Візи та все про них...

Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

mischko писав: 17 липня 2020, 11:08Ти обґрунтовував поїздку особистими цілями чи по роботі?
По роботі. Але я єдиний отримав цю візу з нашої компанії тоді — 6 девелоперів та 2 менеджера вихопили відмови майже без співбесіди.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

artml писав: 17 липня 2020, 16:31
mischko писав: 17 липня 2020, 11:08Ти обґрунтовував поїздку особистими цілями чи по роботі?
По роботі. Але я єдиний отримав цю візу з нашої компанії тоді — 6 девелоперів та 2 менеджера вихопили відмови майже без співбесіди.
воу, у нас навіть іранцю дали, правда лише на 6 місяців
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Igoresha писав: 17 липня 2020, 11:55
manjeroke писав: 16 липня 2020, 19:57 Поездка должна быть логичной.
Это субъективное. Для кого-то 4 дня в Торонто погулять абсолютно логичны, для кого-то нет.
Например, для меня 7 дней лежать на пляже - нелогичный отдых. Но для многих - очень даже логичный
Логично должно быть для офицера. Очень часто люди имея свои мысли в голове (бывает очень странные) думают что у всех такие же.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 17 липня 2020, 16:31
mischko писав: 17 липня 2020, 11:08Ти обґрунтовував поїздку особистими цілями чи по роботі?
По роботі. Але я єдиний отримав цю візу з нашої компанії тоді — 6 девелоперів та 2 менеджера вихопили відмови майже без співбесіди.
Звучит так что анкеты были неправильно заполнены если честно...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 17 липня 2020, 16:43
Igoresha писав: 17 липня 2020, 11:55
manjeroke писав: 16 липня 2020, 19:57 Поездка должна быть логичной.
Это субъективное. Для кого-то 4 дня в Торонто погулять абсолютно логичны, для кого-то нет.
Например, для меня 7 дней лежать на пляже - нелогичный отдых. Но для многих - очень даже логичный
Логично должно быть для офицера. Очень часто люди имея свои мысли в голове (бывает очень странные) думают что у всех такие же.
Так що мені потрібно попасти на офіцера, який любить короткі сіті-тріпи, а не двотижневе лежання на пляжі.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 17 липня 2020, 16:45
manjeroke писав: 17 липня 2020, 16:43
Igoresha писав: 17 липня 2020, 11:55
Это субъективное. Для кого-то 4 дня в Торонто погулять абсолютно логичны, для кого-то нет.
Например, для меня 7 дней лежать на пляже - нелогичный отдых. Но для многих - очень даже логичный
Логично должно быть для офицера. Очень часто люди имея свои мысли в голове (бывает очень странные) думают что у всех такие же.
Так що мені потрібно попасти на офіцера, який любить короткі сіті-тріпи, а не двотижневе лежання на пляжі.
Вы главное думайте своей головой. Моей жене например спокойно дали визу под роды, когда мы жили в Тайване и доход был чуть меньше 2к$. А сколько бреда на форумах пишут и видео с "визовыми специалистами" по поводу получения визы для беременных. Их послушать - так надо за год ехать... А можно просто говорить правду.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

Bagach писав: 16 липня 2020, 11:57
Inguri писав: 16 липня 2020, 11:54
Bagach писав: 16 липня 2020, 10:25

Цими візовими шаблонами можна в обидві сторони жонглювати. Навіть "обкатаний паспорт" можуть порахувати як те, що спеціально "накатував" поїздки перед подачею на візу. Або матеріальний стан: бідний - потенційний батрак-нелегал, багатий - будуть кошти щоб тривалий час жити в країні призначення і просити статус біженця.
Австралія - частина Канади? Смєшалісь в кучу коні, люді...
Я думаю, принципи у міграційної політики візових країн - однакові.
Мені здається що ніт. США то США, Канада -то Канада. З візовох точки зору мені вони здалися все ж на ЄС більше схожими, де документами щось є сенс доводити, зі Штатами там все не так очевидно.

До речі, що до коротких (одноденних, наприклад) подорожей. Знаходячись пару років тому у справах в Стамбулі кілька днів, вирішив злітати одноденний mileage/segment run Aegean. Так з греками менше питань було, ніж з Турками по поверненню) дуже дивувались, логіку не розуміли, викликали старшого зміни, технічно як я зрозумів хм легше було анулювати попередній мій виїзд зранку, ніж оформляти новий вїзд тією ж датою. от вам і "безпроблемна" туреччина
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

UKCC писав: 17 липня 2020, 17:59 До речі, що до коротких (одноденних, наприклад) подорожей. Знаходячись пару років тому у справах в Стамбулі кілька днів, вирішив злітати одноденний mileage/segment run Aegean. Так з греками менше питань було, ніж з Турками по поверненню) дуже дивувались, логіку не розуміли, викликали старшого зміни, технічно як я зрозумів хм легше було анулювати попередній мій виїзд зранку, ніж оформляти новий вїзд тією ж датою. от вам і "безпроблемна" туреччина
Якраз збираюсь в дводенну подорож до Стамбула. В перший день вранці приліт, на наступний день ввечері виліт. Можуть віднестись з підозрою?
В Європі проблем з цим не було ніде, окрім Мюнхена (MUC), де були здивовані коротким терміном візиту.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

Bagach писав: 17 липня 2020, 18:15
UKCC писав: 17 липня 2020, 17:59 До речі, що до коротких (одноденних, наприклад) подорожей. Знаходячись пару років тому у справах в Стамбулі кілька днів, вирішив злітати одноденний mileage/segment run Aegean. Так з греками менше питань було, ніж з Турками по поверненню) дуже дивувались, логіку не розуміли, викликали старшого зміни, технічно як я зрозумів хм легше було анулювати попередній мій виїзд зранку, ніж оформляти новий вїзд тією ж датою. от вам і "безпроблемна" туреччина
Якраз збираюсь в дводенну подорож до Стамбула. В перший день вранці приліт, на наступний день ввечері виліт. Можуть віднестись з підозрою?
В Європі проблем з цим не було ніде, окрім Мюнхена (MUC), де були здивовані коротким терміном візиту.
это всё зависит на кого попасть, я утром прилетал в Стамбул и вечером улетал, никаких вопросов не было, да и вообще не понимаю что тут удивительного...
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

два дні напевно норм буде, (я літав на вихідні неодноразово вечір пт/вечір нд, все ок було
В тій одноденній подїздці я так зрозумів в них якісь технічні проблеми виникли з реєстрацією виїзду/в'їзду і вони не вірили походу і неодноразово перепитували чи я таки літав кудись чи пропустив літак і бажаю залишити транзитну зону (прияому я літав на цілий день майже, з виходом в місто, пляжем і гіросом - не просто direct turnaround)) шукали грецькі штампи
Востаннє редагувалось 17 липня 2020, 18:24 користувачем UKCC, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Labiann писав: 17 липня 2020, 18:19
Bagach писав: 17 липня 2020, 18:15
UKCC писав: 17 липня 2020, 17:59 До речі, що до коротких (одноденних, наприклад) подорожей. Знаходячись пару років тому у справах в Стамбулі кілька днів, вирішив злітати одноденний mileage/segment run Aegean. Так з греками менше питань було, ніж з Турками по поверненню) дуже дивувались, логіку не розуміли, викликали старшого зміни, технічно як я зрозумів хм легше було анулювати попередній мій виїзд зранку, ніж оформляти новий вїзд тією ж датою. от вам і "безпроблемна" туреччина
Якраз збираюсь в дводенну подорож до Стамбула. В перший день вранці приліт, на наступний день ввечері виліт. Можуть віднестись з підозрою?
В Європі проблем з цим не було ніде, окрім Мюнхена (MUC), де були здивовані коротким терміном візиту.
это всё зависит на кого попасть, я утром прилетал в Стамбул и вечером улетал, никаких вопросов не было, да и вообще не понимаю что тут удивительного...
Я тоже не понимаю. Люблю короткие поездки, законов не нарушаю. А вот то, что работники посольства и пограничники могут быть с тараканами в голове, уже не раз слышал. Стыкнулся только один раз.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Нє, ну от я уявляю якогось темношкірого з ЦАР, який має довідку з доходом 100баксів, але на шиї теліпаються ліберійські діаманти, який далі Мапуто не бував, але хоче прилетіти у Київ на три дні поласувати перепічкою і відчути атмосферу Трої.
І наш консул Вбийкрота відмовляє йому у візі, а той волає про споконвічне приниження та BLM.
Востаннє редагувалось 17 липня 2020, 19:07 користувачем Olek, всього редагувалось 1 раз.
Причина: не потрібно використовувати лайливі слова
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Насправді, штатівська віза найпростіша, найпрозоріша та найзрозуміліша. І найсправедливіша.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 18:42 Насправді, штатівська віза найпростіша, найпрозоріша та найзрозуміліша. І найсправедливіша.
це ти просто на процесінг не попадав
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

А що з ним не так?
Наперед відомо, що айтішніки, хіміки та інші ядерщики туди потрапляють.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

Я айтішнік з хімічною освітою, лол. Але не потрапляв.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 18:52 А що з ним не так?
Наперед відомо, що айтішніки, хіміки та інші ядерщики туди потрапляють.
Найсмішніше, що коли я їхав по роботі - то не попав, хоча вже тобі був ІТшником.
А за 5 років, вдруге оформляв в тому самому консульстві після без проблем відкатаної попередньої - попав.
Де тут логіка?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Щоб дати обгрунтоване пояснення, треба знати всі деталі і всі скелети у шафі.
У мене теж подібна довідка і п'яти порепані (artml!), але маю і штатівську, і канадійську.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:04 Щоб дати обгрунтоване пояснення, треба знати всі деталі і всі скелети у шафі.
заперечує
Inguri писав: 17 липня 2020, 18:42 Насправді, штатівська віза найпростіша, найпрозоріша та найзрозуміліша. І найсправедливіша.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

То був сарказм і гіпербола.
Натомість його похідні, такі як nigger, nigga — є застарілим етнонімами, неввічливими та політично некоректними, розглядаються як принизливі, образливі та расистські[4][5]. В деяких мовах, зокрема і в українській, слово має нейтральне значення[6].
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9D% ... 0%B3%D1%80
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей