Візи та все про них...

nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nix »

Bagach писав: 14 липня 2020, 12:33 Десь тут писали, що відмов менше ніж в США, Австралію, Великобританію

если не ошибаюсь, меньше всего отказов у UK - около 10%, далее идёт Канада с 25% и потом Штаты с 40% отказов
по поводу Австралии не знаю
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

мій перший (і поки що єдиний) візит до Канади так як Багач описує і виглядав: дешевий переліт в бізнесі ТAP, дві доби безцільно вештаьтсь Торонто, осторви, хокейна зала, хмарочоси, вся фігня, потім потягом в Ніагару->пішки в США... ну так і написав в заяві на візу. дали до кінця дії паспорту. хз як воно там працює ця візова логіка.
Востаннє редагувалось 14 липня 2020, 14:19 користувачем UKCC, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

UKCC писав: 14 липня 2020, 14:14 мій перший (і поки що єдиний) візит до Канади так як Багач описує і виглядав: дешевий бінес ТAP, дві доби безцільно вештаьтсь Торонто, осторви, хокейна зала, хмарочоси, вся фігня, потім потягом в Ніагару->пішки в США... ну так і написав в заяві на візу. дали до кінця дії паспорту. хз як воно там працює ця візова логіка.
А чому пішки? Там же тим самим потягом можна до Нью-Йорку доїхати.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

UKCC писав: 14 липня 2020, 14:14 мій перший (і поки що єдиний) візит до Канади так як Багач описує і виглядав: дешевий бінес ТAP, дві доби безцільно вештаьтсь Торонто, осторви, хокейна зала, хмарочоси, вся фігня, потім потягом в Ніагару->пішки в США... ну так і написав в заяві на візу. дали до кінця дії паспорту. хз як воно там працює ця візова логіка.
Трапляються різні випадки. Одним словом, можна ризикнути сумою візового збору.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

mischko писав: 14 липня 2020, 14:18
UKCC писав: 14 липня 2020, 14:14 мій перший (і поки що єдиний) візит до Канади так як Багач описує і виглядав: дешевий бінес ТAP, дві доби безцільно вештаьтсь Торонто, осторви, хокейна зала, хмарочоси, вся фігня, потім потягом в Ніагару->пішки в США... ну так і написав в заяві на візу. дали до кінця дії паспорту. хз як воно там працює ця візова логіка.
А чому пішки? Там же тим самим потягом можна до Нью-Йорку доїхати.
а водоспади подивитись? люблю пішки переходити, для мене це все ще пригода=) нагадує незабутні подорожі Балканами з рюкзаком в молодості та легендарні Шегіні. :roll: і наступний рейс в мене з Баффало був до чикаго, тому ось так :oops:
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 14 липня 2020, 13:02 Я гадаю, про походження грошей він мав на увазі схему, коли тобі перекидають $5000, ти йдеш робити виписку, а потім ті $5000 повертаєш назад.
Це і ще на кордоні можуть спитати, хто купував квитки та сплачував готель. Якщо людина не сама платила, то можуть підозрювати у кур'єрстві.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

UKCC писав: 14 липня 2020, 14:22 а водоспади подивитись? люблю пішки переходити, для мене це все ще пригода=) нагадує незабутні подорожі Балканами з рюкзаком в молодості та легендарні Шегіні. :roll: і наступний рейс в мене з Баффало був до чикаго, тому ось так :oops:
У UKCC був маршрут, про який я казав раніше. Тобто Канада була частиною цього маршруту. Якщо в паспорті вже була американська віза, то, звичайно, це вагомий плюс.
sashkin

Re: Візи та все про них...

Повідомлення sashkin »

Bagach писав: 14 липня 2020, 11:03
То есть, если я захочу посмотреть на город за 3 дня, оплачу билеты в бизнес-классе и номер в Four Seasons, то меня будут считать потенциальным нелегалом?
Это ж не Европа, чтобы на 3 дня слетать. Вы просто физически и морально устанете, даже в бизнесе. Джетлагом еще догонит. А выхлоп? Иногда добираться сутки туда-сутки обратно (например, в Хмельницкий), какой смысл такого путешествия? Трансконтиненталку лучше от 2 недель совершать.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

sashkin писав: 15 липня 2020, 10:14 Это ж не Европа, чтобы на 3 дня слетать. Вы просто физически и морально устанете, даже в бизнесе. Джетлагом еще догонит. А выхлоп? Иногда добираться сутки туда-сутки обратно (например, в Хмельницкий), какой смысл такого путешествия? Трансконтиненталку лучше от 2 недель совершать.
Возвращаясь к топику, визового офицера (в теории) не должно волновать, как человек переносит перелёты через несколько часовых поясов и в чём именно смысл тратить сутки на дорогу, чтобы 3 суток побыть в Канаде.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

sashkin писав: 15 липня 2020, 10:14
Bagach писав: 14 липня 2020, 11:03
То есть, если я захочу посмотреть на город за 3 дня, оплачу билеты в бизнес-классе и номер в Four Seasons, то меня будут считать потенциальным нелегалом?
Это ж не Европа, чтобы на 3 дня слетать. Вы просто физически и морально устанете, даже в бизнесе. Джетлагом еще догонит. А выхлоп? Иногда добираться сутки туда-сутки обратно (например, в Хмельницкий), какой смысл такого путешествия? Трансконтиненталку лучше от 2 недель совершать.
В Европу я летаю даже не на 3, а на 2 дня. И в лонгхол слетал бы на 2. Но буду брать 3 для перестраховки от задержки outbound рейса. Мне любой город хватает посмотреть за 2 дня. Если чего не досмотрел - еще через год полечу на 2 дня. 2 недели мне не нужно, так как не интересны водопады, горы, пустыни и т.д., и не люблю сложных путешествий с посещением нескольких городов или мест, так как информация смешивается в голове, и впечатления не те. Ну и финансовый вопрос. Для меня лучше потратить годовой туристический бюджет на несколько коротких поездок, чем на одну длинную.
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення D. B. Copper »

Друзья, как бы - это грубо не звучало, малейшее отклонение от стандартного бекграунда туриста с точки зрения канадских властей = отказ. По канадской методичке хороший турист из высокорисковых бедных стран - мужчина за 40, с хорошей высокооплачиваемой работой либо бизнесом, путешествующий на 2-3 недели, часто с семьей по всей стране. Заехать на 3 дня в Торонто - стоп сигнал, под такую легенду визы дают очень редко, если что-то в вашем бекграунде перевесит этот риск, например вы спортсмен и едете на соревнования.
Avalon
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 14 квітня 2015, 16:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Avalon »

Bagach писав: 15 липня 2020, 10:34
sashkin писав: 15 липня 2020, 10:14
Bagach писав: 14 липня 2020, 11:03
То есть, если я захочу посмотреть на город за 3 дня, оплачу билеты в бизнес-классе и номер в Four Seasons, то меня будут считать потенциальным нелегалом?
Это ж не Европа, чтобы на 3 дня слетать. Вы просто физически и морально устанете, даже в бизнесе. Джетлагом еще догонит. А выхлоп? Иногда добираться сутки туда-сутки обратно (например, в Хмельницкий), какой смысл такого путешествия? Трансконтиненталку лучше от 2 недель совершать.
В Европу я летаю даже не на 3, а на 2 дня. И в лонгхол слетал бы на 2. Но буду брать 3 для перестраховки от задержки outbound рейса. Мне любой город хватает посмотреть за 2 дня. Если чего не досмотрел - еще через год полечу на 2 дня. 2 недели мне не нужно, так как не интересны водопады, горы, пустыни и т.д., и не люблю сложных путешествий с посещением нескольких городов или мест, так как информация смешивается в голове, и впечатления не те. Ну и финансовый вопрос. Для меня лучше потратить годовой туристический бюджет на несколько коротких поездок, чем на одну длинную.
Я летал в Берлин на 1 день (даже не сутки). туда с пересадкой в Риге, офицер у всех спрашивал страховки, а когда я подошел и сказал что в берлин и сегодня же домой, забыл наверное про страховку, посмотрел на билет и поставил штамп. А обратно летел прямым МАУ, офицер в Берлине даже на часы посмотрел точно ли у него дата стоит, потому что у меня уже стоял штамп сегодняшним числом))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

D. B. Copper писав: 15 липня 2020, 11:18 Друзья, как бы - это грубо не звучало, малейшее отклонение от стандартного бекграунда туриста с точки зрения канадских властей = отказ. По канадской методичке хороший турист из высокорисковых бедных стран - мужчина за 40, с хорошей высокооплачиваемой работой либо бизнесом, путешествующий на 2-3 недели, часто с семьей по всей стране. Заехать на 3 дня в Торонто - стоп сигнал, под такую легенду визы дают очень редко, если что-то в вашем бекграунде перевесит этот риск, например вы спортсмен и едете на соревнования.
Ну так это и понятно. Я об этом и писал, что путешественнику просто не поверят в то, что он хочет на 3 дня в Торонто.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

D. B. Copper писав: 15 липня 2020, 11:18 Друзья, как бы - это грубо не звучало, малейшее отклонение от стандартного бекграунда туриста с точки зрения канадских властей = отказ. По канадской методичке хороший турист из высокорисковых бедных стран - мужчина за 40, с хорошей высокооплачиваемой работой либо бизнесом, путешествующий на 2-3 недели, часто с семьей по всей стране. Заехать на 3 дня в Торонто - стоп сигнал, под такую легенду визы дают очень редко, если что-то в вашем бекграунде перевесит этот риск, например вы спортсмен и едете на соревнования.
Згоден з усім, окрім подорожі з родиною. Родина вдома це причина повернутися та зв'язок із країною. Натомість, поїздка всією родиною дає підставу підозрювати намір просити притулок.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 16 липня 2020, 02:11
D. B. Copper писав: 15 липня 2020, 11:18 Друзья, как бы - это грубо не звучало, малейшее отклонение от стандартного бекграунда туриста с точки зрения канадских властей = отказ. По канадской методичке хороший турист из высокорисковых бедных стран - мужчина за 40, с хорошей высокооплачиваемой работой либо бизнесом, путешествующий на 2-3 недели, часто с семьей по всей стране. Заехать на 3 дня в Торонто - стоп сигнал, под такую легенду визы дают очень редко, если что-то в вашем бекграунде перевесит этот риск, например вы спортсмен и едете на соревнования.
Згоден з усім, окрім подорожі з родиною. Родина вдома це причина повернутися та зв'язок із країною. Натомість, поїздка всією родиною дає підставу підозрювати намір просити притулок.
Цими візовими шаблонами можна в обидві сторони жонглювати. Навіть "обкатаний паспорт" можуть порахувати як те, що спеціально "накатував" поїздки перед подачею на візу. Або матеріальний стан: бідний - потенційний батрак-нелегал, багатий - будуть кошти щоб тривалий час жити в країні призначення і просити статус біженця.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Хибні уявлення
Це все 100500 разів пережовано на Вінському.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 16 липня 2020, 11:05 Хибні уявлення
Це все 100500 разів пережовано на Вінському.
Та там ретранслюють офіційну туфту про "связі с родінай", хоча й так ясно, що візи дають тільки багатим.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення DIMMka »

В Украине нет богатых
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 16 липня 2020, 11:14
Inguri писав: 16 липня 2020, 11:05 Хибні уявлення
Це все 100500 разів пережовано на Вінському.
Та там ретранслюють офіційну туфту про "связі с родінай", хоча й так ясно, що візи дають тільки багатим.
Дарма ви так думаєте, ну гаразд.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 16 липня 2020, 11:25
Bagach писав: 16 липня 2020, 11:14
Inguri писав: 16 липня 2020, 11:05 Хибні уявлення
Це все 100500 разів пережовано на Вінському.
Та там ретранслюють офіційну туфту про "связі с родінай", хоча й так ясно, що візи дають тільки багатим.
Дарма ви так думаєте, ну гаразд.
Згоден, що є й виключення, коли небагатим людям давали візи.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей