Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Чи буде, і за яких умов, проведений Чемпіонат Європи по футболу

Чемпіонат проведуть без глядачів на трибунах. Кордони для туристів будуть закриті
11
31%
Чемпіонат проведуть з обмеженою кількістю глядачів. Кордони будуть відкриті з квотами на туризм під чемпіонат
15
43%
Чемпіонат проведуть з обмеженою кількістю глядачів. Кордони повністю відкриють на час чемпіонату
4
11%
Чемпіонат проведуть з повною кількістю глядачів. Кордони повністю відкриють
5
14%
 
Всього голосів: 35
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

mischko писав: 21 квітня 2021, 11:34 правила подорожей до Нідерландів під час пандемії: https://www.government.nl/topics/corona ... rom-abroad

Я читал это, спасибо. Но речь идет о том, что УАФ хочет договориться, чтобы болельщиков с именными билетами пустили в страну не смотря на выше указанные правила
(с тестом, билетом и макс на 48 часов).

Поэтому и спрашиваю, есть ли новости по этому поводу от наших представителей. Пока гуглю сам, тишина..
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Sentry »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:45 Я читал это, спасибо. Но речь идет о том, что УАФ хочет договориться, чтобы болельщиков с именными билетами пустили в страну не смотря на выше указанные правила
(с тестом, билетом и макс на 48 часов).

Поэтому и спрашиваю, есть ли новости по этому поводу от наших представителей. Пока гуглю сам, тишина..
О таких вещах смогут договорится буквально за неделю-две до начала матча в зависимости от эпидемиологической ситуаиции на тот момент. Так что сейчас у вас выбор только рисковать или нет.

Ну и хотелки УАФ я бы прям очень всерьез не воспринимал.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення mischko »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:45 Я читал это, спасибо. Но речь идет о том, что УАФ хочет договориться, чтобы болельщиков с именными билетами пустили в страну не смотря на выше указанные правила
(с тестом, билетом и макс на 48 часов).
Не чув, щоб місцева влада щось таке розглядала, хоча сам відслідковую цю тему. До мене брат мав приїхати на цей матч. Як уже написали вище - шанси, що такий рейс відбудеться в кращому випадку 50\50, тому на ваш розсуд, що з квитками робити.
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

Sentry писав: 21 квітня 2021, 11:51
Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:45 Я читал это, спасибо. Но речь идет о том, что УАФ хочет договориться, чтобы болельщиков с именными билетами пустили в страну не смотря на выше указанные правила
(с тестом, билетом и макс на 48 часов).

Поэтому и спрашиваю, есть ли новости по этому поводу от наших представителей. Пока гуглю сам, тишина..
О таких вещах смогут договорится буквально за неделю-две до начала матча в зависимости от эпидемиологической ситуаиции на тот момент. Так что сейчас у вас выбор только рисковать или нет.

Ну и хотелки УАФ я бы прям очень всерьез не воспринимал.
Полная печаль, особенно учитывая если я рискну, не факт, что во время слепого жребия не получу письмо о том, что мои билеты не "сыграли"...

Я новый участник форума, подскажите пожалуйста, в % соотношении форумчан билеты на матч против Нидерландов сдали/сдают или все таки рискуют, надеясь на лояльность Нидерландов и переговоры УАФ?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення mischko »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:56 Я новый участник форума, подскажите пожалуйста, в % соотношении форумчан билеты на матч против Нидерландов сдали/сдают или все таки рискуют, надеясь на лояльность Нидерландов и переговоры УАФ?
Мої друзі з України, які мали до мене приїхати збираються здавати... :cry:
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

mischko писав: 21 квітня 2021, 11:54
Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:45 Я читал это, спасибо. Но речь идет о том, что УАФ хочет договориться, чтобы болельщиков с именными билетами пустили в страну не смотря на выше указанные правила
(с тестом, билетом и макс на 48 часов).
Не чув, щоб місцева влада щось таке розглядала, хоча сам відслідковую цю тему. До мене брат мав приїхати на цей матч. Як уже написали вище - шанси, що такий рейс відбудеться в кращому випадку 50\50, тому на ваш розсуд, що з квитками робити.
Не факт, что местная власть об это дополнительно объявляла бы, все таки это в наших интересах больше, тем более они по факту разрешили допуск болельщиков, а вот откуда забыли уточнить.
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

mischko писав: 21 квітня 2021, 11:58
Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:56 Я новый участник форума, подскажите пожалуйста, в % соотношении форумчан билеты на матч против Нидерландов сдали/сдают или все таки рискуют, надеясь на лояльность Нидерландов и переговоры УАФ?
Мої друзі з України, які мали до мене приїхати збираються здавати... :cry:
Больно об этом слышать, думал когда выиграл их, один раз на всю жизнь и тут такое...

Спасибо за ответ)
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

В общем написал письмо в УАФ, вдруг успеют ответить.
Если будет ответ, отпишусь.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Liubko »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:56 Полная печаль, особенно учитывая если я рискну, не факт, что во время слепого жребия не получу письмо о том, что мои билеты не "сыграли"...
Я новый участник форума, подскажите пожалуйста, в % соотношении форумчан билеты на матч против Нидерландов сдали/сдают или все таки рискуют, надеясь на лояльность Нидерландов и переговоры УАФ?
1) УЄФА офіційно заявила, що окремих правил для вболівальників не буде. Все буде вирішувати місцева влада. Тому розраховувати на УАФ я б не радив. Це не урядова організація, малоймовірно що вони можуть якось вплинути на рішення органів державної влади країн ЄС, а тим більше Шенгену.
2) Щодо квитків. Я і всі мої друзі квитки в Амстердам здали ще минулого року. В Бухарест я квитки лишив, майже всі мої друзі здали. Логіка така, що переміщатися між містами в середині ЄС буде дуже важко, якщо взагалі це буде можливо. Була надія на Бухарест, який не входить в Шенген, але наразі є вимога щодо тесту та перебування в Румунії не більше 72 год. Тобто між матчами потрібно виїхати з Румунії, знову робити тест і повертатися.

!!! Найголовніший момент. Якщо матч не перенесуть, не скасують, то вам кошти не повернуть. Тобто, обмеження місцевої влади не є підставою компенсації коштів за квитки, окрім випадку, якщо зобов'яжуть провести матч без глядачів.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Krakowite »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:30 Какие новости? Нужно принять решение сдавать или нет, надежда живет :)
Треба здавати квитки, немає жодної інформації, що вболівальників з України з квитками Євро-2020 будуть організовано впускати на територію країн Шенгенської угоди.

Можна спробувати застосувати так званий "угорський транзит", але це хак системи для одиночок без гарантії успіху
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення mischko »

В кого є американська віза може ще спробувати полетіти туди, провакцинуватися, потім зі свідоцтвом про вакцинацію в'їхати у Францію (вони впускатимуть скоро) і, транзитом через Бельгію, в Нідерланди. Кордони з Шенгеном відкриті, але прийдеться зробити PCR тест і піти в карантин, тобто, хоча б за тиждень до матчу (карантин можна перервати на 5-й день, якщо повторний тест негативний).

Інший варіант - влетіти в Шенген в Ісландію за їхніми правилами, які теж ліберальненькі. При поверненні з Ісландії в Нідерланди не треба робити тест і сидіти в карантині.

Також не треба робити тест і сидіти в карантині при прильоту в Нідерланди з Португалії, але в Португалію пускають лише з Шенгену і безпечних країн, з деяких країн прийдеться сидіти в карантині вже там.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Krakowite »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:59 Больно об этом слышать, думал когда выиграл их, один раз на всю жизнь и тут такое...
Розумію ваш розпач, але хочу підбадьорити вас тим, що, на мою думку, збірна України по футболу має гарні шанси вийти до групового етапу чемпіонату Європи і в 2024 році.
Godzilla
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 21 квітня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Godzilla »

Krakowite писав: 21 квітня 2021, 13:54
Godzilla писав: 21 квітня 2021, 11:59 Больно об этом слышать, думал когда выиграл их, один раз на всю жизнь и тут такое...
Розумію ваш розпач, але хочу підбадьорити вас тим, що, на мою думку, збірна України по футболу має гарні шанси вийти до групового етапу чемпіонату Європи і в 2024 році.
Спасибо за попытку подбодрить, но:

1. До 2024 нужно ещё дожить, как физически так и финансово;
2. Билеты ещё нужно попытаться выиграть, точнее выиграть возможность купить их;
3. На финал ЛЧ в Киеве (я как мадридиста) под !7! заявок к которым привязал !7! банковских карт, угадайте сколько из них "сыграло"?!

Видимо придется сдавать и лететь в июне, в Одесу на Бориса Брейчу..
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Liubko »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 14:27 Спасибо за попытку подбодрить
Повірте, на форумі багато людей, які не тільки не попадуть на футбол, але й втратили кошти за перельоти, готелі тощо.
Я, особисто, також до останнього тримався за можливість потрапити на матчі, але сьогодні прийняв рішення здати квитки. Життя не закінчується, попереду ще багато цікавих подій, зокрема спортивних. :smile:
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Ferrari »

Godzilla писав: 21 квітня 2021, 14:27 На финал ЛЧ в Киеве (я как мадридиста) под !7! заявок к которым привязал !7! банковских карт, угадайте сколько из них "сыграло"?!
Поэтому и не сыграла ни одна. УЕФА это мониторит. Нужно заполнять всегда одну заявку
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Ferrari »

tu144 писав: 19 квітня 2021, 20:46 В свете последних событий - навряд ли что-то перепадет Санкт-Петербургу...
21 или 22 апреля УЕФА может принять решение о переносе матчей чемпионата Европы-2020 из Дублина в Санкт-Петербург.

Вероятность переноса матчей очень высока, особенно после избрания главы РФС Александра Дюкова в исполком УЕФА.

Дублин должен принять три матча группового турнира, в которых сыграют Польша, Словакия и Швеция, а также одну четвертьфинальную встречу.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 21 квітня 2021, 14:41 Поэтому и не сыграла ни одна. УЕФА это мониторит. Нужно заполнять всегда одну заявку
В мене так друзі бавилися з акаунтами, настворювали десятки і жодна заявка не зіграла. У мене один акаунт і купив квитки на всі матчі, які хотів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Ferrari »

Это проверено на собственном опыте))
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення Shummi_1925 »

Та нет, уверен это не так, у меня аккаунтов 6 было, 3 выиграло. В некоторых правда я менял буквы в имени, в некоторых вообще назывался никнеймом :-) Билеты в Амстердам на 1/8 выиграл Никнейм))) К сожалению вот недавно их сдал
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Євро-2020 (2021) і туризм в умовах пандемії

Повідомлення tu144 »

Ferrari писав: 21 квітня 2021, 16:17
tu144 писав: 19 квітня 2021, 20:46 В свете последних событий - навряд ли что-то перепадет Санкт-Петербургу...
21 или 22 апреля УЕФА может принять решение о переносе матчей чемпионата Европы-2020 из Дублина в Санкт-Петербург.

Вероятность переноса матчей очень высока, особенно после избрания главы РФС Александра Дюкова в исполком УЕФА.

Дублин должен принять три матча группового турнира, в которых сыграют Польша, Словакия и Швеция, а также одну четвертьфинальную встречу.
Посмотрим... возможно конечно - но, в свете евросанкций это будет немного странно, согласитесь...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей