Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Inguri писав: 01 липня 2020, 12:12 У когось є досвід вимушенного повернення квитків ТК, куплених у агентів, але повернення саме через (завдяки) авіакомпанію?
Бо з агентом проблеми.
0800... порадило зв'язатися з київським офісом ТК, певна річ, їм напишу, але хотілося б знати, як це відбувається і як правильно вибудувати лінію поведінки. Чи вони теж глухо "звертайтеся до агента"?
Ок, а якщо дочекатися 3-1 днів до вильоту скасованого/перенесеного рейса, то можна вирішити з ТК напряму через 0800...?
Бо в інших а/к таке можливо, а от з сабжем був у когось такий досвід?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Inguri писав: 03 липня 2020, 11:13 не факт. Зазвичай, саме перший перевізник несе відповідальність. Точніше можна сказати, якщо ви дасте детальну інфо про квиток.
Тут є ймовірність, що турки свій рейс скасують (відповідно і вся бронь анулюється), а партнер - ні. Тому тут партнер нічим не зарадить.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 03 липня 2020, 10:43 У правилах деяких а/к прописаний обов"язок перевіряти періодично статус рейса, тому "сделать вид, что об этом не знали и приехать в аэропорт" може не пройти.
Безумовно. Я не сперечаюсь. Це я як фантастичний варіант написав. Я б сам так не вчинив би. Але знаю про такі випадки, коли люди діяли так, щоб довести щось як принцип, але опинились в ситуації, коли в аеропорту просто не було з ким розмовляти, а колцентр не мав повноважень пересаджувати на рейси інших а/к навіть у день скасування рейсу.
grzegorz писав: 03 липня 2020, 13:02
Тут є ймовірність, що турки свій рейс скасують (відповідно і вся бронь анулюється), а партнер - ні. Тому тут партнер нічим не зарадить.
Бронювання не анулюється. Вам запропонують варіанти згідно діючої політики перебронювання (якщо скасування станеться за декілька днів/тижнів). Але якщо скасування відбудеться в день першого рейсу, то Вас або (а) перебронює до кінцевого пункту призначення перший перевізник (навіть, якщо скасують рейс ТК, а не першого перевізника) або (б) запропонують летіти до пункту, звідки Вас повинні були везти ТК, і вирішувати ситуацію з ними, і вже ТК в аеропорту зможуть запропонувати Вам набагато більше варіантів ніж колцентр. В будь-якому випадку, у разі скасування рейсу в день вильоту, якщо Ви в аеропорту, то Вам можуть запропонувати варіанти, про які колцентр і думати не може. Але якщо Вас турбує саме скасування за дні або тижні, то варіантів у Вас, нажаль, небагато.
Востаннє редагувалось 03 липня 2020, 20:03 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 3 разів.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 06:42
DIMMka писав: 03 липня 2020, 05:37
grzegorz писав: 03 липня 2020, 03:34 А в аеропорту як перебили, через представників КЛМ?
Я спрошу про подробности, но истерика там была та ещё в аэропорту, и с детьми.
Дякую, насправді якщо деталі невідомі, то можна не уточняти, не настільки важливо це зараз для мене. Просто з того, що бачу по відгуках інших людей, хто сидить в Таю ще з березня-квітня - Турки вже в четвертий чи п'ятий раз переносять дату вильоту і нічого не пропонують взамін, крім опен дейт квитка, ваучера та повернення грошей.
Я тоже сижу в Таиланде с марта, имею билет турков, ничего у них не прошу, если честно. Но я и не стремлюсь в Украину, улететь из спокойного Таиланда, где 39 дней не было случаев заболевания (локальных) в Украину? Ради чего?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Імхо, в кожного свої обставини. Я з березня в Камбоджі, додому потрохи починає хотітись, але не спішу сильно. Мені норм, віддалена робота.

Друзі ж планували поїздку на 2-3 міс, вже шостий закінчується, вони без ноутів, пасивного доходу і т д. Ясно, що їм ще з квітня хочеться чим швидше назад.

Але то таке, флуд.

Бачив турки і на другу половину липня квитки скасували, хоч і планували з 18го числа летіти - що кажуть, як завжди переброньовують на перші ближчі рейси?
Аватар користувача
Monarh
Airbus A319
Повідомлень: 146
З нами з: 04 березня 2012, 22:17
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Monarh »

Час відвідати Стамбул.
TK Київ - Стамбул RT - 177 евро!
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 20:15 Імхо, в кожного свої обставини. Я з березня в Камбоджі, додому потрохи починає хотітись, але не спішу сильно. Мені норм, віддалена робота.

Друзі ж планували поїздку на 2-3 міс, вже шостий закінчується, вони без ноутів, пасивного доходу і т д. Ясно, що їм ще з квітня хочеться чим швидше назад.

Але то таке, флуд.

Бачив турки і на другу половину липня квитки скасували, хоч і планували з 18го числа летіти - що кажуть, як завжди переброньовують на перші ближчі рейси?
Мне предлагают замену на Сеул, оттуда летают. Я думаю.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

DIMMka писав: 04 липня 2020, 10:10
grzegorz писав: 03 липня 2020, 20:15 Імхо, в кожного свої обставини. Я з березня в Камбоджі, додому потрохи починає хотітись, але не спішу сильно. Мені норм, віддалена робота.

Друзі ж планували поїздку на 2-3 міс, вже шостий закінчується, вони без ноутів, пасивного доходу і т д. Ясно, що їм ще з квітня хочеться чим швидше назад.

Але то таке, флуд.

Бачив турки і на другу половину липня квитки скасували, хоч і планували з 18го числа летіти - що кажуть, як завжди переброньовують на перші ближчі рейси?
Мне предлагают замену на Сеул, оттуда летают. Я думаю.
До Сеула самостійно добиратися за свої кошти?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Да, до Сеула самостоятельно
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Bagach »

Если до середины сентября не откроется ЕС, вполне вероятно махну сабжем в Стамбул.
Для надежности буду брать тариф full flex.
Если такой билет отменить самому, то сколько надо ждать рефанд? Те же пресловутые 90 дней?
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Станом на вчора 5-7 роб. днів, але за рейси з суттєвим щміном розкладу.
Так обіцяли на 0800
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 04 липня 2020, 10:32
DIMMka писав: 04 липня 2020, 10:10
grzegorz писав: 03 липня 2020, 20:15 Імхо, в кожного свої обставини. Я з березня в Камбоджі, додому потрохи починає хотітись, але не спішу сильно. Мені норм, віддалена робота.

Друзі ж планували поїздку на 2-3 міс, вже шостий закінчується, вони без ноутів, пасивного доходу і т д. Ясно, що їм ще з квітня хочеться чим швидше назад.

Але то таке, флуд.

Бачив турки і на другу половину липня квитки скасували, хоч і планували з 18го числа летіти - що кажуть, як завжди переброньовують на перші ближчі рейси?
Мне предлагают замену на Сеул, оттуда летают. Я думаю.
До Сеула самостійно добиратися за свої кошти?
Есть ещё рейс в Гонконг, но там выглядит сложнее транзит, хотя и дешевле. Жду ответ от эфиопов (они в альянсе), может с их билетом Бангкок - Гонконг мне в БКК сразу дадут посадочные и зарегистрируют багаж до Стамбула (как просят для транзита), тогда будет ближе и дешевле
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Турки почали апдейтити планований розклад на серпень, з прогнозованого - порізали розклад на Київ за 3 рейсів на день до 1-2, зменшили частоти на рейсах з БКК та КУЛ, відмінили з Балі - з того що особисто замітив.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

У турков было 4 реса в день в Киев. То, что оставили 1-2 - успех. Бали - предсказуемо, там туристов иностранных только в середине сентября пускать начнут. Да и БКК с КУЛ пока не распростертыми объятиями для туристов.

Харьков со 2 августа - среда (утро), пятница (вечер), воскресенье (утро)
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

Поменяли нам Бангкок - Киев на вот такую комбинацию.
Авіакомпанія Cathay Pacific + Turkish Airlines
Рейс CX 654 14.07 вт Бангкок Суварнабгумі - Гонконг 15:00 - 19:00
Рейс TK 71 14.07 вт Гонконг - Стамбул 23:00 - 05:15
Рейс TK 457 15.07 ср Стамбул - Київ Бориспіль 06:50 - 08:35
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Круто. Без жодних доплат?
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 07 липня 2020, 15:56 Круто. Без жодних доплат?
Абсолютно, но отказался от последнего сегмента. Просил заменить на Даламан, отказались уже турки. В результате у меня Бангкок-Гонконг-Стамбул и докупил Стамбул-Даламан.

Кто знает про HES код? При покупке билета пришлось согласиться, что он у меня есть, но пишут, что это только для резидентов. Не будет проблем?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Не будет проблем. Он только резидентам нужен
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

DIMMka писав: 07 липня 2020, 18:46
grzegorz писав: 07 липня 2020, 15:56 Круто. Без жодних доплат?
Абсолютно, но отказался от последнего сегмента. Просил заменить на Даламан, отказались уже турки. В результате у меня Бангкок-Гонконг-Стамбул и докупил Стамбул-Даламан.

Кто знает про HES код? При покупке билета пришлось согласиться, что он у меня есть, но пишут, что это только для резидентов. Не будет проблем?
Вітаю, як вдалось вибити у них доліт до Гонконгу за їх рахунок?
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 07 липня 2020, 18:57
DIMMka писав: 07 липня 2020, 18:46
grzegorz писав: 07 липня 2020, 15:56 Круто. Без жодних доплат?
Абсолютно, но отказался от последнего сегмента. Просил заменить на Даламан, отказались уже турки. В результате у меня Бангкок-Гонконг-Стамбул и докупил Стамбул-Даламан.

Кто знает про HES код? При покупке билета пришлось согласиться, что он у меня есть, но пишут, что это только для резидентов. Не будет проблем?
Вітаю, як вдалось вибити у них доліт до Гонконгу за їх рахунок?
Они сами предложили. Я поставил консьержу задачу - забрать меня из Бангкока в Турцию с 11 до 15 июля, поднадоело. Они мне предложили вариант замены на Сеул, я согласился. Потом начали покупать билеты в Сеул, консьерж говорит, что турки летают ещё в Гонконг. Начали смотреть вариант с Гонконгом, уперлись во фразу - Transit is only allowed if the connecting flight is booked on the same ticket. Поставил задачу консьержу добиться от турков с какой АК они могут так сделать, из летающих только эфиопы в альянсе. Через день пришёл ответ, что турки меняют полностью сами в Киев, я решил понаглеть и поменять в Даламан, через сутки - отказ. Перебил на Стамбул.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 33 гостей