Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Лично я люблю смотреть туда, где красиво. Если смотреть, где некрасиво, то в тот же Нью-Йорк не захочется ехать.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vito »

Montana писав: 04 лютого 2021, 11:48 Для меня все что находится на восток и север от Харькова (до линии перемены дат) - регион, не стоящий моего свободного времени
mischko писав: 04 лютого 2021, 11:58 Лінія зміни дат - вона ж в Тихому океані, хіба ні?
Bagach писав: 04 лютого 2021, 12:05 Есть любители и такого отдыха. Или просто любители, или те, кто уже насмотрелся вылизанных развитых стран, и хочет экзотики.
mischko писав: 04 лютого 2021, 12:12
Ferrari писав: 04 лютого 2021, 12:09 Сингапур?
Южная Корея?
Япония?
Австралия?
И сказочное Бали!
Bagach писав: 04 лютого 2021, 12:48 Гонконг, Тайвань.
все что находится на восток и север от Харькова (50N, 13E) (до линии перемены дат) - это РФ, север Казахстана, север Китая и север Монголии.

все остальные вышеупомянутоые страны - на восток и ЮГ от Харькова (50N, 13E)
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення converj »

vito писав: 05 лютого 2021, 18:24 все что находится на восток и север от Харькова (50N, 13E) (до линии перемены дат) - это РФ, север Казахстана, север Китая и север Монголии.
Великие Китайские Земли
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Насправді ні, ці землі були дуже нецікаві. Їх навіть монголи не захоплювали
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

В МЕКСИЦІ СУТТЄВО ПОГІРШИЛАСЯ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ
Станом на 29.01.2021 за офіційними даними кількість смертей від COVID-19, зареєстрованих в медичних закладах Мексики, сягнула позначки 155 145 випадків. Водночас, ця цифра не враховує кількість смертей від COVID-19 за межами медичних закладів, що виводить країну на третє місце у світі за смертністю від коронавірусу.

Показово, що з огляду на підвищений ризик розповсюдження COVID-19, Канада з 31 січня 2021 року повністю припиняє подорожі до традиційних пляжних і туристичних напрямків, включаючи Мексику та Карибський басейн. За повідомленням канадської сторони, цей тимчасовий захід діятиме з 31 січня до 30 квітня 2021 року.

Зважуючи на те, що Мексика, Коста-Ріка, Панама перебувають в списку країн «червоної зони розповсюдження COVID-19», Посольство України в Мексиці настійно НЕ рекомендує українським мандрівникам відвідувати згадані країни.
https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?p=2974
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 04 лютого 2021, 18:38 Прилетел в Дубай...
Вы на ситибрейк или пляжный отдых прилетели?
Я подумываю над ситибрейком 3д/2н.
Стоит ли оно того в нынешних условиях?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Конечно стоит. Город будущего. Если готовы всюду, в том числе на улице, ходить в маске. И сделать 2 теста для въезда туда и 1 по возвращении.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Маска везде - не вопрос. Первый тест перед вылетом и тест/самоизоляция по возвращении - тоже не вопрос.
А вот второй тест по прилету - вопрос. Поэтому я еще не в Дубае.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 06 лютого 2021, 18:00 Маска везде - не вопрос. Первый тест перед вылетом и тест/самоизоляция по возвращении - тоже не вопрос.
А вот второй тест по прилету - вопрос. Поэтому я еще не в Дубае.
Возьмите страховку, которая покроет возможные затраты. Все решаемо.

Кроме того, если Вы в последние несколько месяцев не болели ковидом, то вероятность позитивного теста минимальна.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

В связи с неопределенностью нынешней ситуации планирую брать билеты куда-либо по такой схеме:
1. Покупаю дешевый эконом. Желательно с правом переноса или изменения маршрута вплоть до дня вылета.
2. Уже будучи в аэропорту, и с негативным тестом на ковид (если требуется) запрашивать апгрейд в бизнес.

Кто пробовал апгрейдиться уже в аэропорту? И у каких компаний это дешевле или дороже по сравнению с покупкой бизнеса сразу? И где желательно апгрейдиться: на регистрации, на гейте или уже в салоне?
made_in_ukraine2
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2016, 21:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення made_in_ukraine2 »

У випадку більшості авіакомпаній, якщо пасажири хочуть upgrade до бізнесу після придбання квитка, це можна зробити, перерахувавши вартість квитка. Якщо це не flat upgrade offer для intercontinental (Lufthansa/SWISS: M->C: $1500+$; C->F: $2500+), то додаткова різниця в ціні становитиме між $500-800 для польоту в Європі та вiд $1500+ для будь-якого міжконтинентального. Судячи з ваших дописів про перебування у готелях класу люкс, ця різниця в ціні для вас не повинна мати значення. Upgrade на борту трапляються рідко, лише на Austrian вiд $1500+ для будь-якого міжконтинентального.

Але навіщо взагалі турбуватися цим: просто придбайте full-flex і подорожуйте в C з самого початку. Більшість авіакомпаній повертають гроші зараз досить швидко, тому, якщо вам потрібно буде скасувати, ви отримаєте свої гроші протягом 3-4 тижнiв.

Загалом, придбати бізнес завжди буде дешевше, ніж upgrade. Star Alliance має приємні пропозиції з KBP до Південної Америки приблизно за 2100-2400 дол. США в бізнесі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

made_in_ukraine2 писав: 07 лютого 2021, 16:56 Більшість авіакомпаній повертають гроші зараз досить швидко
На моїй практиці все навпаки. МАУ - 5 місяців, і то через чарджбек; Люфти - 5 місяців. Літом швидше було: Балтік - 1-2 місяці (купував окремими платежами, так же і отримував рефанд), Люфти - 3 тижні, АФ - одразу, але то копійочні збори.
Не хочеться, чтоб пару штук баксів зависли не невизначений термін.
made_in_ukraine2 писав: 07 лютого 2021, 16:56 Загалом, придбати бізнес завжди буде дешевше, ніж upgrade.
Також не факт. Дивився відео дворічної давнини про переліт МАУ в Бангкок на 777. Так там економ+апгрейд в аеропорту вийшов людям дешевше, ніж бізнес на сайті.
made_in_ukraine2
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2016, 21:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення made_in_ukraine2 »

Якщо ви знаєте, як зараз виглядає ситуація, і робите свої висновки на основі випадкового відео, зробленого 2 роки тому, то чому ви просите поради, а потім спростовуєте її? Ви не хочете, щоб пару тисяч доларів висіли у refund, але плануєте придбати економ, і тоді вам все одно доведеться витратити пару тисяч на upgrade.
Якщо ви плануєте міжконтинентальний рейс, ваш вибір з Києва обмежений. І всі авіакомпанії, які пропонують міжконтинентальні рейси з України, зараз досить швидко роблять refund.

Прочитавши більшість ваших дописів, ви завжди говорите, що «плануєте» та «розглядаєте», але так i не поїхати до багатьох країн, відкритих для туристів. Існує щонайменше 30 destinations у всьому світі, які коштують до $3000 i куди ви могли б легко перелетіти без тесту на COVID. Але, мабуть, ви все ще "плануєте" ...
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення zbruch »

ну 30 дестинацій зовсім без тестів це ви загнули

наскільки мені відомо місяць назад була танзанія (відвідав у жовтні), мексика (наскільки мені відомо половина тур індустрії - аттракції готелі зачинені, так що вирішив що покин не на чачі), домінікана і здається недавно ямайка ще (ну це знов таки як занзібар чисто пляжний відпочинок) хто ще?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

made_in_ukraine2 писав: 07 лютого 2021, 17:50 Якщо ви знаєте, як зараз виглядає ситуація, і робите свої висновки на основі випадкового відео, зробленого 2 роки тому, то чому ви просите поради, а потім спростовуєте її?
Моєї інформації мало. Хочеться щоб ще хтось поділився досвідом: де дешевше, де дорожче та іншими нюансами.
made_in_ukraine2 писав: 07 лютого 2021, 17:50 плануєте придбати економ, і тоді вам все одно доведеться витратити пару тисяч на upgrade.
В тому то й справа, що якщо вже зроблю апгрейд в аеропорту, то рейс з великою вірогідністю не відмінять, і мої гроші не зависнуть. Тому якщо ризикувати, то тільки незначною сумою за економ.
made_in_ukraine2 писав: 07 лютого 2021, 17:50 Прочитавши більшість ваших дописів, ви завжди говорите, що «плануєте» та «розглядаєте», але так i не поїхати до багатьох країн, відкритих для туристів.
Приємно, що ви читаєте мої пости. Відповідно, ви знаєте, які країни я вважаю привабливими.
Ті країни, що на даний момент відкриті, не є досить привабливими для мене. І їх я розглядаю як резерв.
Ну, і я нікуди не поспішаю. Чекаю, можливо з'явиться більше варіантів для подорожі, і з більш прийнятними опціями.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

zbruch писав: 07 лютого 2021, 17:59 ну 30 дестинацій зовсім без тестів це ви загнули

наскільки мені відомо місяць назад була танзанія (відвідав у жовтні), мексика (наскільки мені відомо половина тур індустрії - аттракції готелі зачинені, так що вирішив що покин не на чачі), домінікана і здається недавно ямайка ще (ну це знов таки як занзібар чисто пляжний відпочинок) хто ще?
Албанія ще ніби. Чорногорія точно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Кто-то был в Коста Рике? Можете в 2 словах описать, ради чего туда ехать? Что-то вау, чего нет в других странах. Смотрю, вроде бы все неплохо, но и не впечатляет пока.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Типу унікальні дощові ліси, але я так і не зрозумів, чим вони цікавіші за інші, якщо ти не ботанік.
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення GURU »

Sentry писав: 10 лютого 2021, 20:21 Кто-то был в Коста Рике? Можете в 2 словах описать, ради чего туда ехать? Что-то вау, чего нет в других странах. Смотрю, вроде бы все неплохо, но и не впечатляет пока.
Зелёный и Эко туризм , уединённый пляжный отдых , местная кухня , трава ,кофе и пожалуй идеальный какао ..... Этакий североамериканский вариант Эквадора ))
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ant0xa »

кто-то за последние пару недель был в Турции - как там с коронавирусными ограничениями?
работают ли рестораны, музеи?
интересует Стамбул и Измир, формально вроде как у них до сих пор какой-то локдаун.
есть ли комендантский час, сильно ли придираются к туристам?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей