Ryanair (FR)

ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ingeniero »

Liubko писав: 26 травня 2020, 10:23
Liubko писав: 26 травня 2020, 00:42 Ваучер десь в кабінеті можна побачити, чи треба берегти лист на пошті? :)
Хто отримував ваучери, повідомте, будь ласка, інфу.
В кабинете нигде не видел, только в почте.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

ingeniero писав: 26 травня 2020, 10:28 В кабинете нигде не видел, только в почте.
Уточнив вже інформацію в чаті. В кабінеті нічого немає, тільки на пошті. Сповіщень про будь-які дії також не надходить, все треба уточняти через чат. Тому і так перегружена служба підтримки. :facepalm:
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Shummi_1925 »

Liubko писав: 26 травня 2020, 10:23
Liubko писав: 26 травня 2020, 00:42 Ваучер десь в кабінеті можна побачити, чи треба берегти лист на пошті? :)
Хто отримував ваучери, повідомте, будь ласка, інфу.
надо хранить письмо, в кабинете нигде не вижу
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Krakowite »

Чергова спроба Ryanair скласти розклад польотів на літо 2020 між Україною та Польщею

Київ- Ґданськ - двічі на тиждень з 3 липня
Київ- Катовіце - двічі на тиждень з 1 липня
Київ- Краків - двічі на тиждень з 21 липня
Одеса - Катовіце - двічі на тиждень з 4 липня
Одеса - Ґданськ - - двічі на тиждень з 4 липня

Здається більше ніяких українських аеропортів не пропустив

https://www.routesonline.com/news/38/ai ... f-28may20/
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

Заходите иногда на главную. Там информация по всем маршрутам

https://www.avianews.com/ukraine/2020/0 ... m_ukraine/
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення bespalov_vlad »

Liubko писав: 25 травня 2020, 22:03 Народ, хтось отримав вже компенсацію за раніше скасовані рейси? Скільки часу зайняло повернення?
Подав заявку 20.3 на 5 квитків. Досі жодного нема. Чарджбек: Моно лякав 19 єврами у разі програшу. Не подав, бо середня вартість квитка 20 євро. Але знайшов другий варіант - скарга через PayPal. За два дні РаянЕйр надіслав стандартну відписку, мовляв, чекайте.... Але не знаю чи це пов*язано щ PayPal.
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ingeniero »

Я через PayPal уже получил возврат по 3 бронированиям и покупке мест.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення roger »

Я так зрозумів, що LWO-KRK взагалі не буде, квитки не продають ні на один день. Шкода!
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення bespalov_vlad »

roger писав: 30 травня 2020, 09:02 Я так зрозумів, що LWO-KRK взагалі не буде, квитки не продають ні на один день. Шкода!
Досі ситуація незрозуміла. Особливо зважаючи на статистику України по захворюваності. Думаю про туристичні поїздки до закордону зараз зовсім недоречні. Перельоти тільки для робітників та бізнес-туристів. Ну і навчання, ясна річ.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення roger »

bespalov_vlad писав: 30 травня 2020, 11:45
roger писав: 30 травня 2020, 09:02 Я так зрозумів, що LWO-KRK взагалі не буде, квитки не продають ні на один день. Шкода!
Досі ситуація незрозуміла. Особливо зважаючи на статистику України по захворюваності. Думаю про туристичні поїздки до закордону зараз зовсім недоречні. Перельоти тільки для робітників та бізнес-туристів. Ну і навчання, ясна річ.
Для мене давно все зрозуміло - видавлюють з України всіх кого тільки можна, йде повне згортання усіх демократичних надбань. Те, за що люди боролись десяток років - знищене практично вмить! От бл... люди! Кого до влади привели... "а какая разніца - ліш би хлєбушек бил да дєшовая калбаса"...
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення denya24 »

roger писав: 30 травня 2020, 13:29
bespalov_vlad писав: 30 травня 2020, 11:45
roger писав: 30 травня 2020, 09:02 Я так зрозумів, що LWO-KRK взагалі не буде, квитки не продають ні на один день. Шкода!
Досі ситуація незрозуміла. Особливо зважаючи на статистику України по захворюваності. Думаю про туристичні поїздки до закордону зараз зовсім недоречні. Перельоти тільки для робітників та бізнес-туристів. Ну і навчання, ясна річ.
Для мене давно все зрозуміло - видавлюють з України всіх кого тільки можна, йде повне згортання усіх демократичних надбань. Те, за що люди боролись десяток років - знищене практично вмить! От бл... люди! Кого до влади привели... "а какая разніца - ліш би хлєбушек бил да дєшовая калбаса"...
Это вы про Трампа в США или про Дуда в Польше ? :nose: Только у одного Мишко в Нидерландах демократия осталась.

Туристические поездки в ближайшее время будут как никогда "доречні" - лето и начало сезона отпусков.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Ребята, Вы о чем? Кто запретит туристические поездки??? Что вы лепите горбатого к стенке?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 30 травня 2020, 21:17 Ребята, Вы о чем? Кто запретит туристические поездки??? Что вы лепите горбатого к стенке?
Та хоча б Болгарія :)
As of 01st June 2020 there is a temporary ban on entry in the territory of the Republic of Bulgaria for all persons, irrespective of their nationality, using any and all border crossing points and any and all means of transport (air, marine, railway or road transport).
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

Чи хтось пробував купити квиток за ваучер, виписаний в іншій валюті? У мене був відмінений рейс, квиток на який було виписано у норвезькій кроні. Відповідно, думаю, чи чекати ваучера, чи поміняти квиток на альтернативний рейс. Необхідності купувати квитки з Норвегії найближчим часом не буде.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

Glucker писав: 02 червня 2020, 14:40 Чи хтось пробував купити квиток за ваучер, виписаний в іншій валюті? У мене був відмінений рейс, квиток на який було виписано у норвезькій кроні. Відповідно, думаю, чи чекати ваучера, чи поміняти квиток на альтернативний рейс. Необхідності купувати квитки з Норвегії найближчим часом не буде.
Можна буде оплатити будь-який інший напрямок з відповідною конвертацією в потрібну валюту. Тим більше, що крони - більш ніж стабільна валюта. Так що вам можна не перейматися коливаннями курсів валют.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

Liubko писав: 02 червня 2020, 22:25
Glucker писав: 02 червня 2020, 14:40 Чи хтось пробував купити квиток за ваучер, виписаний в іншій валюті? У мене був відмінений рейс, квиток на який було виписано у норвезькій кроні. Відповідно, думаю, чи чекати ваучера, чи поміняти квиток на альтернативний рейс. Необхідності купувати квитки з Норвегії найближчим часом не буде.
Можна буде оплатити будь-який інший напрямок з відповідною конвертацією в потрібну валюту. Тим більше, що крони - більш ніж стабільна валюта. Так що вам можна не перейматися коливаннями курсів валют.
Мене більше турбує не стабільність норвезької крони, а можливість купити квитки, виписані в іншій валюті. Хтось на цьому форумі писав, що нібито, не можна таким чином купувати квитки, тому і вирішив перепитати наскільки це правда. У Вас або Ваших знайомих був такий досвід?
Burunduk
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 06 червня 2013, 09:46
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Burunduk »

Був квиток Торп-Вроцлав. Виписаний в кронах. Поміняв на Київ-Афіни без доплат. Але вибір напрямків був невеликий, щоб не доплачувати. Або Афіни, або Вільнюс. Тому треба перебирати вручну варіанти
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

Glucker писав: 02 червня 2020, 23:58 Мене більше турбує не стабільність норвезької крони, а можливість купити квитки, виписані в іншій валюті. Хтось на цьому форумі писав, що нібито, не можна таким чином купувати квитки, тому і вирішив перепитати наскільки це правда. У Вас або Ваших знайомих був такий досвід?
Зважаючи, що ваучери від ryan є нововведенням, то мало в кого є досвід. Але по логіці і практиці інших перевізників - валюта ваучера немає значення, так як і валюта картки при оплаті. Якщо маєте сумніви, то напишіть оператору в чат і перепитайте.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

У Ryanair на сайте много направлений Италия-Украина.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ferrari »

Напрямки Ryanair з України в Італію:

Київ – Рим з 6 липня
Київ – Мілан-Бергамо з 6 липня
Львів – Болонья з 6 липня
Одеса – Мілан-Бергамо з 6 липня
Одеса – Болонья з 6 липня
Харків – Мілан-Бергамо з 6 липня
Київ – Болонья з 7 липня
Київ – Катанья з 7 липня
Львів – Мілан-Бергамо з 7 липня
Одеса – Рим з 8 липня
Львів – Рим з 8 липня
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 25 гостей