З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 21 березня 2021, 20:41 Не могу однозначно говорить, но могу предполагать.
Так вот, я предполагаю, что кто-то планирует сейчас, к примеру, Балканы, Дубай, Занзибар и т.д., но планируют это, в душе надеясь, что вот-вот "уютненький шенгенчик" откроется. И как только он откроется, сразу ломанутся туда даже безо всякого планирования, забыв о балканских или занзибарских планах. В "шенген" все хотят, просто я об этом кричу громче всего. Остальные просто стесняются сказать это. Разве не так?
Шенген - скучно. Нужно посещать новые места. Реальные плюсы Шенгена - транспортная доступность и дешевизна перелета. Ну нет на Балканы столько же рейсов, не слетать в Сараево или Скопье на выходные так, чтобы еще и города посмотреть, за 20 евро туда-обратно :)
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення asu »

Bagach писав: 21 березня 2021, 20:41 Не могу однозначно говорить, но могу предполагать.
Так вот, я предполагаю, что кто-то планирует сейчас, к примеру, Балканы, Дубай, Занзибар и т.д., но планируют это, в душе надеясь, что вот-вот "уютненький шенгенчик" откроется. И как только он откроется, сразу ломанутся туда даже безо всякого планирования, забыв о балканских или занзибарских планах. В "шенген" все хотят, просто я об этом кричу громче всего. Остальные просто стесняются сказать это. Разве не так?
Приєднуюсь до думки, що популярність Шенгену, принаймні особисто у мене, була обумовлена географічною близькістю та дешевими перельотами. Ще до пандемії зловив себе на думці, що ніколи не був на Балканах, хоч завжди хотілося. Все через легку доступність шенгенських країн, яким завжди віддавав перевагу.
Але потім стався ковід. У 20му спробував Албанію - зайшло чудово, у 21му планую Чорногорію, по відгуках теж має бути непогано. "Закрита" Європа змушує згадувати давні мрії про Йорданію та Петру, Узбекистан з Бухарою та Самаркандом, тощо. Бажання відвідати щось в Шенгені будь-якою ціною повністю відсутнє, цікавить хіба що Євро в Амстердамі та Бухаресті.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 21 березня 2021, 21:20 А четыре года без путешествий для всех тут - слишком большой срок. Разве не так?
Часть публики наверняка ездила в Европу, потому что туда можно было словить мегадешевые билеты. Сейчас они на четыре года переключатся на Турцию, Балканы или еще куда можно дешево слетать.
Sentry писав: 21 березня 2021, 21:39 Реальные плюсы Шенгена - транспортная доступность и дешевизна перелета.
То-то и оно.
asu писав: 21 березня 2021, 22:26 Приєднуюсь до думки, що популярність Шенгену, принаймні особисто у мене, була обумовлена географічною близькістю та дешевими перельотами. Ще до пандемії зловив себе на думці, що ніколи не був на Балканах, хоч завжди хотілося. Все через легку доступність шенгенських країн, яким завжди віддавав перевагу.
Вот Игореша меня критиковал за то, что я считаю, что наши люди ездили в "шенген", потому что дешево.
А я оказался прав.
:)
Востаннє редагувалось 21 березня 2021, 22:41 користувачем Bagach, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Я лично летал и буду летать в "шенген", потому что:
1. Интересно. Западная культура, развитость, дружетсвенность городской инфраструктуры к пешеходам, история, красивая архитектура и природа.
2. Дешево. Но не в плане словить билет за 10 ойро, а чтобы словить дешевый эконом классика за 100 ойро, и проапгрейдить его в бизнес. Справедливости ради скажу, что здесь косвенная заслуга лоукостов.
3. Близко. Удобно делать ситибрейки на 2-3 дня.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

В квоту уже записались? Или так и будете жить мечтами?
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення asu »

Bagach писав: 21 березня 2021, 22:31 Вот Игореша меня критиковал, за то что я считаю что наши люди ездили в "шенген", потому что дешево.
А я оказался прав.
:)
Спробуйте чути не тільки те, що хочеться. Я ж написав, що не тільки дешево, а й близько. Завжди були напрямки в Шенгені, які ніколи не були дешевими, але при цьому цікавими варіантами для сітібрейку.
І якщо вам таки хочеться відокремити себе від пересічних "наших людей", то мабуть таки варто усвідомити, що на цьому форумі чимала кількість цих "наших людей" витрачає на подорожі більше за вас ( подекуди набагато більше), але просто не вважає за потрібне спускати $$$ на понти.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

asu писав: 21 березня 2021, 22:46 І якщо вам таки хочеться відокремити себе від пересічних "наших людей", то мабуть таки варто усвідомити, що на цьому форумі чимала кількість цих "наших людей" витрачає на подорожі більше за вас ( подекуди набагато більше)
И именно поэтому рождаются такие ветки как "Куди злітати за 100 Євро", а также пестрят апдейтами ветки Wizz и Ryan.

Ну и если кто-то тратит больше меня, то пусть тратит. Я только за развитие элитного туризма.
Думаю, вы не сравниваете условный 2-3 дневный ситибрейк за 2000 Евро и двухнедельный бэкпекерский "галоп" по 15-ти странам с аналогичным бюджетом.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Krakowite писав: 21 березня 2021, 22:49 Курс турецької ліри впав відносно долара за добу на 15%
Смотрю график за год - у них там какая-то нездоровая движуха. Например, с декабря по февраль лира укрепилась с 7.86 до 6.96 за доллар. А резкое падение в октябре-ноябре лиры к долл закончилось еще более резким укреплением. Так что я бы просто так не рассчитывал, что из-за этого падения Турция автоматически станет дешевле.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

Sentry писав: 21 березня 2021, 23:04 Смотрю график за год - у них там какая-то нездоровая движуха.
Да там Эрдоганыч периодически жжет.
162844461_10160742090845558_8326797406203890623_o.jpg
предыдущего главу ЦБ как раз в ноябре назначили.
Востаннє редагувалось 21 березня 2021, 23:18 користувачем ant0xa, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення asu »

Bagach писав: 21 березня 2021, 22:55 Ну и если кто-то тратит больше меня, то пусть тратит. Я только за развитие элитного туризма.
Думаю, вы не сравниваете условный 2-3 дневный ситибрейк за 2000 Евро и двухнедельный бэкпекерский "галоп" по 15-ти странам с аналогичным бюджетом.
Я лише порівнюю досить нудний, нмсд, спосіб витратити за одну подорож 2000 євро з графікому типу: злітати з дружиною у сітібрейк в Вільнюс на матч збірної, потім у Львів на книжковий форум, після цього в Берген на 5 днів з дітьми, потім у східну Туреччину від Ізміру до Памуккале на дитячі канікули, Тбілісі з колегами, Копенгаген на матч Динамо в Лізі Європи, Неаполь з друзями, Мальме з заїздом в Варшаву на зворотному шляху (ще один матч Динамо). І зробити це все за якусь осінь 2019го. Жодних галопів, переважно прямі перельоти, зупинки в готелях, знайомство з місцевою кухнею в ресторанах та кав'ярнях.
sashkin

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення sashkin »

Багачу в америку бы. Там даже выбор места в экономе на внутреннем перелеты 99 usd, и вообще имхо цены на аттракции и прочий сервис повыше. И чаевые элитные :D
Ps. Только сам сервис неэлитный
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Globetrotter »

Bagach писав: 21 березня 2021, 20:41
Globetrotter писав: 21 березня 2021, 19:40 Хочеться вірити, що більшість тут не мріє про подорожі, як ви, а реально їх планує...
Не могу однозначно говорить, но могу предполагать.
Так вот, я предполагаю, что кто-то планирует сейчас, к примеру, Балканы, Дубай, Занзибар и т.д., но планируют это, в душе надеясь, что вот-вот "уютненький шенгенчик" откроется. И как только он откроется, сразу ломанутся туда даже безо всякого планирования, забыв о балканских или занзибарских планах. В "шенген" все хотят, просто я об этом кричу громче всего. Остальные просто стесняются сказать это. Разве не так?
Вы уж извините, но сравнивать Занзибар с шенгеном - полный бред. Каким образом сити-брейки в европейских городах или даже отдых на побережье в Испании заменят мне тропические пляжи, теплый океан и экзотическую природу? Это абсолютно разные типы путешествий. Ваши теории становятся все больше далеки от реальности.
А по поводу в "шенген" все хотят, так вот я помню как в 2008 году, посетив первый раз Южную Америку, а потом Азию и США, забыл о шенгене до 2013 года. Поэтому на счет все хотят - это, мягко говоря, преувеличение.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

Ferrari писав: 19 березня 2021, 15:56 ЗМІНИ ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ХОРВАТІЇ
19.03.2021
Попросите, пожауйста, может каких-то ссылок на официальные документы. С антителами, конечно, интересно.

Кстати, по Турции нет новостей об отмене теста для въезда?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Попрошу. По Турции вроде собирались отменить с 15 апреля, но Стамбул у них снова в «красной» зоне
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Igoresha писав: 22 березня 2021, 09:20
Ferrari писав: 19 березня 2021, 15:56 ЗМІНИ ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ХОРВАТІЇ
19.03.2021
Попросите, пожауйста, может каких-то ссылок на официальные документы. С антителами, конечно, интересно.

Кстати, по Турции нет новостей об отмене теста для въезда?
https://croatia.mfa.gov.ua/news/shchodo ... nFv-QgATzg
dimm1971

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 21 березня 2021, 22:55
asu писав: 21 березня 2021, 22:46 І якщо вам таки хочеться відокремити себе від пересічних "наших людей", то мабуть таки варто усвідомити, що на цьому форумі чимала кількість цих "наших людей" витрачає на подорожі більше за вас ( подекуди набагато більше)
а также пестрят апдейтами ветки Wizz и Ryan.
Як вся ця хрінь скінчиться, то велкам в сезон політати раянами з Німеччини до Іспанії. Відчуєте себе справжнім багачем, як викладете 300-400 євро OW за квиток . І це без багажу, харчування і вибору місця. :grin:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 22 березня 2021, 12:41 Як вся ця хрінь скінчиться, то велкам в сезон політати раянами з Німеччини до Іспанії. Відчуєте себе справжнім багачем, як викладете 300-400 євро OW за квиток . І це без багажу, харчування і вибору місця.
Был у меня билет FRA-MAD в бизнес-классе LATAM на В787 за акционные 100 USD. Жаль, этого рейса уже нет. Придется летать Люфтами или Иберией.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

asu писав: 21 березня 2021, 23:18 Я лише порівнюю досить нудний, нмсд, спосіб витратити за одну подорож 2000 євро з графікому типу: злітати з дружиною у сітібрейк в Вільнюс на матч збірної, потім у Львів на книжковий форум, після цього в Берген на 5 днів з дітьми, потім у східну Туреччину від Ізміру до Памуккале на дитячі канікули, Тбілісі з колегами, Копенгаген на матч Динамо в Лізі Європи, Неаполь з друзями, Мальме з заїздом в Варшаву на зворотному шляху (ще один матч Динамо). І зробити це все за якусь осінь 2019го. Жодних галопів, переважно прямі перельоти, зупинки в готелях, знайомство з місцевою кухнею в ресторанах та кав'ярнях.
У меня разрыв мозга и финансовый коллапс случился бы после такого графика. Мне нужно приехать, переварить все в голове, погасить долги в течение грейс-периода. И уже после того я думаю над новой поездкой.
Globetrotter писав: 22 березня 2021, 00:42 Вы уж извините, но сравнивать Занзибар с шенгеном - полный бред. Каким образом сити-брейки в европейских городах или даже отдых на побережье в Испании заменят мне тропические пляжи, теплый океан и экзотическую природу? Это абсолютно разные типы путешествий. Ваши теории становятся все больше далеки от реальности.
Сейчас альтернатив-то мало. Даже такой отъявленный ситибрейкер, как я, рассматривает не очень-то ситибрейкерский, а, скорее, более резортный Рио.
Globetrotter писав: 22 березня 2021, 00:42 А по поводу в "шенген" все хотят, так вот я помню как в 2008 году, посетив первый раз Южную Америку, а потом Азию и США, забыл о шенгене до 2013 года. Поэтому на счет все хотят - это, мягко говоря, преувеличение.
Ваш случай, думаю, исключение.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

погасить долги в течение грейс-периода
Ясно. Путешествуем лухури-стайл в кредит? Еще никогда Штирлиц не был так близок к провалу.
Bagach, запомните, за кредитные деньги не ездят в Чираган, если на соседнем депозитном счете не лежит сумма в разЫ больше потраченной с кредитки.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей