meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Відповісти
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Повідомлення dtm »

Доброго дня друзі форумчани.
Я десь рік тому почав систематично збирати дані про ціни на напрямки які мене цікавили в автоматичному режимі та захопився.
Спершу створив базу даних в яку вже зберігав всі напрямки wizz після додав раян. Було цікаво та весело. Робив це тому що це мені подобається.
Основна ідея була занайти куди полетіти на вікенд за найнижчою ціною. Планувати подорожі на довго і далеко я теж люблю але вибратись кудись на вихідні було потрібніше і мені не хотілось щоб це займало багато часу.
Це маленьке хоббі розвивалось і отрмало кривенький скромненький інтерфейс і кілька фільтрів. Ідея була дати новий досвід користувачеві коли він може шукати напрямки(або напрямок ) куди податись в діапазоні дат.
Після чого додались волотеа, трансавіа, пегасус, кондор, вуелінг,... Понеслась...
почав зберігати історію цін (Докрутити візуальний графік щоб було як в azzair руки не дійшли).
Було багато планів , календарі подій, Інтиграція бюджетних готелів (AO, EasyHotel) підключення airAsia, airArabia, buta, skyUp....
І тут почався карантин а в мене від цього творча криза.
Монетизувати я цей прект не планував тай незрозуміло до кінця як (ставати дешевим клоном ківі.ком не хочеться)
От тепер сиджу думаю що робити з ним далі
Коштів він потребує ніби і не великих(+\- 80 євро в місяць), Але ще витрачається час на підтримування системи в актуальному стані.
Тому незнаю скільки він ще проживе в такому стані.
Вирішив написати про нього тут. Можливо комусь стане в пригоді або надихне робити ще щось.
https://meowair.com/
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Повідомлення Sentry »

Интересно. У Визза и Раяна например есть какой-то API, чтобы получать тарифы, или парситися их сайт раз в какой-то промежуток времени?

Самая простая монетизация была бы просто кешбеком от АК, если они поддерживают такое. Вообще, как я понимаю, в тревеле сейчас маржинальность очень низкая, тем более в лоукост секторе. И единственная возможность заработь - объемы.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Повідомлення dtm »

Sentry писав: 01 червня 2020, 16:53 Интересно. У Визза и Раяна например есть какой-то API, чтобы получать тарифы, или парситися их сайт раз в какой-то промежуток времени?

Самая простая монетизация была бы просто кешбеком от АК, если они поддерживают такое. Вообще, как я понимаю, в тревеле сейчас маржинальность очень низкая, тем более в лоукост секторе. И единственная возможность заработь - объемы.
раян має API але щоб його тримати треба пройти верифікацію. тому використовую їх відкритий API по якому вони віддають дані на своєму сайті. в віза все досить просто. раян більш захищений тому для нього був потрібен "бубуен" у вигляді проксі ротатора. але резульатити однакові +/-
Певні компанії пропонують роботу через партнерки але ціни через партнерський лінк часто стають вищими на партнерську комісію тому я з цього шляху зійшов.
Avalon
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 14 квітня 2015, 16:11
Контактна інформація:

Re: meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Повідомлення Avalon »

Нужно подключиться к скайсканер и авиасейлс и получать за клики от скайсканера и за подажу от сейлс.
Если считаешь что твой поиск лучше или легко адаптировать, то ищешь через свой а в итоге для юзера подставляешь туже линку от скайсканера. Но сканер часто банит без причин, но пробовать надо
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: meowair.com - хоббі проект з пошуку дешевих квитків

Повідомлення dtm »

Avalon писав: 01 червня 2020, 17:22 Нужно подключиться к скайсканер и авиасейлс и получать за клики от скайсканера и за подажу от сейлс.
Если считаешь что твой поиск лучше или легко адаптировать, то ищешь через свой а в итоге для юзера подставляешь туже линку от скайсканера. Но сканер часто банит без причин, но пробовать надо
Візьму до уваги
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей