Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Туреччина - наше всьо!
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення jurkok »

Inguri писав: 01 липня 2020, 13:18 Туреччина - наше всьо!
Ну не тільки Туреччина. Але приємно, що авіація в Україні прокидається. І це доре. Нині зі Львова на виліт було 120 пасажирів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Неплохая загрузка для первого рейса. Надеюсь, дальше будет еще лучше
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення jurkok »

Ferrari писав: 01 липня 2020, 16:28 Неплохая загрузка для первого рейса. Надеюсь, дальше будет еще лучше
На приліт було мало, десь понад 30. Але це можна зрозуміти. А виліт, фактично, приємно вразив
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

jurkok писав: 01 липня 2020, 16:27
Inguri писав: 01 липня 2020, 13:18 Туреччина - наше всьо!
Ну не тільки Туреччина. Але приємно, що авіація в Україні прокидається. І це доре. Нині зі Львова на виліт було 120 пасажирів.
Нє, ну коли Албанські авіалінії на 787 полетять регулярку в Канкун, а зворотною дорогою захоплять зброю з Чіапасу, то позиції турків серйозно захитаються.

Я ж не тільки про пузо погріти.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

jurkok писав: 01 липня 2020, 16:31
Ferrari писав: 01 липня 2020, 16:28 Неплохая загрузка для первого рейса. Надеюсь, дальше будет еще лучше
На приліт було мало, десь понад 30. Але це можна зрозуміти. А виліт, фактично, приємно вразив
Далі буде!
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

Люди пишуть, сьогоднішній рейс Стамбул - Київ скасували. Полетять завтра.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Ferrari »

Ничего не отменили. Прилетел вовремя, улетел вовремя. Все как положено. Просто из 4 рейсов день оставили один
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

DIMMka писав: 18 червня 2020, 16:19
alex.s писав: 18 червня 2020, 12:21
DIMMka писав: 18 червня 2020, 10:35

Оперативно, все переносят, даже пересаживают на КЛМ.
Откуда и куда на клм пересадили?
Банкгок - Киев на Бангкок - Амстердам. Сейчас ещё ребята с ними общаются по похожему билету, уже сразу в Киев.

А як вдалось так перебити ? Альянси різні, на сайті туркішів БКК-Київ з КЛМ теж не шукається..
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 02 липня 2020, 18:49
DIMMka писав: 18 червня 2020, 16:19
alex.s писав: 18 червня 2020, 12:21

Откуда и куда на клм пересадили?
Банкгок - Киев на Бангкок - Амстердам. Сейчас ещё ребята с ними общаются по похожему билету, уже сразу в Киев.

А як вдалось так перебити ? Альянси різні, на сайті туркішів БКК-Київ з КЛМ теж не шукається..
Хороший вопрос. В аэропорту перебили. Я сейчас пытаюсь уговорить турков меня пересадить - ни в какую.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

А в аеропорту як перебили, через представників КЛМ?
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення DIMMka »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 03:34 А в аеропорту як перебили, через представників КЛМ?
Я спрошу про подробности, но истерика там была та ещё в аэропорту, и с детьми.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

DIMMka писав: 03 липня 2020, 05:37
grzegorz писав: 03 липня 2020, 03:34 А в аеропорту як перебили, через представників КЛМ?
Я спрошу про подробности, но истерика там была та ещё в аэропорту, и с детьми.
Дякую, насправді якщо деталі невідомі, то можна не уточняти, не настільки важливо це зараз для мене. Просто з того, що бачу по відгуках інших людей, хто сидить в Таю ще з березня-квітня - Турки вже в четвертий чи п'ятий раз переносять дату вильоту і нічого не пропонують взамін, крім опен дейт квитка, ваучера та повернення грошей.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 06:42 Дякую, насправді якщо деталі невідомі, то можна не уточняти, не настільки важливо це зараз для мене. Просто з того, що бачу по відгуках інших людей, хто сидить в Таю ще з березня-квітня - Турки вже в четвертий чи п'ятий раз переносять дату вильоту і нічого не пропонують взамін, крім опен дейт квитка, ваучера та повернення грошей.
В аэропорту могут пересадить практически на любую авиакомпанию, с которой есть интерлайн соглашение. Представитель другой авиакомпании в таком случае не нужен. В иных случаях (через колцентр, например), действует строгая политика а/к, которая редко предусматривает возможность пересаживать на других перевозчиков (кроме случаев, когда, например, маршрут вообще закрывается).
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

АндрейМ писав: 03 липня 2020, 07:35
grzegorz писав: 03 липня 2020, 06:42 Дякую, насправді якщо деталі невідомі, то можна не уточняти, не настільки важливо це зараз для мене. Просто з того, що бачу по відгуках інших людей, хто сидить в Таю ще з березня-квітня - Турки вже в четвертий чи п'ятий раз переносять дату вильоту і нічого не пропонують взамін, крім опен дейт квитка, ваучера та повернення грошей.
В аэропорту могут пересадить практически на любую авиакомпанию, с которой есть интерлайн соглашение. Представитель другой авиакомпании в таком случае не нужен. В иных случаях (через колцентр, например), действует строгая политика а/к, которая редко предусматривает возможность пересаживать на других перевозчиков (кроме случаев, когда, например, маршрут вообще закрывается).

Тобто, умовно, якщо в мене є рейс Сеул - Стамбул на 1 серпня і його скасують за 2 тижні до вильоту, я можу прийти в аеропорт 30го липня і просити в представників Korean Air щоб мене посадили на їх рейс по скасованому квитку від турків?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 09:26 Тобто, умовно, якщо в мене є рейс Сеул - Стамбул на 1 серпня і його скасують за 2 тижні до вильоту, я можу прийти в аеропорт 30го липня і просити в представників Korean Air щоб мене посадили на їх рейс по скасованому квитку від турків?
Просить нужно все равно у представителя ТК в аэропорту, у Кореан Эйр с Вами никаких отношений нет и они вас знать не знают. Этот представитель не факт, что будет, если рейс уже 2 недели, как отменен. По-этому такое сработает скорее при отмене в день вылета. Но да, представитель в аэропорту имеет гораздо больше возможностей, чем колл центр.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення АндрейМ »

grzegorz писав: 03 липня 2020, 09:26 Тобто, умовно, якщо в мене є рейс Сеул - Стамбул на 1 серпня і його скасують за 2 тижні до вильоту, я можу прийти в аеропорт 30го липня і просити в представників Korean Air щоб мене посадили на їх рейс по скасованому квитку від турків?
Нет, условно, если у Вас рейс Сеул-Стамбул 1 августа, и Вы 1-го августа приезжаете в аэропорт, а рейс отменяют, то перед Вами открываются много возможностей улететь. Но пересаживать Вас все равно будет перевозчик, который отменил рейс. В аэропорту занимаются только отменами, которые происходят в день вылета, и у агентов намного больше полномочий в таком случае.

Если рейс отменят за несколько дней/недель, то Вам только в колцентр, и на Вас будут распространятся общие условия перебронирования.

P.S. В принципе, если рейс отменят за две недели, Вы можете сделать вид, что об этом не знали и приехать в аэропорт 1-го августа и требовать, чтобы Вас отправили в пункт назначения. Но если у ТК в тот день всего лишь один рейс, то на стойках регистрации может никого не быть, и Вам не у кого будет просить о перебронировании.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

У правилах деяких а/к прописаний обов"язок перевіряти періодично статус рейса, тому "сделать вид, что об этом не знали и приехать в аэропорт" може не пройти.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення grzegorz »

Дякую всім за лікбез. В моєму теоретичному пункті вильоту перший сегмент і так виконується не туркішами, а партнером (туркіші не літають туди взагалі), тому фіг що в партнера випросиш в разі відміни.
Inguri

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Inguri »

не факт. Зазвичай, саме перший перевізник несе відповідальність. Точніше можна сказати, якщо ви дасте детальну інфо про квиток.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 25 гостей