Chargeback - последняя надежда путешественника

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

Такой вопрос. Дата неполучения услуги - это дата отмены рейса, или дата, когда рейс должел был стостояться?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Ferrari »

По логике вещей - это дата, когда рейс должен был состояться.
v_pe
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 14 червня 2020, 18:22
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення v_pe »

https://chargeback.com/chargeback-cost- ... a-dispute/
Ссылка с первой страницы этой тема. По ссылке несколько разных платежей, но что привлекло моё внимание:
The Chargeback Cost
When a merchant receives a customer dispute, the amount is immediately pulled from their merchant account. Which means the merchant is now guilty until proven innocent.
То есть даже если АК тянет с возвратом - после открытия диспута она (АК) не может пользоваться деньгами.
В чем логика действий АК, особенно в случае когда у покупателя велики шансы выиграть? :?
vantablack
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 30 липня 2020, 22:41
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення vantablack »

Сегодня получила возврат на карту за билеты МАУ
Итого:
билеты куплены 22 января 2020 года на рейс 23 марта 2020
отмена рейса случилась 16 марта 2020
подача на чарджбек (приват банк, мастеркард) 29 июля 2020
возврат средств 8 октября 2020

Вернули тютелька в тютельку всю стоимость билетов. Я счастлива. Я вернула абсолютно все потраченные деньги на отпуск - жилье на Букинг.ком (Букинг вообще сразу вернул без вопросов, потом ВиззЭир тоже написал, что деньги вернут, но надо будет ждать (вернули где-то через 2 месяца), и только с МАУ пришлось бодаться)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

vantablack писав: 08 жовтня 2020, 14:01 подача на чарджбек (приват банк, мастеркард) 29 июля 2020
возврат средств 8 октября 2020
Повезло вам с менеджером, который работал с вашей заявкой.

У меня тоже Приват и Мастеркард. Первый раз отказали под непонятным предлогом (больше 115 дней с момента покупки).
Подал сегодня повторно, так как прошло больше 100 дней с момента подачи заявки на возврат, и компания игнорит письма и сообщения относительно возврата.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

И снова Приват неадекватен в моем кейсе с МАУ. Снова говорит за правило 1 года с момента транзакции. Отправил гневное письмо, с повторной ссылкой на правила Мастеркарда. Если все же вынудят взять ваучер, то явно не с хорошим настроением полечу в Стамбул, в котором я недавно был, и еще и авиакомпанией, которая потеряла для меня репутацию.
UPD. Быстро ответили. Обещали учесть мои ссылки, и разобраться в ситуации. Не везет мне с менеджерами.
UPD-2. Сказали написать на chargeback@privatbank.ua. Написал им все то же самое. Зачем тот консьерж тогда, когда я сам должен делать двойную работу?
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення devmind »

Повернули кошли за квитки, що купував через агента travelfrom.fr (TTN; tickets.ua - це та сама контора). Картка Мастеркард від Монобанку.

Всього було 6 сегментів, два Corsair, інші - LIAT, всі на бланку LIAT. Подорож планувалася на червень. Весною відмінили перший сегмент з Європи до Мартиніки, а потім почали призупиняти польоти, постійно зсуваючи дату відновлення польотів. Для тих хто купував через агента, пропонували безкоштовну зміну дат. Кілька разів намагався поміняти дати, але кожного разу отримував відповідь, що на обрані дати немає вільних місць по необхідному тарифу. Альтернатив не пропонували. Зменшити кількість сегментів не дозволили. На питання, як можна вгадати дати і конкретні рейси 6 сегментів так, щоб для кожного були вільні місця в потрібному тарифі, про котрий в мене теж інформації не було,- не відповідали, мовляв "подавайте новий запит, а ми розглянемо".

В десятих числах липня під час чергової спроби змінити дати помітив, що сайт LIAT мертвий. Виявилось, що компанія припинила операційну діяльність, всі польоти припинені, як і продаж квитків. Подав заявку на повернення коштів агенту. Відповіді не отримав.

В кінці липня подав заявку на повернення коштів в банк. Відповіли, що треба почекати 30 днів з дня подання заявки агенту на повернення коштів. В десятих числах написав знову в банк і вони ініціювали повернення коштів через Мастеркард. Обіцяли відповідь через два місяці - в жовтні. В названу дату послав запит по статусу заявки, отримав відповідь, що диспут виграно і днями нарахують кошти. Через два-три дні отримав на картку всю суму в гривні по поточному курсу.
yaroslav.travel
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 17 січня 2019, 10:23
Контактна інформація:

Re: МАУ - отказ по Chargeback

Повідомлення yaroslav.travel »

Вчера Приватбанк прислал ответ от МАУ по моему чарджбеку (был подан в начале сентября) с отказом, маршрут TLV-DNK 05.07.2020. Смысл ответа от МАУ в том, что они не получили от меня запрос на возврат средств. При этом моя претензия в МАУ, которую МАУ благополучно приняли и зарегистрировали, и копия которой, загруженная с их же сайта, и поданая вместе с первоначальным пакетом документов в банк, была просто проигнорирована. Кто бы что не говорил в защиту МАУ, но эту авиакомпанию я больше не рассматриваю в качестве перевозчика, несмотря на статус Premium в их программе.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

yaroslav.travel писав: 25 жовтня 2020, 10:24 Вчера Приватбанк прислал ответ от МАУ по моему чарджбеку (был подан в начале сентября) с отказом, маршрут TLV-DNK 05.07.2020. Смысл ответа от МАУ в том, что они не получили от меня запрос на возврат средств.
Видимо поэтому АК принципиально не присылает на почту подтверждения подачи заявок на возврат, чтобы потом лепить горбатого, что никто ничего ним не подавал.

UPD. Пора записывать трюки МАУ при чарждбеках.
1. Присылать просьбу подтвердить, что клиент согласен на то чтобы деньги перевели на карту (счет), и козырять перед банком, аргументируя что клиент пошел на мировую.
2. Рассказывать, что клиент вообще не требовал деньги назад.

Если что, на днях будет 4 месяца, как МАУ не возвращает мне средства.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

yaroslav.travel писав: 25 жовтня 2020, 10:24 Смысл ответа от МАУ в том, что они не получили от меня запрос на возврат средств.
Кстати, если АК не получила запрос на возврат средств, то она имеет право удерживать средства в свою пользу? Очень сомневаюсь.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення grzegorz »

Питання до експертів по чарджбеках в Приваті :

"За заявкою на повернення коштів справу передано на розгляд в Арбітражний суд міжнародної платіжної системи Masterсard. Терміни розгляду – від 14 днів."

Чи означає це, що моя заявка була в арбітражному суді? По Приват мені доказує, що та заявка, попри цей статус, не була в арбітражі.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення grzegorz »

grzegorz писав: 01 листопада 2020, 11:49 Питання до експертів по чарджбеках в Приваті :

"За заявкою на повернення коштів справу передано на розгляд в Арбітражний суд міжнародної платіжної системи Masterсard. Терміни розгляду – від 14 днів."

Чи означає це, що моя заявка була в арбітражному суді? По Приват мені доказує, що та заявка, попри цей статус, не була в арбітражі.
Ууу як все важко.
Написав в чат, перше біля 40 хвилин спілкувався взагалі з некомпетентним менеджером, потім, на щастя, трансфернули мене на адекватного спеціаліста.

Той пояснив, що перед подачею документів в суд (статус на сайті в трекінгу вже міняється на той, який я цитую, вони ще раз пишуть точці продажу про повернення коштів). Усі мої минулі випадки ( З Ейр Ейша і Скут) закінчились саме на цьому етапі - перед подачею в арбітраж, хоча на сайті в усіх статус як отримано після рішення арбітражу.

Але мою теперішню заявку з Бутою не хочуть давати в арбітраж без мого завдатку 500 дол ( в разі успішного рішення - отримаю назад, ні так ні). Їх мотивація - завдаток з клієнта не береться, якщо це перша подача в арбітраж по тій заявці. Мою ж заявку вважають як повторною, так як пройшло 120+ днів з моменту покупки. Мої аргументи зі скріншотами і цитатами правил Мастеркарду, де чітко пише, що рахується 120 днів з моменту оплати чи надання послуги ( дата вильоту) - на них не діє. Покупка була в 2019 році, без вашого завдатку нічого не зробимо. Ну і жесть.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 01 листопада 2020, 17:28 Але мою теперішню заявку з Бутою не хочуть давати в арбітраж без мого завдатку 500 дол
Яка вартість ваших квитків?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення grzegorz »

Фігня, два різних платежів ( дві різні заявки) 30 і 70 дол. Немає змісту давати 1000 дол завдатку заради 100 дол ( хоча там, на мій погляд, ймовірність виграшу 99%), простіше просто взяти ваучер в Бути і потім купити квитки до того ж таки Баку за нього.

Дратує сам факт "качелів" від привату. З трьома різними особами спілкувався і в кожного своя правда.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 01 листопада 2020, 20:52 Дратує сам факт "качелів" від привату. З трьома різними особами спілкувався і в кожного своя правда.
У мене взагалі ціла епопея в чарджбеком МАУ в Приваті. Консьєржі незрозуміло чого "топлять" за МАУ, видумують свої терміни подачі (то 120 днів, то рік з моменту покупки) і натякаючи на ваучер. Доки не написав гнівний лист, не зрозумів у чому справа. А справа в тому, що треба обходити некомпетентних в справі чарджбеку консьєржів, і відразу писати на chargeback@privatbank.ua.
Ось зараз чекаю рішення по кейсу МАУ, і морально готовий до вищеописаних викрутасів АК.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення grzegorz »

Я он напряму сьогодні зранку переписувався ( не вперше) з вказаним емейлом, відповідали лиш би відстав.

Через чат попав до адекватного менеджера, правда застряли на термінах подачі, вернувся назад на мило з детальним листом.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення grzegorz »

grzegorz писав: 01 листопада 2020, 17:28
grzegorz писав: 01 листопада 2020, 11:49 Питання до експертів по чарджбеках в Приваті :

"За заявкою на повернення коштів справу передано на розгляд в Арбітражний суд міжнародної платіжної системи Masterсard. Терміни розгляду – від 14 днів."

Чи означає це, що моя заявка була в арбітражному суді? По Приват мені доказує, що та заявка, попри цей статус, не була в арбітражі.
Ууу як все важко.
Написав в чат, перше біля 40 хвилин спілкувався взагалі з некомпетентним менеджером, потім, на щастя, трансфернули мене на адекватного спеціаліста.

Той пояснив, що перед подачею документів в суд (статус на сайті в трекінгу вже міняється на той, який я цитую, вони ще раз пишуть точці продажу про повернення коштів). Усі мої минулі випадки ( З Ейр Ейша і Скут) закінчились саме на цьому етапі - перед подачею в арбітраж, хоча на сайті в усіх статус як отримано після рішення арбітражу.

Але мою теперішню заявку з Бутою не хочуть давати в арбітраж без мого завдатку 500 дол ( в разі успішного рішення - отримаю назад, ні так ні). Їх мотивація - завдаток з клієнта не береться, якщо це перша подача в арбітраж по тій заявці. Мою ж заявку вважають як повторною, так як пройшло 120+ днів з моменту покупки. Мої аргументи зі скріншотами і цитатами правил Мастеркарду, де чітко пише, що рахується 120 днів з моменту оплати чи надання послуги ( дата вильоту) - на них не діє. Покупка була в 2019 році, без вашого завдатку нічого не зробимо. Ну і жесть.

Декілька хвилин тому повернулись гроші на карту :ugeek:
glen
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 02 вересня 2020, 16:30
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення glen »

я так розумію, це нормально, що Приват повертає суму по курсу на день списання, так?
наприклад квиток був 100 євро, я заплатив 2700 грн, сьогодні прийшло повернення 100 євро, але Приват повернув ті ж 2700 євро (навіть трохи менше).
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення Bagach »

glen писав: 05 листопада 2020, 12:53 я так розумію, це нормально, що Приват повертає суму по курсу на день списання, так?
наприклад квиток був 100 євро, я заплатив 2700 грн, сьогодні прийшло повернення 100 євро, але Приват повернув ті ж 2700 євро (навіть трохи менше).
Возвращал чарджбеками через Приват и Альфу. Везде возвращали оригинальную сумму, списанную в гривнях.
glen
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 02 вересня 2020, 16:30
Контактна інформація:

Re: Chargeback - последняя надежда путешественника

Повідомлення glen »

раян як повертав, було по курсу на зараз, походу тому що то якісь різні види операцій.
раян повертав сам, без чарджбеку.
Vueling 4 місяці бадався.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей