З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 16:48 Ниче не ясно! :-)
Я наоборот прикупил Грецию в конце сентября!
Пока понятно что Европа осталась без туристического сезона! Это явно + России и Китаю :stars:
Європейці в себе вдома відпочивали і відпочивають. Всіх знайомих голландців питав - ніхто ще не сказав, що збирається за межі ЄС цьогоріч.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 14 липня 2020, 16:57
Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 16:48 Ниче не ясно! :-)
Я наоборот прикупил Грецию в конце сентября!
Пока понятно что Европа осталась без туристического сезона! Это явно + России и Китаю :stars:
Європейці в себе вдома відпочивали і відпочивають. Всіх знайомих голландців питав - ніхто ще не сказав, що збирається за межі ЄС цьогоріч.
Все найцікавіше - в Європі. Ну і близько й, відповідно, дешево.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Shummi_1925 »

Россия Китай у них отрицательно сальдо туристических услуг :-) Условно вывозят денег намного больше чем привозят. Украина кстати тоже в этом списке. но тут Турция Египет и Черногория думаю уравняют статистику.
В обоих приведенных странах будет просто бум внутреннего туризма. В Китае он и так на уровне правда. Страдает помоему только Европа от этого)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 14 липня 2020, 16:57 Європейці в себе вдома відпочивали і відпочивають. Всіх знайомих голландців питав - ніхто ще не сказав, що збирається за межі ЄС цьогоріч.
Это разумно. В ЕС достаточно большой выбор для отдыха. Выезд из ЕС только ради экзотики или с целью сэкономить на отдыхе. Ну или зимой, когда климатические условия не позволяют. Так что сейчас особой необходимости ехать зарубеж нет. К сожалению, в Украине не так. В том числе и потому, что размеры страны совсем другие.
Bagach писав: 14 липня 2020, 17:01 Все найцікавіше - в Європі. Ну і близько й, відповідно, дешево.
Перелет дешевле. А вот проживание, питание, любой сервис в Европе намного дороже, чем, например, в ЮВА. По-этому 2 недельный отпуск в пляжном отеле в ЮВА при сравнимом качестве очень даже может стоить дешевле, чем в Европе. Особенно в высокий сезон в Европе, когда места отдыха обычно переполнены. В этом году возможно нет такой переполнености.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 14 липня 2020, 17:01 Все найцікавіше - в Європі. Ну і близько, і відповідно, дешево.
Можна на машині поїхати, це раз.
По Європі діє домашня медична страховка, це два.
Політики всіх країн закликають "відпочивати вдома", це три.
Незрозумілі, жорсткі, мінливі умови в'їзду. Страх попасти на відміну рейсу. Гірша за європейську епідеміологічна ситуація в інших країнах. Все це теж грає роль.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 17:03 Россия Китай у них отрицательно сальдо туристических услуг :-) Условно вывозят денег намного больше чем привозят. Украина кстати тоже в этом списке. но тут Турция Египет и Черногория думаю уравняют статистику.
В обоих приведенных странах будет просто бум внутреннего туризма. В Китае он и так на уровне правда. Страдает помоему только Европа от этого)
Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 14 липня 2020, 17:06 Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
в Сочі!
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 14 липня 2020, 17:05 А вот проживание, питание, любой сервис в Европе намного дороже, чем, например, в ЮВА.
Ибис и Адажио почти везде есть, кроме севера Европы.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 14 липня 2020, 17:07
Bagach писав: 14 липня 2020, 17:06 Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
в Сочі!
Спочатку думав, що Інгурі - це твій другий акаунт. А тепер думаю навпаки. :)
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Shummi_1925 »

Bagach писав: 14 липня 2020, 17:06 Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
Ну мажоры не знаю, тяжело сказать))) у меня все друзья близкие к этой категории страдают)))
Большинство думаю таки да, Сочи Крым. Я не знаю что для них открыто, может ОАЭ)))

Украине тоже плюс, все поняв что европы можно не ждать, таки поедут на Азов и в Коблево :flag:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 17:03 Россия Китай у них отрицательно сальдо туристических услуг :-) Условно вывозят денег намного больше чем привозят.
Треба в комплексі дивитися. Там мультиплікатори всякі і т.д. З тих грошей, які рядовий росіянин витратить на відпустку - частина все одно дістанеться росіянам - турагентам, перевізникам, аеропортові збори, щось (не)дістається російським аніматорам в Єгипті :-)
Також Росія більше половини доходів бюджету від експорту отримує продаючи вуглеводні. Люди сидять вдома - літаки давлять бетон - ніхто не заправляє - дешевшає нафта і зменшуються об'єми її продажу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 14 липня 2020, 17:10 Спочатку думав, що Інгурі - це твій другий акаунт. А тепер думаю навпаки. :)
Інгурі за те, щоб масочки носити, я проти.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 17:12
Bagach писав: 14 липня 2020, 17:06 Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
Ну мажоры не знаю, тяжело сказать))) у меня все друзья близкие к этой категории страдают)))
Большинство думаю таки да, Сочи Крым. Я не знаю что для них открыто, может ОАЭ)))

Украине тоже плюс, все поняв что европы можно не ждать, таки поедут на Азов и в Коблево :flag:
Смотря кого считать мажорами. Для меня это те, кто богато живет не за свой счет.
Не понимаю, кто из вменяемых украинцев поедет сейчас на территорию агрессора.
А на счет Эмиратов - да. До карантина папины сынки да и сами папы как раз тусили там. Сейчас - не знаю.
Сам я был в Одессе, но планировал путешествие туда еще за год.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Shummi_1925 писав: 14 липня 2020, 17:12 Украине тоже плюс, все поняв что европы можно не ждать, таки поедут на Азов и в Коблево :flag:
Так а в чем плюс? Вы лично своими деньгами и временем хотите поддержать тот мрак, что там творится? Из тех, кого я знаю, никто не планирует отдых в тех краях кроме тех, кто там отдыхал и до эпидемии. Турция, Хорватия, Черногория - вполне вменяемый выбор. Для тех, кто хочет подороже и поэксклюзивнее в Турции тоже есть варианты.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 14 липня 2020, 17:10
mischko писав: 14 липня 2020, 17:07
Bagach писав: 14 липня 2020, 17:06 Интересно, куда пойдут деньги тех, кто не ездит в Анталию или Шарм, а, например, в Ниццу и Монако.
в Сочі!
Спочатку думав, що Інгурі - це твій другий акаунт. А тепер думаю навпаки. :)
Помиляєшся - відправляю в Гєлєнджик! Де волохатий є мужик.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

the non-binding list of non-EU countries whose nationals can travel to the EU will be revised later this week. #Serbia and #Montenegro to be removed due to #COVID19 spikes. no other new countries added. #Georgia remains.

Нас нет, но нет и никого больше. Думал, может хоть Малайзию какую-нибудь добавят...
Востаннє редагувалось 14 липня 2020, 18:35 користувачем Ferrari, всього редагувалось 1 раз.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Shummi_1925 »

Цирк! ну что какие прогнозы. 1 августа шансов мало, но хоть на День Независимости полетим?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення denya24 »

Я был оптимистом, но теперь думаю, что этим летом только Турция. Печально.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Я продолжаю верить в 1-15 августа, но не удивлюсь уже ничему
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 14 липня 2020, 18:26 Дума, может хоть Малайзию какую-нибудь добавят...
И я надеюсь на лонгхольную Азию. Сингапур какой-нить с Гонконгом. :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей