З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення manjeroke »

Ferrari писав: 13 квітня 2021, 13:53 Никто никого не обвиняет. Все просто в шоке)
Мне это напоминает московских либералов. Которые дальше собственного носа и Жан-Жака ничего не видят. И вдруг удивляются как же это так вдруг кого-то из них посадили. А через день забывают и потом по новой. Так турки в туристическом бизнесе значит дальше своего отеля ничего не видят и уже забыли как свинособакам запрещали поездки.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

manjeroke писав: 13 квітня 2021, 14:02
Ferrari писав: 13 квітня 2021, 13:53 Никто никого не обвиняет. Все просто в шоке)
Мне это напоминает московских либералов. Которые дальше собственного носа и Жан-Жака ничего не видят. И вдруг удивляются как же это так вдруг кого-то из них посадили. А через день забывают и потом по новой. Так турки в туристическом бизнесе значит дальше своего отеля ничего не видят и уже забыли как свинособакам запрещали поездки.
Разрешите мне внести немного ясности. Турецким рынком управляют крупные операторы и ряд отельных сетей. Крупные турецкие операторы имеют успешную историю бизнеса с рф более 30 лет. (я не защищаю страну-агрессора, просто констатирую факт). Основные рынки для турков: рф, Германия и UK. Последние отклеились из-за ковид. Несколько лет назад турки активно начали промо кампании страны в Китае и успешно развивали направление, но опять же ковид. Подскажите, откуда тянуть в Турцию туристов, если ЕС не особо рекомендует выезжать за пределы ЕС? Остальные страны с большим потоком туристов географически находятся далеко, в таком случае отдых в Турции будет "экзотичным" и большого потока, который заполнит отели, не будет. Структурно быстро поменять все не возможно из-за географии страны, большого количества отельной базы - нужен хороший поток, взять кроме СНГ и ЕС негде. Знаю все не понаслышке.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

AQS писав: 13 квітня 2021, 14:45 Знаю все не понаслышке.
Пересічні не поймут, и устроят танцы на костях
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення manjeroke »

Я не собираюсь решать их проблемы. Я просто говорю что строительство рейха на востоке мне напоминает строительство османской империи на юге и граждане и бизнес должны сами за это отвечать. Как россияне платят за амбиции царя (и рады этому) так и турки платят за амбиции султана (и вроде как большинство тоже радо). А мы платим за собственную не способность построить адекватное государство.
Я просто не понимаю почему в Украине так переживают за проблемы жителей других стран, а тем более явно вражеской империи и потенциально вражеской империи.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Мы переживаем не столько за жителей Турции, как за коллег из туристического бизнеса Турции. И за своих клиентов, которые могут потенциально пострадать от того, что не открылся отель, упал в отеле уровень сервиса и питания, плохая анимация и т.п. А альтернатив Турции не так много. Сейчас, можно сказать, их вообще нет
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Сучасний глобалізований світ дуже взаємопов'язаний. З одного боку це добре - запобігає великим війнам, бо прилетить усім. З іншого боку - в таких от конфліктах часто страждає взагалі третя сторона.

2 рейси на тиждень на паритетній основі між Росією і Туреччиною - це сльози. Я, коли летів Пегасусом в серпні 2013-го - пів-літака були студенти з Ірану. Летіли в Харків на навчання, я так розумію. ХЗ як з цим зараз, але не забувайте, що Туреччина це ще й логістичний вузол між Близьким Сходом і Східною Європою і третім країнам прилетить теж.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Globetrotter »

Минулого року в квітні і травні все наглухо було закрито, літаки не літали і якось витримала Туреччина. Цього року все ж ситуація виглядає краще, а там і провакциновані британці з німцями підтягнуться. Безвідносно до цієї ситуації туристичному і авіа бізнесу зараз, дійсно, найважче. Шкода галузь і мільйонів працівників, які в ній працюють, але з іншого боку вона дуже активно зростала перед епідемією і має всі шанси скористатися з відкладеного попиту після неї.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

manjeroke писав: 13 квітня 2021, 14:55 Я просто не понимаю почему в Украине так переживают за проблемы жителей других стран, а тем более явно вражеской империи и потенциально вражеской империи.
Тут вопрос гораздо глубже
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

Ferrari писав: 13 квітня 2021, 14:52
AQS писав: 13 квітня 2021, 14:45 Знаю все не понаслышке.
Пересічні не поймут, и устроят танцы на костях
Я за это не переживаю ;-)
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Tetris »

Я лишь осторожно напомню, что в Турции живет 80 млн. не самых бедных людей (в среднем беднее, чем украинцы, но все же не Египет), что в условиях пандемии не так уж мало, чтобы как-то перекантоваться сезон-другой.
Так что сильно переживать за то, что "знакомые/друзья в шоке" (т.е. пока ничего страшного не случилось, они просто в шоке) я бы точно не стал.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Щось мені це не дуже подобається - хоч би Туреччина сама по собі не закрилася.
Або наші чемпіони по ковіду не змавпували пу.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

mischko писав: 13 квітня 2021, 15:06 ХЗ як з цим зараз, але не забувайте, що Туреччина це ще й логістичний вузол між Близьким Сходом і Східною Європою і третім країнам прилетить теж.
С кем она только не узел.
Мне в Москву, после запрета прямых рейсов, было раза в два дешевле полететь Пегасусом, чем Мотором на его раритетах :shock:
Хотя, Минск по пути, а Стамбул чётко в противоположную сторону.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

AZP писав: 13 квітня 2021, 15:18 Хотя, Минск по пути, а Стамбул чётко в противоположную сторону.
Це тому, що на Москву з тобою летів іракський курд з Ербілю, який заплатив > $500 за квиток. Не знаю, чи можна це назвати крос-субсидуванням, коли більш грошові напрямки та пакси роблять можливість дешевих квитків для (тут була футбольна кричалка про Запоріжжя, яка кепкує над якістю дорожного покриття і чистотою навколо цього міста)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Также не забывайте, что по причине остановки авиасообщения между Россией и Турцией турецкие авиакомпании не досчитаются пассажиров и могут начать резать частоты на других направлениях. Что также затронет и пассажиров из других стран, в том числе и из Украины.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення asu »

AQS писав: 13 квітня 2021, 13:56 Турпоток с Украины не заполнит турецкие отели никаким образом. Не говорите то, о чем не знаете.
Ви абсолютно не зрозуміли мою думку.
ТО повинні розводити українців і росіян по різних готелях, і поточний потік з України цілком здатний заповнювати чималу кіклькість турецьких та єгипетських готелів без участі росіян. Я жодним чином не мав на увазі, що потік з України повінстю замінить потік з московії. Так зрозуміліше?
Можу додати, що це вже відбувається, і я вам легко можу назвати готелі, які орієнтовані на український ринок, і вже зараз значною мірою заповнюються туристами з України.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ABC »

Кремль відповів, чи пов’язане обмеження авіарейсів до Туреччини з Україною

https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/13/7290040/
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Ну да. В декабре после новостей о "британском штамме" запрет на авиасообщение с Великобританией ввели на неделю, а тут сразу на полтора месяца. Никакой политики
Востаннє редагувалось 13 квітня 2021, 16:18 користувачем Ferrari, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Президент Украины Владимир Зеленский посетит Францию 16 апреля. Французский лидер Эммануэль Макрон примет его в Елисейском дворце
121.JPG
121.JPG (46.07 Кіб) Переглянуто 2063 разів
Как думаете, Россия с Францией авиамообщение проистановит?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла, пише The Jerusalem Post.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 12 гостей