LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення АндрейМ »

Bagach писав: 22 липня 2020, 15:17 Не володію сильно розмовною англійською.
Хлопець, з яким я розмовляв, теж не дуже добре володів англійською. :smile: Намагався польською зі мною спілкуватись - я дещо розумів, так і вирішили питання. 8-) Принаймні, я подіваюсь, що вирішили.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

Спробував знову додзвонитись до російськомовного оператора. Провисів 20 хвилин і кинув слухавку.
Додзвонився за 10 хв. до англійськомовного з американським акцентом. Суть питання пояснив. Оператор запитав мене, чи не бажаю я поговорити з російськомовним. Я був не проти, і досить швидко мене переключили. Квиток перебронював.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Ferrari »

Сняли Харьков до конца летнего расписания.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення zbruch »

Был в свое время куплен билет KBP-BRU/AMS-KBP на май месяц, в апреле когда LOT все поотменяла, я как то с более-менее спокойной душой перенес все на октябрь, почему-то будучи уверенным,что до октября вопрос разрешится. Сегодня естественно ситуация выглядет иначе. Никто не сталкивался с ситуацией когда у поляков рейсы выполняются, но ты как турист лететь не можешь? Визы и Райян как я понян в таких случаях никоим образом не входят в положение - не то чтобы возврат не делают, даже никаких льгот по дальнейшим переносам не предлагают. Как у поляков обстоят дела?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 04 серпня 2020, 08:45 Никто не сталкивался с ситуацией когда у поляков рейсы выполняются, но ты как турист лететь не можешь? Визы и Райян как я понян в таких случаях никоим образом не входят в положение - не то чтобы возврат не делают, даже никаких льгот по дальнейшим переносам не предлагают. Как у поляков обстоят дела?
По своему опыту скажу, что классики более лояльны в этом вопросе. За LOT не скажу, но Lufthansa и Air Baltic были готовы пойти на встречу и сделать перенос или ваучер.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

12.08, 13:30, написав в АК, сказав що я вже дуже довго чекаю, задовбало, даю тиждень, якщо грошей не буде, подаюсь на чарджбек.
12.08, 14:01, відповіли (був здивований такому швидкому фідбеку):
I kindly inform you that I have transferred your case to a dedicated department. You should receive your refund shortly. I am really sorry for the prolonged wait time for the refund.
12.08, 15:19,
I would like to kindly inform you that your ticket refund  has been processed. The money will be returned to the original form of payment within a few business days.
13.08.2020 - отримав кошти на рахунок.

Загалом, термін очікування 101 день.

Для себе прийняв рішення - чекаю +/-90, якщо коштів немає, подаюсь на чарджбек.
До слова, Bagach, рекомендую повторити мій "допрацьований" досвід, тобто перед подачею на чарджбек, зв'язатись з АК.
Моя рекомендація для інших, не сидіть мовчки чекаючи що АК добровільно і/або швидко поверне кошти.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення asu »

А як писали в АК? Пошта чи підтримка в ФБ? Бо вже місяць підтримка в ФБ не відповідає, хоча хочу банально перебронювати на наступний рік.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 16 серпня 2020, 12:01 Для себе прийняв рішення - чекаю +/-90, якщо коштів немає, подаюсь на чарджбек.
До слова, Bagach, рекомендую повторити мій "допрацьований" досвід, тобто перед подачею на чарджбек, зв'язатись з АК.
Моя рекомендація для інших, не сидіть мовчки чекаючи що АК добровільно і/або швидко поверне кошти.
Хорошо, что у вас это сработало. Я также всегда вначале предупреждаю АК перед подачей на чарджбек, т.к. для меня добровольный возврат будет сильно быстрее. Ни разу не помогло пока. Но я с ЛОТом дел не имел.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

asu писав: 16 серпня 2020, 12:07 А як писали в АК? Пошта чи підтримка в ФБ? Бо вже місяць підтримка в ФБ не відповідає, хоча хочу банально перебронювати на наступний рік.
Я комунікував через електронку: kontakt@lot.pl

Перед цим, також відправляв їм запити через цю форму: https://www.lot.com/ua/uk/contact-form
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 16 серпня 2020, 12:01 До слова, Bagach, рекомендую повторити мій "допрацьований" досвід, тобто перед подачею на чарджбек, зв'язатись з АК.
Зв'язувався з LATAM і з LH (по додаткових послугах) на 91-й день з питанням: "Коли будуть кошти?". Після їх аргументів у стилі "криза, багато звернень, термінів не знаємо", подавав на чарджбек. У першому випадку кошти повернув через чарджбек, у другому - ще чекаю.
Зараз же буду зразу подавати на чарджбек на 91-й день. Видзвонювати їх, висіти по 40 хв. на лінії немає ні сил, ні бажання.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Ваше право) Просто чому я рекомендую написати (все ж це пару хвилин часу), не телефонувати (хоча б LOT), тому що вони ну дуже оперативно відповіли і вирішили питання, чому я щиро здивований.
А якщо одразу на чарджбек подаватись, то до вже витрачених 90 днів, треба буде чекати ще як мінімум 60 днів.
В жодному випадку Ви нічого не втратите якщо на 89-90 день напишете, якщо скажуть чекайте ще або взагалі нічого не напишуть, ну знач можна йти в банк.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

asu писав: 16 серпня 2020, 12:07 ...хочу банально перебронювати на наступний рік.
Я перебронював вересневий квиток на наступний квітень. Тепер жалкую, так як міг запросити рефанд.
Враховуючи те, як твердо закрилась Європа від третіх країн, перенос - штука не дієва. Потрібно сподіватись, що можливо буде зробити ще один перенос, і що не будуть виконувати рейсів без туристів.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення zbruch »

С похожей ситуацией - переносил рейс на октябрь - написал им в фейсбук чат. Через двое суток ответили, что поле возобновления перелетов переносы возвраты согласно условиям тарифа. Вот так. Я конечно попытаюсь еще раз перенести ближе к вылету (на возврат я даже не надеюсь уже), но позиция у них такая вот сейчас.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 17 серпня 2020, 10:37 С похожей ситуацией - переносил рейс на октябрь - написал им в фейсбук чат. Через двое суток ответили, что поле возобновления перелетов переносы возвраты согласно условиям тарифа. Вот так. Я конечно попытаюсь еще раз перенести ближе к вылету (на возврат я даже не надеюсь уже), но позиция у них такая вот сейчас.
Неужели идут по пути лоукостов?
Перечитайте ковидные правила изменений билетов, которые часто обновляются. Вроде ж должны резрешать переносы.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Olek »

Хватит оффтопить. Это тема про ЛОТ, а не ЕВРО
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

LOT нарешті повернув мені кошти за скасований рейс KRK-OTP, час очікування становив 83 дні.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення zbruch »

LOТ продолжит летать с 2 октября, или Украина все же с списке запрещенных направлений у них теперь?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

zbruch писав: 01 вересня 2020, 10:44 LOТ продолжит летать с 2 октября, или Украина все же с списке запрещенных направлений у них теперь?
А они переставали? Есть рейсы и сегодня, и ежедневно в сентябре.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

Lot збільшив частоту зі Львова до Варшави до 12 рейсів на тиждень
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Ferrari »

Наверное "воздух катают"
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей