Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Liubko »

Sirko Production писав: 19 лютого 2021, 12:49 Завжди, перед платежами проходить верифікація.
Якби проводилися в один час два переводи по 25 тис., то будь-який банк заблокував би операції, незалежно чи було підтвердження переказу. Аваль цього чомусь не робить.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення mischko »

Sirko Production писав: 19 лютого 2021, 12:43 Тому опція кредиту у мене закрита, тому нічого не можу сказати з цього приводу.
Я щось не зрозумів: а як ви машину берете в прокат? Більшість служб прокату не приймає дебетні картки.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 19 лютого 2021, 12:59 Я щось не зрозумів: а як ви машину берете в прокат? Більшість служб прокату не приймає дебетні картки.
Вы слишком давно уехали из Украины. У нас тут кредитные карты с дебитным бином и дебитные карты с кредитным бином составляют как бы не 50% рынка )) А уж чьи там деньги клиента или банка прокатчик не знает.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення mischko »

І через це не виникає проблем? Мовляв, знаємо ми ваші українські кредитки, ніякі вони не кредитки?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 19 лютого 2021, 13:08 І через це не виникає проблем? Мовляв, знаємо ми ваші українські кредитки, ніякі вони не кредитки?
Нет. С точки зрения платежной системы они кредитки. Залог там блокируется. Что еще надо? Думаю, при большой необходимости, смогут и списать сумму в минус :)

Более того, по факту в Европе почти везде дают авто с дебитной картой. Я арендовал раз 10-15, пока случайно в США и Швейцарии не узнал, что у меня оказывается дебитная карта и по ней нельзя )) Пришлось брать в соседнем окошке, где было можно по той же карте.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 19 лютого 2021, 13:18 смогут и списать сумму в минус :)
Це ж і є кредитка :-)

Але дивно чути, що приймають дебетні в прокаті. Всюди стикався з тим, що не приймаються і про це великими буквами попередження.
В Швейцарії навіть був свідком скандалу, коли родині індусів не видавали машину, черзе те, що в них не кредитна карта, він ще назвонював в центральний офіс їх.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

Це ж і є кредитка

Ні, це овердрафт.
Дебетові теж можуть іти в мінус.


В Штатах можна і дебітку, але маєш надати авіаквиток, яким летітимеш назад, або щось подібне.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Rel »

Для обсуждения прокатов есть тема про прокаты и там была полностью обсосана тема с кредитками. В общем, если ты хочешь взять машину на 100%, надо идти на бинчекер и проверить там тип карты.
Например, приватовская кредитка MC это кредитка, в моно, где можно выбирать, кредитка MC - дебетная, а любая Visa (кредитная, детская, белая) уже кредитная и т.д. Прокаты придурки, если коротко. Усложняют жизнь клиентам, но такова жизнь.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення immie »

Два тижні тому брав по мс моно, питань не було, 800 євро заблокували, депозит відображався як звичайне списання, повернення - як скасування операції.
Приват, моно у цьому плані незручні - не видно передавторизації (як наприклад в авалі).
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sirko Production »

Liubko писав: 19 лютого 2021, 12:58
Sirko Production писав: 19 лютого 2021, 12:49 Завжди, перед платежами проходить верифікація.
Якби проводилися в один час два переводи по 25 тис., то будь-який банк заблокував би операції, незалежно чи було підтвердження переказу. Аваль цього чомусь не робить.
Ну дивіться, у мене навіть на переказ в 100 грн проходить смс верифікація платежу, і я не стверджую що описаний Вами кейс фейковий, я ґрунтую свою думку виключно на власному досвіді.
Але говорячи про Ваш випадок, для того щоб подібні платежі не були можливими (як я говорив, ми самі в першу чергу маємо стежити з власною безпекою) у мене стоїть ліміт на переказ коштів (менше 1К на 24 год) при спробі перевести більше - відбувається блокування. Щоб зняти блокування, потрібно, наприклад, через додаток змінити ліміт з верифікацією через смс.

І останнє, саме тому, як я писав раніше, 99% коштів знаходяться у мене на окремому не картковому рахунку до якого є доступ виключно тим хто має доступ до клієнт-банку, і навіть там йде додаткова верифікація по смс, щоб між власними рахунками перекидати кошти.

Але, знову ж таки, все може бути, тому я не кажу що моя думка/досвід є істинною.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

Давайте говорить о том, что верификация через смс не является надежным способом 2х факторной аутентификации, т.к. телефонный номер можно достаточно легко украсть, и так делают достаточно часто, особенно если номер используется для чего-либо кроме банковских операций, т.е. может быть известен относительно широкому кругу людей.

Самым лучшим способом доставки верификационных кодов является приложение самого банка, но Аваль пока такой возможности не имеет.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення makor »

Sentry писав: 19 лютого 2021, 15:57 Самым лучшим способом доставки верификационных кодов является приложение самого банка,
Нет, отдельный токен как у ОТП банка, вот где надежность )) но мой разрядился :(
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 19 лютого 2021, 15:57 Самым лучшим способом доставки верификационных кодов является приложение самого банка, но Аваль пока такой возможности не имеет.
Якщо Ви про пуш-повідомлення в додатку(точно не пам'ятаю як вони правильно називаються), то вже декілька місяців(3-4 міс) саме так підтверджую платежі.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sirko Production »

makor писав: 19 лютого 2021, 16:00
Sentry писав: 19 лютого 2021, 15:57 Самым лучшим способом доставки верификационных кодов является приложение самого банка,
Нет, отдельный токен как у ОТП банка, вот где надежность )) но мой разрядился :(
Не тільки у ОТП.
Але, хіба з ним можна зручно працювати наприклад через додаток в телефоні? Якщо мені не зраджує пам'ять вони, токени, це окремі носії, і їх поширено використовувати на підприємствах, ну або з ПК, звісно якщо я Вас вірно зрозумів)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення makor »

это был брелок с экраном, на нем был сменявшийся код :)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Rel »

Токен это круто, но вот таскать его с собой везде - нет. Я бы его терял ещё пару раз в месяц. Google Autenticator делает то же самое, но его не забудешь, не потеряешь, не подделаешь, не требует интеренета или роуминга. Но банки его почему-то не используют. Широко его используют криптобиржи.
immie писав: 19 лютого 2021, 15:47Приват, моно у цьому плані незручні - не видно передавторизації (як наприклад в авалі).
В привате видно, если предавторизация. Даже когда покупаешь в розетке. Они делают предавторизацию пока не убедятся, что товар в наличии, целый и не отправят его.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Krakowite »

makor писав: 19 лютого 2021, 16:21 это был брелок с экраном, на нем был сменявшийся код :)
Це була популярна технологія для 2-х факторної авторизації в нідерландських банках на початку 2000х, на сьогодні ця технологія на мою думку застаріла.

Хоча в банку, де я працюю ми до сих пір її використовуємо за бажанням для логіну в комп'ютерну мережу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення mischko »

В мене роки 4 тому був такий брелок для VPN доступу в корпоративну мережу.
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення antey718 »

Rel писав: 19 лютого 2021, 17:05 Токен это круто, но вот таскать его с собой везде - нет. Я бы его терял ещё пару раз в месяц. Google Autenticator делает то же самое, но его не забудешь, не потеряешь, не подделаешь, не требует интеренета или роуминга. Но банки его почему-то не используют. Широко его используют криптобиржи.
immie писав: 19 лютого 2021, 15:47Приват, моно у цьому плані незручні - не видно передавторизації (як наприклад в авалі).
В привате видно, если предавторизация. Даже когда покупаешь в розетке. Они делают предавторизацию пока не убедятся, что товар в наличии, целый и не отправят его.
Google authenticator точно можно использовать в укрсиб бизнес, но для физиков действительно не припомню чтобы где-то использовался.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Ostap »

Krakowite писав: 19 лютого 2021, 17:40
makor писав: 19 лютого 2021, 16:21 это был брелок с экраном, на нем был сменявшийся код :)
Це була популярна технологія для 2-х факторної авторизації в нідерландських банках на початку 2000х, на сьогодні ця технологія на мою думку застаріла.

Хоча в банку, де я працюю ми до сих пір її використовуємо за бажанням для логіну в комп'ютерну мережу.
в банку, де я працюю всі використовують токени для логіну з-поза банківської мережі. А от, польська дочірня фірма вже користується RSA token - аплікацією в телефоні, прив’язаною до номера
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей