Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

UnaUnso писав: 15 січня 2021, 12:09 Я так розумію що зараз, коли авіакомпанія вже повернула кошти, chargeback вже зробити неможливо?
Не лише неможливо, але і підстав у Вас немає. Я Вас спочатку невірно зрозумів. Makor мене поправив, і він правий - якщо а/к повернула Вам кошти у валюті та у сумі списання, то всі зобов’язання перед Вами виконані.
Коливання валютних курсів – це або втрата або навпаки виграш споживача.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

UnaUnso писав: 15 січня 2021, 12:09 Я так розумію що зараз, коли авіакомпанія вже повернула кошти, chargeback вже зробити неможливо?
Чарджбеком вам бы вернули туже сумму в валюте списания, т.е. в грн. Это только Ваше решение, в какой валюте покупать билет.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

Sentry писав: 15 січня 2021, 12:32
UnaUnso писав: 15 січня 2021, 12:09 Я так розумію що зараз, коли авіакомпанія вже повернула кошти, chargeback вже зробити неможливо?
Чарджбеком вам бы вернули туже сумму в валюте списания, т.е. в грн. Это только Ваше решение, в какой валюте покупать билет.
Мне возвращали сумму в валюте карты при charge back. ОТР, гривневая карта, оплата была в евро, курс упал сильно, вернули, списанную в гривне сумму
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Ferrari писав: 15 січня 2021, 12:42 Мне возвращали сумму в валюте карты при charge back. ОТР, гривневая карта, оплата была в евро, курс упал сильно, вернули, списанную в гривне сумму
Вот это любопытно. Мне в том же ОТР вернули на гривневую карту при оплате в долл по курсу на день возврата, т.е. в ощутимый плюс в гривне. Если что, мерчант не МАУ, оплата трансграничная.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UnaUnso »

Sentry писав: 15 січня 2021, 12:32
UnaUnso писав: 15 січня 2021, 12:09 Я так розумію що зараз, коли авіакомпанія вже повернула кошти, chargeback вже зробити неможливо?
Чарджбеком вам бы вернули туже сумму в валюте списания, т.е. в грн. Это только Ваше решение, в какой валюте покупать билет.
Дякую за пояснення.
Квиток купував на сайті МАУ - підтримував вітчизняного виробника, тому і списували у гривні. :smile:

До речі, коли ці рейси відмінили, то МАУ прислала листа:
Ми можемо запропонувати Вам залишити квиток ... на переліт Київ-Мюнхен-Київ активним для подальшого використання до 28 січня 2021.
Я відмовився, попросив повернути кошти. Відповіді не було - а повернули майже перед закінченням терміну дії квитка.

Але ж повернули! Тому плюсую за МАУ!
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

UnaUnso писав: 15 січня 2021, 22:52 Квиток купував на сайті МАУ - підтримував вітчизняного виробника, тому і списували у гривні.
Порада на майбутнє - якщо Ви бажаєте сплачувати у валюті, іншій, ніж гривня, купуйте квиток через кол-центр (коли він працюватиме) або ФБ із проханням зафіксувати тариф у необхідній валюті та вислати Вам лінк на оплату у цій валюті. Я так роблю, щоб сплачувати у доларах. МАУ візьме 10 доларів за виписку квитків, але Ви не залежитиме від курсових коливань.

І подяка Вам за
UnaUnso писав: 15 січня 2021, 22:52 Квиток купував на сайті МАУ - підтримував вітчизняного виробника, тому і списували у гривні.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Есть еще вариант покупать билеты МАУ через агентов в других валютах. Но с учетом сбора МАУ для агентов, скорее всего переплата будет больше 10 долл и это только усложнит любые операции с билетом.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

Sentry писав: 16 січня 2021, 01:06 Есть еще вариант покупать билеты МАУ через агентов в других валютах.
Sentry, а разве агенты в Украине могут брать деньги не в гривне? Я часто покупаю через Expedia в долларах, но у них всегда дороже, чем на сайте МАУ, но в долларах. Они не берут комиссию, просто МАУ всегда на сайте дешевле продает.
Аватар користувача
Genuine
Airbus A318
Повідомлень: 26
З нами з: 18 травня 2020, 10:20
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Genuine »

Когда мне нужно было покупать в долларах — я заходил на сайт МАУ через VPN, тогда оформление билета шло через другой процессинг центр и валюта была в долларах

Если брать из Украины, то насильно выбирается гривна
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

АндрейМ писав: 16 січня 2021, 01:33
Sentry писав: 16 січня 2021, 01:06 Есть еще вариант покупать билеты МАУ через агентов в других валютах.
Sentry, а разве агенты в Украине могут брать деньги не в гривне? Я часто покупаю через Expedia в долларах, но у них всегда дороже, чем на сайте МАУ, но в долларах. Они не берут комиссию, просто МАУ всегда на сайте дешевле продает.
Именно это я и имел ввиду. Только через иностранных агентов, и у них будет дороже, чем на сайте МАУ, вероятно более, чем на 10 долл. Поэтому так может быть смысл делать только если нужно прям срочно и нет времени связываться с колл центром МАУ.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

У всьому світі від початку 2021 року розпочалася активна стадія вакцинації населення, яка матиме тенденцію до збільшення впродовж усього поточного року.

З урахуванням особливостей дотримання необхідних температурних режимів, транспортування вакцини авіаційним транспортом є найбільш швидким та надійним способом доставки. З метою забезпечення доставки вакцин, авіакомпанія МАУ підготувала літаки типу Boeing 737 та Boeing 767 для перевезення вакцини в якості вантажу. Від початку дії карантину МАУ перевезла 870 тонн вантажів медичного призначення.

Авіакомпанія МАУ завжди займає активну позицію і висловлює свою готовність щодо транспортування вакцини як в Україну, так і по всьому світу.

За детальною інформацією звертатися за електронною адресою: salescargo@flyuia.com
ФБ @fyuia.ua
Аватар користувача
Дон Себастьян
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 23 січня 2017, 10:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Дон Себастьян »

Начали шевелиться МАУ) Получил возврат за отменённый рейс по прошествии 5 месяцев после отмены. Писал только в ФБ и заполнял анкету на сайте, никаких аналоговых доков не требовали.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення vito »

vito писав: 30 грудня 2020, 13:10 Спустя почти 4 месяца пришло на e-mail некое подобие acknowledgement от МАУ:
from: Ukraine International Airlines e-news@from.flyuia.com
subj: Повернення коштів за невикористаний квиток

"Шановний Пасажире!

Від імені авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (далі – авіакомпанія МАУ) засвідчуємо Вам щиру повагу та висловлюємо Вам подяку за вибір МАУ для Ваших повітряних подорожей.

Перш за все, ми приносимо щирі вибачення за можливі незручності, спричинені скасуванням рейсу через вплив пандемії COVID-19.

Нам також дуже шкода, що процес повернення коштів за невикористані квитки затягується. На жаль, нині ми працюємо в умовах обмеженого людського ресурсу, оскільки Covid-19 зупинив авіаційну галузь і знизив рівень наших перевезень до 15% від обсягу за минулий рік, що призвело до вимушеної необхідності скорочення штату співробітників авіакомпанії Усі авіакомпанії світу внаслідок рішень власних урядів були змушені призупинити свою діяльність на декілька місяців, скасувавши тисячі рейсів. Це призвело до безпрецедентного накопичення невиконаних зобов’язань перед пасажирами.

В свою чергу, авіакомпанія МАУ запропонувала усім пасажирам скасованих рейсів декілька варіантів на вибір:

* Безкоштовне переоформлення квитка на інші дати;
* Оформлення іменного промокоду на 125% оплаченої суми, який діє 2 роки з моменту його виписки. Цей варіант дозволяє використати вже витрачені кошти на оформлення нового квитка;
* Повернення коштів за скасований рейс.

З початком пандемії ми отримали близько 150 тисяч звернень на повернення коштів. Ми вже обробили близько 86 тисяч заявок, отриманих за перший період локдауна (березень-червень) та оформили повернення пасажирам на суму 25 мільйонів доларів. Починаючи з червня по вересень була зафіксована друга хвиля скасувань рейсів у зв'язку з обмеженнями, пов'язаними з COVID-19, тому кількість звернень стала знову зростати.

Зараз ми оформляємо повернення на суму близько 5 мільйонів гривень щотижня. Ми не відмовляємося від своїх зобов'язань і старанно працюємо над скороченням часу очікування. Ми плануємо повернути Вам кошти до кінця 1 кварталу 2021.

Якщо Ви раніше обрали варіант повернення коштів і не маєте можливості чекати, Ви можете в будь-яку мить до отримання коштів змінити свій вибір, заповнивши на сайті МАУ за посиланням за посиланням одну з форм зворотного зв’язку.

Щиро дякуємо за Ваше розуміння і терпіння.

З повагою
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» "

P.S.
этот е-мейл чем-то напомнил бородатый анекдот:
" -Помнишь, ты мне должен $ 100.
-Я тебе должен $ 100 ? Я записываю в блокнот всех, кому должен, подожди, я посмотрю.
Да,написано:" Жора, $ 100 "? Видишь?
-Вижу.
-Так вот, а если ты будешь часто, каждый раз при встречах, напоминать мне про долг – я тебя вычеркну из списка кредиторов!"
Timeline:
31.08.2020 - подача заявки на возврат средств за отмененный рейс МАУ.
29.01.2021 - возврат средств получен
Итого: ~5 месяцев (без напоминаний и без chargeback)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

В сентябре пытался полететь рейсом МАУ в Днепр - отменили. Вчера вернули деньги.

19 сентября оставил запрос - вчера пришли 1600 грн.

ни слова им не писал с сентября :)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

https://www.flyuia.com/ua/ua/news/2021/ ... navigation

Полностью переиграли летнее расписание на нечто более реальное. Но думаю изменения еще будут. Пока все также оставили вечернюю волну стыковок в КВР сдвинутой на полночь.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ant0xa »

На початку літньої навігації-2021 внутрішні рейси авіакомпанії за підтримки партнерів будуть здійснюватися за напрямками Херсон (KHE), Львів (LWO), Харків (HRK), Одеса (ODS), Дніпро (DNK), Івано-Франківськ (IFO), Запоріжжя (OZH).
Интересно, какой шанс, что купив билет в ИФ у МАУ - я полечу на АТР?
tyvaly
Airbus A318
Повідомлень: 21
З нами з: 02 грудня 2015, 19:51
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення tyvaly »

Sentry писав: 11 лютого 2021, 11:22 https://www.flyuia.com/ua/ua/news/2021/ ... navigation

Полностью переиграли летнее расписание на нечто более реальное. Но думаю изменения еще будут. Пока все также оставили вечернюю волну стыковок в КВР сдвинутой на полночь.
По ссылке Афин нет, но на сайте билеты продают. Как так?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

ant0xa писав: 11 лютого 2021, 11:26 Интересно, какой шанс, что купив билет в ИФ у МАУ - я полечу на АТР?
Думаю, почти 100%. Чем раньше вылет - тем больше шанс. Может летом-осенью наберут поток побольше и поставят Е190.

Кстати, уверен, что расписание внутренних рейсов сильно поменяют. Не знаю как на ИФ, но смотрел рейсы в Днепр - сейчас 3 частоты под волны МАУ и эти частоты не совпадают с существующими рейсами Розы. Уверен, что 6 частот там точно не будет :)
tyvaly писав: 11 лютого 2021, 11:30 По ссылке Афин нет, но на сайте билеты продают. Как так?
Думаю, это еще не финальное расписание. Будут изменения.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

tyvaly писав: 11 лютого 2021, 11:30 По ссылке Афин нет, но на сайте билеты продают. Как так?
Там навіть Будапешт відсутній, і буде дивно, якщо вони приберуть Будапешт, через який багато хто їде транзитом на Балкани.
Тож, скоріш за все перелік не повний.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

asu писав: 11 лютого 2021, 14:13 Там навіть Будапешт відсутній, і буде дивно, якщо вони приберуть Будапешт, через який багато хто їде транзитом на Балкани.
Тож, скоріш за все перелік не повний.
Будапешта точно не будет, готов поспорить. Они оставили только самые основные направления, в потоке по которым уверены. Будапешт для МАУ, думаю, примерно на уровне Копенгагена: второстепенное направление, открытое в дополнение к основной сети. К тому же там есть прямая конкуренция с Виззом (с летнего расписания рейсы в системе) за р2р, и нет существенного транзита на Восток.

Авиатранзитом на Балканы едет не много кто, а единицы. Данный форум не репрезентативная выборка. А уж из транзитников таким заморачиваться будут еще меньше.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 32 гостей