Коронавірус і цивільна авіація

Загальний авіафорум
Закрито
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 07 вересня 2020, 11:49
Igoresha писав: 07 вересня 2020, 11:41 Миша, сейчас вам некоторые форумчане сбросят динамику выявленных новых заболевших в Нидерландах, которая достигла уровня конца апреля, и почситают, сколько умерло из-за "беспечности".
Так це ж не школярі генерують нові випадки. Буквально от зранку їхав на машині і почув по радіо в новинах, що пальма першості перейшла від Амстердама до Роттердаму і діагностують корону в основному у молодняка, основне джерело - кафешки і ресторани, вечірки і т.д. Ну і смертність зараз явно нижче, ніж в травні, коли школи вже були відкриті.
Вже просто немає сил це повторювати. Ми кілька місяців тут ділимося інформацією, що основні зараження відбуваються в барах, на вечірках, в клубах, ітд, але все одно винні туристи і школярі. Просто людина, яка може собі дозволити місяцями сидіти в локдауні, підсвідомо хоче, щоб в ньому сиділи всі і навколо знаходить винних - хтось не носить маски, хтось поїхав відпочивати, хтось дитину в школу вислав.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

До речі, а хто порівнював Україну і Білорусь. В одному місці карантинили по самі гланди, в іншому взагалі заперечували існування небезпеки. В них теж зараз продовження розтягнутої в часі першої хвилі, чи вже друга хвиля? Є щось схоже в розвитку подій в Білорусі та Швеції? Розумію, що довіри до даних звідти немає, але все таки цікаво.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Krakowite »

Подивись в темі 'Життя після пандемії' мій допис про Білорусь
Inguri

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 07 вересня 2020, 12:13 але все одно винні туристи і школярі
а чому школярі не можуть переносити вірус? саме не хворіти, а переносити.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Krakowite »

Слабенькі вони, а вірус важить 10 кг
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Начальная школа вирус переносит не столь активно по нескольким причинам:
1) малоактивная социальная жизнь и небольшое количество контактов вне школы;
2) малое, по сравнению со взрослыми, количество выдыхаемого воздуха, что снижает вирусную нагрузку на окружающих;
3) бессимтомное течение - нет кашля, чихания, насморка, что также способствует снижению вирусной нагрузки на окружающих.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Ну хз, я б не сказав, що у мого сина (6 років - по місцевому - 3-й клас) - менше соціальних контактів, ніж у мене - програміста з дому. В нього два гуртки на тиждень + українська школа по неділям + кожен день грається на різних дитячих майданчиках, або вдома в друзів (робив це і під час карантину, коли школа була закрита в квітні). Під час ігор на майданчиках, покатушок на самокатах і велосипедах руки, звісно, нема де помити.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Грязные руки опасны именно для ребенка, а не для окружающих. К тому же, на свежем воздухе шансы заразиться сильно снижаются.
Кружки и тому подобное - достаточно узкое общение, только со сверстниками.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 07 вересня 2020, 13:43 Грязные руки опасны именно для ребенка, а не для окружающих. К тому же, на свежем воздухе шансы заразиться сильно снижаются.
Кружки и тому подобное - достаточно узкое общение, только со сверстниками.
він потім приходить додому і тими брудними руками береться за все поки його не заженеш їх помити. Я аж дивуюся, чому він так себе поводить - ми з дружиною регулярно миємо руки і обов'язково, коли приходимо з вулиці. Починаю підозрювати, що ця карта має під собою певне підгрунтя:
Зображення
-Капа-
Airbus A318
Повідомлень: 48
З нами з: 04 січня 2020, 14:00
Звідки: Украина, Донецк
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення -Капа- »

Ferrari писав: 07 вересня 2020, 13:43 Кружки и тому подобное - достаточно узкое общение, только со сверстниками.
Ну почему же, один ребенок заразил остальных, они принесли домой родителям, они дальше на работу и так по цепочке
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Я выше перечислил причины, почему дети заражают не так активно как взрослые.
Можно сколь угодно долго рассуждать на эту тему, но без очного образования детей и общество в будущем ожидают проблемы, значительно более серьезнее коронавируса
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

-Капа- писав: 07 вересня 2020, 14:10 Ну почему же, один ребенок заразил остальных, они принесли домой родителям, они дальше на работу и так по цепочке
Голландські дослідження на цю тему показують, що діти дорослих практично не заражають.
VItalii
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 червня 2018, 21:38
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення VItalii »

Ferrari писав: 07 вересня 2020, 14:14 Я выше перечислил причины, почему дети заражают не так активно как взрослые.
Можно сколь угодно долго рассуждать на эту тему, но без очного образования детей и общество в будущем ожидают проблемы, значительно более серьезнее коронавируса
Уважаемый огласите какие проблемы будут?
Сейчас масштабы выявления в школах вируса просто пугают, знаю достоверно! Могу вас огорчить но дистанционное обучение скоро будет снова
Его (очное) не нужно было даже начинать в Украине в этом году
VItalii
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 червня 2018, 21:38
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення VItalii »

mischko писав: 07 вересня 2020, 14:21
-Капа- писав: 07 вересня 2020, 14:10 Ну почему же, один ребенок заразил остальных, они принесли домой родителям, они дальше на работу и так по цепочке
Голландські дослідження на цю тему показують, що діти дорослих практично не заражають.
Вы шутите? а кто заражает учителей и сотрудников школ, садиков? которые потом разносят дальше его
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Не знаю, про які зараження ви говорите. Учителі такі самі люди як і всі і живуть в тому самому суспільстві, що і решта: користуються громадським транспортом, гуляють на весіллях, ходять в гості до колег і родичів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

VItalii писав: 07 вересня 2020, 14:22
Ferrari писав: 07 вересня 2020, 14:14 Я выше перечислил причины, почему дети заражают не так активно как взрослые.
Можно сколь угодно долго рассуждать на эту тему, но без очного образования детей и общество в будущем ожидают проблемы, значительно более серьезнее коронавируса
Уважаемый огласите какие проблемы будут?
Сейчас масштабы выявления в школах вируса просто пугают, знаю достоверно! Могу вас огорчить но дистанционное обучение скоро будет снова
Его (очное) не нужно было даже начинать в Украине в этом году
Ну, например, если не ходить в школу и плохо учиться, можно писать с такими же элементарными пунктационными ошабками, как Вы.
Если Вы не понимаете очевидных вещей, я даже не буду начинать Вам что-то объяснять
Востаннє редагувалось 07 вересня 2020, 14:37 користувачем Ferrari, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Він правий, в країні, де з очною "самой лучшей в мире школой" люди на вільних і конкурентних виборах обрали випускника Криворізького Індустріального з досвідом роботи в КВН - це діагноз всьому суспільству. В мене є товариш, власник турагенства, він захищає карантин ім. Зеленського фразою "економіки то у нас і так немає, а так хоч людей вбережемо". Так само і з освітою - "Освіти то у нас і так немає".
VItalii
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 червня 2018, 21:38
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення VItalii »

mischko писав: 07 вересня 2020, 14:21
-Капа- писав: 07 вересня 2020, 14:10 Ну почему же, один ребенок заразил остальных, они принесли домой родителям, они дальше на работу и так по цепочке
Голландські дослідження на цю тему показують, що діти дорослих практично не заражають.
Ferrari писав: 07 вересня 2020, 14:33
VItalii писав: 07 вересня 2020, 14:22
Ferrari писав: 07 вересня 2020, 14:14 Я выше перечислил причины, почему дети заражают не так активно как взрослые.
Можно сколь угодно долго рассуждать на эту тему, но без очного образования детей и общество в будущем ожидают проблемы, значительно более серьезнее коронавируса
Уважаемый огласите какие проблемы будут?
Сейчас масштабы выявления в школах вируса просто пугают, знаю достоверно! Могу вас огорчить но дистанционное обучение скоро будет снова
Его (очное) не нужно было даже начинать в Украине в этом году
Ну, например, если не ходить в школу и плохо учиться, можно писать с такими же элементарными пунктационными ошабками, как Вы.
Если Вы не понимаете очевидных вещей, я даже не буду начинать Вам что-то объяснять
Ви напевно переплутали форум в інтернеті зі здачею ЗНО з української мови перевіряючи помилки в повідомленнях.
Але гарно злилися на рахунок доводів масштабних проблем в майбутньому
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Вы писали на русском, а не на украинском. Но то таке.

Исследования свидетельствуют о том, что люди, которые по определенным причинам пропускают год обучения, имеют значительное недополучение дохода в своей жизни. Потому позже встраиваются в рабочие циклы и позже начинают строить карьеру и тому подобное. Недополучение дохода ведет к падению уровня жизни, росту преступности и ухудшению общего здоровья (в том числе физического) общества.

Поэтому образование - это действительно всё.

Это я Вам говорю, как преподаватель ВУЗа и кандидат экономических наук.

Дальнейшую дискуссию с Вами на эту тему вести не буду.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Я ще додам, що давно вже відбувається дискусія про скорочення літніх канікул із трьох місяців до чогось більш прийнятного сьогодні. Три місяці літніх канікул - це артефакт тих часів, коли 75% школярів ходили до сільських шкіл і, відповідно, влітку не мали часу навчатися, а мусили допомагати дорослим по господарству, згодом в колгоспах. Зараз у нас рівень урбанізації вже більше 70%, а серед школярів - ще вище, та й натуральним господарством уже мало хто займається, а от програма шкільна постійно ускладнюється і доповнюється, відповідно на неї треба більше годин. Також доведено, що довгі канікули призводять до забування вивченого і потім довго треба вводити учня в ритм постійного навчання. Тому, краще мати більше канікул, але коротких по одному тижню.

А через карантин в окремих місцях червоної зони (а це великі міста - Тернопіль, Франківськ) діти вже півроку не вчилися по людськи.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей