Pegasus Airlines (PC)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 15 листопада 2020, 21:43 Каждый видит то, что хочет видеть.
-Діду, а що це дядько Микола каже, що коли німці пішли в атаку ви в окопі одразу обісралися?
-Було діло, онучку, але не від страху, а від лютої ненависті!


Це я до того, що є така фішка у людей - свої недоліки маскувати чеснотами.
Я живу в Амстердамі - тут мешкає 42.500 турків, або ж 5.3% населення. Працював і з понаїхами і з турками, які вже тут народилися. Що я можу сказати: вони дуже обісралися. Навіть не так - вони ОБДРИСТАЛИСЯ ПО САМІ ВУХА.
Це нормально, невідоме завжди лякає. Але при цьому мені лише турок писав в лічку в березні: "якого ти поїхав в парк, сиди вдома!" і ще чув історію від знайомої, що турки на роботу ходять в рукавичках, причому це ні разу не контактна робота, інженерно-розробницька.

Але хто ж тобі скаже, що він обісрався, а тим більше, ніхто не визнає, що обісралася ціла нація. Казатимуть - "це наш прояв солідарності". НМСД, лагман на вуха тобі навішали.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення alex.s »

Теперь хоть понимаю, те кто ложит на маски - просто крутые челы с яйцами, а кто их носит - обосравшиеся трусы. Твой ум и интелигентность сомнению не подлежит.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 15 листопада 2020, 22:18
alex.s писав: 15 листопада 2020, 21:43 Каждый видит то, что хочет видеть.
-Діду, а що це дядько Микола каже, що коли німці пішли в атаку ви в окопі одразу обісралися?
-Було діло, онучку, але не від страху, а від лютої ненависті!


Це я до того, що є така фішка у людей - свої недоліки маскувати чеснотами.
Я живу в Амстердамі - тут мешкає 42.500 турків, або ж 5.3% населення. Працював і з понаїхами і з турками, які вже тут народилися. Що я можу сказати: вони дуже обісралися. Навіть не так - вони ОБДРИСТАЛИСЯ ПО САМІ ВУХА.
Це нормально, невідоме завжди лякає. Але при цьому мені лише турок писав в лічку в березні: "якого ти поїхав в парк, сиди вдома!" і ще чув історію від знайомої, що турки на роботу ходять в рукавичках, причому це ні разу не контактна робота, інженерно-розробницька.

Але хто ж тобі скаже, що він обісрався, а тим більше, ніхто не визнає, що обісралася ціла нація. Казатимуть - "це наш прояв солідарності". НМСД, лагман на вуха тобі навішали.
Когда страшно до усрачки - сидят дома, а не гуляют по набережным или праздно шатаются по Истиклялю.
Лагман сейчас ты наварил. Даже понятно, кто на форуме свои уши под него растопырит.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення mischko »

Тут навесні в експат групі якраз турок один вихвалявся, що 3 тижні з дому не виходив. Зловив купу лайків!

Може я й не правий, що весь народ під одну гребінку, але от такі мені турки попадаються.
Аватар користувача
Кот ученый
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 28 квітня 2017, 15:43
Звідки: GZP
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Кот ученый »

Shummi_1925 писав: 14 листопада 2020, 22:16 Хожу по Алании неделю, ни разу маску не отдел) не рассказывайте.
в магазине да, а так всем пофиг)
мы с вами в разных Аланиях живем, видимо
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Shummi_1925 »

Ну может вы из секты перепуганных)
Я жил возле пляжа Клеопатры, сейчас на стороне ближе к Махмутлару.
Маску одеваю когда в супермаркет вхожу, все.
Но это как уже много раз переговорено. стало философским вопросом. Кому то кажется, что носить их надо из уважения к окружающим)))
Я к таким людям не отношусь. Носить хиджаб или бурку тоже не собираюсь) Но тут выбор за каждым)
Аватар користувача
Кот ученый
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 28 квітня 2017, 15:43
Звідки: GZP
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Кот ученый »

Shummi_1925 писав: 16 листопада 2020, 22:25 Ну может вы из секты перепуганных)
Может вы из секты нарушителей закона? Есть закон, по которому вводится масочный режим. Иначе штраф.

А вы приехали со своим уставом в чужой монастырь. Вас и не гоняют, так как видно, что руссотуристо. Что с такого взять?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Собакевич »

Кот ученый, вы не знаете случайно, почему нерезиденты без труда летают внутри страны без HES-кода, а вот билет на автобус без этого кода купить невозможно? Просто потому что в системах бронирования авиакомпаний предусмотрели исключение для иностранцев, а в автобусных этим никто не заморачивался? Или есть какие-то более глубокие причины эпидемиологического характера?
Inguri

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Inguri »

Кот ученый писав: 17 листопада 2020, 11:43 Что с такого взять?
Наприклад, оце:
15 ноября министр здравоохранения Турции Фахреттин Коджа заявил, что более строгие меры в отношении коронавируса для Стамбула неизбежны. А мэр города Экрем Имамоглу, по данным издания Diken, считает, что необходимо полное закрытие Стамбула на две-три недели.
Аватар користувача
Кот ученый
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 28 квітня 2017, 15:43
Звідки: GZP
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Кот ученый »

Собакевич писав: 17 листопада 2020, 11:54 есть какие-то более глубокие причины эпидемиологического характера?
Не скажу со старта, так как "счастливый" обладатель ВНЖ с вытекающими (номер кимлика и т.п.) Поспрашиваю у знакомых, но кажется мне - банальное нежелание апдейтить систему (хотя в Анталии городской транспорт к хес-коду привязали)
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Собакевич »

(хотя в Анталии городской транспорт к хес-коду привязали)
каким образом? Уже нельзя просто любой бесконтактной картой оплатить и зайти?
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення vl1 »

работает ли у пегаса кафе наборту в полноем обьеме и есть ли дути фри как у визз?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Sentry »

vl1 писав: 17 листопада 2020, 13:28 работает ли у пегаса кафе наборту в полноем обьеме и есть ли дути фри как у визз?
Что-то из еды продавали. Но толком меню нигде нет, может выдают по запросу. По предзаказу меню в бронировании есть. Дьюти фри не видел. К оплате принимают только карты.
Аватар користувача
Кот ученый
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 28 квітня 2017, 15:43
Звідки: GZP
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Кот ученый »

Собакевич писав: Уже нельзя просто любой бесконтактной картой оплатить и зайти?
https://www.antalyaulasim.com.tr/Haberl ... Goster2035

Возможно, распространяется только на турок и "икаметных" (экспатов). С иностранными картами здесь вообще чудеса творятся порой. Хотя в Алании плачу монокартой без проблем.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення mischko »

Кот ученый писав: 17 листопада 2020, 11:43 Вас и не гоняют, так как видно, что руссотуристо. Что с такого взять?
До речі, так, в Амстердамі теж так в точках, де власники турко-мароканці. У нас тут нема обов'язкового масочного режиму від держави, але власники магазинів самі можуть визначати правила. Гуляв вихідними з молодшим сином і донькою, погода хороша, вирішили зайти взяти по молочному коктейлю. Заходимо, перед нами жінка з хлопчиком північно-африканського виду. Власник, теж з тих місць по ходу, попросив їх вдягнути. Ну я стою, чекаю, що мені скажуть, а він не каже. Ну ок, думаю, стою далі. Ті отримали своє замовлення і пішли, заходить здоровенний голландець в помаранчевій робі комунального працівника. Власник йому робить зауваження, чому без маски. Цей починає його крити робітничим лексиконом і роздратований виходить. Нам нічого не кажуть. Я зробив замовлення, отримав, заплатив, подякував, попрощався. Мені так і не зробили зауваження. Морда ліца у мене дійсно східно-європейська, донька взагалі блондинка. Бояться нас ахмєти?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення alex.s »

Детей они любят, не хотел вашу дочь расстроить
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 17 листопада 2020, 14:34 Детей они любят, не хотел вашу дочь расстроить
Так переді мною стояла жінка з хлопчиком трошки старшим за мою і їм зробили зауваження. Тут ввічливо роблять зауваження. В одному сільському магазині теж вимагають маски і навіть дають.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 17 листопада 2020, 14:35
alex.s писав: 17 листопада 2020, 14:34 Детей они любят, не хотел вашу дочь расстроить
Так переді мною стояла жінка з хлопчиком трошки старшим за мою і їм зробили зауваження. Тут ввічливо роблять зауваження. В одному сільському магазині теж вимагають маски і навіть дають.
Наберитесь смелости вернитесь и спросите у продавца почему он вас так дискриминировал!
Потребуйте сделать вам замечание, а еще лучше - наорать. Тогда и вы сможете выплеснуть на него весь накопившийся негатив к маскам.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення Olek »

Никакого флуда в теме Pegasus после этого сообщения.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Pegasus Airlines (PC)

Повідомлення devmind »

На останньому розпродажу Pegasus придбав квитки в Газіантеп на грудень. Незважаючи на посилення карантинних заходів планував летіти, але тут відмінили рейс зі Стамбулу в Газіантеп.

Запропонували три варіанти: повернути гроші повністю, конвернувати у відкритий квиток, або поміняти бронювання. При цьому діапазон доступних дат озвучили в межах опублікованого розкладу. Більше того, можна було замінити також аеропорти вильоту і прильоту, за умови, що вони будуть в тій же країні, що і аеропорти в оригінальному маршруті. В результаті копійчаний квиток на грудень перетворився в open jaw на літо в іншу частину Туреччини приблизно в 4 рази дорожчий в сьогоднішніх цінах.

Через керування бронюванням на сайті вдалося змінити тільки два рейси туди (зміни можно робити одночасно тільки для сегментів в одну сторону). При виборі зворотного рейсу вибивало помилку. Через колл-центр зміни завершили без проблем.

Окремо хочу відзначити підтримку. Після відміни отримав смс і листа на електронну пошту. Одразу ж після смс був дзвінок з номера авіакомпанії, але дуже швидко скинули - не встиг взяти слухавку. Подзовнив в колл-центр сам, спитав які в мене є варіанти. Запропонували одразу зробити зміни, якщо бажаю, але я попросив трохи часу подумати. Через день-два знову подзвонили з першого номера і повідомили про відміну і опції. Обидва мої дзвінки прийняли дуже швидко, одразу ж після прослуховування інформаційного запису. Спілкувались англійською мовою, дуже ввічливо і без поспіху. Справили дуже позитивне враження :klass:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей