WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Bagach писав: 30 серпня 2020, 15:57 Не знаю, кто как, но я б и флекс не бронировал в столь неопределенное время. Хотя бы по причине кучи висяков, зависших из-за карантина. Пока не разбирусь со старыми, новые делать не буду. Но каждый уж пусть сам решает.
Плани у всіх різні, все індивідуально. Я особисто на літо 2021 планую євро2020 + відпустка. Тому забронював 2 рейси з флекс, по ходу діла регульну. Тим більше, що з флекс немає обмежень по датах і напрямках.
P@vel
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 03 червня 2017, 19:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення P@vel »

Sentry писав: 25 серпня 2020, 16:27 Все правильно. Пустой, но с проданными местами. Погонят, если это будет для них выгодно. 30 августа с большой вероятностью погонят, т.к. перед началом учебного года пассажиры скорее всего будут.
Таки погнали пустой самолет со Львова в Лиссабон. Позвонил на всякий случай на телефон горячей линии, англоязычный консультант сказал, что если бы я хотя бы позвонил вчера, а не за час до вылета, то он смог бы поменять даты. А так, се ля ви. С обратным рейсом я так понимаю такая же история? НА сайте Визза можно поменять дату, но там 35-45 Евро за это просят. Интересно, если бы позвонил вчера, поменяли бы даты бесплатно?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

P@vel писав: 30 серпня 2020, 17:04 Интересно, если бы позвонил вчера, поменяли бы даты бесплатно?
Було б платно, ще й додатково б заплатили за послуги кол-центру.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

P@vel писав: 30 серпня 2020, 17:04 Таки погнали пустой самолет со Львова в Лиссабон.
Звідки знаєте, що пустий? В Україні дуже багато заробітчан з посвідками і паспортами Португалії, багато з них на канікули прилітають до бабусь-дідусів, зараз якраз час повертатися додому.
P@vel
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 03 червня 2017, 19:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення P@vel »

mischko писав: 30 серпня 2020, 17:51
Звідки знаєте, що пустий? В Україні дуже багато заробітчан з посвідками і паспортами Португалії, багато з них на канікули прилітають до бабусь-дідусів, зараз якраз час повертатися додому.
Чисто предположение ) У нас было 2 билета, плюс 2 билета у знакомых. Но думаю таких как мы - большинство.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

P@vel писав: 30 серпня 2020, 18:27 Чисто предположение ) У нас было 2 билета, плюс 2 билета у знакомых. Но думаю таких как мы - большинство.
Цікаве припущення. Було б корисно дізнатися остаточну заповнюваність рейсу. Думаю, а/к повинні бути гнучкішими у таких випадках, якщо дійсно більше половини не може летіти через відсутність паперів. Але я також знаю, що в Португалії дуже багато українських заробітчан, знаю навіть таких, які на машині з дітьми щоліта їздили в Чернівці, до того, як з'явився цей рейс.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AZP »

mischko писав: 30 серпня 2020, 18:30 Але я також знаю, що в Португалії дуже багато українських заробітчан, знаю навіть таких, які на машині з дітьми щоліта їздили в Чернівці, до того, як з'явився цей рейс.
Помнится, прилетел в Порту, поселился в хостеле и пошёл купить поесть в ближайший Lidl. И в нём услышал украинскую речь.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

AZP писав: 30 серпня 2020, 18:33 Помнится, прилетел в Порту, поселился в хостеле и пошёл купить поесть в ближайший Lidl. И в нём услышал украинскую речь.
Та їх там усюди дофіга. Не знав як правильно скористатися транспортною карткою в Кашкаїші на виході з приміського вокзалу, питаю свою жінку - куди прикладати, а до мене підходить жіночка і показує і розказує українською куди.
В Портімау відпочивав з родиною і батьком, теж то українська офіціантка з Дніпра, то офіціант з Рівного (діло було восени 2014-го і він багато розпитував мого батька, який живе в Україні про ситуацію).
А от на Азорах я наших не зустрічав...

Тому я думаю, що Wizz Air своїх пасажирів ще й в останні дні літа набере.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

P@vel писав: 30 серпня 2020, 18:27 Чисто предположение ) У нас было 2 билета, плюс 2 билета у знакомых. Но думаю таких как мы - большинство.
А на рейс спробували зареєструватися ближче до часу вильоту? Цікаво скільки людей зареєструвалося.
P@vel
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 03 червня 2017, 19:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення P@vel »

Glucker писав: 30 серпня 2020, 18:56
P@vel писав: 30 серпня 2020, 18:27 Чисто предположение ) У нас было 2 билета, плюс 2 билета у знакомых. Но думаю таких как мы - большинство.
А на рейс спробували зареєструватися ближче до часу вильоту? Цікаво скільки людей зареєструвалося.
Нет, к сожалению, не пробовал. Вижу что и Раян и Визз в Рим тоже свои рейсы отправили сегодня. Интересно там какая была заполняемость.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

Wizz air закриває (призупиняє?) діяльність своєї другої бази в Угорщині (Дебрецен), в розкладі після 7 вересня залишається тільки один рейс до Лондону.

З Будапешта після 7 вересня і до кінця 30 вересня літаки Wizz Air будуть літати лише до 12-и міст.

Такі зміни впроваджуються через закриття Угорщиною своїх кордонів для іноземців з 1 вересня, поки що щонайменше на місяць.
Востаннє редагувалось 30 серпня 2020, 22:38 користувачем Krakowite, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ant0xa »

все как у нас с мау. только у них есть подушка, и очень большая.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Судя по всему Визз ввел новый сбор. Теперь "за использование адблокера".

https://forums.moneysavingexpert.com/di ... 14/wizzair

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Давно ввёл, сбор за роботов для бронирования. Адблок видимо его задел
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sirko Production »

AZP писав: 30 серпня 2020, 18:33 Помнится, прилетел в Порту, поселился в хостеле и пошёл купить поесть в ближайший Lidl. И в нём услышал украинскую речь.
В супермаркеті міг бути я (як подорожуючий), а те що я на полиці товар розкладав, то я шукав свіжіший)

А якщо серйозно, був пару раз в Португалії (Назаре, Фару, Порту, Лісабон) і за весь час можу пригадати тільки одного Українського туриста якого зустрів там, а про заробітчан взагалі сказати нічого.

Щоб жорстко не офтопити, я думаю Візейр знає що робить, якщо йому економічно доцільно виконати рейс - вони летять, якщо бачать що компенсувати треба буде менше ніж витрати на виконання рейсу (мінімізувати збитки) - скасують.
Принаймні я припускаю що вони саме так і роблять.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

На півдні португалії багато українців, відпочивав я в Албуфейрі в році 2018 дцятому в готеле Албуфейра Сол 4* походу. на вечері зустрівся мені українець який працює в рестрорані готелю. З його слів тільки в цьому готелі працює 7 українців і це мало бо беруть тільки людей в яких порядок в документах. в маленьких гогтелях працює багато українців та українок по сірих схемах. Літав без багажу тому домовився з цим добродієм про перевезення в україну речей які були куплені в португалії. Бусики які возять до україни передачі та людей відправляються кілька разів на тиждень з цього регіону.
Коли був в Порту зустрічав українських туристів які через порту добирались до "Шляху святого Якова". В Лісабоні зустрічав українських будівельників.
За даними вікіпедії українців в португалії станом на 2014 було 37 852 навіть якщо кожен пятий відвідуватиме україну один раз на рік то назбирається на один а320 в тиждень.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

makor писав: 31 серпня 2020, 21:18 Давно ввёл, сбор за роботов для бронирования. Адблок видимо его задел
я одного разу купив квиток включаючи цей збір (за 6 годин до вильоту).
Купував з телефону використовуючи сайт (через програмку не міг оплатити)
Потім написав скаргу і мені повернули 10Є пояснивши що такий збір існує і може добавитись після кількох неуспішних спроб купівлі квитка
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

Якщо роклад рейсу змінено, і доступне повернення коштів - до якого моменту не пізно подати заявку на повернення?
3 години до вильоту?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Inguri писав: 01 вересня 2020, 22:35 Якщо роклад рейсу змінено, і доступне повернення коштів - до якого моменту не пізно подати заявку на повернення?
3 години до вильоту?
Так, 3 години до вильоту.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Inguri писав: 01 вересня 2020, 22:35 Якщо роклад рейсу змінено, і доступне повернення коштів - до якого моменту не пізно подати заявку на повернення?
3 години до вильоту?
Ви повинні обрати один із вищевказаних варіантів не пізніше ніж за три години до запланованого часу вильоту нового рейсу.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 13 гостей