Люфтганза (LH)

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 31 серпня 2020, 10:14 Дзвонив тільки що в кол центр на рахунок моїх квитків до Ефіопії, які вже раз були скасовані та переброньовані на жовтень.

Ваучер не можуть оформити, проте можуть або перенести рейс на потім з доплатою за різницю тарифів або просто повернути всю суму оплачену за квитки протягом 3х місяців.
Ваші рейси скасовані? Чи вони виконуються, але ви не можете потрапити до Ефіопії як турист?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

Я вирішив спробувати оформити ваучер по перенесеному з травня на жовтень квитку NCE-FRA-KBP. Автоматом прислало лист, що неможливо оформити, так як квиток вже був перенесений, і потрібно зв'язатись з підтримкою.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

Мне Люфтганза вернула полностью стоимость за перебронированный с майских на август Нью-Йорк. Причем вернула достаточно быстро, за 2-3 недели
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

Bagach писав: 31 серпня 2020, 10:16
grzegorz писав: 31 серпня 2020, 10:14 Дзвонив тільки що в кол центр на рахунок моїх квитків до Ефіопії, які вже раз були скасовані та переброньовані на жовтень.

Ваучер не можуть оформити, проте можуть або перенести рейс на потім з доплатою за різницю тарифів або просто повернути всю суму оплачену за квитки протягом 3х місяців.
Ваші рейси скасовані? Чи вони виконуються, але ви не можете потрапити до Ефіопії як турист?
Не скасований, потрапити можу, але тест + карантин скількись там днів, що не влаштовує мене.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 31 серпня 2020, 10:50 Мне Люфтганза вернула полностью стоимость за перебронированный с майских на август Нью-Йорк. Причем вернула достаточно быстро, за 2-3 недели
grzegorz писав: 31 серпня 2020, 11:22 Не скасований, потрапити можу, але тест + карантин скількись там днів, що не влаштовує мене.
То есть, клиент просто может по своей инициативе отменить билет, и ему вернут деньги? У меня, если что, невозвратная бронь.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

Я сам здивований, що оператор сказав, що ваучер дати не можуть, а гроші можуть. На сайті нічого такого не знайшов.

Якщо до середини вересня мій рейс не скасують - протестую.
Inguri

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Inguri »

Краще беріть зараз, поки дають.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

Спеціально двічі уточнив в оператора, чи можна буде потім рефанднути - впевнено сказав так.

Розмову і так з тим оператором закінчив, тому тут треба було або прямо тоді просити рефанд, або надіятись, що люфти не передумають
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Labiann »

grzegorz писав: 31 серпня 2020, 14:41 Спеціально двічі уточнив в оператора, чи можна буде потім рефанднути - впевнено сказав так.

Розмову і так з тим оператором закінчив, тому тут треба було або прямо тоді просити рефанд, або надіятись, що люфти не передумають
ну так один оператор может сказать так, другой совсем по другому, сколько раз уже такое было, второй просто говорит, что первый был не компетентен в этих вопросах и потом гоняй по кругу...
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення makor »

на сайте Люфтганзы написано что ваучеры сейчас оформляют только с вылетом из ЕС/великобритании. :)
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

To Labiann

Ну так, у випадку відмови потім буду ще раз дзвонити, щоб на іншого попасти і так по колу.

To makor

Ага, теж це бачив. Але мені сказали, що ваучер не можуть дати, бо тариф його квитка 1 дол.
kyk
Airbus A318
Повідомлень: 46
З нами з: 05 липня 2015, 09:45
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення kyk »

Знатоки по возврату средств, подскажите пожалуйста!
Есть билеты KBP-FRA-LIS и LIS-FRA-KBP. Вылет с Борисполя и Лисабонна перенесли на 15 мин.
МОгу я требовать возврат или если меньше 2 часов смена вылета, то только перебронировать ?
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

kyk писав: 31 серпня 2020, 15:22 Знатоки по возврату средств, подскажите пожалуйста!
Есть билеты KBP-FRA-LIS и LIS-FRA-KBP. Вылет с Борисполя и Лисабонна перенесли на 15 мин.
МОгу я требовать возврат или если меньше 2 часов смена вылета, то только перебронировать ?
ЕСли изменение на 15 минут, и оно не делает пересадку очень короткой, то они не обязаньі менять билет или отдавать деньги.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

grzegorz писав: 31 серпня 2020, 14:41 Спеціально двічі уточнив в оператора, чи можна буде потім рефанднути - впевнено сказав так.
Если вьі разговор с оператором не записали, то такое обещание ничего не стоит. Нужно бьіло попросить сослаться на конкретньій пункт t&c

Не знаю, может у них какие то спец правила сейчас, но насколько я понимаю, если есть опции возврата и изменения (напр из за отменьі рейса) и пассажир вьібирает изменение билета, то потом refund или новьіе изменения вносятся на общих основаниях
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

А загалом, якщо логічно подумати. Авіакомпанії (традиційні) часто повертають усі збори крім тарифу у разі невикористаного квитка (сам так мау повертав). В мене в люфтів тариф 1 дол, усе інше збори, тому ніби не дивно, що вони запропонували фул рефанд.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 01 вересня 2020, 23:00 А загалом, якщо логічно подумати. Авіакомпанії (традиційні) часто повертають усі збори крім тарифу у разі невикористаного квитка (сам так мау повертав). В мене в люфтів тариф 1 дол, усе інше збори, тому ніби не дивно, що вони запропонували фул рефанд.
Топливный сбор часто не возвращают, а он может быть очень большим.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення grzegorz »

Sentry писав: 01 вересня 2020, 23:05
grzegorz писав: 01 вересня 2020, 23:00 А загалом, якщо логічно подумати. Авіакомпанії (традиційні) часто повертають усі збори крім тарифу у разі невикористаного квитка (сам так мау повертав). В мене в люфтів тариф 1 дол, усе інше збори, тому ніби не дивно, що вони запропонували фул рефанд.
Топливный сбор часто не возвращают, а он может быть очень большим.
Треба дивитись конкретно як у люфтів, це просто мені в голову прийшло, так як памятаю 3 роки тому мау повернули абсолютно усі збори
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

Начали выполнять рейсы FRA-KBP-FRA с ночевкой. Еще и в графике ежедневные. Таки есть поток?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

Поток есть и никуда не денется. 35 млн страна все-таки. А альтернатив по перелетам сейчас не так много.
Я рассказывал же вчера как покупал билеты в Мадрид вчера испанцам на Ryanair завтрашний за 456 евро на двоих и зарегистрировал их 105 и 106-м. Вот и делайте выводы. На сегодняшний день, кстати, зарегистрирован 141 пассажир
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Bagach писав: 02 вересня 2020, 12:22 Начали выполнять рейсы FRA-KBP-FRA с ночевкой. Еще и в графике ежедневные. Таки есть поток?
Летал ФРА-КБП и КБП-ФРА в августе, самолетьі бьіли забитьі, при том что внутри ЕЮ загрузка бьіла 50-70%
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 18 гостей