Візи та все про них...

Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Vitaliy »

Bagach писав: 14 липня 2020, 10:10
v_volf писав: 14 липня 2020, 01:48 Рух коштів за 3-6 міс. В консульстві розуміють, що деякі люди тимчасово розміщують кошти.
Тут без проблем. Можна буде надати виписку по декільком кредитним карткам?
v_volf писав: 14 липня 2020, 01:48 Має бути щось таке, що би було варте немалих, у порівнянні з Європою, витратах на поїздку.
Ну, я не зовсім типовий турист. І, як тут хтось давно писав, можу порвати шаблон візовим офіцерам. Не зрозуміло чому вважається, що long-haul trip треба робити не менше, ніж на 2 тижні. А мені ось кортить поїхати в Торонто, подивитись на хмарочоси і побродити по вулицям на 3 дні.
на три дні можна якщо джетлаг нормально переносите
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Vitaliy писав: 14 липня 2020, 10:26 на три дні можна якщо джетлаг нормально переносите
Вопрос не в джетлаге, а в том, что для Bagach такое путешествие вполне нормальное. Но для визового офицера может стать вполне подозрительным, а потому получение визы при таком раскладе - под вопросом.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 14 липня 2020, 10:39 Вопрос не в джетлаге, а в том, что для Bagach такое путешествие вполне нормальное.
Говорил со знакомой с Нью-Йорка. Она рассказывает что селебритис часто к ним приезжают на 2-3 дня. Не с гастролями, а просто отдохнуть. Но то, конечно, такая категория туристов, что без проблем получают визы.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Vitaliy »

Igoresha писав: 14 липня 2020, 10:39
Vitaliy писав: 14 липня 2020, 10:26 на три дні можна якщо джетлаг нормально переносите
Вопрос не в джетлаге, а в том, что для Bagach такое путешествие вполне нормальное. Но для визового офицера может стать вполне подозрительным, а потому получение визы при таком раскладе - под вопросом.
я б на місці візового офіцера теж задався питанням комфорту такої туристичної подорожі

з бізнес метою злітати на переговори на пару днів - Ок, а от туристом - сумнівне задоволення,
мені особисто потрібен відпочинок після кількох рейсів з пересадкою.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Ну у них наверняка уже длинные визы - 5 или 10 лет.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Vitaliy писав: 14 липня 2020, 10:50 я б на місці візового офіцера теж задався питанням комфорту такої туристичної подорожі

з бізнес метою злітати на переговори на пару днів - Ок, а от туристом - сумнівне задоволення,
мені особисто потрібен відпочинок після кількох рейсів з пересадкою.
Ну я персонально тоже считаю такое путешествие скорее изматывающим. Но это персонально. Не комфорт туриста должен волновать визового офицера :smile:
А при таких вводных получается, что высок риск того, что туристу просто не поверят.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 14 липня 2020, 10:54 А при таких вводных получается, что высок риск того, что туристу просто не поверят.
То есть, если я захочу посмотреть на город за 3 дня, оплачу билеты в бизнес-классе и номер в Four Seasons, то меня будут считать потенциальным нелегалом?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 13 липня 2020, 23:50 Хто з наших написав до Вікі?
Там Колумбія вже офіційно безвізова
Я глянув. В англомовній вікі все по старому. А україномовна вікі щодо візових питань в минулому часто помилялася і містила неточну інформацію, тому я їй не довіряю. Не рекомендую перевіряти такі речі в україномовній вікі - англомовна на порядок надійніша.

upd: То я на карту глянув. У табличці таки проапдейтили в статті про візові вимоги до українських паспортів. Але є ще стаття про візову політику Колумбії
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 14 липня 2020, 11:03 То есть, если я захочу посмотреть на город за 3 дня, оплачу билеты в бизнес-классе и номер в Four Seasons, то меня будут считать потенциальным нелегалом?
При условии, что обороты по карте будут соответствовать таким тратам, то нелегалом вряд ли будут считать. В Канаде виза туристическая и бизнес визит одна и таже, или разная? При такой короткой поездке имхо есть риск что могут принять либо за поездку с целью деловой встречи, либо за какое-то не очень законное курьерство. Но опять-таки, если вся заявка консистентная, то шансы на получение визы достаточно высоки, имхо.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 14 липня 2020, 11:40 При такой короткой поездке имхо есть риск что могут принять либо за поездку с целью деловой встречи, либо за какое-то не очень законное курьерство.
Длинная поездка - нелегал, короткая поездка - курьер. Я так понял, если захотят придраться, то придрутся к чему угодно. Поэтому и считаю процесс подачи документов на визу унижением.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 14 липня 2020, 10:10 Тут без проблем. Можна буде надати виписку по декільком кредитним карткам?
Як додаток до виписки по поточному рахунку.
Bagach писав: 14 липня 2020, 10:10 Ну, я не зовсім типовий турист. І, як тут хтось давно писав, можу порвати шаблон візовим офіцерам. Не зрозуміло чому вважається, що long-haul trip треба робити не менше, ніж на 2 тижні. А мені ось кортить поїхати в Торонто, подивитись на хмарочоси і побродити по вулицям на 3 дні.
Ви, звісно, вільні обирати маршрут та час. Якщо поїздка тільки на три дні, то рекомендую обрати якийсь культурний захід.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dtm »

Bagach писав: 14 липня 2020, 11:46
Sentry писав: 14 липня 2020, 11:40 При такой короткой поездке имхо есть риск что могут принять либо за поездку с целью деловой встречи, либо за какое-то не очень законное курьерство.
Длинная поездка - нелегал, короткая поездка - курьер. Я так понял, если захотят придраться, то придрутся к чему угодно. Поэтому и считаю процесс подачи документов на визу унижением.
З туризмом з україни завжди так було.
Інша справа подаватись на візу для бізнес тріпу. Візовий офіцер дивиться на вас як на собі подібного білого комірця який їде вирішувати важливі проблеми....
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dtm писав: 14 липня 2020, 12:22 З туризмом з україни завжди так було.
Люблять там наших. Немає слів...
dtm писав: 14 липня 2020, 12:22 Інша справа подаватись на візу для бізнес тріпу. Візовий офіцер дивиться на вас як на собі подібного білого комірця який їде вирішувати важливі проблеми....
А людина, яка зупиняється в Four Seasons чи Shangri La, ким буде виглядіти в очах візового офіцера?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 14 липня 2020, 11:46 Длинная поездка - нелегал, короткая поездка - курьер. Я так понял, если захотят придраться, то придрутся к чему угодно. Поэтому и считаю процесс подачи документов на визу унижением.
За замовчуванням заява на туристичну візу до Канади від громадянина України розглядається на строк до дати закінчення дії паспорта, але не більше за 10 років. Стандартний дозволений термін перебування в країні це 6 місяців від дати в'їзду. Якщо нема вагомої причини такого короткого триденного візиту, то шанс отримати відмову вищий. Не забувайте, що Канада відмовляє досить часто. До речі, на відміну від США, лист-запрошення від канадської сторони це вагомий аргумент на користь заявника.
Bagach писав: 14 липня 2020, 11:46 А людина, яка зупиняється в Four Seasons чи Shangri La, ким буде виглядіти в очах візового офіцера?
Залежитиме від того, хто платить за той готель, та звідки гроші.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 14 липня 2020, 12:29 Не забувайте, що Канада відмовляє досить часто.
Десь тут писали, що відмов менше ніж в США, Австралію, Великобританію.
v_volf писав: 14 липня 2020, 12:29 Залежитиме від того, хто платить за той готель, та звідки гроші.
У моєму випадку платити буду я сам. А про зарплату я вже писав.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

До речі, який правовий статус приватних інвесторів (рантьє) в Україні? І чи нормально відносяться у посольствах до таких візових аплікантів?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 14 липня 2020, 12:35 До речі, який правовий статус приватних інвесторів (рантьє) в Україні? І чи нормально відносяться у посольствах до таких візових аплікантів?
Їм в посольстві пофіг на джерело твоїх українських доходів. Була історія з лікарем, який хотів поїхати в Канаду, але з офіційних доходів мав лише жалюгідну українську зарплату. Він накидав їм на папірчику скільки приблизно отримує "винагород і подяк" від пацієнтів і йому візу дали.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

А 4 сезони і бізнескласи до дупи, легко бронюються і скасовуються з кредиткою від ПБ. Каво ти хатєл удівіть?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 14 липня 2020, 12:45 Їм в посольстві пофіг на джерело твоїх українських доходів.
v_volf вважає інашке.
v_volf писав: 14 липня 2020, 12:29 ...та звідки гроші.
---------------------------------------------------------
Inguri писав: 14 липня 2020, 12:56 А 4 сезони і бізнескласи до дупи, легко бронюються і скасовуються
Цікаво, чи можна історію готельних стеїв з минулих поїздок прикріпляти як доказ платоспроможності? Як додаток до історії штампів у паспорті.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Я гадаю, про походження грошей він мав на увазі схему, коли тобі перекидають $5000, ти йдеш робити виписку, а потім ті $5000 повертаєш назад.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей