Dubai aeroport

Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Dubai aeroport

Повідомлення dubno »

Відверто кажучи, такого ще в житті не бачив. Дубай аеропорт, це щось неймовірне. Великий, розкішний, зручний, зрозумілий (!), це ті епітети які можу вжити. Дюті фрі там просто бомба. Інколи навіть є дуже хороші ціни.
Можна навіть машину купити в дюті фрі:)))

Ех...я б жив в тому аеропорту, чесно ;)
Вкладення
Dubai.jpg
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Olek »

давайте ще фото та опис))) цікаво ж)))
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення dubno »

ой, чесно, то фоток немає... завжди приїзджаю в аеропорт пізно, (першого разу, взагалі заблудився в Дубаях, не на ту дорогу поїхав, то мусів пів міста обїздити) поки знайду стійку реєстрації, доїду до дютіків, а там вже, очі розбігаються :oops: то я якось і не фоткав. Плюс, все також не пофоткаєш, бо можуть і з країни депортувати....(десь випадково сфоткаєш якусь тьотку в паранджі)

але цього разу, якщо матиму час (!) не гарантую, але старатимусь, щось наклацати суттєве. Правда рейс у мене знову нічний, то це таке, щось придумаю. :smile:
Вкладення
P7050316.JPG
P7050317.JPG
P7050320.JPG
P7050321.JPG
P7050322.JPG
P7050323.JPG
P7050324.JPG
Dubai airport. Terminal!.JPG
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Glucker »

МНе интересен следующий момент. Ну вот, к примеру, лечу я из Думая в наш родной Борисполь и купили себе от скуки в дьютике автомобиль. Как мне добраться на нем в Украину? Или автомобиль отправят на теплоходе? Стоимость доставки грузовым самолетом, я так понимаю, будет соизмерима со стоимостью автомобиля.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення dubno »

в даному випадку на фото, акційні автівки, типу: "купи краватку від Армані в дютіку і виграй авто". а з приводу доставки товарів на Україну, то мені самому ще треба дізнатись, як то функціонує...
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення AlexK »

dubno писав:в даному випадку на фото, акційні автівки, типу: "купи краватку від Армані в дютіку і виграй авто". а з приводу доставки товарів на Україну, то мені самому ще треба дізнатись, як то функціонує...
Та заїзжаєш просто на ній в літак і все. Головне, щоб після відкриття багажних полиць не впала на голову.
Аватар користувача
Pan Am
Airbus A340
Повідомлень: 948
З нами з: 26 жовтня 2010, 16:27
Звідки: IFO
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Pan Am »

Підкажіть будь-ласка як можна для транзитників перейти(переїхати) з терміналу 1 в термінал 3?
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення viro »

Думаю то не проблема. Якщо такі рейси продають - знач стиковка така реальна. В Абу-Дабі теж у випадку з Україною різні термінали.
Stan/
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 06 липня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Stan/ »

Pan Am писав:Підкажіть будь-ласка як можна для транзитників перейти(переїхати) з терміналу 1 в термінал 3?
Vam pru vuxodi z litaka treba byde znajtu tablu4ky "transfer passengers" abo wosj na zrazok togo i dali slidyvatu za nejy, a potim pidijtu do odnijeji zi stojok z bykvamu G, H abo J - dlja terminaly 3.

Info ja vzjav z sajty dubai airport:


Flight Connections

Terminal 1 of Dubai International features five conveniently located transfer desks to help passengers make their way to their next flight. These desks are clearly designated as follows - A & B for Emirates Airline passengers, C & D for passengers of other airlines and E, located on the lower level, for passengers travelling from Terminal 2.

Emirates Terminal 3 has three dedicated transfer desks alphabetically marked G, H & J.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення viro »

Це Ви вказали Стійки реєстрації. А там мова йде про видачу посадкових у Києві і перехід у термінал 3. Ну розберуться, у Дубаях то не складно.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення dmtr »

обкатаю їхній А380 післязавтра, заодно потестую аеропортівський готель, бо стиковка 9 годин
Barver
Airbus A319
Повідомлень: 102
З нами з: 12 грудня 2010, 17:21
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Barver »

Бери-не хочу)))
Зображення
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення popTAB »

літаком швидше :)
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Rainbow »

Хе-хе. Грицька Шумахера?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Alександр »

А мне дубайский аэропорт не нравится. Холодный, неуютный, нет обзора летного поля. Дюти-фри большой, но бестолковый и дорогой. Я сравниваю с Гогконгом, Сингапуром, Сеулом. Даже Куала-Лумпур и Пудун в Шанхае больше понравились.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення XII »

Перрон DXB ранним дубайским утром
Вкладення
dxb.jpeg
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Sentry »

Откопаю старую тему :)

Кто был, сколько реально уходит времени на пересадку Флайдубай - Эмирейтс ночью? Прилет FZ 21.35, вылет EK 04:40 (+1). Реально ли хотя бы часов 5 провести в гостинице в транзитной зоне, или пересадка съест очень много?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення Ferrari »

Уверен, что вполне реально.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення chukinson »

Не знаю как сейчас, но четыре года назад при пересадке в Гонконг "убил" часа 2,5-3. Были разные терминалы, маршрутка типа "долмуш", контроли и прочие прелести.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Dubai aeroport

Повідомлення ABC »

Все зависит от маршрутки с прицепом (говорят бывает большой автобус, но мне из 6 раз никогда не попадался). Иногда в 22.00 ждешь до 10 минут, а иногда до часа. Если в приемнике много людей (было 2 раза), настоятельно рекомендую (хотя это и не прилично!) стоять поближе к дверям, так как организованной очереди нет и можно застрять часа на три. Все это было до КОВИДа, как сейчас не знаю
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 16 гостей