З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Китайцев и других азиатов нет вообще. Итальянцы в основном, немцы, швейцарцы. Есть поляки, чехи, бельгийцы. Русскоязычных тоже очень мало
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення D. B. Copper »

В соседней теме писал, что в Испании за прошлый месяц было 2 миллиона туристов вместо 10 как за июль 2019. Ну ничего, подождем еще чутка когда элиты поменяют курс с самоизоляции.
Аватар користувача
kiss
Airbus A319
Повідомлень: 113
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:44
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення kiss »

Ferrari писав: 25 серпня 2020, 23:11 Китайцев и других азиатов нет вообще. Итальянцы в основном, немцы, швейцарцы. Есть поляки, чехи, бельгийцы. Русскоязычных тоже очень мало
Майже рай. :grin:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

Ну по крайней мере, это именно то, как выглядят европейские города без "толп туристов", которые надоели. Не всем понравится, хотя и не всем не понравится, всё же не все работают в сфере обслуживания и смежных с туризмом сферах. Посмотрим
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 26 серпня 2020, 09:31 Ну по крайней мере, это именно то, как выглядят европейские города без "толп туристов", которые надоели.
Судя по веб-камерам Ниццы, Канн, Мадрида, Рима, Амстердама и др. городов, толпы все же есть. Только толпы "своих": польских, румынских, шведских и т.д. бэкпекеров.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

>Только толпы "своих": польских, румынских, шведских и т.д. бэкпекеров.

Що, прям всі з рюкзаками на веб-камерах?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 26 серпня 2020, 11:27 >Только толпы "своих": польских, румынских, шведских и т.д. бэкпекеров.

Що, прям всі з рюкзаками на веб-камерах?
Та різні там.
dimm1971

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dimm1971 »

Ferrari писав: 25 серпня 2020, 22:52 В Венеции итальянцы воют от нехватки туристов и денег. Гондольеры возят по 50-60 даже вечером short-tour, хотя уже давно дешевле 100 вечером в гондолу было не сесть. Многие кафе и рестораны по вечерам пустуют. Людей мало, одни европейцы, поэтому брендовые магазины существенно сократили персонал и работают 5-6 Дней в неделю. С сентября будут работать 3-4 раза в неделю-нет основной клиентуры из России, Украины, Азии, Ближнего Востока. Аналогичная ситуация в Портофино и на Лигурийской ривьере - там сейчас хоть и поживее, но убытки огромны и сокращения очень чувствительны.
Сподіваюсь, що і каталонцям прийшло таке покращення. А то вони так волали, що туристи їм набридли, так чекали на ті благословенні часи, коли туристи зникнуть з їхніх вулиць. Ну от дочекалися...
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення grzegorz »

Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются".

Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 26 серпня 2020, 13:06 Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются".

Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер.
Декілька тижнів тому на форумі вже проїхали цю тему, коли зібралось з десяток бекпекерів і "затюкали" мене ногами. :)
Напевно, ви тоді не ще читали форум.

PS. Хілтон - середняковий бренд.
Востаннє редагувалось 26 серпня 2020, 14:16 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення zbruch »

grzegorz писав: 26 серпня 2020, 13:06 Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются".
Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер.
тут скоре дело вкуса и привычек - привычные комнаты с привычной обстановкой ожидаемый сервис одинаковый вкус омлета на завтрак. и хилтон далеко уже на мой взгляд не лакшери брэнд имхо. я в некоторых хилтонах дажев европе останавливался за 45 евро, а в египте вообще за 35 долларов лол. распродажи всякие часто акции. сезоны определенно уровнем повыше.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 26 серпня 2020, 14:16 и хилтон далеко уже на мой взгляд не лакшери брэнд имхо.
Я об этом и говорю. Среди брендов Hilton Worldwide лакшери - это Waldorf Astoria. Ну с натяжкой еще Conrad.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

До конца недели ждем, что Египет передумает по поводу тестов для прибывающих в аэропорты Хургады и Шарма.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення grzegorz »

Bagach писав: 26 серпня 2020, 14:10
grzegorz писав: 26 серпня 2020, 13:06 Багач, ви мене вибачайте, але вас усюди бекпекери "ввижаются".

Не маю на меті вас образити, але здається, що для вас кожен, хто не живе в хілтонах і фор сізонах - ніщеброд бекпекер.
Декілька тижнів тому на форумі вже проїхали цю тему, коли зібралось з десяток бекпекерів і "затюкали" мене ногами. :)
Напевно, ви тоді не ще читали форум.

PS. Хілтон - середняковий бренд.
Я бачив ту дискусію :) Я просто не розумію чому у вас усюди бекпекери згадуються де треба де не треба :) Ну то таке, я сам частково бекпекер і мене ваші коментарі не ображають, образ в них немає, просто по декілька разів на тиждень бачити від вас згадки бекпекерів дивує :) Ну то таке.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 26 серпня 2020, 18:55 Я просто не розумію чому у вас усюди бекпекери згадуються де треба де не треба
Хто створює натовпи в туристичних місцях, коли неможливо нормально зробити фото? Після кого на площах прибирають купу сміття і пляшок? Хто шумить під вікнами готелів? Хто розлягається серед ночі на лавках чи навіть підлогах аеропортів? Лакшері-туристи? Бізнес-туристи?
Inguri писав: 26 серпня 2020, 18:57 ...і віза США!
Будь-який візовий режим - це ганьба і приниження.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 26 серпня 2020, 19:08 Хто створює натовпи в туристичних місцях, коли неможливо нормально зробити фото? Після кого на площах прибирають купу сміття і пляшок? Хто шумить під вікнами готелів? Хто розлягається серед ночі на лавках чи навіть підлогах аеропортів? Лакшері-туристи? Бізнес-туристи?
Зависит от места. Не поверите, но на Мальдивах или Сейшелах, очень даже мешают сделать кадр эти толпы лакшери туристов.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

Bagach писав: 26 серпня 2020, 19:08 Будь-який візовий режим - це ганьба і приниження.
Моего друга Лысого я пускаю домой без проблем. Я знаю, кто это, мы хорошо знакомы.
А, если в гости захочет коллега Усатый, то я сначала пробью информацию - кто таков, не ворует ли, не блевал ли в гостях или ещё что-то.
То есть, я сам решаю, кого пускать домой.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

AZP писав: 26 серпня 2020, 19:32
Bagach писав: 26 серпня 2020, 19:08 Будь-який візовий режим - це ганьба і приниження.
Моего друга Лысого я пускаю домой без проблем. Я знаю, кто это, мы хорошо знакомы.
А, если в гости захочет коллега Усатый, то я сначала пробью информацию - кто таков, не ворует ли, не блевал ли в гостях или ещё что-то.
То есть, я сам решаю, кого пускать домой.
Не помню, в какую-то из топ визовых стран пускают без виз бразильцев. То есть жителя бразильских фавел никто не проверяет, а украинцам надо доказывать что они имеют кучу недвиги, ЗП минимум 2000 баксов, и еще и женаты с детьми.
Востаннє редагувалось 26 серпня 2020, 19:45 користувачем Bagach, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей