Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Да, тоже списались мгновенно. На билеты бы так :)
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Vitaliy »

devmind писав: 31 грудня 2020, 13:43 Хтось жертвував милі Панорами на благдійність? Якщо зробити це через кабінет, милі спишуться одразу? Сьогодні згорять трохи більше 5000. Але не хотілося б, щоб вони згоріли просто так, а потім МАУ списали ще 5000 на благодійність з наступного кварталу через затримку з обробкою запиту.
О! Дуже дякую що нагадали.
Я шукав кілька місяців тому як пожертвувати, і не знаходив на сайті такого меню. Зараз є, супер!

Пожертвував все що мав - 15372, з терміном частини аж в 2022му.

І добру справу зробив, і милями тепер не обтяжений.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

Vitaliy писав: 31 грудня 2020, 21:31 О! Дуже дякую що нагадали.
Я шукав кілька місяців тому як пожертвувати, і не знаходив на сайті такого меню. Зараз є, супер!
Схоже, що під Новий Рік прикрутили, щоб люди не переживали, що милі дарма горять :smile: Дійсно круто, що хоч тут все працює миттєво.
sashkin

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення sashkin »

упустил возможность.. Неужто 31 дек открыли? Ладно, будут еще сгорать в 2021 каждый квартал.
Интересно, у МАУ есть хоть подобие отчета, где видно куда пожертвованные мили пошли? Насколько они востребованы? А то читал, что МАУ вроде и так 2 места на каждом рейсе выделяет под Крылами.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення alex.s »

Крылья уже очень давно не работает программа.
Мили точно получают Таблеточки
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

alex.s писав: 01 січня 2021, 10:19 Крылья уже очень давно не работает программа.
Це власне і є "Під крилом", але переформатована: https://www.flyuia.com/ua/ua/panorama-c ... r-the-wing. Мабуть, програма старого формату в нинішніх умовах була б надто обтяжливою для МАУ.
sashkin писав: 01 січня 2021, 09:40 Интересно, у МАУ есть хоть подобие отчета, где видно куда пожертвованные мили пошли? Насколько они востребованы? А то читал, что МАУ вроде и так 2 места на каждом рейсе выделяет под Крылами.
Дивіться посилання вище, там показаний баланс обох партнерів (схоже, що актуальний). В особистому кабінеті транзакція показується як перерахування на іншу картку Панорами.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення alex.s »

devmind писав: 01 січня 2021, 11:45
alex.s писав: 01 січня 2021, 10:19 Крылья уже очень давно не работает программа.
Це власне і є "Під крилом", але переформатована: https://www.flyuia.com/ua/ua/panorama-c ... r-the-wing. Мабуть, програма старого формату в нинішніх умовах була б надто обтяжливою для МАУ.
sashkin писав: 01 січня 2021, 09:40 Интересно, у МАУ есть хоть подобие отчета, где видно куда пожертвованные мили пошли? Насколько они востребованы? А то читал, что МАУ вроде и так 2 места на каждом рейсе выделяет под Крылами.
Дивіться посилання вище, там показаний баланс обох партнерів (схоже, що актуальний). В особистому кабінеті транзакція показується як перерахування на іншу картку Панорами.
Программа переформатировалась еще до нынешних условий. Сейчас, МАУ напрявляет напрямую в фонд и он покупает билеты за мили.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

alex.s писав: 01 січня 2021, 11:56 Программа переформатировалась еще до нынешних условий.
Ок, програма була б ще більш обтяжливою в нинішніх умовах.
alex.s писав: 01 січня 2021, 11:56 Сейчас, МАУ напрявляет напрямую в фонд и он покупает билеты за мили.
Тобто МАУ ще й від себе милі перераховує, не тільки пожертви від учасників? Бачив в фейсбуці тільки про 100.000 стартових миль для кожного партнера.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення alex.s »

devmind писав: 01 січня 2021, 12:16
alex.s писав: 01 січня 2021, 11:56 Программа переформатировалась еще до нынешних условий.
Ок, програма була б ще більш обтяжливою в нинішніх умовах.
alex.s писав: 01 січня 2021, 11:56 Сейчас, МАУ напрявляет напрямую в фонд и он покупает билеты за мили.
Тобто МАУ ще й від себе милі перераховує, не тільки пожертви від учасників? Бачив в фейсбуці тільки про 100.000 стартових миль для кожного партнера.
Точно не знаю, думаю только участники.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Из пресс-релиза МАУ
За період дії такої ініціативи в рамках Panorama club з червня 2019 року по листопад 2020 року зібрані милі використано на оформлення 121 авіаквитка для медичного перевезення дітей. Саме 16 авіаквитків було використано протягом 2020 року, а з них 10 – безпосередньо після відновлення програми в кризовий період.
Раньше оформление билета стоило 10 грн. Теперь мили покрывают только тариф.
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Vitos0603 »

UR-GED сьогодні був помічений в Сеулі. То карго чи евакуаційний?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

Был на табло вылетов в Борисполе вечером 1 января. Значит не карго
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ant0xa »

И такое бывает, сегодня ответили на запрос о наградном билете, который был оформлен 31 декабря:
Expired miles will also be used since your request was received on December 31st.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

ant0xa писав: 06 січня 2021, 15:45 И такое бывает, сегодня ответили на запрос о наградном билете, который был оформлен 31 декабря:
Expired miles will also be used since your request was received on December 31st.
Круто. Мені теж сьогодні відповідь прийшла, хоча на сайті висить інформація, що відповідають впродовж 48 годин. Але я того ж дня злив милі на Таблєточки.

А ще мені в цьому листі процитували чуже бронювання замість мого. З номером бронювання і іменем, все як годиться :nose:
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UnaUnso »

Отримав повернення коштів від МАУ за два квитка що купувались у січні 2020 на подорож у квітні 2020.
На чарджбек не подавав - вирішив не турбувати банк та авіакомпанію.
Писав листи МАУ у квітні минулого року з проханням про повернення.

Оскільки повернення відбулося у гривні, а списувались кошти з моєї картки у євро - то замість 139 євро за квиток отримав лише 106, усе інше (33 € х 2 квитка) з'їла курсова різниця.
Ну то таке - а кому зараз легко...
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

UnaUnso писав: 15 січня 2021, 03:01 Оскільки повернення відбулося у гривні, а списувались кошти з моєї картки у євро - то замість 139 євро за квиток отримав лише 106,

У такому випадку потрібно подавати на чарджбек, оскільки вам не повернули повну вартість квитка. P.S. Мені здавалась, що МАУ вже давно списує лише в гривні, навіть якщо на етапі перегляду рейсів та цін обрати іншу валюту.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

В каком этом? Авиакомпания что списали то и вернула. То что карта была в евро уже проблема покупателя
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

makor писав: 15 січня 2021, 08:12 В каком этом? Авиакомпания что списали то и вернула.
Вы правы. Я неверно понял сообщение. Думал, что списали в евро, а вернули в гривнах. Если карточка была в евро, а списывали в гривнах и вернули в гривнах, то курсовые потери покрывает держатель карты.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UnaUnso »

АндрейМ писав: 15 січня 2021, 08:19
makor писав: 15 січня 2021, 08:12 В каком этом? Авиакомпания что списали то и вернула.
Вы правы. Я неверно понял сообщение. Думал, что списали в евро, а вернули в гривнах. Если карточка была в евро, а списывали в гривнах и вернули в гривнах, то курсовые потери покрывает держатель карты.
Саме так - картка у євро, списувались та повертались кошти у гривнях... Один рік часу - обесцінювання на 24%.
"Храніте деньгі в сберегательной кассе" (с)

Я так розумію що зараз, коли авіакомпанія вже повернула кошти, chargeback вже зробити неможливо?
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Яка підстава для chargeback?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 18 гостей