Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Відповісти
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

АндрейМ писав: 20 січня 2021, 19:46 Какая тема с "движением против педофилов"? Вы о чем? О какой нетолерантности речь? И при чем тут ЛГБТ? Байден победил благодаря тем, кто хочет продолжать "эксперименты"? :sos: :sos: :sos:
Читайте не по диагонали, речь шла о том, почему победил Трамп на предыдущих выборах, и ни слова о Байдене.

О чем я? Да вот об этом https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com ... a-55091094
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 20 січня 2021, 20:11 речь шла о том, почему победил Трамп на предыдущих выборах,
Об этом много написано, и ЛГБТ тут явно не при чем. Если мне не изменяет память, Трамп говорил, что будет другом ЛГБТ в Белом Доме, да, и вообще в США вопрос сексуальной ориентации уже давно сник с повестки дня. Это Вас он почему-то сильно волнует.
Dormice писав: 20 січня 2021, 20:11О чем я? Да вот об этом https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com ... a-55091094
Комментировать что-то, где присутствуют слова "теория заговора", у меня желания нет. Этот бред уже давно распространяется, а многие глупцы в него верят.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Трамп в гугле как на ладони, и явное предпочтение им консервативной Америки , построенной WASP - тоже. (Стену с Мексикой ещё не снесли, если шо) И посмотрите внимательно, какие смайлики вставляете в посты, прежде чем переходить на обсуждение моей личности)

АндрейМ писав: 20 січня 2021, 19:46 Какая тема с "движением против педофилов"? Вы о чем? О какой нетолерантности речь? И при чем тут ЛГБТ? Байден победил благодаря тем, кто хочет продолжать "эксперименты"? :sos: :sos: :sos:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 20 січня 2021, 18:14То есть, ребелы QAnon по логике попадают в разряд законопослушных обывателей.
За якою це такою логікою? Люди що порушують закони та планують вбивати конгресменів аж ніяк не можуть називатися законослухняними.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 20 січня 2021, 20:59 Трамп в гугле как на ладони, и явное предпочтение им консервативной Америки , построенной WASP - тоже. (Стену с Мексикой ещё не снесли, если шо)
Я надеюсь, Вы когда-то Вы расшифруете то, что хотели сказать. И причем здесь стена? Когда должны были ее снести? За время инаугурации? :facepalm: Дальнейшее строительство остановят через пару часов.

P.S. Вы, хоть, скажите за что тут боретесь...
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

artml писав: 20 січня 2021, 22:20 За якою це такою логікою?
З-за суперечливоі інфи щодо ціього движу. Аж цілий тиждень, як їх назву знаю, себто майже нічого не знаю, крім галасу в мережі на їх адресу. Ви краще обізнані, судячі з попередніх дописів.Хто вони такі і звідки узялися?
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення UnaUnso »

Dormice писав: 20 січня 2021, 23:45
artml писав: 20 січня 2021, 22:20 За якою це такою логікою?
З-за суперечливоі інфи щодо ціього движу. Аж цілий тиждень, як їх назву знаю, себто майже нічого не знаю, крім галасу в мережі на їх адресу. Ви краще обізнані, судячі з попередніх дописів.Хто вони такі і звідки узялися?
Так там уже знайшли візитку Яроша - у російських новинах показували... :flag:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Dormice писав: 20 січня 2021, 23:45Хто вони такі і звідки узялися?
Якщо ви про «послідовників куанона» то це прихильники теорії змови. Теорія виникла в 2017 році на форчані, поширюється фейсбуком та иншими соцмережами як і решта групових культів.

В двох словах, теорія полягає в тому що т. зв. «діп стейт» а тобто конгресмени та чиновники, є сатаністами, канібалами та педофілами, що імпортують дітей з усього світу аби робити з ними нечуване та пити їхню кров. В цій теорії Дональд Трамп покликаний бороти діп стейт, і одного дня станеться так званий «Шторм» — коли Дональд Трамп скличе всіх патріотів до себе, публічно викриє та арештує всіх сатаністів-педофілів-канібалів, після чого вчинить над ними справедливий суд.

Оцінити як ця теорія стосується об‘єктивної реальності ви можете самостійно. Дата Шторма постійно зсувається в майбутнє, сорок тисяч закритих підозр поки що не було оголошено і масових арештів ще не сталося.
Востаннє редагувалось 21 січня 2021, 00:16 користувачем artml, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

АндрейМ писав: 20 січня 2021, 22:20
Dormice писав: 20 січня 2021, 20:59 Трамп в гугле как на ладони, и явное предпочтение им консервативной Америки , построенной WASP - тоже. (Стену с Мексикой ещё не снесли, если шо)
Я надеюсь, Вы когда-то Вы расшифруете то, что хотели сказать. И причем здесь стена? Когда должны были ее снести? За время инаугурации? :facepalm: Дальнейшее строительство остановят через пару часов.

P.S. Вы, хоть, скажите за что тут боретесь...
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91% ... 1%82%D1%8B

Думаю этого достаточно. Дальнейший разговор теряет смысл - переходы на личность с Вашей стороны не прекратились.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

UnaUnso писав: 21 січня 2021, 00:08
Dormice писав: 20 січня 2021, 23:45
artml писав: 20 січня 2021, 22:20 За якою це такою логікою?
З-за суперечливоі інфи щодо ціього движу. Аж цілий тиждень, як їх назву знаю, себто майже нічого не знаю, крім галасу в мережі на їх адресу. Ви краще обізнані, судячі з попередніх дописів.Хто вони такі і звідки узялися?
Так там уже знайшли візитку Яроша - у російських новинах показували... :flag:
Судячі по відео, де натовп ліз у вікно, а хтось верещав "смєлєє, смєлєє!"' , то була візитка не Яроша)
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 21 січня 2021, 00:16 переходы на личность с Вашей стороны не прекратились.
На какие личности я перехожу? Вы написали набор слов, из которых сложно понять на что Вы отвечаете и что хотите сказать. Я знаю кто такие WASP, но остальные слова и то, к чему они относятся, понять сложно. И консервативная Америка, и WASP и стена - Вы хоть поясните какую мысль Вы хотите донести.
Да, еще Вам уже второй раз мерещится, что я обсуждаю Вашу личность, хоть ни в одном сообщении я Вас не упоминаю.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

mmyykkoollaa писав: 17 травня 2021, 17:04 общая консерватизация населения (на последних выборах право-консерваторы выиграли в пролетарских регионах, в которых всегда выигрывали красные!!),
Це всюди зараз криза у традиційних соціал-демократів. По суті вони за останні 100 років таки виконали поставлені задачі: жінки мають всі права, робітники 8 годинний робочий день і мінімалку, є соціальні програми, є пенсії, декретні і т.д.
Тепер можуть піти з політичної сцени.
Ну і тут ще й дуже сильно змінився уклад цих колишніх шахтарський і промислових районів - тому старі симпатії змінилися.
В США є купа районів, де по документам більше демократів (партійна реєстрація), а голосують за республіканців (реальний стан речей). Угадай, де ці райони - та все там же. Навіть термін якийсь є, я забув.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 17 травня 2021, 17:14 Це всюди зараз криза у традиційних соціал-демократів. По суті вони за останні 100 років таки виконали поставлені задачі: жінки мають всі права, робітники 8 годинний робочий день і мінімалку, є соціальні програми, є пенсії, декретні і т.д.
Следующие шаги - 4х дневная рабочая неделя (ну или 6 часовой рабочий день) и безусловный базовый доход. Вопрос в том, готово ли человечество к этому хотя бы в определенных частях прямо сейчас?

Плюс очевидны:
- с автоматизацией спрос на классическую рабочую силу падает, а такие изменения позволят увеличить число нужных людей и уменьшить недовоьство ненужных.
- интеллектуальный труд становится эффективнее при сокращении числа рабочих часов
- люди начинают больше тратить в свободное время, т.к. его становится больше. Сильный рост экономики услуг.

Минусы тоже:
- стоимость труда для компаний растет
- расходы бюджета на соцсферу растут
- отрасли, где и так не хватает работников, страдают еще сильнее

Если мы движемся в будущее с специализацией и высококвалифицированным трудом, то к этим изменениям мы точно прийдем. Но не факт, что готовы уже сейчас.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

В Нідерландах уже 4-денний робочий тиждень де-факто реальність. 0.8 ставки і вперед. Можна взяти 0.9 і відпочивати один день в два тижні, якщо хочеться.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

в США некоторые компании позволяют работать 4 дня по 10 часов. Некоторые IT компании разрешают "неограниченный отпуск". Что означает если на твоём проекте ты можешь справляться со своими обязанностями за условные 10-20 часов в неделю, то достаточно появиться на митинг пару раз в неделю.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

І ще іде тенденція до переводу всіх робіт на фріланс. Тобто робітник уже не наймит, а підприємець, який працює з вами по контракту, виставляє фактури і т.д. Знаю ІТшників, які працють лише 9 місяців в році, а три літніх місяця десь подорожують. Тут навіть якось оподаткування так зроблене що з ІТшними доходами не вигідно весь час працювати, бо попадеш у верхню шкалу, тому люди попускаються.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

так я теперь тоже в IT перешёл. Вот у меня как раз в компании сказали что я должен быть на связи с 9 до 17 по восточному побережью ну и понятное дело выполнять обязательства. А так им все равно где я и что я. Теперь тоже думаю как пару месяцев в году работать из Киева и пару из Баку.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Події в США

Повідомлення grzegorz »

mischko писав: 17 травня 2021, 17:43 І ще іде тенденція до переводу всіх робіт на фріланс. Тобто робітник уже не наймит, а підприємець, який працює з вами по контракту, виставляє фактури і т.д. Знаю ІТшників, які працють лише 9 місяців в році, а три літніх місяця десь подорожують. Тут навіть якось оподаткування так зроблене що з ІТшними доходами не вигідно весь час працювати, бо попадеш у верхню шкалу, тому люди попускаються.
Це в США фопа придумали?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

это называется 1099.
Но наверное речь была про Нидерланды
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

grzegorz писав: 17 травня 2021, 17:58 фопа придумали?
він тут давно був і їх тут більше у відсотках, ніж в Україні, і це реальні ФОПи, а не касири в Сільпо. Мова про те, що соціал-демократам з такою структурою зайнятості важко знайти клієнтів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей