WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення grzegorz »

Ну чому зразу лохи? Люди могли купити квитки ще задовго до цього ковід-маразму.

Тут майже весь форум минулого літа - восени бронював квитки на весну-літо цього року, вони усі теж лохи?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ferrari »

Liubko, Вы так и говорите: «Я не лох». Нынче это в тренде.
По поводу отмены рейса в день вылета из-за слабой загрузки - очень сомневаюсь. Тем более на рейсе внутри ЕС.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

grzegorz писав: 21 липня 2020, 11:30 Ну чому зразу лохи? Люди могли купити квитки ще задовго до цього ковід-маразму.

Тут майже весь форум минулого літа - восени бронював квитки на весну-літо цього року, вони усі теж лохи?
Я теж купляв на весн літо та навіть осінь . Проте всі мої бронювання були скасовані перенесені в часі тому подібне. що стало причиною повернення коштів або інших способів вирішення питання мирно.
Але це мені так щастить напевне не всім так.
Напевне є в цих літаках пусті місця тих хто загарався в +20% . І ще частинам місць заповнена людьми у яких є відповідні документи для перетину кордону.
У раннє бронювання Афін я повірю а от в масове раннє бронювання Будапешту віритться недуже.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 21 липня 2020, 11:31 Liubko, Вы так и говорите: «Я не лох». Нынче это в тренде.
По поводу отмены рейса в день вылета из-за слабой загрузки - очень сомневаюсь. Тем более на рейсе внутри ЕС.
Не зовсім так. Один з моїй рейсів також полетів без мене. Формальна я також серед лохів. :smile: Багато хто з тим стикнувся. Але є різниця, якщо квитки бронювалися до обмежень і після. Далі продовжую дивуватися людям, які знаючи про обмеження продовжують бронювати квитки, ще й до того без flex. Маємо ще інші приклади, дехто вже посидів в ізоляторі для нелегалів в Греції. Хоча, може комусь бракує гостроти відчуттів. :smile:
А стосовно скасувань рейсів в день вильоту можете перевірити по W63136.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

dtm писав: 21 липня 2020, 11:43 Я теж купляв на весн літо та навіть осінь . Проте всі мої бронювання були скасовані перенесені в часі тому подібне. що стало причиною повернення коштів або інших способів вирішення питання мирно.
Але це мені так щастить напевне не всім так.
Напевне є в цих літаках пусті місця тих хто загарався в +20% . І ще частинам місць заповнена людьми у яких є відповідні документи для перетину кордону.
У раннє бронювання Афін я повірю а от в масове раннє бронювання Будапешту віритться недуже.
Как раз Будапешт с учетом транзита мог очень хорошо заполняться.

Многие как-то резко негативно высказываются про тех, кто играл в рулетку с +20%. Это зависть? Уверен, игравших в эту игру ничтожно мало на фоне всех билетов у Визза. Подавляющее большинство - именно ранние бронирования, но с учетом того, как они тасуют расписание, то больше всего шансов попасть было у тех, у кого билеты OW. С RT билетами шанс, что поменяют распиание хотя бы одного рейса, имхо, ну очень высок. Соответственно, не думаю, что Визз получает таким образом существенные суммы.

Основные направления Визза из Украины в первую очередь для зарботичан, студентов и т.д, которые имеют возможность въезжать в ЕС. Для туризма у них Греция и Кипр, все.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

grzegorz писав: 21 липня 2020, 11:30 Ну чому зразу лохи? Люди могли купити квитки ще задовго до цього ковід-маразму.

Тут майже весь форум минулого літа - восени бронював квитки на весну-літо цього року, вони усі теж лохи?
Я також бронював до обмежень і також 1 мій рейс полетів без мене. Не сприйміть, що я хотів когось образити. Тут справа в тому, що з точки зору авіакомпанії ми всі лохи, хто купив квитки і не зміг вилетіти. Але погодьтеся, що бронювати в момент дії обмежень і на час дії обмежень - не обачно, м'ягко кажучи.
Востаннє редагувалось 21 липня 2020, 11:55 користувачем Liubko, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 21 липня 2020, 11:51 Я також бронював до обмежень і також 1 мій рейс полетів без мене. Не сприйміть, що я хотів когось образити. Тут справа в тому, що з точки зору авіакомпанії ми всі лохи, хто купив квитки і не зміг вилетіти.
Очень странно делить людей на лохов и нелохов. Тем более, думаю, что АК не мыслит такими категориями. У всех в этот кризис есть потери, логично, что деньги теряют и АК и пассажиры.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 21 липня 2020, 11:55 Очень странно делить людей на лохов и нелохов. Тем более, думаю, что АК не мыслит такими категориями. У всех в этот кризис есть потери, логично, что деньги теряют и АК и пассажиры.
Тут ви пересмикуєте. Ви ж добре знаєте скільки людей бавилися в лотерею 120%.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jurkok »

Я тільки запитав про загрузку першого рейсу з Запоріжжя, а тут така дискусія :grin:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

Если опустить все эти разговоры про лохов и не лохов, то Визз и Раян с моральной точки зрения поступили некорректно в отличие от классиков. Но и суммы потерь клиентами здесь в большинстве не сильно большие.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Bagach писав: 21 липня 2020, 12:13 Если опустить все эти разговоры про лохов и не лохов, то Визз и Раян с моральной точки зрения поступили некорректно в отличие от классиков. Но и суммы потерь клиентами здесь в большинстве не сильно большие.
Про раян я б так не сказав. Вони скасували більшість рейсів на час обмежень. В інших випадках можна було домовитися, маю особистий досвід. А польоти пустих літаків за рахунок кинутих пасажирів - це виключно фішка Wizz. Тим більше, що можна було легко відсортувати - хто бронював до обмежень і після. Про втрати погоджуюся, вони не великі.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

jurkok писав: 21 липня 2020, 12:11 Я тільки запитав про загрузку першого рейсу з Запоріжжя, а тут така дискусія :grin:
Я сам в шоці. Щось люди такі ніжні стали, образливі. :smile:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 21 липня 2020, 12:13 Если опустить все эти разговоры про лохов и не лохов, то Визз и Раян с моральной точки зрения поступили некорректно в отличие от классиков. Но и суммы потерь клиентами здесь в большинстве не сильно большие.
Чому? В такому разі і компенсувати 20% при відміні Wizz не мав би - форс-мажор. А якщо нема форс-мажора і літак летить, то які претензії?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 21 липня 2020, 12:25
Bagach писав: 21 липня 2020, 12:13 Если опустить все эти разговоры про лохов и не лохов, то Визз и Раян с моральной точки зрения поступили некорректно в отличие от классиков. Но и суммы потерь клиентами здесь в большинстве не сильно большие.
Чому? В такому разі і компенсувати 20% при відміні Wizz не мав би - форс-мажор. А якщо нема форс-мажора і літак летить, то які претензії?
Щодо гри в 20%, тут я взагалі не в курсі, що це таке, так як не клієнт сабжа.
Щодо кидалова в період туристичного бану при активних рейсах - це моя суб'єктивна точка зору.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

mischko писав: 21 липня 2020, 12:25
Bagach писав: 21 липня 2020, 12:13 Если опустить все эти разговоры про лохов и не лохов, то Визз и Раян с моральной точки зрения поступили некорректно в отличие от классиков. Но и суммы потерь клиентами здесь в большинстве не сильно большие.
Чому? В такому разі і компенсувати 20% при відміні Wizz не мав би - форс-мажор. А якщо нема форс-мажора і літак летить, то які претензії?
Форс мажор впливаэ на компенсацію 250+ євро за скасування.
а 20% це маркетинговий хід щоб залишити гроші в середині компанії а не компенсація.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

dtm писав: 21 липня 2020, 12:42 Форс мажор впливаэ на компенсацію 250+ євро за скасування.
Что значит, влияет? Форс-мажор - это ситуация, когда авиакомпания не могла иметь влияние на ситуацию. Каким образом Визз может прямо влиять на еврокомисию, которая запрещает сейчас путешествовать украинским гражданам с туристической целью?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Igoresha писав: 21 липня 2020, 12:45
dtm писав: 21 липня 2020, 12:42 Форс мажор впливаэ на компенсацію 250+ євро за скасування.
Что значит, влияет? Форс-мажор - это ситуация, когда авиакомпания не могла иметь влияние на ситуацию. Каким образом Визз может прямо влиять на еврокомисию, которая запрещает сейчас путешествовать украинским гражданам с туристической целью?
ну те і означає що в ситуації форс-мажору 250+ не виплачують
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

Який ще кидок? Купа людей користаються цими рейсами, бо мають право в'їзду і вдячні, що є можливість дістатися за 2-3 години, а не 24-48.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

dtm писав: 21 липня 2020, 12:49 ну те і означає що в ситуації форс-мажору 250+ не виплачують
Напевно, слід розрізняти заборону на авіаційне сполучення взагалі і заборону на не необхідні подорожі громадян третіх країн.
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ingeniero »

Bagach писав: 21 липня 2020, 12:28 Щодо кидалова в період туристичного бану при активних рейсах - це моя суб'єктивна точка зору.
ИМХО, это не кидалово ради кидалова. Не думаю, что имело бы экономический смысл постоянно гонять пустой самолет. Скорее всего, какая-то часть билетов всё-таки выкуплена и этой части Wizzair, видимо, достаточно, чтобы считать рейс экономически целесообразным. Его отмена, например, могла вылится в бОльшие финансовые потери.
Кроме того, как выше писал Sentry, расписание много раз переигрывали, поэтому по многим рейсам была возможность отмены с возвратом 100%/120%. Кто-то этой возможностью воспользовался, кто-то надеялся на лучшее и не угадал, а кто-то может вообще внимания не обращал.
Я сам до последнего надеялся с Афинами. И даже перебронировал с МАУ на Wizzair, когда МАУ порезали расписание месяц назад. Но на прошлой неделе стало очевидно, что шансов полететь в августе фактически нет. А потом и все рейсы отменили, пришлось отменять все планы, которые были составлены в основном еще в августе-окрябре прошлого года.
+И, кстати, у меня лично к МАУ у меня за это время появилось гораздо больше негатива, чем к Wizzair.
Востаннє редагувалось 21 липня 2020, 12:59 користувачем ingeniero, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей