З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

nyakove писав: 12 вересня 2020, 22:43 Бедронка, трускавка и прочие отличные варианты ждут Вас.
Не дорос еще до такого. :)
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

А що Ви всі так паритись як туди потрапити? Та спокійно, через Будапешт. Невже так важко повторити? Чи Вам легше нерухомість купувати чи сидіти у майже совковій Болгарії?
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

roger писав: 12 вересня 2020, 23:21 А що Ви всі так паритись як туди потрапити? Та спокійно, через Будапешт. Невже так важко повторити? Чи Вам легше нерухомість купувати чи сидіти у майже совковій Болгарії?
ну это все-таки не настолько законно.
кстати, а транзит "Чоп" - "Аэропорт Будапешта" тоже оставили законно? Ничего предъявлять при оформлении транзита не надо(я про essential reasons)?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

ant0xa писав: 12 вересня 2020, 23:47
roger писав: 12 вересня 2020, 23:21 А що Ви всі так паритись як туди потрапити? Та спокійно, через Будапешт. Невже так важко повторити? Чи Вам легше нерухомість купувати чи сидіти у майже совковій Болгарії?
ну это все-таки не настолько законно.
кстати, а транзит "Чоп" - "Аэропорт Будапешта" тоже оставили законно? Ничего предъявлять при оформлении транзита не надо(я про essential reasons)?
Та все ж таки повністю законно, жодних порушень законів окремо взятої держави немає. Існують лише обмеження, а не заборони і винятки з обмежень обумовлені Єврокомісією. Документи - квитки на літак, бронь готелю. Нічого особливого.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

roger писав: 12 вересня 2020, 23:21 А що Ви всі так паритись як туди потрапити? Та спокійно, через Будапешт. Невже так важко повторити?
Феррарі повторив. Решта, в тому числі і я - більш обережні, та не хочемо повторити долю афінських "сидільців".
Денис Гришин
Airbus A318
Повідомлень: 87
З нами з: 21 червня 2020, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Денис Гришин »

Пробивал летом тему через Болгарию в Испанию с 2-х недельной отсидкой в Солнечном Берегу. Испанское посольство в Украине ответило - нельзя.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Посольство вам другого и не скажет, они вообще не хотят с этим заморачиваться. По факту - вчера через Будапешт в Мадрид, а оттуда в Аликанте в свою квартиру знакомые улетели.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 13 вересня 2020, 11:52 По факту - вчера через Будапешт в Мадрид, а оттуда в Аликанте в свою квартиру знакомые улетели.
Своя квартира = долгосрочная виза. Разве нет?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Нет. Никто не дает долгосрочные визы в Испании или резидентство на основе покупки недвижимости
Аватар користувача
kiss
Airbus A319
Повідомлень: 113
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:44
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення kiss »

Bagach писав: 12 вересня 2020, 19:36
kiss писав: 12 вересня 2020, 19:19 Вам би було легше читати моє повідомлення якби я не могла туди літати?
Мне было бы легче, если бы была свобода перемещения для всех, а не только для "привелигированных" слоев, вальяжно указывающих, как и с чем мы должны бороться. Может давайте поменяемся местами? Мы будем кататься и вам указывать, а вы будете бороться.
kiss писав: 12 вересня 2020, 19:19 Це особисто Ваші проблеми. Або вирішуйте, або так і будете все життя на щось ображені.
Какие "особисто мои"? Не я один сижу за железным занавесом, и наблюдаю, как кто-то шастает, но другим говорит не шастать.
kiss писав: 12 вересня 2020, 19:19 Або вирішуйте...
Решать в ближайшие лет 10 можно будет разве что покупкой недвижимости в ЕС. По крайней мере для меня. Туристов наших там видеть не хотят.
А особисто Вас сильно турбувало коли місяцями більшість "привілейованих" не могли потрапити в країну де вони працюють, навчаються, чи провідати близьких?
Це не туризм або шастання, це елементарні потреби.

Я останні півроку в Україні. Дуже часто доводиться нагадувати людям про елементарні і прості речі – миття рук і тримання дистанції коли це можливо. Але це багатьом складно і незрозуміло, багато хто взагалі не вірить в вірус.

"Особисто Ваші проблеми" – малось на увазі Ваше сприйняття мого повідомлення. Чогось саме Вас воно зачепило більше всіх, хоча не було адресовано особисто.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

kiss писав: 13 вересня 2020, 12:46 А особисто Вас сильно турбувало коли місяцями більшість "привілейованих" не могли потрапити в країну де вони працюють, навчаються, чи провідати близьких?
Мене взагалі турбує обмеження свобод пересування. Я хоч і не старий, але трохи пам'ятаю совок і "желєзний занавєс".
kiss писав: 13 вересня 2020, 12:46 Це не туризм або шастання, це елементарні потреби.
Слово "шастати" сказали ви в одному з попередніх постів. Причому в негативному контексті по відношенню до "непривілейованих" туристів.
У мене, наприклад, подорожі - це елементарні потреби. І я не можу спокійно дивитись, як хтось під видом "провідування бабусі" їздить гріти одне місце в Каннах.
kiss писав: 13 вересня 2020, 12:46 Чогось саме Вас воно зачепило більше всіх, хоча не було адресовано особисто.
Тому що я вважаю несправедливо, коли одним можна, а іншим - ні. І не тільки я. Можливо, я більш емоційно про це висловлююсь.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

Босния очень красивая.
Сараево, правда, частично побит до сих пор, но что делать - эхо войны.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Испанцы хотят пускать туристов на Канары с ПЦР-тестами. Вроде как не всех, но может это свет в конце тоннеля.
В испанском не силен. Гугл-транслейт, скорее всего, - тоже. :)
El Consejo Mundial de Turismo ve "la luz al final del túnel" con el anuncio de los test PCR en origen y destino en Canarias
https://www.eldiario.es/canariasahora/t ... 17726.html
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

kiss писав: 13 вересня 2020, 12:46 А особисто Вас сильно турбувало коли місяцями більшість "привілейованих" не могли потрапити в країну де вони працюють, навчаються, чи провідати близьких?
Це не туризм або шастання, це елементарні потреби.
Не Вам решать за других, что такое насущные потребности, а что - шастанье. На данный момент имеем разделение людей на "сорты" со стороны стран Шенгена. Их право, но выглядит это так себе.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Особенно умиляет то, что из Украины в Испанию лететь нельзя, а из Венгрии, Болгарии, Хорватии - можно.
Абсурд!
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 13 вересня 2020, 22:26 Особенно умиляет то, что из Украины в Испанию лететь нельзя, а из Венгрии, Болгарии, Хорватии - можно.
Абсурд!
В этих странах же белые люди. А в Украине - зулусы.
Аватар користувача
kiss
Airbus A319
Повідомлень: 113
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:44
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення kiss »

Sentry писав: 13 вересня 2020, 22:21
kiss писав: 13 вересня 2020, 12:46 А особисто Вас сильно турбувало коли місяцями більшість "привілейованих" не могли потрапити в країну де вони працюють, навчаються, чи провідати близьких?
Це не туризм або шастання, це елементарні потреби.
Не Вам решать за других, что такое насущные потребности, а что - шастанье. На данный момент имеем разделение людей на "сорты" со стороны стран Шенгена. Их право, но выглядит это так себе.
Туризм це кльово, але не під час пандемії. ЄС вирішив що дехто з цим може почекати, і це можна зрозуміти.
Розподіл країн на різні сорти давно був і буде. І це, як правило, справедливо. ЄС не сліпий, шось про нас та й знає.
Хтось недавно писав про двух знайомих, Лисого і ще якогось.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення nyakove »

Sentry писав: 13 вересня 2020, 22:21
Не Вам решать за других, что такое насущные потребности, а что - шастанье. На данный момент имеем разделение людей на "сорты" со стороны стран Шенгена. Их право, но выглядит это так себе.
Но и не вам тоже. Решают те, чьи границы вы пересекаете, и они считают, что туризм - это non-essential travel (чем в принципе туризм и является)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

kiss писав: 13 вересня 2020, 22:48 Туризм це кльово, але не під час пандемії.
Сказал человек из класса патрициев плебеям, сидящим за железным занавесом.
Очевидно, Sentry имел в виду разделение не стран, а людей на сорты.
Вам же, госпожа, клево путешествуется во время пандемии, не так ли?
nyakove писав: 13 вересня 2020, 22:52 туризм - это non-essential travel (чем в принципе туризм и является)
Странно. Для меня туризм - это самый что ни на есть essential travel.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей