Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 січня 2021, 12:20 ледве протискалися крізь натовпи
Натовпи - це окрема тема. :)
Конспірологи пишуть, що після переформатування економіки натовпів не буде, так як багатьом подорожі будуть не по кишені.
mischko писав: 05 січня 2021, 12:20 Я б сказав, що другий в трошки тихішому місці розташований.
Він і дорожчий.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення zbruch »

Bagach писав: 05 січня 2021, 12:27 Конспірологи пишуть, що після переформатування економіки натовпів не буде, так як багатьом подорожі будуть не по кишені.
А ви продовжуйте думка далі - якшо голова працює. Чи видумаєте що залишеться все як є, лише без натовпів? :) Да уж нет. Гляньте на вже існуючі приклади типа тогож Нью-Йорку. Більшість готелів закрилася, ресторани закрилися, Бродвей мертвий, атракції закриті. І все так може і залишитися при досиить вірогідному сценарії - люди переїдуть до провінції, почнуть працювати дистанційно, розсередження натовпу, так ненавистного вам, вбиває сервіс біснеси, не буде ні рестроанів ні кафе ні екскурсій ні місць куда ці еккурсії ранііше іздили, іх буде задорого утримувати. не буде навітьь бізнес туризму, навіга якщо є зум і елетронний підпис? буде нове середньовіччя, де міста заростуть травою, а життя буде по селах та окремих замках-віллах.

Тоді дійсно подорожі будуть для багатих, аде справжніх а не таких як ви, тих кто літає на своему літаку, возьть с собою повара та охорону та винаймає ціллу віллу чи замок для відпочинку. І не на дв адні. Будете сидіту в себе у Проскурові
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 05 січня 2021, 20:35 Тоді дійсно подорожі будуть для багатих, аде справжніх а не таких як ви, тих кто літає на своему літаку, возьть с собою повара та охорону та винаймає ціллу віллу чи замок для відпочинку.
Якраз зараз так і є.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Globetrotter »

Bagach писав: 05 січня 2021, 20:48
zbruch писав: 05 січня 2021, 20:35 Тоді дійсно подорожі будуть для багатих, аде справжніх а не таких як ви, тих кто літає на своему літаку, возьть с собою повара та охорону та винаймає ціллу віллу чи замок для відпочинку.
Якраз зараз так і є.
Зараз так не є. Ви просто не хочете їхати нікуди, окрім ЄС :smile: Знаєте скільки прекрасних лакшері-готелів є по цілому світу? Інша річ, що поїхати в вашому стилі на 2-3 дні на інший континент може лише людина, яка уявлення не має що таке джет-лаг і бравурно себе переконує, що на неї він точно не діє.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Globetrotter писав: 06 січня 2021, 15:18 Ви просто не хочете їхати нікуди, окрім ЄС
Частково вірно. Насамперед тому, що ніде у безвізових відкритих країнах немає аналогів Парижа, Монако і швейцарських міст-курортів.
Globetrotter писав: 06 січня 2021, 15:18 Знаєте скільки прекрасних лакшері-готелів є по цілому світу? Інша річ, що поїхати в вашому стилі на 2-3 дні на інший континент може лише людина, яка уявлення не має що таке джет-лаг і бравурно себе переконує, що на неї він точно не діє.
Чому не хочу? Бразилія та Чілі в найближчих планах.
Але їхати на декілька днів не хочеться не через джетлаг, а через те, що нелогічно витрачати 30-35 годин на перельоти задля декількох днів перебування.
Востаннє редагувалось 06 січня 2021, 15:45 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Globetrotter писав: 06 січня 2021, 15:18 Зараз так не є.
Якраз зараз так і є. Гляньте, як шустренько літають різні джети між Україною та ЄС. Тим, хто на них літає з десятьма паспортами в кишені, начхати на закриті кордони. Закриті вони для плебеїв. Новая рєальность, так би мовити.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 06 січня 2021, 15:37
Globetrotter писав: 06 січня 2021, 15:18 Зараз так не є. Ви просто не хочете їхати нікуди, окрім ЄС
Частково вірно. Насамперед тому, що ніде у безвізових відкритих країнах немає аналогів Парижа, Монако і швейцарських міст-курортів.
Из безвизовых открытых стран Дубай вполне может оказаться на том же уровне. Уж точно не менее интересен, чем Прибалтика. Тот, кто действительно хочет путешествовать ищет возможности, а не отговорки.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення ABC »

Здесь наверное больше смысл: "А поговорить?"
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення alex.s »

ABC писав: 06 січня 2021, 15:56 Здесь наверное больше смысл: "А поговорить?"
Не все форумчане это еще поняли...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 06 січня 2021, 15:46 Из безвизовых открытых стран Дубай вполне может оказаться на том же уровне. Уж точно не менее интересен, чем Прибалтика. Тот, кто действительно хочет путешествовать ищет возможности, а не отговорки.
В плане элитности может и на том же уровне, а в плане истории - так себе. Так и Балканы тоже, как по мне, по интересности на одном уровне с Прибалтикой.
Я не говорю, что нет возможностей. В конце концов, возьму пример со своих коллег, которые каждый год ездят в одно и то же место, Затоку. Только в моем случае это будет не Затока, а Стамбул.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення UnaUnso »

Bagach писав: 03 січня 2021, 12:57 Такой вопрос.
Кто сколько дал бы за этот номер?

Город и цену скажу позже.
Bagach - Таке питання, скільки б ви дали за оцю футболку:
Зображення

Не буду вас довго мучити, скажу ціну зразу - 185 фунтів, це десь 7 тис гривень.
Ось пруф: https://www.theguardian.com/fashion/201 ... is-catwalk

Отак і з готелями люксового сегменту...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

UnaUnso писав: 06 січня 2021, 22:57 Bagach - Таке питання, скільки б ви дали за оцю футболку:
Я дав би баксів 10.
UnaUnso писав: 06 січня 2021, 22:57 Не буду вас довго мучити, скажу ціну зразу - 185 фунтів, це десь 7 тис гривень.
:shock:
UnaUnso писав: 06 січня 2021, 22:57 Отак і з готелями люксового сегменту...
Не зовсім. Якщо екстраполювати випадок з футболкою на готелі, то це все одно, що виставити ціну за Ібіс 500$.
А переваги люксових готелів я вже тут описував.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення UnaUnso »

Bagach писав: 06 січня 2021, 23:10
UnaUnso писав: 06 січня 2021, 22:57 Отак і з готелями люксового сегменту...
Не зовсім. Якщо екстраполювати випадок з футболкою на готелі, то це все одно, що виставити ціну за Ібіс 500$.
А переваги люксових готелів я вже тут описував.
Вибачте, але на мій погляд ви не коректно спирийняли аналогію.

Люди платять 7 тис не за надпис DHL зовні, а за надпис Vetements усередині.
З готелями буде усе навпаки - у люксовому сегменті часто платиться не за те що всередині, а за те що зовні - за вивіску/бренд.
Тому корректна аналогія у моєму розумінні така:
"навіть якщо у Four Seasons поставити двоповерхові ліжка з IKEA - всерівно знайдуться люди що захочуть там зупинитися, бо це ж Four Seasons"

наприклад - ви ;-)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

UnaUnso писав: 06 січня 2021, 23:27 "навіть якщо у Four Seasons поставити двоповерхові ліжка з IKEA - всерівно знайдуться люди що захочуть там зупинитися, бо це ж Four Seasons"

наприклад - ви ;-)
Думаю, Фор Сізонс швидко втратить репутацію, якщо почне ставити Ікею в номери.
Щодо себе скажу, що перед поїздкою продивляюсь фото і відгуки про готель. І також аналізую свій досвід після поїздок. Наприклад, я добре подумаю, чи зупинюсь ще раз у вищенаведеному Bayerischer Hof у Мюнхені з ймовірністю отримати номер без реновації. І, скоріш за все, виберу Mandarin Oriental.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення UnaUnso »

Bagach писав: 07 січня 2021, 01:16 Наприклад, я добре подумаю, чи зупинюсь ще раз у вищенаведеному Bayerischer Hof у Мюнхені з ймовірністю отримати номер без реновації. І, скоріш за все, виберу Mandarin Oriental.
я звісно всередині не був, але зовні - дуже посередньо виглядає Mandarin Oriental у Мюнхені.
Краще рекомендую Vier Jahreszeiten Kempinski - той же ж Four Seasons. По локації та зовнішньому вигляду найкращий у місті, навкруги бутіки Gucci Versace Armani Brioni. Був навіть всередині під час якогось заходу (conference/meeting) - було нормально, але деталі не запам'ятались. Також непоганий Hilton Park - гарне розташування у тихому місці, дуже зручно для таксі.

Але взагалі ви, пане Bagach, будьте обережні з такими думками - а то скоро можете дійти до "та й у Novotel номери та круасани на сніданок нічим не гірші за Ritz Carlton"... 8-)

У Bayerischer Hof проходить MSC (Munich Security Conference) - можливо ви спали у ліжку в якому колись спала Меркельша чи Обама, за це також треба доплачувати!
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

UnaUnso писав: 07 січня 2021, 02:34 я звісно всередині не був, але зовні - дуже посередньо виглядає Mandarin Oriental у Мюнхені.
Краще рекомендую Vier Jahreszeiten Kempinski - той же ж Four Seasons. По локації та зовнішньому вигляду найкращий у місті, навкруги бутіки Gucci Versace Armani Brioni.
Мені обидва цих готелі подобаються зовні.
UnaUnso писав: 07 січня 2021, 02:34 Але взагалі ви, пане Bagach, будьте обережні з такими думками - а то скоро можете дійти до "та й у Novotel номери та круасани на сніданок нічим не гірші за Ritz Carlton"...
Так думає один блогер, який летить першим класом, і після того їде рейсовим автобусом щоб переночувати в Holiday Inn Express чи Hapmton. У мене все навпаки - можу летіти економом, але ночую у Four Seasons.
UnaUnso писав: 07 січня 2021, 02:34 У Bayerischer Hof проходить MSC (Munich Security Conference) - можливо ви спали у ліжку в якому колись спала Меркельша чи Обама, за це також треба доплачувати!
Наврядчи їм дали б номери на зразок того, що був у мене. Для них там якісь пентхаус-сьюти є.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

UnaUnso писав: 07 січня 2021, 02:34 У Bayerischer Hof проходить MSC (Munich Security Conference) - можливо ви спали у ліжку в якому колись спала Меркельша чи Обама, за це також треба доплачувати!
После них там даже бельё не меняли. :grin:
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення ABC »

Four Seasons кстати пока еще оставляет в планах на 2021 запуск своего нового Airbus A321neo.
Были бы деньги - полетел бы! Круто!

https://www.fourseasons.com/privatejet/2021/
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення UnaUnso »

Bagach писав: 07 січня 2021, 11:07
UnaUnso писав: 07 січня 2021, 02:34 У Bayerischer Hof проходить MSC (Munich Security Conference) - можливо ви спали у ліжку в якому колись спала Меркельша чи Обама, за це також треба доплачувати!
Наврядчи їм дали б номери на зразок того, що був у мене. Для них там якісь пентхаус-сьюти є.
Та скільки там тих пентхаус-сьютів - пару штук мабуть, на усіх преЗЕдентів не вистачить... Це ж подія світового рівня, туди ж з'їзжаються усі усі усі!
Ну добре, Обамі може таки й suite виділили, у Меркельші напевно якась державна блат-хата є, а ось янукович, Порошенко чи Кличко дійсно могли б бути у вашому номері.

Хіба ж це не хайлайт - відпочити у місці де колись "відпочивав янукович"? :facepalm:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

UnaUnso писав: 07 січня 2021, 13:03 Хіба ж це не хайлайт - відпочити у місці де колись "відпочивав янукович"? :facepalm:
Для цього Багачу зовсім не треба пробивати Шенгенську завісу:

Бережанська виховна колонія
47500, м. Бережани Тернопільської області, вул. В. Чорновола, 8
Начальник виховної колонії Довбенко Петро Миколайович
тел. (035) 482-10-05


http://ukrprison.org.ua/department_inst ... 1209396042

Гадаю, за 50 євро його впишуть в ту саму камеру. Ще й трансфер з вокзалу зроблять.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей