Люфтганза (LH)

UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Нарешті після 83 днів очікування Люфтганза повернула кошти за квиток на рейс що скасувався на початку квітня майже у розпал пандемії.
Через те що квиток був доволі дорогий (Японія) та сплачувався з кредитної картки якою я користуюсь доволі рідко (AmEx) - відчуваю що буду вигрібати від'ємний залишок по рахунку маже увесь рік...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

UnaUnso писав: 15 червня 2020, 14:41 Нарешті після 83 днів очікування Люфтганза повернула кошти за квиток на рейс що скасувався на початку квітня майже у розпал пандемії.
Я чекаю поки що 70-й день від скасування. Рейс переніс. Скасовував додаткові послуги.
UnaUnso писав: 15 червня 2020, 14:41 Через те що квиток був доволі дорогий (Японія) та сплачувався з кредитної картки якою я користуюсь доволі рідко (AmEx) - відчуваю що буду вигрібати від'ємний залишок по рахунку маже увесь рік...
Як від'ємний? Кошти ж поступили.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення doc »

Аналогично, жду уже более 70 дней. Билеты покупал Визой, поэтому банк в чарджбеке отказал: решайте с компанией.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Bagach писав: 15 червня 2020, 15:18
UnaUnso писав: 15 червня 2020, 14:41 Через те що квиток був доволі дорогий (Японія) та сплачувався з кредитної картки якою я користуюсь доволі рідко (AmEx) - відчуваю що буду вигрібати від'ємний залишок по рахунку маже увесь рік...
Як від'ємний? Кошти ж поступили.
Квиток сплачувався з кредитної картки, тому на рахунку відображається скільки коштів з кредитного ліміту я витратив і скільки я винен банку - мій борг, так працюють кредитні картки. У кінці розрахункового періоду (місяць) мені приходить рахунок на суму боргу і я повинен сплатити загальну суму компанії American Express.
Зараз сталась така ситуація що Люфтганза повернула кошти на рахунок компанії American Express, а поточних витрат у мене по цій картці не багато - тому сальдо від'ємне, бо не я винен компанії AMEX а вона мені. Це також називається overpayment.
Тепер протягом наступного року я буду як завжди робити інколи покупки цією карткою і нічого не перераховувати, негативне сальдо мого боргу буде зменшуватись поки колись не стане знов позитивним.
doc писав: 15 червня 2020, 16:48 Аналогично, жду уже более 70 дней. Билеты покупал Визой, поэтому банк в чарджбеке отказал: решайте с компанией.
Мені Люфтганза зразу погодилась на скасування квитка (вірніше - вони самі скасували мої рейси) і повернення коштів, тому я ніякого чарджбеку не ініціював та покірно чекав повернення. Декілька разів запитував про статус - телефонна підтримка термінів не називала, просто казали - чекайте, усе в процесі...
Ось нарешті дочекався і поділився радістю з вами - щоб люди знали що отримати гроші можливо. :smile:
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

LH летят из FRA на новеньком А321neo...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Из Франкфурта 190, на Франкфурт полный - 221.
Аватар користувача
Stempka
Airbus A318
Повідомлень: 46
З нами з: 08 жовтня 2019, 11:50
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Stempka »

Olek писав: 16 червня 2020, 16:54 Из Франкфурта 190, на Франкфурт полный - 221.
Интересно, какой контингент пассажиров летит?
Juli
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 16 червня 2020, 17:22
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Juli »

Подскажите есть ли информация о сегодняшнем рейсе? Кого вообще пускают в самолёт? У меня билет на завтра, очень переживаю смогу ли вылететь.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

Juli писав: 16 червня 2020, 18:06 Подскажите есть ли информация о сегодняшнем рейсе? Кого вообще пускают в самолёт? У меня билет на завтра, очень переживаю смогу ли вылететь.
В какую страну направляетесь? Какова Ваша цель поездки? Есть ли гражданство или ВНЖ в ЕС? Может рабочая виза?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Krakowite »

Olek писав: 16 червня 2020, 16:54 Из Франкфурта 190, на Франкфурт полный - 221.
МАУ подивитися на ці цифри, і, можливо, вирішить запускати рейси до Берліну навіть за існуючих адміністративних обмежень для мандрівників.
Juli
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 16 червня 2020, 17:22
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Juli »

Ferrari писав: 16 червня 2020, 18:08
Juli писав: 16 червня 2020, 18:06 Подскажите есть ли информация о сегодняшнем рейсе? Кого вообще пускают в самолёт? У меня билет на завтра, очень переживаю смогу ли вылететь.
В какую страну направляетесь? Какова Ваша цель поездки? Есть ли гражданство или ВНЖ в ЕС? Может рабочая виза?
Направляюсь в Германию. У меня там крестная мама живёт и будущий муж. Ни рабочей визы нет, ни гражданства нет. Лечу с ребёнком. Есть ли шансы улететь?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

Вас не пустят на территорию Германии
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення dtm »

Krakowite писав: 16 червня 2020, 18:24
Olek писав: 16 червня 2020, 16:54 Из Франкфурта 190, на Франкфурт полный - 221.
МАУ подивитися на ці цифри, і, можливо, вирішить запускати рейси до Берліну навіть за існуючих адміністративних обмежень для мандрівників.
Висновки передчасні невідомо скільки з цих пасажирів полетіли з FRA далі...
Juli
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 16 червня 2020, 17:22
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Juli »

Ferrari писав: 16 червня 2020, 20:53 Вас не пустят на территорию Германии
Почему меня не пустят? У вас уже кто то улетел и их вернули? Откуда у вас такая информация?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Ferrari »

Juli писав: 16 червня 2020, 21:05
Ferrari писав: 16 червня 2020, 20:53 Вас не пустят на территорию Германии
Почему меня не пустят? У вас уже кто то улетел и их вернули? Откуда у вас такая информация?
Границы ЕС закрыты для граждан из стран не ЕС до конца июня
Juli
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 16 червня 2020, 17:22
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Juli »

Ferrari писав: 16 червня 2020, 21:08
Juli писав: 16 червня 2020, 21:05
Ferrari писав: 16 червня 2020, 20:53 Вас не пустят на территорию Германии
Почему меня не пустят? У вас уже кто то улетел и их вернули? Откуда у вас такая информация?
Границы ЕС закрыты для граждан из стран не ЕС до конца июня
Как же быть тогда? Можно ли вернуть деньги за билет или перебронировать на другую дату?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Bagach »

Juli писав: 16 червня 2020, 22:13
Ferrari писав: 16 червня 2020, 21:08
Juli писав: 16 червня 2020, 21:05

Почему меня не пустят? У вас уже кто то улетел и их вернули? Откуда у вас такая информация?
Границы ЕС закрыты для граждан из стран не ЕС до конца июня
Как же быть тогда? Можно ли вернуть деньги за билет или перебронировать на другую дату?
Позвоните в колл-центр авиакомпании.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

Juli писав: 16 червня 2020, 22:13 Как же быть тогда? Можно ли вернуть деньги за билет или перебронировать на другую дату?
Если билет забронирован после 16 мая и рейс не отменен, то можно перебронировать на другую дату без штрафа (но с оплатой разницы в тарифах).
Если билет забронирован до 16 мая и рейс не отменен, то можно перебронировать на другую дату бесплатно. По факту они начинают ставить очень много условий, чтобы это было бесплатно, и если хотя бы одно из них не будет выполняться, то потребуют доплатить разницу в тарифах.
Juli
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 16 червня 2020, 17:22
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Juli »

Sentry писав: 16 червня 2020, 22:20
Juli писав: 16 червня 2020, 22:13 Как же быть тогда? Можно ли вернуть деньги за билет или перебронировать на другую дату?
Если билет забронирован после 16 мая и рейс не отменен, то можно перебронировать на другую дату без штрафа (но с оплатой разницы в тарифах).
Если билет забронирован до 16 мая и рейс не отменен, то можно перебронировать на другую дату бесплатно. По факту они начинают ставить очень много условий, чтобы это было бесплатно, и если хотя бы одно из них не будет выполняться, то потребуют доплатить разницу в тарифах.
Билет куплен после 16 мая. Завтра вылет, я не регистрировалась на рейс. Подскажите пожалуйста, нужно просто изменить дату пусть даже с доплатой, или нужно зарегистрироваться на рейс и потом поменять дату вылета? Задаю возможно глупейшие вопросы, но я впервые столкнулась с изменением((((( подскажите как быть,. Заранее благодарю
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

Juli писав: 16 червня 2020, 22:56 Билет куплен после 16 мая. Завтра вылет, я не регистрировалась на рейс. Подскажите пожалуйста, нужно просто изменить дату пусть даже с доплатой, или нужно зарегистрироваться на рейс и потом поменять дату вылета? Задаю возможно глупейшие вопросы, но я впервые столкнулась с изменением((((( подскажите как быть,. Заранее благодарю
На рейс не регистрируйтесь. Дату нужно поменять не позже, чем за несколько часов (сколько - не могу сказать) до вылета рейса. Дату нужно знать сразу точно. И да, позвоните в колл центр, там все расскажут.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 26 гостей