Всяке різне

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 20 січня 2021, 23:00 Я бы переделал и был спокоен.
Тут нюанс, що права в мене видані ще в 2008 р. Безстрокові. :smile: Не дуже хочеться міняти.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення devmind »

Liubko писав: 20 січня 2021, 22:52 Народ, така ситуація. В моєму закордонному паспорті та посвідченні водія є різниця в одній букві імені. Пов'язано з зміною правил транслітерації. Їздив за кордон, ніколи тим не парився. Тепер задумався. :smile: Хтось стикався з такою ситауцією? Чи можуть бути через це проблеми?
Також маю одну відмінну літеру в імені в посвідченні. Не дуже часто беру авто в прокат, разів до 10 загалом, мабуть. Мопеди брав частіше :) Проблем з цим не мав ніколи, зазвичай уважніше вивчають кредитну картку.

Ніяк руки не дійдуть зробити міжнародне посвідчення. Думаю, там можна попросити вказати ім'я як в паспорті, чи зробити відповідну помітку. Ну, і в деяких країнах національне посвідчення буде недійсним, тож згодиться. Мінуси - доведеться навідатись в сервісний центр і відносно короткий строк дії.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення ABC »

Как раз из-за бессрочных могут и быть проблемы. За границей срок действия типа должен быть указан, им трудно понять бессрочные. Мне мозги долго вынимали (не помню в какой стране). В итоге машину дали. Как вернулся - сразу же поменял на срок 50 лет
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 20 січня 2021, 23:04 Тут нюанс, що права в мене видані ще в 2008 р. Безстрокові. :smile: Не дуже хочеться міняти.
Тогда тем более менять. Для многих стран нужно делать международные права (книжечка). На такие их сделать невозможно, только на новый формат. В Европе вроде бы книжечка нигде не нужна, а вот на других континентах таких стран полно, в том числе США.

И да, отсутствие срока действия может вызывать очень много вопросов, в том числе действительны ли они вообще.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 20 січня 2021, 23:56 И да, отсутствие срока действия может вызывать очень много вопросов, в том числе действительны ли они вообще.
З тим питанням проблем немає. Органи державної влади країн, які визнають українське посвідчення водія не мають правових підстав накладати якісь санкції. Можуть трохи мозок винести, але не більше. :smile:
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

Абсолютно аналогічна з Л ситуація.
Не було проблем ні в Штатах, ні в Європі, ні в Зімбабве, Свазіленді, Намібії, різних Карибах.
Покищо моя лінь отримати МВУ з правильною буквою сильніша за страх проблем.
Вожу з собою старий паспорт з первинним написанням прізвища.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Inguri писав: 21 січня 2021, 00:13 Вожу з собою старий паспорт з первинним написанням прізвища.
В мене ще й така ситуація, що у мене в обох документах правильно. Просто права видавалися в 2008 р., а в 2010 р. уряд впорядкував транслітерацію. І після того я вже отримував паспорт.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 21 січня 2021, 00:04 З тим питанням проблем немає. Органи державної влади країн, які визнають українське посвідчення водія не мають правових підстав накладати якісь санкції. Можуть трохи мозок винести, але не більше. :smile:
Мозг вынесут при получении авто. И да, у них вполне могут быть внутренние правила, по которым МВУ требовать надо, хотя по закону оно не обязательно. Вот читаю про как раз такую ситуацию в Дубаи.
Inguri писав: 21 січня 2021, 00:13 Абсолютно аналогічна з Л ситуація.
Не було проблем ні в Штатах, ні в Європі, ні в Зімбабве, Свазіленді, Намібії, різних Карибах.
Покищо моя лінь отримати МВУ з правильною буквою сильніша за страх проблем.
Вожу з собою старий паспорт з первинним написанням прізвища.
В Австралии и Аргентине без МВУ давать авто отказывались, в Европе уже не помню где активно требовали, мне было проще показать )) Делается сейчас очень просто МВУ. Но, конечно, выбор каждый делает сам.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення devmind »

Liubko писав: 21 січня 2021, 00:20 В мене ще й така ситуація, що у мене в обох документах правильно. Просто права видавалися в 2008 р., а в 2010 р. уряд впорядкував транслітерацію. І після того я вже отримував паспорт.
А я ще й скан закордонного паспорта в МРЕО носив, щоб надрукували правильно. Але щось пішло не так ))
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 21 січня 2021, 00:27
В Австралии и Аргентине без МВУ давать авто отказывались,
я так зрозумів, що питання не про доцільність МВУ, а про різну букву в паспорті і правах.
МВУ тут виступає як додатковий документ, що в Україні призвище може писатися по-різному.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Inguri писав: 21 січня 2021, 00:33 я так зрозумів, що питання не про доцільність МВУ, а про різну букву в паспорті і правах.
Щодо різниці в букві і щодо терміну діє є правові колізії.
Фактично в мене в обох документах вказано правильно, бо на момент видачі прав Постанова від 27 січня 2010 р. N 55 ще не діяла. А транслітерація в паспорті вказана вже згідно цієї Постанови.
А щодо терміну дії посвідчення водія, то згідно з ст. 43 "Конвенції про дорожній рух" національні водійські посвідчення, які були видані до внесення змін в ст. 41 і ст. 43 визнаються протягом терміну їх дії. Тобто, для українських прав - вічно. :smile:
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення artml »

Хороше. Сумний привід, але дуже добре що про нього так згадують.

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 21 січня 2021, 00:50 Щодо різниці в букві і щодо терміну діє є правові колізії.
Фактично в мене в обох документах вказано правильно, бо на момент видачі прав Постанова від 27 січня 2010 р. N 55 ще не діяла. А транслітерація в паспорті вказана вже згідно цієї Постанови.
А щодо терміну дії посвідчення водія, то згідно з ст. 43 "Конвенції про дорожній рух" національні водійські посвідчення, які були видані до внесення змін в ст. 41 і ст. 43 визнаються протягом терміну їх дії. Тобто, для українських прав - вічно. :smile:
Так-то Вы правы конечно. Будете клерку при получении авто это доказывать? Догадываетесь с каким результатом, если это будет противоречить внутренним инструкциям...
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 21 січня 2021, 10:25 Так-то Вы правы конечно. Будете клерку при получении авто это доказывать? Догадываетесь с каким результатом, если это будет противоречить внутренним инструкциям...
Здогадуюся. :smile: По аналогії з ситуацією з печатками в Україні. Довго доказував контрагентам-держустановам, що відбиток печатки не може бути обов’язковим реквізитом будь-якого документа. В результаті дав собі спокій і зробив печатку. :smile:
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

А якщо перетинати кордон на авто, в техпаспорті якого є вказівка, що в мене є право керування, то інших документів не потрібно?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Labiann »

Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення North_West »

Спасибо, новый тип для меня
https://en.wikipedia.org/wiki/PAC_Cresco
Пишут, что 1800 кг может взять на борт)

Полоса - зачёт!
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

В США навіть при отриманні місцевих прав не подивилися на МВУ. Не думаю що є великі шанси не отримати авто і завжди можно взяти в іншому місці.
Я робив МВУ, коштувало приблизно 14грн, але довелося постояти у черзі пару годин. В Тайвані питали для отримання місцевих.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Shark21 »

Была старая картонка без срока действия. Менял права специально перед поездкой на Кипр и был у друга прецендент что на молдавской границе просто не пропустили с картонкой. Поменял на пластик со сроком действия (дело было в 18 году - срок действия 30 лет с момента перевыпуска до 2048 с занесением отметки о дате выдачи первых прав 2006 год) При замене просто положил перед носом загранник - вот так пишите как в нем и никак иначе, потому что разница в написании в заграннике и старых правах была в 5 моментах :-) На стене в МРЕО были списки стран где требуют еще и книжечку - Кипр в том числе. Но на рентале никого это не интересовало.
Из бонусов - права теперь в Дії поэтому пластик с собой вообще не вожу.
По поводу вписаного в техпаспорт водителя: для собственного спокойствия сделать доверенность нотариальную с указанием "має право на перетин кордону". И кататся с ней. Меня все на той-же украино-молдавской завернули без доверки наши. Сказали "мы не имеем права тебя не пропустить, но просто поедь сразу и сделай. Потому что ты простоишь в очереди час и молдаване тебя завернут"
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Всяке різне

Повідомлення Liubko »

Shark21 писав: 21 січня 2021, 23:24 Была старая картонка без срока действия.
Доречі, чомусь всі мають на увазі ламіновані права без терміну дії. В мене якісь особливі пластикові безтермінові? :smile:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей