З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення chukinson »

Krakowite писав: 20 серпня 2020, 14:34 @chukinson, як ви гадаєте що краще - повна заборона авіарейсів чи дозвіл на авіарейси з подальшим карантином

До речі, доволі багато категорій українців не зобов'язані проводити час в карантині, серед них студенти та батьки дітей, які ходять до польської школи.
Кроме них есть и другие категории украинцев, например бизнес. Я могу въехать на територию Польши как иностранец который занимается хозяйственной деятельностью на территории Польши и входит в правление юрлица но... 14 дней карантина отбивают весь смысл. Я не готов сидеть в карантине ради пары встреч с клиентами. А поляк которые приедет из Украины в Польшу обойдется без карантина.. Вирус в паспорте?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Inguri писав: 20 серпня 2020, 14:34
Ferrari писав: 20 серпня 2020, 10:36 Я думаю, что такими темпами скоро буйным цветом расцветут конторы по "левым" справкам с "негативным" результатом теста. Как раньше стряпали справки из банка и работы, так сейчас будут тесты стряпать...
Они уже есть, но пока дорого - 1500-1800 грн за справку. Но спрос рождает предложение, конкуренцию, что ведет к снижению цен :smile:
А чому це ви думаєте, що тест буде по цей бік кордону?
Вже впроваджуються експрес тести, які робитимуться по прибуттю.
Ви потрапляєте в число хибнопозитивних і кукуєте в маямському чумному ангарі, поки ваш передоплачений круїз плаває по Карибам.
С круизами - отдельная песня :sos:
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

chukinson писав: 20 серпня 2020, 14:44 А поляк которые приедет из Украины в Польшу обойдется без карантина.. Вирус в паспорте?
Так, ця тема викликає запитання у багатьох у Польщі.

Польща поки що роздумує, чи запроваджувати вимогу карантину для своїх громадян, які повертаються з деяких закордонних країн.

Можливо, запровадять обов'язкові тести в аеропорту по прибуттю, за прикладом Німеччини.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... wiada.html
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення DIMMka »

Bagach писав: 20 серпня 2020, 11:31 Хто знайомий з візами D, пов'язаними з купівлею чи орендою нерухомості? Чимось відрізняється процес отримання порівняно з туристичними візами?
Купите недвижимость в Венгрии, там можно оформить ВНЖ. Зачем играться с визами. Или паспорт Румынии.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення DIMMka »

Кстати, вдруг кто-то имеет информацию или сталкивался. Если мой несовершеннолетний ребёнок поступает в школу на Кипре, то поставят ли родителям ВНЖ в паспорта?
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

DIMMka писав: 20 серпня 2020, 18:35
Купите недвижимость в Венгрии, там можно оформить ВНЖ. Зачем играться с визами. Или паспорт Румынии.
Паспорт Румынии, это сейчас не совсем так легко, как было ранее.
Mozer
Airbus A318
Повідомлень: 66
З нами з: 26 червня 2020, 10:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Mozer »

AQS писав: 20 серпня 2020, 18:55 Паспорт Румынии, это сейчас не совсем так легко, как было ранее.
А сколько это вообще стоит? ну +-. Или стоило :) Просто интересно. Впервые слышу о таком..
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

Mozer писав: 20 серпня 2020, 19:01
AQS писав: 20 серпня 2020, 18:55 Паспорт Румынии, это сейчас не совсем так легко, как было ранее.
А сколько это вообще стоит? ну +-. Или стоило :) Просто интересно. Впервые слышу о таком..
Ранее, лет так 10 назад, ставки были 3000-5000 евро. и паспорт приносили, выезд в Румынию был не нужен.
Сейчас не все так просто. Нужно самостоятельно ехать на присягу, знать румынский, готовить документы о близких родственниках, которые родились до определенного года в определенных регионах. Это не совсем легко. Знаю не понаслышке, сам в процессе.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

DIMMka писав: 20 серпня 2020, 18:35 Купите недвижимость в Венгрии
Мне советовали недвижимось в Болгарии.
Mozer писав: 20 серпня 2020, 19:01 А сколько это вообще стоит? ну +-. Или стоило...
Знакомые говорили, что около 4000 зеленых.
Денис Гришин
Airbus A318
Повідомлень: 87
З нами з: 21 червня 2020, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Денис Гришин »

Krakowite писав: 20 серпня 2020, 08:58 Також дай Бог, почнеться масова вакцинація в 2021...
Тут правильно говорить: "не дай Бог начнется массовая вакцинация". :girlhost:
Mozer
Airbus A318
Повідомлень: 66
З нами з: 26 червня 2020, 10:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Mozer »

AQS писав: 20 серпня 2020, 19:19 Ранее, лет так 10 назад, ставки были 3000-5000 евро. и паспорт приносили, выезд в Румынию был не нужен.
Сейчас не все так просто. Нужно самостоятельно ехать на присягу, знать румынский, готовить документы о близких родственниках, которые родились до определенного года в определенных регионах. Это не совсем легко. Знаю не понаслышке, сам в процессе.
а, то есть без таких родственников даже за деньги не сделать паспорт? или таких родственников так же можно за деньги нарисовать? :)
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

DIMMka писав: 20 серпня 2020, 18:40 Если мой несовершеннолетний ребёнок поступает в школу на Кипре, то поставят ли родителям ВНЖ в паспорта?
Не думаю. Але у вас є можливіть отримати посвідку на проживання у Кіпрі, якщо зареєструєте там свій бізнес або придбаєте нерухомість.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AQS »

Mozer писав: 20 серпня 2020, 20:38 а, то есть без таких родственников даже за деньги не сделать паспорт? или таких родственников так же можно за деньги нарисовать? :)
Родственников можно наверное и нарисовать (Мне не пришлось, все из Черновиц). Но язык и присягу в Румынии придется сдавать лично.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення od.andrew »

прилетів в Ніццу з Малаги
паспорт контроль у них навіть на шенгені ж
прикордонник помилково подумав що я прилетів з Ліверпуля і поставив мені штамп в паспорт. потім перекреслив його коли я сказав що я ж з Іспанії лечу.

тепер будуть десь поляки питати в майбутньому шо за штамп :(

але я до чого - якщо прилітаєш з юкей, французи от спокійно ставлять штамп, про ковід не слова
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

od.andrew писав: 21 серпня 2020, 17:18 прилетів в Ніццу з Малаги
паспорт контроль у них навіть на шенгені ж
прикордонник помилково подумав що я прилетів з Ліверпуля і поставив мені штамп в паспорт. потім перекреслив його коли я сказав що я ж з Іспанії лечу.

тепер будуть десь поляки питати в майбутньому шо за штамп :(

але я до чого - якщо прилітаєш з юкей, французи от спокійно ставлять штамп, про ковід не слова
А ніяких питань прикордонник не задавав та не вимагав ніяких заповнених форм коли взнав що Ви з Малаги прилетіли? Все-таки окремі регіони Іспанії вважаються коронанебезпечними...
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення od.andrew »

ні. жодного питання.

спробую тепер автобус в Італію, цікаво чи будуть перевіряти щось там. завжди з Італії всі рейсові автобуси у Францію зупиняють тут на цьому перевалі, але на зворотньому шляху ні. в Вентимільї копи зазвичай стоять на вокзалі бо там треба пересідати на іншу колію (аж Перемишль нагадує в 90х), але я взяв Фліксбус зараз в італійському напрямку, там планую взяти авто, бо у Франції тарифи просто неадекватні
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Rel »

Читал в новостях, но сам не искал, что сейчас можно за 1800 грн купить в инете приглашение на работу в Польшу и въехать прямо по биометрическому паспорту. Как думаете, рискованное дело? Я просто хотел бы пожить там месяцок-другой, поработать, всё равно в офисе сказали раньше ноября ни ногой.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 21 серпня 2020, 18:05 за 1800 грн купить в инете приглашение на работу... Как думаете, рискованное дело?
Та камон, что может быть безопаснее, чем купить какой-либо документ в интернете. Понятно, что риски есть, и риски существенные. Если окажется, что документ не настоящий или не соответствует цели посещения, то это как минимум депортация и запрет на въезд лет на 5. Оно вам надо, даже если вероятность такого события не высокая?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

Rel писав: 21 серпня 2020, 18:05 Читал в новостях, но сам не искал, что сейчас можно за 1800 грн купить в инете приглашение на работу в Польшу и въехать прямо по биометрическому паспорту. Как думаете, рискованное дело? Я просто хотел бы пожить там месяцок-другой, поработать, всё равно в офисе сказали раньше ноября ни ногой.
Підтримуючи Даркнет, ти шкодиш чесним людям - я думаю, ти це розумієш.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей