Візи та все про них...

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 12 липня 2020, 21:02 Канадцям треба висилати скан усіх заповнених сторінок паспорту. Тому, якщо у тебе багато штампиків нешенгену (він їх не дуже вражає), то шансів більше. Відсоток відмов теж нижчий за США.
На момент подачі заявки у мене має бути там Сінгапур, Малайзія, Гонконг, Бразилія, Аргентина. Це окрім Шенгену і Туреччини.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Це чудовий набір, мало би вистачити
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 12 липня 2020, 20:29 Розкажіть, хто має візи, до якої з цих країн найлегше отримати візу: ВБ, США, Канада, Австралія?
Основна деталь - "біла" зарплата у мене далеко не відповідає моєму ніку.
Не раджу зараз подавати заяву на візу до Канади:
Visitors
Until further notice, you might not be able to travel to Canada, even if you have a valid visitor visa or electronic travel authorization (eTA).
https://www.canada.ca/en/immigration-re ... s-visitors

До того ж, міністерство Імміграції та Громадянства повідомляло про те, що можливість обробляти заяви наразі скорочено. В пріоритеті в них стоять заяви на повернення до країни громадян та постійних мешканців, потім вже іноземні працівники з пріоритетних галузей та студенти.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 13 липня 2020, 00:17 Не раджу зараз подавати заяву на візу до Канади:
Та звісно, що не зараз. Після карантинів і моїх подорожей Південно-Східної Азії та Південної Америки.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 13 липня 2020, 10:00
v_volf писав: 13 липня 2020, 00:17 Не раджу зараз подавати заяву на візу до Канади:
Та звісно, що не зараз. Після карантинів і моїх подорожей Південно-Східної Азії та Південної Америки.
У візовій заяві та супутніх документах має бути переконливе підтвердження туристичної мети подорожі, а також наявності фін. ресурсів, щоби цю подорож здійснити та вагомих причин повернутися додому. З точки зору візового офіцера поїздка до Канади має бути "адекватною" бюджету заявника. Раджу перед поданням документів зробити деякий ресьорч щодо цін на товари та послуги.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 13 липня 2020, 12:07
Bagach писав: 13 липня 2020, 10:00
v_volf писав: 13 липня 2020, 00:17 Не раджу зараз подавати заяву на візу до Канади:
Та звісно, що не зараз. Після карантинів і моїх подорожей Південно-Східної Азії та Південної Америки.
У візовій заяві та супутніх документах має бути переконливе підтвердження туристичної мети подорожі, а також наявності фін. ресурсів, щоби цю подорож здійснити та вагомих причин повернутися додому. З точки зору візового офіцера поїздка до Канади має бути "адекватною" бюджету заявника. Раджу перед поданням документів зробити деякий ресьорч щодо цін на товари та послуги.
"Обкатаний" паспорт, буде. Кошти на рахунку будуть. Вся фішка - в невисокій офіційній зарплаті. А як доказати, що я турист, і не збираюсь продавати хот-доги чи мити туалети в Канаді? Ну, зовнішність у мене явно не гастарбайтерська... Якщо це для них важливо.
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Janik »

Bagach писав: 13 липня 2020, 12:27 зовнішність у мене явно не гастарбайтерська...
а какая внешность у гастарбайтера можно уточнить?
грязный и в робе должен приди за визой?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Janik писав: 13 липня 2020, 12:29
Bagach писав: 13 липня 2020, 12:27 зовнішність у мене явно не гастарбайтерська...
а какая внешность у гастарбайтера можно уточнить?
грязный и в робе должен приди за визой?
Это мой субъективный взгляд.
Крепкий физически, выглядящий старше своего возраста. Немного неряшливый. Внешность такого матерого дядьки.
Слышал, что в посольствах и на границе на раз таких раскусывают. Так как сразу видно, что такие персонажи едут явно не Ниагару и небоскребы Торонто с CN-тауэра смотреть.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

У нас по ходу вже безвіз із Колумбією

Повідомлення mischko »

тут в сусідній гілці вилізло питання, коли нам світить безвіз із Колумбією (підписали ще у вересні, очікувалася ратифікація з їх боку).

Пішов я на сайт:

https://www.cancilleria.gov.co/en/proce ... quirements

Забиваю туди наш тризубий паспорт і гоп:
colombia.png
colombia.png (12.33 Кіб) Переглянуто 3300 разів
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: У нас по ходу вже безвіз із Колумбією

Повідомлення nix »

mischko писав: 13 липня 2020, 15:06 тут в сусідній гілці вилізло питання, коли нам світить безвіз із Колумбією (підписали ще у вересні, очікувалася ратифікація з їх боку).

Пішов я на сайт:

https://www.cancilleria.gov.co/en/proce ... quirements

Забиваю туди наш тризубий паспорт і гоп:

colombia.png
зашел на сайт посольства Украины в Перу (Колумбии за совместительством) и написано что с апреля действует
24 вересня 2019 року відбулася зустріч Міністра закордонних справ України В.В.Пристайка з Міністром закордонних справ Колумбії К.Хольмес-Трухільйо на сесії ГА ООН у Нью-Йорку, у ході якої було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів. Угода набула чинності з 17 квітня 2020 року.

https://peru.mfa.gov.ua/ukrayina-kolumb ... olumbiyeyu

я пытался пройти паспортный контроль в марте, так что тогда ещё не действовала
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: У нас по ходу вже безвіз із Колумбією

Повідомлення mischko »

nix писав: 13 липня 2020, 15:20 я пытался пройти паспортный контроль в марте, так что тогда ещё не действовала
В новинах ніде не було (або може просто здув оцей shit storm корони), але я якраз недавно заходив на цей сайт і там цього не було. Писало, що треба робити візу.
У вікіпедії теж не проапдейтили, а там англомовна версія візових вимог майже завжди актуальна.
А що пише тіматік?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Тиматик не в курсе. Пишет, что виза нужна в Колумбию для украинцев. Без исключений.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

В Тіматік можна написати для корекції інфи. Кому не ліньки.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 13 липня 2020, 15:29 Тиматик не в курсе. Пишет, что виза нужна в Колумбию для украинцев. Без исключений.
Так я ж кажу - це недавно з'явилося. Хтось може їм написати, щоб вони проапдейтили свої бази?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

Не злоупотребляйте цитированием.
sabus
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 03 лютого 2020, 22:07
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення sabus »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что сейчас нужно для оформления визы в Японию?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Хто з наших написав до Вікі?
Там Колумбія вже офіційно безвізова
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 13 липня 2020, 12:27 "Обкатаний" паспорт, буде. Кошти на рахунку будуть.
Рух коштів за 3-6 міс. В консульстві розуміють, що деякі люди тимчасово розміщують кошти.
Bagach писав: 13 липня 2020, 12:27
Вся фішка - в невисокій офіційній зарплаті.

Можна докласти листа з поясненням ситуації з джерелом доходу. Навіть у самій Канаді є робітники, які отримують мінімальну офіційну з/п, а усе інше - кешем. Найяскравіший приклад - офіціанти. Щоправда, зараз це менше вже через тотальний перехід на безготівкову форму розрахунків.
Bagach писав: 13 липня 2020, 12:27 А як доказати, що я турист
Надати листа з розписаним планом подорожі. Показати, що поїздка до Канади має сенс у Вашому туристичному житті. Наприклад, це частина маршруту Америкою(ами), або є якась давня мрія щось побачити/зробити саме у Канаді. Має бути щось таке, що би було варте немалих, у порівнянні з Європою, витратах на поїздку.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

sabus писав: 13 липня 2020, 20:56 Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что сейчас нужно для оформления визы в Японию?
Не хотите зайти на сайт посольства Японии и почитать?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 14 липня 2020, 01:48 Рух коштів за 3-6 міс. В консульстві розуміють, що деякі люди тимчасово розміщують кошти.
Тут без проблем. Можна буде надати виписку по декільком кредитним карткам?
v_volf писав: 14 липня 2020, 01:48 Має бути щось таке, що би було варте немалих, у порівнянні з Європою, витратах на поїздку.
Ну, я не зовсім типовий турист. І, як тут хтось давно писав, можу порвати шаблон візовим офіцерам. Не зрозуміло чому вважається, що long-haul trip треба робити не менше, ніж на 2 тижні. А мені ось кортить поїхати в Торонто, подивитись на хмарочоси і побродити по вулицям на 3 дні.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей