Въезд в Украину во время коронавируса

Peter84
Airbus A318
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2020, 06:52
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Peter84 »

Ввели страховку для громадян України, які прилетіли з «червоної зони» Порадьте де купувати(компанія,сайт) на скільки часу)?
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення mmyykkoollaa »

Кто и когда ввел такое требование? Вы уверены, что ничего не путаете? Гражданина Украины не могут не пустить в Украину, независимо от наличия страховки
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення mmyykkoollaa »

Списое "красных" и "зеленых" стран поменялся. В зеленую зону вошла Британи. При этом, из-за эффекта малых чисел, в красную зону попали вполне благополучные Германия и Нидерланды

https://moz.gov.ua/article/news/informa ... nja-stanom
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Peter84 писав: 01 серпня 2020, 20:51 Ввели страховку для громадян України, які прилетіли з «червоної зони» Порадьте де купувати(компанія,сайт) на скільки часу)?
Нет такого требования
Peter84
Airbus A318
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2020, 06:52
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Peter84 »

Непотрібно так непотрібно, але на «Українській Правді» прочитав таке:

Українці та іноземці, які подорожують із країн "червоної зони", повинні мати поліс медичного страхування, а також зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Читайте первоисточник на сайте КМУ
Peter84
Airbus A318
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2020, 06:52
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Peter84 »

Приїхав у МА «Львів», громадянам України страховий поліс непотрібен. Здав тест в аеропорту на «ковід19»(в черзі чекав 1.5 години)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Есть информация, что при въезде из Черногории в Украину не нужна самоизоляция и тесты. Договорились?

Согласно постановлению Кабинета Министров Украины № 641 (ст.20 п.3) от 22.07.20, с 01.08.20 гражданам Украины и других стран, которые пребывали в Черногории до 14 дней, по возвращению в Украину не требуется проходить самоизоляцию/обсервацию, регистрироваться в системе "ДЇЙ ВДОМА", а также отсутствует необходимость в проведении ПЦР тестов.

Данное послабление действует до 31.08.20 и может быть продлено до конца летнего сезона 2020 года.

Просьба проинформировать всех заинтересованных лиц!

Приглашаем в Черногорию!

Если это так, то я совсем ничего не понимаю. Из Черногории без тестов и самоизоляции, а из условных Германии или Кипра - с тестом или самоизоляцией.
Борьба с опаснейшим вирусом в самом разгаре.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Собакевич »

Согласно постановлению Кабинета Министров Украины № 641 (ст.20 п.3) от 22.07.20, с 01.08.20 гражданам Украины и других стран, которые пребывали в Черногории до 14 дней, по возвращению в Украину не требуется проходить самоизоляцию/обсервацию, регистрироваться в системе "ДЇЙ ВДОМА", а также отсутствует необходимость в проведении ПЦР тестов.
Не нашел ничего похожего в этом постановлении. https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanov ... a-zapr-641
Единственная фраза, которая "пробегала мимо" 14 дней, имеет противоположный смысл
"3) особи, що перетинають державний кордон та прибули з держави або є громадянинами (підданими) держав із значним поширенням
COVID-19 (крім осіб, які не досягли 12 років, є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїздних і локомотивних бригад, інструкторів збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил України, діячів культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою)."
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Я тоже не нашел.
Поэтому ничего понять не могу.

Кстати, а если пересекающего границу нет смартфона, а только кнопочный телефон? Куда ДИЮ ему устанавливают?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення alex.s »

По прилету из Стамбула пограничник спросил адрес и телефон. Прошел мимо большой очереди на тест и вышел в город. Нигде больше ничего не спрашивали.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Ну, это понятно. Турция - в зеленой зоне
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення alex.s »

Ferrari писав: 04 серпня 2020, 15:30 Ну, это понятно. Турция - в зеленой зоне
Ну я мог бы из красной так же пройти мимо очереди и выйти в город. Откуда я прилетел пограничник не спрашивал. И сколько я там был.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Ferrari »

Это лишний раз показывает лишь видимость контроля и имитацию бурной деятельности
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Собакевич »

Ну я мог бы из красной так же пройти мимо очереди и выйти в город. Откуда я прилетел пограничник не спрашивал. И сколько я там был
возможно, у него уже были списки пассажиров, переданные АК.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Krakowite »

alex.s писав: 04 серпня 2020, 15:33 Ну я мог бы из красной так же пройти мимо очереди и выйти в город. Откуда я прилетел пограничник не спрашивал. И сколько я там был.
Тобто 'обійти чергу'?

Ніхто не змушує проходити тест саме в аеропорту після прильоту.

Усі бажаючі можуть 2 тижні побути в самоізоляції або здати тест де-ін-де, щоб мати можливість швидше вийти з карантину.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення ABC »

Я пару дней прилетел из Даламана и по загранпаспорту проходил контроль. Пограничник смотрел штампы в паспорте и сам сделал выводы, где я был и сколько времени, результат- зеленая зона. Как по ID карточке или по двум разным паспортам контроль происходит - не знаю.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Krakowite »

Через нові карантині обмеження багато мандрівників відмовляється від подорожі з Польщі до України

Скажімо, у понеділок 3 серпня з Катовіце до Києва мало полетіти 115 пасажирів, остаточно в літаку опинилося 99 осіб.
В свою чергу до Львова полетіло ледве 50% з тих мандрівників, у яких були викуплені білети.
Inguri

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення Inguri »

alex.s писав: 04 серпня 2020, 15:13 По прилету из Стамбула пограничник спросил адрес и телефон. Прошел мимо большой очереди на тест и вышел в город. Нигде больше ничего не спрашивали.
Навіщо йому адреса і телефон?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Въезд в Украину во время коронавируса

Повідомлення alex.s »

Inguri писав: 04 серпня 2020, 18:28
alex.s писав: 04 серпня 2020, 15:13 По прилету из Стамбула пограничник спросил адрес и телефон. Прошел мимо большой очереди на тест и вышел в город. Нигде больше ничего не спрашивали.
Навіщо йому адреса і телефон?
Я не спрашивал. Но спрашивали у всех передо мной с другого рейса.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 10 гостей