З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 29 травня 2020, 13:12
Ferrari писав: 29 травня 2020, 13:06 Меня вообще умиляет как страны ЕС закрылись от внешнего мира и от друг друга в том числе. Такую солидарность проявили, что руки болят.
А що, зараз є на якомусь з континентів є країни, які відкриті для іноземних туристів ?

Мені на думку спадає лише Білорусь.
Мексика, Сербія.
Білорусь, Польща - тільки транзит.
Через AMS можна транзитом кудись полетіти.
Востаннє редагувалось 29 травня 2020, 13:34 користувачем Bagach, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 29 травня 2020, 13:20
Bagach писав: 29 травня 2020, 13:11 Можна вже робити опитування: які країни дозволять в'їзд нашим туристам саме з 15 червня.
Очень надеюсь на Турцию и ЕС. Но что-то тянут они с этим пока...
Писали, що йдуть перемовини.
Надіюсь, що с кимось домовляться.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 30 травня 2020, 14:52 Ryanair створив таку табличку, поки що багато в ній вилами по воді писано

https://www.ryanair.com/content/dam/rya ... -29MAY.pdf
Чомусь немає Польщі.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Krakowite »

З 1 червня Болгарія відкриває кордони для туристів з 29 країн. Україна до списку не потрапила.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства туризму Болгарії.

До списку були включені країни Євросоюзу і Шенгенської зони, Великобританія, Північна Ірландія, Сербія і Північна Македонія.

Туристи з цих країн зможуть пройти всі прикордонні пункти без двотижневого обов’язкового проходження карантину.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

Греция с 15 июня открывает границы для всех. Для прилетающих из аэропортов риска, независимо от национальности - обязательный тест по прибытию.
С 1 июля - тесты выборочные, даже для группы риска.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

Ferrari писав: 02 червня 2020, 22:06 Там не совсем так и толком ничего не ясно
вообще да, но вроде главный посыл ясен - будут ограничивать исходя из аэропортов отправления и рекомендаций EASA,
а не исходя из гражданства/национальности.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення denya24 »

Bagach писав: 04 червня 2020, 14:14 Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
В Сербії я не був, але мав змогу спілкуватися із сербами.Відношеня нормальне, але вони переконані, що Україна, Росія та Сербія - це брати - слов'яни, а Америка нас хоче посварити) не рекомендую спілкуватися з ними на політичні теми)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

denya24 писав: 04 червня 2020, 14:21
Bagach писав: 04 червня 2020, 14:14 Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
В Сербії я не був, але мав змогу спілкуватися із сербами.Відношеня нормальне, але вони переконані, що Україна, Росія та Сербія - це брати - слов'яни, а Америка нас хоче посварити) не рекомендую спілкуватися з ними на політичні теми)
В мене 6 років начальником був на рік старший мене серб. Він дуже нормальний і позитивний. Але так, серед сербів багато вати, любителів Путіна, ненависників Америки. Але якщо не чіпати політичні теми, то нічого поганого не станеться. Російському ФСБ тебе не здадуть як може статися в Білорусі.

Старші серби вчили в школі російську, тому мовного бар'єру буде мінімум. В мене там була знайома, каже, що Белград досить совкове місто на вигляд.
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення North_West »

Bagach писав: 04 червня 2020, 14:14 Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
Отличная страна, и нормальное отношение к украинцам.
Политические темы не стоит поднимать.

Советую поехать также и в горы.
Был в Сербии прошлой весной.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 04 червня 2020, 14:14 Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
Враховуючи що у Бєлграді є здоровенні на всю стіну графіті з зображенням ватажка бойовиків Моторолли, Пуйла та інших подібних персонажів, то ватність місцевих жителів зашкалює. І незалежно від того наскільки вони позитивні, особисто мені було б дуже неприємно мати з ними справу, знаючи їх шалену любов до "русського міра".
Нормальними я таких людей не можу назвати.
Востаннє редагувалось 04 червня 2020, 14:36 користувачем Glucker, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 04 червня 2020, 14:26 В мене там була знайома, каже, що Белград досить совкове місто на вигляд.
Значить треба їхати. :-)
Колись мені знайомі говорили, що Варшава - то УГ. А як виявилось - одне з найцікавіших міст, де я бував.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Glucker писав: 04 червня 2020, 14:32
Bagach писав: 04 червня 2020, 14:14 Яке зараз у Сербії ставлення до українців? Чи варто туди їхати?
Враховуючи що у Бєлграді є здоровенні на всю стіну графіті з ображенням ватажка бойовиків Моторолли, Пуйла та інших подібних персонажів, то ватність місцевих жителів зашкалює. І незалежно від того наскільки вони позитивні, особисто мені було б дуже неприємно мати з ними справу, знаючи їх шалену любов до "русського міра".
Нормальними я таких людей не можу назвати.
в Італії теж місцями є таке гівно
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

North_West писав: 04 червня 2020, 14:32
Отличная страна, и нормальное отношение к украинцам.
Политические темы не стоит поднимать.

Советую поехать также и в горы.
Был в Сербии прошлой весной.
И кормят фантастически.
Но это везде на Балканах.
В грязном фастфуде тыкаешь пальцем почти наугад - принесут огромную кучу мяса, овощей и хлеба за какие-то копейки.
Не завидую я местным вегетарианцам :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей