Міжнародні польоти до України влітку 2020

Загальний авіафорум
romovs
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 24 червня 2020, 13:35
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення romovs »

Добрый день,

Случайно никто не знает, что происходит с иностранцами по прибытию в Киев, у которых нет украинской сим карты?

Судя по заявлениям МОЗа можно выбрать между обсервацией и самоизоляцией дома, но проблема, что для самоизоляции нужно еще до прохождения пограничного контроля поставить приложение которое работает только с украинскими номерами. До пограничного контроля сим-карту в Борисполе никак не купить насколько я знаю. Совсем нет желания в "санатории" застрять на две недели.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення DIMMka »

romovs писав: 24 червня 2020, 13:48 Добрый день,

Случайно никто не знает, что происходит с иностранцами по прибытию в Киев, у которых нет украинской сим карты?

Судя по заявлениям МОЗа можно выбрать между обсервацией и самоизоляцией дома, но проблема, что для самоизоляции нужно еще до прохождения пограничного контроля поставить приложение которое работает только с украинскими номерами. До пограничного контроля сим-карту в Борисполе никак не купить насколько я знаю. Совсем нет желания в "санатории" застрять на две недели.
Выдают бесплатно Lycamobile, по крайней мере в конце мая всем выдавали.
romovs
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 24 червня 2020, 13:35
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення romovs »

DIMMka писав: 24 червня 2020, 13:59
Выдают бесплатно Lycamobile, по крайней мере в конце мая всем выдавали.
Фух, спасибо!
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення Krakowite »

romovs писав: 24 червня 2020, 13:48 Добрый день,

Случайно никто не знает, что происходит с иностранцами по прибытию в Киев
Після прильоту до України розкажіть ще нам, будь ласка, що за страхування здоров'я продають у Борисполі і скільки цей поліс коштує.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення Olek »

flydubai с 7 июля возобновит регулярные полеты из Дубая в 24 города, включая Киев, Тбилиси, Ереван, Нур-Султан, Алматы и Баку.

Это предусматривает предварительный график полетов на лето, обнародованный авиакомпанией 24 июня. Продажи билетов на первые маршруты после простоя уже открыты.

В киевский аэропорт Борисполь, Нур-Султан и Алматы flydubai будет летать три раза в неделю, в Баку и Тбилиси — 3 раза в неделю с переходом на ежедневную частоту, в Ереван — четыре раза в неделю с увеличением до шести рейсов в неделю.
https://www.avianews.com/cis/2020/06/25 ... a_and_cis/
Вкладення
flydubai_routemap_july2020.jpg
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Міжнародні польоти до України влітку 2020

Повідомлення Vitos0603 »

Krakowite писав: 24 червня 2020, 14:31
romovs писав: 24 червня 2020, 13:48 Добрый день,

Случайно никто не знает, что происходит с иностранцами по прибытию в Киев
Після прильоту до України розкажіть ще нам, будь ласка, що за страхування здоров'я продають у Борисполі і скільки цей поліс коштує.
Якось так:
« Шановні колеги та партнери,


Раді повідомити Вам, що сьогодні – 25 червня – VISIT Ukraine презентує відкриття інформаційного порталу VISIT Ukraine Today.
 
Всеукраїнська організація VISIT Ukraine разом із Державним агентством розвитку туризму та представниками Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства закордонних справ України та Державною прикордонною службою, розробили єдиний веб-портал VISIT Ukraine Today, на якому буде наявна необхідна та найбільш актуальна інформація для іноземних й українських туристів щодо:
Правил перетину українського кордону;
Правил в’їзду українців до країн світу;
Переліку країн «зеленої зони» та «червоної зони»;
Правил обсервації / самоізоляції;
Правил поведінки в аеропортах;
Правил перебування у містах, готелях, публічних місцях, закладах харчування тощо;
Надання допомоги у встановленні, авторизуванні та користуванні мобільним додатком «Дій вдома». Гаряча лінія для туристів.
Також на порталі можна буде придбати медичний страховий поліс українських компаній, що покриває лікування COVID-19 та обсервацію.

Вся інформація на ресурсі буде оновлюватися щодня та доступна трьома мовами – українською, англійською та російською.

Щоб завітати на портал, перейдіть за посиланням: http://visitukraine.today та отримайте всю необхідну інформацію.

Просимо Вас розповсюдити інформацію щодо порталу серед ваших іноземних партнерів, колег та зацікавлених туристів.»
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей