чи всі) автоматично пересилають інформацію в санепід, але для пришвидшення варто подзвонити в місцевий санепід, щоб вони попхали.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення el ucranio »

Ostap, моя думка була в тому, що в пунктах тестування в загальнодоступній зоні можна напряму отримати той унікальний ідентифікаційний номер передачі тесту лабораторією в SanEpid і потім дзвонити в SanEpid вже з цим номером на руках.
Коли я дзвонив ще не маючи номера, то отримав відповідь, що мушу залишатися на карантині, і нікого не хвилювало, що у мене негативний тест, ніхто навіть не почухався перевірити базу даних. А коли подзвонив вже з цим номером, то вже мусили перевірити базу і зняти мене з карантину.

Olek, вартість тесту на антиген до COVID в аеропорту 200 злотих https://www.lotnisko-chopina.pl/en/news ... egoly.html
У лабораторіях в місті його вартість 150-170 злотих. Якщо не здавати тест, то мусиш бути на карантині 10 днів, починаючи з дня наступного за днем прибуття до Польщі.

Бекас, повністю погоджуюсь. Дико бачити таку неузгодженість і повну відсутність автоматизації процесу. Наша Дій.Вдома - це просто недосяжний ідеал у порівнянні з тим, як організований процес в Польщі. У зв'язку з цим, ідея їхати до Польщі на пару днів, навіть на робочий тиждень, нежиттєздатна, т.я. незрозуміло, скільки часу займе процес зняття з карантину навіть за наявності негативного тесту.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Кіпр з 10 травня буде приймати туристів, повністю вакцинованих проти COVID-19. Для них не буде ніяких обмежень при в'їзді.

Про це заявив міністр туризму Кіпру Саввас Пердіос у понеділок, 26 квітня

«Ми повідомимо нашим партнерам за кордоном, що з 10 травня повністю вакциновані люди з 65 недавно відкритих нами країн зможуть прибути на Кіпр без тестів (на Covid) і без карантину, навіть якщо вони будуть мати тісні контакти з людьми з підтвердженими випадками», - сказав міністр.

Зняття обмежень на острові стосується вакцинованих громадян з держав-членів ЄС, Європейського економічного простору, включаючи Норвегію та Ісландію, а також Швейцарію, Вірменію, Бахрейн, Білорусь, Канаду, Єгипет, Грузію, Ізраїль, Йорданію, Кувейт, Ліван, Катар, Росію , Саудівську Аравію, Сербію, Україну, ОАЕ, Велику Британію і США.

Пердіос додав, що чартерні рейси будуть дозволені, як тільки епідеміологічна ситуація в країні покращиться. Про більш чітку картини можна буде судити ближче до кінця травня.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення forward »

везде ничего не пишут про граждан Молдовы , у нас тут более менее вакцинирует , также сам две недели назад получил первую дозу вакцины.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей