WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення asu »

Цікаво, чому у багатьох така фіксація на тому, що відбувається "за порєбріком". Давайте краще радіти за успіхи наших грузинських друзів, у яких мережа з Кутаїсі розрослась швидше за нас і запорєбрікових, і які мають рейси в Італію, Прагу (пряму, а не Пардубіце), грецькі острови (Іракліон) та Абу Дабі.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

asu писав: 15 липня 2020, 18:01 Цікаво, чому у багатьох така фіксація на тому, що відбувається "за порєбріком". Давайте краще радіти за успіхи наших грузинських друзів, у яких мережа з Кутаїсі розрослась швидше за нас і запорєбрікових, і які мають рейси в Італію, Прагу (пряму, а не Пардубіце), грецькі острови (Іракліон) та Абу Дабі.
1) Бо в них є "Відкрите небо"
2) Бо в них немає потужної власної а/к, приходь і бери.
3) Бо вони безвізові для Європи і самі теж користуються безвізом в Європу.
4) Бо Грузія це 1* Мішелінівський ресторан :grin:
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Вена из Харькова видимо не полетит, пока не откроют ЕС?!
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

На літо 2021 року порізали KRK-NCE. Мій рейс скасували, не переставили на іншу дату. Однак повернення коштів не пропонують. Знову якась рулетка буде. Ще дістатись Кракова потрібно буде. Ще з Барселони не вернувся, а тут нове дербі...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

roger писав: 15 липня 2020, 22:27 На літо 2021 року порізали KRK-NCE. Мій рейс скасували, не переставили на іншу дату. Однак повернення коштів не пропонують. Знову якась рулетка буде. Ще дістатись Кракова потрібно буде. Ще з Барселони не вернувся, а тут нове дербі...
Навіщо вам зараз 2021 рік? Ще стільки всього може змінітись до того часу.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Bagach писав: 15 липня 2020, 22:31
roger писав: 15 липня 2020, 22:27 На літо 2021 року порізали KRK-NCE. Мій рейс скасували, не переставили на іншу дату. Однак повернення коштів не пропонують. Знову якась рулетка буде. Ще дістатись Кракова потрібно буде. Ще з Барселони не вернувся, а тут нове дербі...
Навіщо вам зараз 2021 рік? Ще стільки всього може змінітись до того часу.
Я помирати не збираюсь, більше того у мене і подальші плани є. Цьогоріч я ж розрулив три поїздки. Сподіваюсь на себе і частково на друзів з ЄС. Звісно не на українських можновладців.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Bagach писав: 15 липня 2020, 22:31 Навіщо вам зараз 2021 рік? Ще стільки всього може змінітись до того часу.
Що вас дивує? Я на чемпіонат Європи з футболу планую. Зараз є можливість без ажіотажу готелі забронювати в хороших локаціях. Під ці дати відразу й деякі рейси купив з flex. А далі буду по ситуації реагувати.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

Liubko писав: 15 липня 2020, 23:41
Bagach писав: 15 липня 2020, 22:31 Навіщо вам зараз 2021 рік? Ще стільки всього може змінітись до того часу.
Що вас дивує? Я на чемпіонат Європи з футболу планую. Зараз є можливість без ажіотажу готелі забронювати в хороших локаціях. Під ці дати відразу й деякі рейси купив з flex. А далі буду по ситуації реагувати.
Ну в мене самого готель в Римі заброньований на осінь 2021 року, щей non-refundable. Але поки що ніяких рухів я щодо таких далеких бронювань не роблю. Поки на часі поточні бронювання на найближчі місяці.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Bagach писав: 15 липня 2020, 23:49 Ну в мене самого готель в Римі заброньований на осінь 2021 року, щей non-refundable. Але поки що ніяких рухів я щодо таких далеких бронювань не роблю. Поки на часі поточні бронювання на найближчі місяці.
Погоджуюся, що з non-refundable недоречно щось бронювати. Але якщо є квитки на футбол не бачу проблем забронювати готель з можливістю скасувати та забронювати рейси з flex. Тим більше невідомо що буде з курсом валют. Нехай собі квитки висять в євро, чи злотих, а далі можна буде перебронювати.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

roger писав: 15 липня 2020, 22:36 Я помирати не збираюсь, більше того у мене і подальші плани є. Цьогоріч я ж розрулив три поїздки. Сподіваюсь на себе і частково на друзів з ЄС. Звісно не на українських можновладців.
А это тут при чем? Вам говорят, что к 2021 году резать и переделывать график могут еще кучу раз. Каждый раз будете заламывать руки и плевать в сторону можновладців?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

Liubko писав: 16 липня 2020, 00:29
Bagach писав: 15 липня 2020, 23:49 Ну в мене самого готель в Римі заброньований на осінь 2021 року, щей non-refundable. Але поки що ніяких рухів я щодо таких далеких бронювань не роблю. Поки на часі поточні бронювання на найближчі місяці.
Погоджуюся, що з non-refundable недоречно щось бронювати. Але якщо є квитки на футбол не бачу проблем забронювати готель з можливістю скасувати та забронювати рейси з flex. Тим більше невідомо що буде з курсом валют. Нехай собі квитки висять в євро, чи злотих, а далі можна буде перебронювати.
Ну ось і я бронював той готель ще у жовтні минулого року, тобто за 2 роки до подорожі. Причина - бонус на карту і досить непоганий на той момент курс Євро.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Bagach писав: 16 липня 2020, 10:02 Ну ось і я бронював той готель ще у жовтні минулого року, тобто за 2 роки до подорожі. Причина - бонус на карту і досить непоганий на той момент курс Євро.
В вашому випадку явний перебор, трішки необачно бронювати без змоги скасування за 2 роки до подорожі. :smile: Але то таке... у всіх своя мотивація.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Igoresha писав: 16 липня 2020, 09:18 А это тут при чем? Вам говорят, что к 2021 году резать и переделывать график могут еще кучу раз. Каждый раз будете заламывать руки и плевать в сторону можновладців?
Можуть різати графік. І що з того? Це хіба не дає змоги планувати подорожі на 2021 рік?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Liubko писав: 16 липня 2020, 11:10 Можуть різати графік. І що з того? Це хіба не дає змоги планувати подорожі на 2021 рік?
Вас не смущает, что ваше первое и второе предложения немного конфликтующие? В вашем случае, планировать самостоятельную пересадку лоу-костами на год вперёд, имея сейчас абсолютно непредсказуемую ситуацию с вирусом?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Igoresha писав: 16 липня 2020, 11:13 Вас не смущает, что ваше первое и второе предложения немного конфликтующие? В вашем случае, планировать самостоятельную пересадку лоу-костами на год вперёд, имея сейчас абсолютно непредсказуемую ситуацию с вирусом?
Не бачу ніяких суперечностей в моєму випадку. Маю квитки на футбол, забронював готель з можливістю скасування до червня 2021. Також ще планую на тиждень злітати на пляж, забронював частину рейсів з wizz flex. Маю ще крім того купони ryanair і flixbus. Може полечу на пляж перед футболом, а може і після. А може і не полечу на море, а без пересадок на футбол. Визначуся протягом року. В чому проблема і які ризики?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Liubko писав: 16 липня 2020, 11:31 В чому проблема і які ризики?
Вот эти
roger писав: 15 липня 2020, 22:27 На літо 2021 року порізали KRK-NCE. Мій рейс скасували, не переставили на іншу дату. Однак повернення коштів не пропонують. Знову якась рулетка буде. Ще дістатись Кракова потрібно буде. Ще з Барселони не вернувся, а тут нове дербі...
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Igoresha писав: 16 липня 2020, 12:01 Вот эти
Якщо поріжуть графік, то перебронюю. Не розумію ваші аргументи. Про які ризики йде мова?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Liubko »

Доречі, помітив один цікавий момент щодо курсів валют. Для прикладу - болгарський лев та румунський лей. Якщо оплачувати рейси з Болгарії та Румунії гривнями, то при конвертації виходить дорожче відповідно на 15% та 25% ніж злотими.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення denya24 »

Порезали рейсы из Киева и регионов в Будапешт до 16 августа.
stryzhko
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 03 квітня 2019, 11:01
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення stryzhko »

Таллін з Харкова теж продовжують різати й на серпень, вересень. Поки що почали з вівторка. Бронювали квитки на 27.08/1.09. Пропонують перебронювати на 3.09, але більш за все можливості відпочивати ще 2 дні не буде. Та й допуск туристів бачу досить таки туманний і вже практично змирився з повною втратою коштів, а тут хоч половину можна повернути бонусами.
Підкажіть, до якого часу можливе повернення 120%?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей