З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Карантин резиденту Польши, который 2 месяца сидел в Украине не нужен, а гражданину Украины с обычным биометрическим паспортом въехать в Польшу нельзя вообще). При этом эти два месяца они могли сидеть в одной квартире, ходить в одни рестораны, и ездить на одном и том же транспорте.
Борьба с распространением коронавируса в действии
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 01 липня 2020, 15:22 В Хорватию можно попасть самолетом
А вот это интересно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Конечно интересно. Хорваты вообще адекватнее всех европейцев в этой ситуации оказались.)
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення od.andrew »

якщо в Польщу і вийде потрапити, незрозуміло, чи можна далі кудись їхати в межах ЄС. теоретично це не може бути заборонено, тобто це не може бути порушенням з депортацією, але може бути якимсь порушенням зі штрафом.
Італія вже сказала що буде таких хитрих відловлювати поліцією і саджати на карантин, тих хто негромадянин ЄС але зміг в‘їхати в іншу країну ЄС.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Ну вот я не понимаю. Сидел поляк в Украине два месяца, поехал в Польшу, перебрал чемодан, поехал в Италию. Чем он отличается от гражданина Украины, который сидел так же два месяца в Украине вместе с этим поляком?
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mmyykkoollaa »

Это хороший вопрос. Предлагаю сделать две чисто практические темы (т.е. воздерживаться там от политических и общих дискуссий, и предположений), одну о том как ехать из Украины в другие страны, другую о том, как въезжать в Украину.

Т.е. обсуждать только истории из первых вторых рук, законодательство, и практику на месте (прохождение погран.контроля итп), требования и дополнительные меры.

Я сделаю про въезд в Украину, т.к. у меня есть личный интерес
dimm1971

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dimm1971 »

Ferrari писав: 30 червня 2020, 23:14 И не нужно тут плакать, что ЕС нас не пускает. Пусть к ним туристы из Уругвая и Руанды едут.
Тьфу. Отвезем деньги туркам.
Uruguay - 15.400 USD per capita
Ukraine - 3.113 USD per capita

Величезна трагедія для Європи не побачити українських туристів... Підступний удар для індустрії..
Але вони якось мають це пережити...

Насправді я думаю що туристи зі середньостатистичного німецького містечка дають грошей більше, ніж вся Україна
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення jurkok »

dimm1971 писав: 01 липня 2020, 16:46
Ferrari писав: 30 червня 2020, 23:14 И не нужно тут плакать, что ЕС нас не пускает. Пусть к ним туристы из Уругвая и Руанды едут.
Тьфу. Отвезем деньги туркам.
Uruguay - 15.400 USD per capita
Ukraine - 3.113 USD per capita

Величезна трагедія для Європи не побачити українських туристів... Підступний удар для індустрії..
Але вони якось мають це пережити...

Насправді я думаю що туристи зі середньостатистичного німецького містечка дають грошей більше, ніж вся Україна
Ви дуже не дооцінюєте українських туристів
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

dimm1971 писав: 01 липня 2020, 16:46
Ferrari писав: 30 червня 2020, 23:14 И не нужно тут плакать, что ЕС нас не пускает. Пусть к ним туристы из Уругвая и Руанды едут.
Тьфу. Отвезем деньги туркам.
Uruguay - 15.400 USD per capita
Ukraine - 3.113 USD per capita

Величезна трагедія для Європи не побачити українських туристів... Підступний удар для індустрії..
Але вони якось мають це пережити...

Насправді я думаю що туристи зі середньостатистичного німецького містечка дають грошей більше, ніж вся Україна
Вы неправильно думаете :smile: И очень недооцениваете украинскую теневую экономику.
Греки сегодня матерятся страшно, говоря о том, что открыли границы почти для всех тех, кто не знает, где Греция на карте находится. И чартеров из Руанды и Уругвая как-то не видать... Да и из Канады и Новой Зеландии тоже. Разве что за сербов радуются
made_in_ukraine2
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2016, 21:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення made_in_ukraine2 »

dimm1971 писав: 01 липня 2020, 16:46 Uruguay - 15.400 USD per capita
Ukraine - 3.113 USD per capita
And price of an average flight UKR-EURO is around 100 EUR with quite good opportunities for a spontaneous trips. MVD-EURO starts from at least 700-800 EUR, not to mention that if pax travel to EURO via the US to EU, they can't go back the same route. So, only connections are via MAD with IB or UX or GRU with LH - all starting from 1000 EUR...So, there will be "plenty" of pax from UY... for sure :grin:
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Можно и на русском или украинском. Не все владеют английским в совершенстве)
dimm1971

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dimm1971 »

Ferrari писав: 01 липня 2020, 16:55

Вы неправильно думаете :smile: И очень недооцениваете украинскую теневую экономику.
Я вже чотири роки поспіль відпочиваю в Італії, кожного разу в різних регіонах. Місцеві коли дізнаються звідки я, то відразу питають "де працюєш"... Коли кажу, що тут на відпочинку відверто дивуються - а що, буває таке, що українець та тут туристом?
Ferrari писав: 01 липня 2020, 16:55

Греки сегодня матерятся страшно, говоря о том, что открыли границы почти для всех тех, кто не знает, где Греция на карте находится. И чартеров из Руанды и Уругвая как-то не видать... Да и из Канады и Новой Зеландии тоже. Разве что за сербов радуются
Ґреки матюкаються насамперед через відсутність кацапів. Українці їм погоди не роблять. Так саме як італійцям та іспанцям.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

dimm1971 писав: 01 липня 2020, 18:23 Я вже чотири роки поспіль відпочиваю в Італії, кожного разу в різних регіонах. Місцеві коли дізнаються звідки я, то відразу питають "де працюєш"... Коли кажу, що тут на відпочинку відверто дивуються - а що, буває таке, що українець та тут туристом?
Ferrari писал(а): ↑
Да мы тут вообще нищенствуем. Последний кусок хлеба доедаем. Особенно по сравнению с Тунисом, Руандой и Уругваем. Чартеры на Калабрию только забитыми летали все прошлое глето. Да и Сицилия с Римини и Анконой не пустовали
Ґреки матюкаються насамперед через відсутність кацапів. Українці їм погоди не роблять. Так саме як італійцям та іспанцям.
Безусловно, российский рынок привлекательнее. Но когда в 2016 году Россия не летела в Турцию, турки на нас молились. Примерно так же как уже много лет молятся египтяне
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Shummi_1925 »

Так))) Димм развел тут настоящюю зраду))))
Все решения сейчас политические, и исходя из ситуации в мире, такими и останутся. Все будут поддерживать свою экономику в первую очередь. и Только Украина открывает Турцию, а поездов на Азов и Черное море нет)))
Я то сам за тур индустрию, и думаю с 15 июля Европа откроется. Но что пока возмущаться)
Mozer
Airbus A318
Повідомлень: 66
З нами з: 26 червня 2020, 10:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Mozer »

Ferrari писав: 01 липня 2020, 18:27 Чартеры на Калабрию только забитыми летали все прошлое глето.
Та то все заробитчане :)) Кирилловка максимум, который мы, украинцы, можем себе позволить (раз в 2 года, в перерыве между работой в Италии)..
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

В 5* отелях в Европе постоянно встречаю украинцев. Тоже, наверное, гастарбайтеры. :)
dimm1971

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dimm1971 »

Ну добре, то коли європейський туризм збанкрутує, нехай пам’ятають що виключно через закриті кордони з Україною... :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей