З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

roger писав: 22 липня 2020, 23:33 Повертався я через Польщу і нічого при цьому не порушував! Я просив про транзит до Іспанії і мені не заборонили.
З одного боку, у Вас же транзит був через Угорщину до Іспанії, і цілком логічно, що і повертатися треба таким же чином. З іншого боку, Ви поверталися додому і навряд чи є заборона на повернення в свою країну через ту ж Польщу.
roger писав: 22 липня 2020, 23:33 МОЗу Іспанії я надав реальні контактні дані
Коли саме і яким чином?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

Glucker писав: 23 липня 2020, 00:26
roger писав: 22 липня 2020, 23:33 Повертався я через Польщу і нічого при цьому не порушував! Я просив про транзит до Іспанії і мені не заборонили.
З одного боку, у Вас же транзит був через Угорщину до Іспанії, і цілком логічно, що і повертатися треба таким же чином. З іншого боку, Ви поверталися додому і навряд чи є заборона на повернення в свою країну через ту ж Польщу.
roger писав: 22 липня 2020, 23:33 МОЗу Іспанії я надав реальні контактні дані
Коли саме і яким чином?
В аеропорті Барселони я віддав заповнену санітарну форму.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

Doro писав: 22 липня 2020, 23:18 Вы серьезно считаете, что такие вылазки могут стать массовыми? Та люди очкуют куда-либо выезжать, это все носит одиночный характер.
Я же написал, это маловероятно. Но что, если всё же эта низкая вероятность сработает?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

roger писав: 23 липня 2020, 01:08 В аеропорті Барселони я віддав заповнену санітарну форму.
Вы проходили пограничный контроль в Барселоне?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Нет, в Барселоне пограничников при прилете из Будапешта проходить не нужно
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення D. B. Copper »

Тем, кто собирается прорываться в Италию для туризма нужно, все-таки, провести две недели в любой стране ЕС, чтобы без проблем заехать. Особенно, если ожидается паспортный контроль в Италии.
People travelling to Italy from any of the above Countries will not be required to justify their reasons for travelling and will not be subject to a 14-day quarantine period in self-isolation (unless they stayed in any other Country during the 14 day period prior to travelling to Italy);
https://www.esteri.it/mae/en/ministero/ ... talia.html
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

Ferrari писав: 23 липня 2020, 10:58 Нет, в Барселоне пограничников при прилете из Будапешта проходить не нужно
Вот и ответ на вопрос о том, что роджер вроде как не нарушал правила въезда в Испанию. На самом деле, у него просто никто это не проверял
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igoresha »

Ferrari писав: 23 липня 2020, 13:42 Об этом мы и толкуем).
Ну мой коментарий был к фразе
Повертався я через Польщу і нічого при цьому не порушував!
Потому что не нарушать - это когда въехать в страну без серых транзитных схем, которые существуют исключительно из-за "дырки" в нормативке транзитных стран
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Сьогоднішнє повідомлення Сергія Сидоренка це жарт такий? https://www.facebook.com/10000133273536 ... 083996486/
Можливо, в нього паспорт не простий.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

в чому проблема з Албанії через Будапешт транзитом? Візз же наче літає.

Тобто, логістичної проблеми нема. Є лише ризик, що не дозволять такий транзит, або вже в Брюсселі завернуть, якщо перевірятимуть.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Ну в Албанії він відпочивав, якщо ти ЄП читаєш. Як там Греція, я хз, він не радив поромом, бо не пустять.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Так і я про те - як ще сюди Греція влізла. Він там трохи шифрується, мабуть румунський(с) паспорт має
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

гадаю, журналістів з акредитацією мали би пускати. Це ж "спеціалісти, які не можуть виконувати свою роботу з дому". Може в нього є контракт з якимось європейським медіа.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Так Шмыгаль сегодня полетел в Брюссель. Может и его в состав делегации взял. Ибо уж очень оперативно новости из Еврокомиссии на ЕП публикуются)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

А тем временем средняя инциндентность за две недели в среднем по ЕС составляет уже более 22. Тренд растущий.
У нас - 24,2. Тренд стабильный.
У Беларуси, кстати, уже 24,3)). И падает космическими темпами.
У Турции 16,1 и продолжает подать. Думаю, остановится примерно на 15)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Видно, что у многих стран ситуация с заболеванием развивается волнами. Тут мы со своей стабильностью скорее исключение.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей