З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dtm »

Sentry писав: 05 липня 2020, 21:47
dtm писав: 05 липня 2020, 20:38 Грецію на найближчий час викриеслюємо.
Тому підніму тему Хорватії.
Припустимо нас туди пускають з туристичною метою https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7111684/ якщо розібрати і заповнити формочки.
Припустимо я туди полечу на люфтах через FRA в дві сторони. в одну із сторін візьму 15 годин овернайт в FRA. Чи випустять мене з транзитної зони аеропорту?
Чи не буде в мене проблем коли буду сідати на літак до FRA? Які документи я маю мати з собою щоб підтвердити надійність свого транзиту?
Не выпустят. На каком основании? С транзитом по идее проблем быть не должно, если все оформлено единым билетом, но сейчас времена не надежные.
Я теж вважаю що немає підстав. Просто мене два роки тому без всяких пандемій із Пули в FRA не хотіли випускати аргументуючи відсутністю візи. А те що в мене паспорт біометричний їм прийшолось певний час пояснювати.
Скоро знайома буде повертатись з південної америки через той самий FRA буду мати більше інформації про тразит для наших громадян.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

dtm писав: 05 липня 2020, 21:52 Я теж вважаю що немає підстав. Просто мене два роки тому без всяких пандемій із Пули в FRA не хотіли випускати аргументуючи відсутністю візи. А те що в мене паспорт біометричний їм прийшолось певний час пояснювати.
Скоро знайома буде повертатись з південної америки через той самий FRA буду мати більше інформації про тразит для наших громадян.
Бывает тупняк на местах. С транзитом проблем быть не должно, особенно сейчас, когда в Тиматик внесли информацию о том, что гражданину Украины достаточно иметь бронь гостиницы для въезда в Хорватию. Но это если по правилам, а по факту всегда можно столкнуться с начальником шлагбаума, и терять как минимум время и нервы.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення roger »

Наші при перельоті до Афін явно щось показували в Києві ліве. Попередньо вони розуміли, що просто так вони не вилетять. А уже в Афінах вони вирішили стати туристами, бо боялися показувати ліві документи. Ці документи могли їм оформити у якійсь турагенції. Також не виключено провокації з боку конкурентних авіаперевізників. У цій галузі крутяться мільярди євро в рік. Тому методи боротьби можуть бути якими завгодно. Вражає швидкість залякування громадян такими повідомленнями через ЗМІ. Зовсім не туристи уже бояться навіть думати про подорожі. У той же час зі Львова до Салонік було "все домовлено" про дворазовий на тиждень чартер "грецької авіакомпанії". Дуже солідні люди після бронювань готелів (якщо це дійсно мало місце) заплатили по 16200 гривень за два квитки у дві сторони. Більше того, їм ще й впарили, що рейс відбудеться без інформації на табло аеропорта. Таких уже більше 300 осіб! Однак, все тихо. Державних органів неначе просто не існує. Тому сьогоднішній шум - це відволікання уваги громадськості від маштабних афер на державному рівні.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Гражданке Украины, которая была среди задержанных украинцев в аэропорту Афин, разрешили въезд в Грецию.

Об этом сообщили в посольстве Украины в Греции.

"На основании ходатайства посольства и привлеченного адвоката получено разрешение на въезд в Грецию, в качестве исключения для студента, киевлянке Анне Левковской. Левковская на законных основаниях въехала в Грецию", - заявили в посольстве.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Зображення
Карта показывает, какие из стран ЕС внедрили недавнюю рекомендацию к допуску граждан третьих стран хотя бы частично (отмечены желтым). Подобного можно ожидать и когда Украина тоже будет допущена. То есть, рекомендация от ЕС не дает возможности ездить в любую страну автоматически, и даже с существенным лагом.

Источник - Европейская Правда.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 06 липня 2020, 22:54 Подобного можно ожидать и когда Украина тоже будет допущена.
Ясное дело, что не все сразу откроются для нас. Опрос в этой теме показывает в лидерах Грецию, Польшу и Кипр. Как оно будет на самом деле?..
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Igor.hal »

Итак Грецию вычеркиваем, редиски не получат они наших сбережений. )))

Касательно "запечататься". Я призываю временно не выезжать за границу на отдых. (на чартере) В Украине пожалуйста есть дачи, огороды, пруды, реки, моря леса горы на любой вкус.

Также я не услышал ответ относительно, что делать остальным пассажирам на борту, если у одного установят вирус по приезду. Им дадут спокойно разъехаться по отелям разносить далее вирус? Не забываем, что он разносится очень легко, в соблюдение строгих мер на отдыхе я не верю. Турки может и хотят как лучше, но их план имхо не реализуем. Ограничительные меры наши люди и дома не соблюдают.
Если отдыхающий сможет в Турции как в армии соблюдать подобный эпидемиологический устав, то это не отдых, а мазохизм.
Ладно, время нас рассудит. Дай Бог, чтобы все вернулись здоровыми.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Вы так и не ответили, чем отдых харьковчанина заграницей опаснее отдыха этого же харьковчанина в Одессе, Карпатах или Кирилловке?
Да, я не понял, чем для Вас чартер отличается от регулярки в условиях пандемии?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Igor.hal писав: 06 липня 2020, 23:01 В Украине пожалуйста есть дачи, огороды, пруды, реки, моря леса горы на любой вкус.
Мне пожалуйста горы от 3000 м с доступом либо по автодороге, либо на подъемнике. Все еще есть? И это самое базовое требование, ни о каком особом вкусе речь не шла.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

А мне даже просто чистый, тихий пляж, с прозрачной морской водой, без медуз, с зонтами и лежаками, душем, туалетом, и отель 4* с завтраками и ужинами на первой линии.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення od.andrew »

так я щось так і не зрозумів, як можна в‘їхати в Словенію, про що рапортує нам МЗС?

https://lb.ua/news/2020/07/06/461328_10 ... rdoni.html
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення antoher »

А в Британию, получается, сейчас можно без проблем поехать туристу? Или есть какие-то условия? Тесты, карантин итд.?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Без проблем. Только по прилету и туда, и обратно 14 дней самоизоляции
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Dubai (DXB)
Published 30.06.2020
1. Passengers are not allowed to enter.
- Effective 7 July 2020: this does not apply to passengers traveling as tourists at Dubai (DXB).
4. A completed self-declaration health form must be presented upon arrival at Dubai (DXB).
5. Effective 7 July 2020: passengers traveling as tourists arriving at Dubai (DXB) must have:
- a medical certificate with a negative Coronavirus (COVID-19) test result issued at most 96 hours before departure, and
- a health insurance.

Сподіваюсь, що нові труднощі у мандрах обмежаться лише необхідністю теста, зробленого вдома.
Але і з цими тестами теж не так все просто.
Денис Гришин
Airbus A318
Повідомлень: 87
З нами з: 21 червня 2020, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Денис Гришин »

а мне, пожалуйста, дайте архитектуру, как в Барселоне. И музеев столько же и просто, что бы было на что поглядеть. И их пляжи тоже можно. И еще многое чего. И политику с телевизора заберите.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

И Flixbus вместо вонючих Спринтеров и Эталонов, пожалуйста.
И чтобы на фотографирующего человека не заявляли в полицию как на шпиона. Особенно, в провинции.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

AZP писав: 07 липня 2020, 09:28 И чтобы на фотографирующего человека не заявляли в полицию как на шпиона. Особенно, в провинции.
Це де таке було?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

Inguri писав: 07 липня 2020, 09:33
AZP писав: 07 липня 2020, 09:28 И чтобы на фотографирующего человека не заявляли в полицию как на шпиона. Особенно, в провинции.
Це де таке було?
Ужгород, до безвиза, но изрядно после начала войны.
Типа 2016.
Сфотографировал необычное растение и меня с криками схватил бородатый мужик в обычной одежде, потащил в отделение полиции.
Досмотр с понятыми, вежливое вымогание взятки (но не дал). И так полдня. Оказалось, что мужик (отец Андрей) реально подумал, что я российский шпион!
Аргументы типа "все эти улицы есть на Гугл-панорамах" ни к чему не привели.
Не успел выйти - взяли под руки, повезли в СБУ. Там тоже самое, только быстрее и без намёков на взятки.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Inguri писав: 07 липня 2020, 08:15 Dubai (DXB)
Published 30.06.2020
1. Passengers are not allowed to enter.
- Effective 7 July 2020: this does not apply to passengers traveling as tourists at Dubai (DXB).
4. A completed self-declaration health form must be presented upon arrival at Dubai (DXB).
5. Effective 7 July 2020: passengers traveling as tourists arriving at Dubai (DXB) must have:
- a medical certificate with a negative Coronavirus (COVID-19) test result issued at most 96 hours before departure, and
- a health insurance.

Сподіваюсь, що нові труднощі у мандрах обмежаться лише необхідністю теста, зробленого вдома.
Але і з цими тестами теж не так все просто.
Непонятно, какой именно тест необходим - ПЦР или ИФА тоже подойдет
Плюс читал, что можно сделать тест по прилету вроде
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

Можно, если есть желание из-за false positive оплатить 14 суток в Дубае.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 15 гостей