Дорожное движение в Украине

Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Rel »

Теперь можно стучать на водителей-нарушителей через приложение и получать откат 20% от штрафа https://ukraine.segodnya.ua/ukraine/pol ... 05206.html
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 10 лютого 2021, 19:25 Теперь можно стучать на водителей-нарушителей через приложение и получать откат 20% от штрафа
Но ведь в статье написано, что стучать можно с неизвестным эффектом, а получать откат можно будет когда-то, когда примут изменения в закон :) Но инициатива очень интересная, спасибо. Если все правильно организовать, то это единственный действительно эффективный способ наведения порядка.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Labiann »

Rel писав: 10 лютого 2021, 19:25 Теперь можно стучать на водителей-нарушителей через приложение и получать откат 20% от штрафа https://ukraine.segodnya.ua/ukraine/pol ... 05206.html
ну первый раз я увидел эту прогу с пол года назад и кореша уже так вызывали, типа им видео прислали, не сказали от куда, договорились почти полюбовно...
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 10 лютого 2021, 19:43 ...то это единственный действительно эффективный способ наведения порядка.
Я так не думаю. У Львові вже розвелося ціла когорта "активістів". Та вся шушваль як рване відкати заробляти, то буде дикий спам.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 11 лютого 2021, 00:03 Я так не думаю. У Львові вже розвелося ціла когорта "активістів". Та вся шушваль як рване відкати заробляти, то буде дикий спам.
Это все решаемо, в том числе программными средствами. А вот в наведение порядка силами полиции в условиях, когда на порядок забили более 50% граждан и когда доверие самой полиции не очень высокое - я не верю. Краудсорсинг выглядит намного эффективнее и тотальнее.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Shark21 »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 09:22
Liubko писав: 11 лютого 2021, 00:03 Я так не думаю. У Львові вже розвелося ціла когорта "активістів". Та вся шушваль як рване відкати заробляти, то буде дикий спам.
Это все решаемо, в том числе программными средствами. А вот в наведение порядка силами полиции в условиях, когда на порядок забили более 50% граждан и когда доверие самой полиции не очень высокое - я не верю. Краудсорсинг выглядит намного эффективнее и тотальнее.
Зато школьники будут знать ПДД лучше любого полицейского - такое непаханое поле неправильных парковок. Но с другой стороны возможны провокации на пешеходных переходах.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Shark21 писав: 11 лютого 2021, 10:55 Зато школьники будут знать ПДД лучше любого полицейского - такое непаханое поле неправильных парковок.
Бесплатные инспекторы парковки? По-моему это круто.
Shark21 писав: 11 лютого 2021, 10:55 Но с другой стороны возможны провокации на пешеходных переходах.
Они и сейчас есть. И не только на переходах. Наоборот, наличие видеодоказательств позволит оградить водителей от подстав.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення ABC »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 09:22
Liubko писав: 11 лютого 2021, 00:03 Я так не думаю. У Львові вже розвелося ціла когорта "активістів". Та вся шушваль як рване відкати заробляти, то буде дикий спам.
Это все решаемо, в том числе программными средствами. А вот в наведение порядка силами полиции в условиях, когда на порядок забили более 50% граждан и когда доверие самой полиции не очень высокое - я не верю. Краудсорсинг выглядит намного эффективнее и тотальнее.
Краудсорсинг у нас в стране возглавит и организует та же полиция..... со всеми вытекающими последствиями
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 09:22 Это все решаемо, в том числе программными средствами.
В вересні мав досвід, підтримав чоловіка, якого на парковці щемили 2 "активіста" за парковку на місці для осіб з інвалідністю. Приїхали патрульні, перевірили документи - справді людина має відповідне посвідчення. В результаті купа витраченого часу через 2 мудаків. І як тут програмними засобами вирішити? :smile:
А суть в тому, що Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" передбачено, що водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю мають право, але не зобов'язані встановлювати на транспортному засобі розпізнавальний знак "Водій з інвалідністю". Також Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність тільки за відсутність документів про наявність у водія чи в одного з пасажирів інвалідності, а не за відсутність знака "Водій з інвалідністю". Але уряд не вніс зміни в Постанову "Про Правила дорожнього руху" в розділи 2, 26, 30, 33, 34. І спробуй доказати оленю, що Закон має вищу юридичну силу. :smile:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 11 лютого 2021, 11:53 В вересні мав досвід, підтримав чоловіка, якого на парковці щемили 2 "активіста" за парковку на місці для осіб з інвалідністю. Приїхали патрульні, перевірили документи - справді людина має відповідне посвідчення. В результаті купа витраченого часу через 2 мудаків. І як тут програмними засобами вирішити? :smile:
А суть в тому, що Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" передбачено, що водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю мають право, але не зобов'язані встановлювати на транспортному засобі розпізнавальний знак "Водій з інвалідністю". Також Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність тільки за відсутність документів про наявність у водія чи в одного з пасажирів інвалідності, а не за відсутність знака "Водій з інвалідністю". Але уряд не вніс зміни в Постанову "Про Правила дорожнього руху" в розділи 2, 26, 30, 33, 34. І спробуй доказати оленю, що Закон має вищу юридичну силу. :smile:
Ну вот, а по нормальному, они должны были снять видеодоказательство того, что этот человек на этом авто припарковался на месте для инвалидов, и отправить его в полицию, вместо того, чтобы заниматься самоуправством. После чего полиция должна проверить наличие документов на право парковки на этом месте, и на основании этого выписать или не выписать штраф.

Это вопрос 5 минут, а не кучи потраченного времени.

Краудсорсинг это не волшебная палочка. Но это способ изменить ситуацию с массовым забиванием на любые правила, при условии правильной организации и без существенного увеличения бюджета МВД.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 12:13 Ну вот, а по нормальному, они должны были снять видеодоказательство того, что этот человек на этом авто припарковался на месте для инвалидов, и отправить его в полицию, вместо того, чтобы заниматься самоуправством. После чего полиция должна проверить наличие документов на право парковки на этом месте, и на основании этого выписать или не выписать штраф.
Это вопрос 5 минут, а не кучи потраченного времени.
Краудсорсинг это не волшебная палочка. Но это способ изменить ситуацию с массовым забиванием на любые правила, при условии правильной организации и без существенного увеличения бюджета МВД.
Як можна зробити відеодокази того, що може перевірити виключно поліція? Так можна банально фоткати та знімати на відео всі місця для водіїв з інвалідністю. І як ви собі це уявляєте? Патрульні приїдуть до особи додому, чи будуть його на дорозі зупиняти і перевіряти документи? :smile: Ви розумієте, який спам можна створити?!
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 11 лютого 2021, 12:23 Як можна зробити відеодокази того, що може перевірити виключно поліція? Так можна банально фоткати та знімати на відео всі місця для водіїв з інвалідністю. І як ви собі це уявляєте? Патрульні приїдуть до особи додому, чи будуть його на дорозі зупиняти і перевіряти документи? :smile: Ви розумієте, який спам можна створити.
Если говорить конкретно об этом нарушении, то должна быть база (авто) тех, кто имеют право парковаться на таких местах. Те, кто в базу не входят обязаны вешать знак. Есть инвалидность, но не записался в базу и не удосужился получить знак и повесить его на нужное место? Получи протокол по умолчанию, можешь оспаривать в суде.

Я понимаю, что сейчас это не так. И это нужно менять. Краудсорсинг не будет работать, если для этого нет условий. Но ведь и любая другая массовая фиксация этого нарушения тоже невозможна. Так что изменения в закон нужны так или иначе.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 12:35 Если говорить конкретно об этом нарушении, то должна быть база (авто) тех, кто имеют право парковаться на таких местах. Те, кто в базу не входят обязаны вешать знак. Есть инвалидность, но не записался в базу и не удосужился получить знак и повесить его на нужное место? Получи протокол по умолчанию, можешь оспаривать в суде.
Я понимаю, что сейчас это не так. И это нужно менять. Краудсорсинг не будет работать, если для этого нет условий. Но ведь и любая другая массовая фиксация этого нарушения тоже невозможна. Так что изменения в закон нужны так или иначе.
Створення такої бази є незаконною. Ніхто не має права зобов'язати особу з інвалідністю публічно розголошувати інформацію про інвалідність. В тому і суть змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні". Якщо ж ви маєте на увазі базу з обмеженим доступом, то це також незаконно, тому що особа з інвалідністю може взяти авто з техпаспортом в кума, брата, свата і користуватися ним. Чи ви вважаєте, що треба осіб з інвалідністю обмежити в правах і зобов'язати користуватися тільки авто, яке зареєстровано в якійсь базі? :smile:
Розглянемо інші ситуації. Наприклад, щодо зупинки і стоянки. Зупинка на тротуарі не заборонена. Навіть більше, у певних випадках зупинка може тривати більше 5 хв. Стоянка легкових автомобілів також не заборонена на тротуарі при умові забезпечення 2 м. до краю тротуару. Як може активіст довести - відбулася стоянка, чи зупинка? Відеоматеріалами? А як же проведення процесуальних дій, вимоги до технічних пристроїв тощо? Може ми відмінимо КУпАП, ККУ, КПКУ, ЦКУ, ГКУ тощо і будемо людей визнавати винними на підставі фото з телефона і власного переконання активіста? Це ж абсурд. :smile:
Що ж до "Получи протокол по умолчанию, можешь оспаривать в суде", то це беззаконня, а не порядок.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Sentry »

Делать с хаосом с парковкой что будем? Так и будут полицейские ждать часами потенциального нарушителя у его авто? Я считаю, что лучше порядок и дополнительные ограничения, чем существующая анархия и фактическая невозможность оштрафовать за нарушение правил парковки или стоянки.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 13:11 Делать с хаосом с парковкой что будем? Так и будут полицейские ждать часами потенциального нарушителя у его авто? Я считаю, что лучше порядок и дополнительные ограничения, чем существующая анархия и фактическая невозможность оштрафовать за нарушение правил парковки или стоянки.
Я розумію хід ваших думок, частково ви маєте рацію. І справа тут не тільки в парковках, дотримання ПДР, а загалом в дотриманні законності в суспільстві. Але ми повинні говорити про реформу/перезавантаження правоохоронної системи, а не заміну її чимось іншим.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 13:11 Делать с хаосом с парковкой что будем? Так и будут полицейские ждать часами потенциального нарушителя у его авто? Я считаю, что лучше порядок и дополнительные ограничения, чем существующая анархия и фактическая невозможность оштрафовать за нарушение правил парковки или стоянки.
Ну чего. Вот видите, фигня ваш краудсорс. Сейчас же всё хорошо :grin:
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 13:11 Так и будут полицейские ждать часами потенциального нарушителя у его авто?
Згідно ст. 279-1 КУПАП Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
А проблема в тому, що відсутні нормативні документи, які пояснюють, що то за пристрій, на який відбувається фіксація. Для чого краудсорс, якщо проблема в іншому?
v_pe
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 14 червня 2020, 18:22
Контактна інформація:

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення v_pe »

Я против доносов за откат.

Почему? Мне выписывали штраф за знак в кустах. Другое нарушение (где я прав) безуспешно пытался оспорить в суде. Ну не верю я нашей полиции и судам.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Liubko »

v_pe писав: 11 лютого 2021, 15:01 Я против доносов за откат.

Почему? Мне выписывали штраф за знак в кустах. Другое нарушение (где я прав) безуспешно пытался оспорить в суде. Ну не верю я нашей полиции и судам.
Тим більше, ми ж розуміємо, що доноси не будуть на прокурорів, суддів тощо. Ніхто ж не хоче в багажнику їхати. Інше діло якогось діда на парковці зафіксувати, коли він на 2 см. переліз колесом за лінію паркомісця. :smile:
Inguri

Re: Дорожное движение в Украине

Повідомлення Inguri »

А що за ейджизм? 2см - а хто захистить просрочку грейсперіоду на 1 коп?

Межі паркомісця і даються з запасом, щоб діди норм паркувалися.

Ви ще розкажіть про бабць з петрушкою по гривні, а насправді агентів Вереса і Торчина.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей