Жизнь после пандемии

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
UnaUnso
Airbus A319
Контактная информация:

Re: Жизнь после пандемии

Сообщение UnaUnso »

mischko писал(а):
13 янв 2021, 10:16
UnaUnso писал(а):
13 янв 2021, 00:38
Прості маски не канають бо деякі люди вішають ганчірки на обличчя і кажуть - "ось бачиш, у мене маска - атвалі"
Воу, воу, воу! Не так швидко перевзувайся, я не встигаю за зміною прогресивного дискурсу. Ти справді вважаєш, що цілюща маска затверджена фетвою CDC і верховним рахбаром Фауччі, що промовляє до нас вустами пророка Джорджа Флойда - ганчірка?
Ця святотатство - невже ти не дивишся CNN, де чітко сказано - "маска - це лише маска"
Ганчірка? Фу, не будь таким.
Шановне панство - ну що ви як діти, не вмієте читати між клітинок...
Я писав про те що саморобні маски (community masks) не мають жодного котролю якості та параметрів фільтрації/захисту. Як ото кажуть москалі - "я єго слепіла із таго что било". Хтось може п'ятишарову маску пошити яка буде гарно відфільтровувати краплини, а якийсь ковід-диссидент відріже шматок тюлі від занавіски і поїде у метро, чхаючи навкруги але кажучи - "ось у мене маска".
Тому вводиться вимога носити якісну маску, яка пройшла (або принаймні повинна пройти) контроль якості.
mischko писал(а):
13 янв 2021, 10:19
Найсмішніше, що цю нову придумку намагаються недолуго виправдати нібито нестачею респіраторів в попередні місяці. Хоча, нмсд, їх було навалом, он, навіть в Харкові Rel ще давно зміг купити. Це так жалюгідно виглядає зі сторони.
Не зараховано.
Я мав на увазі нестачі масок у минулому березні-квітні, на самому початку пандемії. Саме тоді, і саме через нестачу, дозволили носити саморобні маски. Не намагайтесь стверджувати що такого не було.

Те що уже декілька місяців усі мають змогу купити маску будь-якої якості та стандарту - це є бардзо, і тому дійшла черга до відміни "тимчасового рішення" про дозвіл носити саморобні маски у публічних місцях.

І так - я вірю у те що маска допомагає захистити і того хто носить, і тих хто знаходиться поруч - але з різною ефективністю. Абсолютні цифри мене не цікавлять.
І я також вірю що деякі уряди, особливо у розвинених країнах, турбуються про суспільство. І це саме вони, уряди різного рівня, видають приписи що не можна срати та сцяти у публічних місцях, а тепер просто доповнили цей перелік тим що заборонено з'являтися без маски. І мене це влаштовує.

Якщо хтось хоче жити у країні де усім можна робити що заманеться - подивіться як можна долетіти у Сомалі, я впевнений туди пускають без тестів.
А мені подобається що є певні обмеження - мені так зручніше жити. І ті країни, де громадяни підтримують рішення влади і де є влада що піклується про громадян - пристосовуються до коронавірусу набагато краще - Японія, Тайвань, Корея, та ж сама Скандинавія включно зі Швецією.
А там де люди кажуть - "я краще знаю що мені робити, мені ніхто не вказ" - то маємо те що маємо.

PS:
"Хотів би їздити на Tesla, але трясусь у Volkswagen" = "Хай хтось інший домагається мрій - мені ж досить того що перепало"...
За это сообщение автора UnaUnso поблагодарили (всего 3):
artmlKrakowiteIgor.hal
Рейтинг: 10.71%
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Що заважає ковіддисиденту затюнінгувати FFP2 ? Он Rel описував, що в Україні продають браковані FFP2, які не ізолюють ніс. Поліція буде звіряти ТТХ, чи як на полігоні прапорщик провірятиме, чи не викрутив хто з солдатів клапан? Це маячня, послухай себе, мрійнику, жодної епідеміологічної логіки тут нема, ці заборони так само легко обійти як і маскою з тюлі. Мета: демонстрація турботи про населення
За это сообщение автора mischko поблагодарил:
AZP
Рейтинг: 3.57%
UnaUnso
Airbus A319
Контактная информация:

Сообщение UnaUnso »

mischko писал(а):
13 янв 2021, 22:47
Що заважає ковіддисиденту затюнінгувати FFP2 ? Он Rel описував, що в Україні продають браковані FFP2, які не ізолюють ніс. Поліція буде звіряти ТТХ, чи як на полігоні прапорщик провірятиме, чи не викрутив хто з солдатів клапан? Це маячня, послухай себе, мрійнику, жодної епідеміологічної логіки тут нема, ці заборони так само легко обійти як і маскою з тюлі. Мета: демонстрація турботи про населення
Розрахунок іде на те що більшість людей буде дотримуватись правил.

У деяких країнах поліція не ховається у кущах - але машини у межах міста все рівно їздять 50 км/г.
Шкода що в Україні не так...
За это сообщение автора UnaUnso поблагодарил:
Krakowite
Rel
A380
Контактная информация:

Сообщение Rel »

mischko писал(а):
Я как раз думал, как можно выдержать больше часа в маске, например, при 18-часовом перелёте. И единственное, что придумал как раз тюнинг обычной трёслойной маски в однослойную. А ffp2/3 вообще жесть, в них постоянное чувство нехватки воздуха, можно даже создание потерять, если активно двигаться и быть в куртке в помещении.
За это сообщение автора Rel поблагодарил:
mischko
artml
A380
Контактная информация:

Сообщение artml »

mischko писал(а):
Це маячня, послухай себе, мрійнику, жодної епідеміологічної логіки тут нема, ці заборони так само легко обійти як і маскою з тюлі.
Мішко, вас останнім часом реально неприємно читати — агресивна та емоційна лексика та зверхність з презирливістю шось аж переливаються через край. Ви не гопник на форумі гопників, тут можна якось ввічливіше ставитися до співбесідників навіть якщо ви не поділяєте їх точку зору.

Дякую за розуміння.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

UnaUnso писал(а):
13 янв 2021, 23:08

Розрахунок іде на те що більшість людей буде дотримуватись правил.
Так а з "ганчіркою - тюлю" чому не дотримувалися? І чому зараз раптом почнуть. Ні, ну які раціональні можуть бути аргументи?

Чому я такий агресивний? Ну бо реально вражає людська тупість, коли на чорне кажуть біле, а всіх незгідних шеймлять відсутністю солідарності.
AZP
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

Krakowite писал(а):
13 янв 2021, 22:22
Остання смерть від Ковіду в Новій Зеландії сталася в середині вересня.
А в Китае первая смерть с мая случилась
За это сообщение автора Ferrari поблагодарил:
Krakowite
Krakowite
A380
Контактная информация:

Сообщение Krakowite »

Rel писал(а):
13 янв 2021, 23:25
А ffp2/3 вообще жесть, в них постоянное чувство нехватки воздуха, можно даже создание потерять, если активно двигаться и быть в куртке в помещении.
Лікарям першої ланки доводиться бути в цих масках упродовж кожної всієї робочої зміни.

Хоча опубліковане дослідження 2 жовтня 2020 року в журналі Annals of the American Thoracic Society показало, що носіння маски для обличчя має незначний негативний вплив на рівень кисню і вуглекислого газу, відомо що непідготовленій людині в масці FFP3 важче дихається ніж в масці FFP2.

Сподіваюся нам, простим людям, ніколи не доведеться одягати маски класу FFP3.
AZP
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение AZP »

Krakowite писал(а):
14 янв 2021, 08:34
Сподіваюся нам, простим людям, ніколи не доведеться одягати маски класу FFP3.
Подождите, скоро будет "вы неправильно носили FFP2, поэтому теперь будете носить FFP3. Правительство заботится о вас".
За это сообщение автора AZP поблагодарили (всего 3):
mischkoIgoreshaUKCC
Рейтинг: 10.71%
Igoresha
A380
Контактная информация:

Сообщение Igoresha »

UnaUnso писал(а):
13 янв 2021, 22:41
І так - я вірю у те що маска допомагає захистити і того хто носить, і тих хто знаходиться поруч - але з різною ефективністю. Абсолютні цифри мене не цікавлять.
Каким образом она защищает от того, кто её носит, если воздух выходит через клапан без фильтрации?
Igoresha
A380
Контактная информация:

Сообщение Igoresha »

Тем временем Израиль практически достиг нового рекорда новых больных и тенденция роста продолжается. Это при том, что девятая часть населения переболела, 20% - с вакциной.
Какая-то странная ситуация
Sentry
A380
Контактная информация:

Сообщение Sentry »

Igoresha писал(а):
14 янв 2021, 09:40
Тем временем Израиль практически достиг нового рекорда новых больных и тенденция роста продолжается. Это при том, что девятая часть населения переболела, 20% - с вакциной.
C 2 дозами? Когда успели?
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

вас останнім часом реально неприємно читати — агресивна та емоційна лексика та зверхність з презирливістю шось аж переливаються через край
Это реакция на аналогичное поведение правительств, СМИ и прочих ковидоактивистов за истекший год. Что посеешь, то и пожнешь.

А вообще, смотрите, какая интересная ситуация:
11.JPG
11.JPG (42.48 КБ) 524 просмотра
Если не принимать во внимание мифический "эффект карантина выходного дня", Украина сбила пик без всякого локдауна, закрытия границ, комендантских часов, запретов на передвижение, закрытие ресторанов, ТРЦ и парикмахерских и тому подобного бреда, процветающего на территории Европы. При этом по уровню смертности Украина на 34 месте на континенте. "Літаки літять..."
Я понимаю возрастные отличия населения Украины и, например, Бельгии. Понимаю отличие в мобильности и плотности населения. Но в Бельгии смертность на миллион населения 1742, а в Украине 467. При том, что ограничения Бельгии значительно жестче украинских. Значит не в ограничениях дело?! Значит можно бороться с вирусом по-другому.
За это сообщение автора Ferrari поблагодарили (всего 4):
mischkoGlobetrotterAZPSentry
Рейтинг: 14.29%
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Ferrari писал(а):
14 янв 2021, 09:59
Значит можно бороться с вирусом по-другому.
Можна, але BLM-комсомольцям страшно. Тому будуть і далі обзивати всіх незгідних "ковідіотами", а потім жалітися, що до них агресивно ставляться.
Ferrari писал(а):
Что посеешь, то и пожнешь.
AZP
Igoresha
A380
Контактная информация:

Сообщение Igoresha »

Sentry писал(а):
14 янв 2021, 09:49
C 2 дозами? Когда успели?
Не знаю. Но где-то выше сбрасывали инфографику о количестве вакцинированного населения
Upd. Total number of vaccination doses administered per 100 people in the total population. This is counted as a single dose,
and may not equal the total number of people vaccinated, depending on the specific dose regime (e.g. people receive
multiple doses).
covid-vaccination-doses-per-capita.png
Последний раз редактировалось Igoresha 14 янв 2021, 10:09, всего редактировалось 1 раз.
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

А еще мне нравится как правительства, пытаясь показать бурную деятельность, все больше и больше ужесточают или вообще запрещают въезд в страну иностранцев. В Японии, например, уже давно забыли как те иностранные туристы выглядят, но, тем не менее, нужно непременно объявить очередной бан на въезд нерезидентов.

Или, вот, правительство Германии одобрило новые правила въезда в ФРГ из стран с повышенным риском заражения коронавирусом, куда входит и Украина. К странам и регионам с особо высоким риском заражения коронавирусом относятся те, где недельный показатель заражения превышает 200 новых случаев на 100 тысяч. Хотя этот показатель в Украине сейчас в 2 раза ниже.

Непременно нужно закрыть границы! Зачем? Непонятно.
AZP
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение AZP »

Igoresha писал(а):
14 янв 2021, 09:40
Неправильные маски носят :(
artml
A380
Контактная информация:

Сообщение artml »

mischko писал(а):
14 янв 2021, 10:03
Можна, але BLM-комсомольцям страшно. Тому будуть і далі обзивати всіх незгідних "ковідіотами", а потім жалітися, що до них агресивно ставляться.
Це ви зараз про когось з користувачів форума конкретно? Бо я не сильно пригадую щоб вас тут обзивали ковідіотом, а от агресію ви зливаєте саме сюди. Може все ж варто якось фільтрувати свідомість?
Ferrari писал(а):
Но в Бельгии смертность на миллион населения 1742, а в Украине 467. При том, что ограничения Бельгии значительно жестче украинских. Значит не в ограничениях дело?! Значит можно бороться с вирусом по-другому.
Звичайно можна. Беріть приклад не з Бельгії, а з Тайваня та В‘єтнама — країн, що успішно побороли вірус. Які у в'єтнамців були протиковідні заходи та обмеження?
Последний раз редактировалось artml 14 янв 2021, 10:34, всего редактировалось 1 раз.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Говорив вчора зі своїм шефом ізраїльтянином. Він каже, що в них навпаки з останнього тижня посилили заходи. При цьому першу дозу він вже отримав.
zbruch
Airbus A320
Контактная информация:

Сообщение zbruch »

artml писал(а):
13 янв 2021, 23:33
Мішко, вас останнім часом реально неприємно читати — агресивна та емоційна лексика та зверхність з презирливістю шось аж переливаються через край. Ви не гопник на форумі гопників, тут можна якось ввічливіше ставитися до співбесідників навіть якщо ви не поділяєте їх точку зору.

Дякую за розуміння.
у мене таке враження останнім часов від всіх речників демократів, на чолі з снн. присвоїли собі право останньої істини без жодної рефлексії. а не варто. особливо робити вигляд що немає жодних проблем у ситуації коли з 160 млн виборців 100 млн проголосовало по пошті, а ще частина достроково. цікаво а в україні якщо так вибори провести також не буде жодних рекомендацій по покращенню?
Ответить